• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak nejdříve fotos "dvojčátek" - Grejina Kačenka a náš Luky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3030764&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Mílo, teda ty máš sny. :astonished: Holky kam na ně chodíte?
Evčo, to jsou ale vydřiduši. :angry:
16. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
mel tak jak jste se měly?
16. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
gucci, dobře. Grej si koupila v obchodě co potřebovala, pak jsme chvíli seděly v našem mini parčíku a pak byly chvíli u nás, protože Kačenka zase měla hlad - či žízeň . . . Prostě trošinku plakala a nechtěla spinkat.
16. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
a už jí Grej kojí z obou prsou?
16. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Mel, a kolik je Kačence?
16. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
gucci, jo dává jí co se dá plus stejnak Kačenka se ráda dodlábne Nutrilonem a pak za 2 hodiny chce zase jíst. :grinning:
16. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
evčo, stejně jako Lukymu, je jen o 8 hodin mladší. :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
evi: narodila se 15/5 :wink:
16. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
mel: no já se ptám, páč co byla se mnou, tak dycky kojila jen z jednoho prsu
16. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Aha, je vedle L. taková maličká. :slight_smile:
evi: tak ona měla při narození 46 cm a 2,44 kg, narodila se dřív skoro o tři týdny
No někdy z obou někdy z jednoho, podle toho co říkala. U nás Kačenka vytuhla po tom jednom, a za chvíli zase měla oči hore. :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
mel: no právě si říkám, jestli to není ten důvod, proč Kačka pořád řve, že má hlad, když jí Grej dá jen z jednoho prsu, ona u toho usne, tak ona jí nechá, pak za hodinu kojí z druhého atd. atd. pořád dookola, možná kdyby se najedla pořádně hned z obou tak by byla klidnější
16. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Evi to teda je, ale zase bych řekla, že nožičky má tlustější jak L. Škoda, že jsme neudělaly fotku v porodce, tam by byl rozdíl ještě větší.
16. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
gucci, ráno než jela k nám tak dostala z obou plus ještě Nutroš. Prostě Kačka je částečně nenažraná a občas má i asi žízeň. Byť dostává občas i čajíček, ale mlíko ona prostě radši. :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
aha, tak to jo :wink:
16. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Kačenka chce prostě váhově dohnat Lukyho. Na šestinedělní kontrole měla jen o 600g méně než Luky.
16. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
zdravím vás všechny :slight_smile:
mel Lukášek je krasavec a Kačenka je sice malá vedle něj ale papulky má teda pořádné a nožičky taky
Evi to je škoda s tím plaváním, přeji Ti abys našla něco jiného a byla spokojená
Tek a Jani, užijte si minisrazíček :wink:
Pajdi blahopřeji že se potvrdily dvě holčičky, to bude krásné, jsem na ně moc zvědavá
Puzzi paráda že to Honzík zvládá a taky že tam máte možnosti jak ho zabavit a že i krásně v noci spí, užívejte si to :wink:
Lao kočárek je moc hezký
Marti blahopřeji k zoubku a taky k příkrmu, fajn že Martínkovi chutná - a fotky krásné
Vojtíšek má dnes 4 měsíce :dizzy_face: a váží 5900 g a kolik měří nevím, ale před 3 týdny měl 63 cm :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mel to je prima, ze jste si to tak uzily. A Kacka je sice menzi nez Luky, ale zdarne ho dohani. Se neni cemu divit, kdyz Grej porad koji.
Evi, Tek asi mate pravdu, ze s ditetem je lepsi nekam vypadnout a zabavit ho. Ja ted kdyz jsem unavena, tak proste vytuhnu a odpocinu si :slight_smile:
No nic, jdu se pomalu oblikat a vyrazim za Tek s Olim. Moc se na ne tesim.
16. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Vyrazim, tak zatim papa. Gucci na knizku myslim :wink:
16. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
díky moc, užijte si to :o)
16. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Rio, gratuluju Vojtíškovi k čtyřměsíčninám, už je to velkej kluk. :wink:
16. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
rio: gratulace Vojtíkovi k 4 měsícům :slight_smile: , rostou vám ty děti jak z vody

já už to dneska balím, ani se mi do toho vedra nechce
fááááááááááááááá
16. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
gucci, páááááááááááááááá............... Se Ti nedivím, že se Ti do toho vedra nechce. Já se nehejbu a přitom se potím až to hezký není. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Zdar děcka.
Tak jsem zpět z kontroly, další až za 14 dnů.Mám prý odpočívat, je teda pravda, že mám to tříslo ještě dost nateklý, ale prý jakmile zmizejí stehy, tak začít masírovat. Jo a vyndání nebolelo vůůůbec, paní doktorka byla šikovná.
Takže 29.7. jdu na kontrolu a 30.7. do IVf centra do Podolí.
Rio, gratulace k 4.měsícům, je to už velkej klučina :slight_smile: .
Mel paráda že jste si to s Grej takhle užily a Kačenka je menší, ale zase mi přijde buclatější. :slight_smile:
Teda Evi, to je prasárna s tím plaváním, snad seženete něco jiného.
16. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpet ze sraziku. Oli je zlaticko, jak se na me krasne smal, kdyz jsem na nej delala blbinky, no parada. A jak je hodnej, sedi, kouka kde co lita..no super. Ja chci takyyyy :slight_smile:
Rio gratulace k Vojtiskovym 4 mesicninam, miry moooc pekny.
Milu gratulace ke kontrole. Jak dlouho budes doma, tech 14 dni?
A venku je desne a zitra ma byt jeste tepleji, asi umru na ceste do Podoli :unamused:
16. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Jojo Jani, těch 14 dní jsem doma a do práce půjdu od 3.8...takže jsem doma skoro měsíc, ale aspoň nebude nemocenská tak malá...
A je fajn, že jste si to s Tek užili a že je Olí zlatíčko to vííííííím, já ho chovala na srazu a žiju z toho doteď jak to bylo kouzelný :slight_smile: .Taky bych chtěla tak krásnýho klučinu.....
16. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
No tak to je prima, to muzem jeste neco podniknout...
16. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
jani nebo j za chvilku budes mit taky a budes si prat aby bylo zase na chvilku v brisku :slight_smile:)
joooo janine to moooc slusi a brisko teda skoro kde nic tu nic :slight_smile:))
byla prca kdyz jse se tam dostavala jsem malem olika vyklepla z kocarku :slight_smile:))
venku je strasny vedro ...... lip je v tech dopravnich prostredcich
mel to je super ze jste si to takhle uzili s detma :slight_smile:))
hele to at grej koji z obou i kdyz uz je ospala ..ja ho taky necaa vytuhnout a za chvilku chtel zase...je lepsi ji dat najednou ......fakt mam to ozkouseny....jinak bych kojila permanentne ...
milu to je bomba to za chvilku budes stimalntyrovat a budou v pbrichu dalsi prckek/ove
milu ty budes mit dva :slight_smile:))) a moooc hodny...
tak ja bych azse nekam vyrazila
ale pristi tejden celkem narvano
16. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Jani to si piš, že něco podnikneme, aspoň prochajdy a můžeme někdy společně na oběd. :wink:
S tím se počítá :grinning: .
Tek díky :slight_smile: .
16. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.