• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj kočeny,
takže především vám všem strašně moc děkuju za podporu, za vzkazy do IP, za smsky. Bylo to od vás od všech strašně milé.
To že mi praskla ta placenta to víte. Jo, jinak P. nakonec u porodu nebyl a musím říct, že to i bylo dobře, nějak mi ten spinal nesedl a stejně jsem vlastně ještě při operaci zvracela, špatně se mi dýchalo,prostě nic moc. Dětičky jsem skoro neviděla, sestřička mi jenom zahlásila ať koukám a proběhla vlastně nejdříve s Kačenkou čas 21,35 a pak s Míšou čas 21,36. Co jsem stihla zahlídnout tak obě děti měly pěkně ošklivou modrozelenou barvu, ale nějak mi to přišlo normální, nezamýšlela jsem se nad tím. No, a pak až když jsem ležela na JIP, tak tam na chvilku pustili P. a ten mi říkal, že je Kačenka na JIRP.Propašovala jsem tam mobil, takže jsem si s P. smskovala, abych o dětech měla alespoň čerstvé zprávy. Jenže pak mi chcípla baterka a musím říct, že mi po psychické stránce nebylo nejlépe, měla jsem strach i když jsem se tak porůznu dozvídala, že jsou děti ok. Moc jsem se těšila na normální pokoj až budu moct komunikovat. Jenže mě tam docela drželi, páč jsem ztratila nějakou krev a měla hodně nízkej hemoglobin. Ale dočkala jsem se. Pak jsem se dozvěděla, že vlastně K. také ztratila docela dost krve a obě děti musely rozdýchávat. Jedna dr. mi pak řekla, že byly vyndané za pět minut dvanáct. Takže raději se nepídím, páč je možné, že nepraskla placenta, ale že jsem krvácela z dětiček a z jejich placenty......NO,hlavně ,že jsou v pořádku.
Míša je strašně hodnej, když už pláče,tak se nechá snadno utěšit,stačí ho pochovat,pohladit a je v klidu. :dizzy_face:
I moc hezky papá a pěkně se přisaje, takže super.
Kačenku už by totiž dávno převedli jenom do patra intenzivního sledování,kde jsou roomingy, jenže tam nemají místo :angry: Zároveň s ní na tom JIRPu leží ještě dvě dětičky,které tam nemají co dělat, ale prostě nemají místa. :angry: No, nikdy by mi nenapadlo, že budu brečet,protože mi chtějí po třech měsících pustit z nemocnice. Propuštění Kačenky domů závisí na tom, zda začne lépe papat. Je prostě línější a trochu vysílená. Takže teď jezdím po nakojení Míši za Kačkou do nemocnice a zkouším jí přiložit s tím,že ještě mezi tím odstříkám.....takže docela hukot. Dneska už si Kačka vytáhla z prsu 30-tku, ale má tahat 50-tku, takže ten zbytek jí pak vždycky musí dát sondičkou rovnou do žaludku. Tak snad se to brzy zlepší. Je fakt, že to tahání z prsa má docela lehké, páč jakmile sundám podprdu, tak mi z obou prsů mlíkko přímo kape a to nemluvím o teplé sprše, to je pak hukot.
Jo, ani nevím jestli víte váhy a míry M. 2840g a 50cm a K. 2320g a 44cm. Ona Kačenka vážila víc, ale jak ztratila tu krev,tak ztratila i na váze.
Dneska jsem se s maličkým dopoledne relativně vyspala,takže jsem dneska poprvé schopná,tak nějka fungovat. Akorát mám stále hrozné problémy se zády a abych se vyspala,tak prostě musím jednou za čas zobnout nějakej ibáč. :confounded: Snad už ale bude jenom lépe.
Postřehla jsem jenom, že má Pajda potvrzené holčičky, ale jinak vůbec nic. Můžu tedy i já poprosit o shrnutí toho důležitého?
Holky a ještě jednou strašně moc děkuju za podporu. Jste skvělé.
Zatím přidám jednu fotku M. do alba.
16. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj tetes,Míša je prostě úžasnej :dizzy_face: a určitě brzy budete mít doma i Kačku ale musí to být náročný jezdit za ní do špitálu :frowning2: Jsem zvědavá na další fotky až budete doma všichni :wink:
16. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
tetesko ahoooojj zdravim te ty bojovnice
no podle me cekali zbytecne dlouho..a to jsem teda nevedela ze jsi mela prasklou placentu a tu kacencicnu?
hele kack je sikula takze fakt do tejdne bude zpatky...
m. je sladkej a je to super ze fakt papa hezky :slight_smile:))) je to sikulka a je super jak P. pomaha
jinak to s tema prsama znam...obcas to mam jeste te. zrovna dneska mam durch cely triko
16. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Teri teda ten porod nebyl nic moc. Uplne me mrazi. P. to podaval tak, ze se vlastne nic moc nedelo. Ale kdyz tak koukam, tak to byl docela frmol a dikybohu, ze to takhle dopadlo.
Kacenka je sikulka a za chvili urco vysosne svou davku a pujde za vama domu. A pak si konecne zacnete uzivat.
No a Misula je krasnej a jak se mraci :slight_smile:
Teri shrnuti, tak na to na co si zvpomenu.
Pajda ma potvrzene holcicky a obe maji 350g
Martinek ma prvni zoubek
Oli je naockovan
Puzzi je v Chorvatsku a Honzulovi se strasne libi rachani se ve vode
Rio se bude stehovat, uz to oznamili tchyni a prijala to prekvapive dobre
Evca porad nekde lita
Mel uz umi do Lukyho nalit 150ml UM a ten pak spinka jako andilek
Milu ma po operaci, dneska ji vynadali stehy a jeste 14 dni bude na PN. Ale je ji o moooc lip

A vic si nepamatuju :wink:
16. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
lao pomoooc maji nejaky mensi plinky do vody? oliverovi budou asi ty huggiesky velky
16. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Tetesko, když to všechno čtu, tak mi jde mráz po zádech, ale naštětsí vše dopadlo ok a Kačenku už za chvíli pustí k mamince, tátovi a bráškovi domů. Jsi strašná bojovnice a máš můj obdiv, že to takhle perfektně zvládáš i když tak trošku z tebe cítím strašnou únavu ..., ale díky tomu všemu co prožíváš se není co divit. myslíme na tebe každý den a každý den si říkáme, jak se má asi Kačenka a Míša. Je fajn, že je Miška tak moc hodnej :slight_smile: .
máme vás Tetesko strašně moc rádi a držíme palce, abyste to zvládali tak moc pěkně jako teď a už se s vámi všichni těšíme na Katčin příchod domů :slight_smile: .
Jani už pěkně všechno shrnula a není k tomu asi co dodat, je to prostě holka šikovná, což už všechny víme :wink: :slight_smile: .
16. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jé, děkuji za shrnutí.
Rio, mi to psala smskou,tak jsem měla radost, že to dopadlo lépe než čekala.
No, Tek něco takového s tím čekáním mi bylo naznačeno, ale abych pravdu řekla, tak raději nepátrat, hlavně že už to máme za sebou.
Teď na devátou zase pojedu za maličkou,ale říkala sestřička,že neví jestli se povede přisát, páč si teď v šest vypila 50ml alternativně, tak jeslti nebude moc unavená. Nicméně to zkusím,abych jí mohla alespoň pochovat.
Rehos, jj, je to hoňka,ale alespoň, že mám špitál 5 minut cesty od baráku.
A jaké teď vlastně bude u Míly pokračování?
16. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tetes malej je nádhernej a strašně srandovní dělá ksichtíky :grinning: . No je pěknoučkej :dizzy_face: .Gratuluji ještě jednou :slight_smile: .Povedli se vám mooooooooooooooooocccccccccccccccc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
16. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Tetesko já jdu 30.7. do centra IVF a tam se vše dozvím. Co vím jem že ta rezonance dopadla dobře a žádný nádor nemáááámmm :grinning: :grinning: .Jinak si myslím, že pokud bude vše oukej, že by snad v září mohlo být IVF. Ale nemá cenu plánovat prostě až přijde správný čas,tak to přijde a bude :wink: :slight_smile: .
16. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
to jo tetesko :slight_smile:) mam fatk radost ze to dopadlo dobre a asi je lepsi po nicem nepatrat ........takze P. je videl az na jipce?a to tvoje mliko tam ma schovany jo? davaj ji teda tvoje jestli dobre chapu? hlavne zamrazuj tohle prvni mliko je nejlepsi a pokud ho mas hodne tak toho vyuzij!!!!!
16. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jé Teteska :dizzy_face: . Téda ten porod sis pěkně užila :frowning2: , ale neboj, Kačenka za chvíli začne určitě pěkně papat a půjde s váma domů. Míša je úplně nádherný, takový kouzelný kulíšek :dizzy_face: . Už se moc těším na fotky Kačenky. A s tou placentou už to fakt raději neřeš. Hlavně že už je to celkem dobré. Jak už jsem Ti psala ráno, Kačenka je určitě po Tobě velká bojovnice a brzy všechno dožene :wink: . Jen Ty se snaž co nejvíc odpočívat, musíš být hrozně unavená.
16. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojda Tet, teda užila sis. Ale teď už to bude jen a jen dobré, hlavně, že jsou děti v pořádku a Kačenka určitě bude brzy s váma doma. :wink:
16. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tetes, Míša je úžasnej. :dizzy_face: Miminko k zulíbání. :wink:
Já se teď snažím drahouše přesvědčit aby už spal. Jedl ve třičtvrtě na pět, pak ve třičtvrtě na sedm usnul, ve čtvrt na osm jsem ho šla umýt a vrazila do něj asi 130 mléka. Tak očekávám, že zabere a neuslyším ho dříve jak ve tři. :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, fuj, to je vedro :slight_smile: Dneska tu bylo určitě přes 30 a máma furt nadávala, že máme blbý místo a měli bychom mít karavan pod stromama a nadávala prakticky celej den, ale už vychladla a dobrý :sweat_smile: Honzík to zvládá celkem v pohodě, hodně je ve vodě, buď tady u karavanu v bazénku nebo chodíme do moře, dneska tam na břiše kopal, v nafukovacím kruhu blbnul, fakt radost to vidět. Akorát teda je blbý, že do roka by nemělo dítě sůl, ale Honzík si furt namáčí ruce a cucá si prstíky a očividně mu ta slaná voda celkem chutná. Asi tak jednou denně si mírně lokne, to se pak zašklebí, zamrká, ale neřve, je to vodník :grinning:
Poslali mi z práce dvě stránky na překlad, tak musím večer, ale musim vás přece dočíst taky :sweat_smile:
Tak jen rychlovkou...
Gucci, nevim proč vám kámoši vymlouvají dovču, nechodící dítě vám aspoň nikam neuteče, to uvidíte, jaký guče bude a vůbec, dle situace.
Evi, spaní do devíti musím komentovat, bomba :wink:
Jé, Luky a Kačenka jsou super!
Rio, gratulace ke 4M!
Milu, to je super, že KO dobře dopadla a stehy nebolely.
Tetes, čau! Mně bylo při epi taky dost blbě, nezvracela jsem jen proto, že jsem 16 hodin před nejedla. Dýchání taky děs, přesně tak jsem to měla, hnus, ale máš to za sebou! Tyjo, to jsou jobovky o dětech a blbých placentách, hlavně že jsou v pohodě venku! Hlavně ať už je Kačenka s vámi, to musí být fakt hroznej pocit, že ještě není s tebou, i když až bude doma, tak už si na tohle ani nevzpomeneš. Míša na fotkách super, pidikulíšek :slight_smile: To musí být dost nárošný, jak jezdíš do nemocnice a Míša doma, snad už za tden budete doma!
Honzík usnul až teď, děsný vedro., dřív to nešlo, tak jsme ještě byli od sedmi do půl devátý s kočárem a pak otočky v posteli a snad už spí. Ráno v šest bude určitě budíček :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala k PC :slight_smile:

Tetes, vítám tě zpátky!!!! :dizzy_face: Čoveče, to s tou placentou jsem ani netušila :confused: :frowning2: No zkusila sis teda dost.... :frowning2: Je fakt, že to je teda šrumec, když musíš za Kačenkou dojíždět... Mají to tam nějak divně zařízené... :angry:

Teksas, plavky dávám Huggies vel. M (jsou sice od 11 kg, ale v pohodě mu pasují) Pak jsou menší: http://www.promimino.cz/detail/huggies-little-swimmers-small/ nebo http://www.mujmultimarket.cz/produkt/detske-kalhotky-do-bazenu-huggies-little-swimmers-small-7-12kg-12ks/
a úplně pidi: http://www.kifik.cz/katalog/zbozi/pece-o-dite,-jednorazove-pleny/jednorazove-pleny/produkt/huggies-little-swimmers---kalhotky-do-vody-extra-small-xs-3-7kg-13ks

Dneska jsme byli v poradně, Vítek dostal zatím poslední Prevenar (pak až ve dvou letech). Váží 8,22 kg, no a p. Dr. jako vždy pěla chválu na to, jak jsme šikovní... :grinning: Si nevšimla, že já teda nic moc... :grinning:
Jo, jinak díky příkrmům jsem najela na svoje zdravé stravovací návyky-takže kilečka jdou pomalu dolů :dizzy_face: Takže na zimu budu snad štíhlice :grinning:

Jdu kuknout Tetes do alba
16. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
teda vcelku :grinning: je to tam
16. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak jsme spočítali peníze a odpočítali nutné položky a dovolená asi padá, nevyjde nám na ni :( no holt stěhování a nové bydlení se prodraží, co se dá dělat. Hodně jsem se těšila, ale stejně mi to stojí za to
16. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
jeeeee lao diky moc ...von ma totiz desne hubeny stehynka a treba huggies trojku mu jsou proste velky..tak snad ty nejmensi huggiesky mu budou
rio no jooooo vlastne moooc gratuluju ke 4mesicninam to uz je velkej kluk
lao a vy nejste sikovny joooo? :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi to je bomba ze si to takhle uzivate..hele tak vecer je chladnejc tak vychladla i matka
oliver ted dva posledni dny nejak blbe spi se probouzi asi tim bvedrem..kurna at uz je zima :slight_smile:))
rio presne tak stoji to za to holka
16. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
jelikož jsem tu dlouho nebyla,opožděně přikládám gratulaci pro Tetesku :wink:

Milý tatínku a milá maminko,
narodily se vám překrásná miminka!
Přejeme jim:
stálý úsměv na líčku,
k tomu klidnou dušičku,
v očích jenom třpyt a jas,
v puse extra silný hlas :slight_smile:
ať se rychle rozkoukávají,
radosti vám přidělávají,
zdravíčka jim přejem moc
a vám klidnou každou noc!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
tak ještě opravuji,místo narodily ------- narodila :grinning: ,ach já dobrá čecha byla :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Holky, teď jsem se vrátila od maličké a ona sama vypila 60-tku z prsu. A má předepsané 50-tky, takže super. Jakmile si za den vypije všechno co má buď alternativně nebo z prsu, tak jí pustí domů.
Jo, a abych si ještě postěžovala, tak mám stále blbé ty játra a stále jsem dost anemická.Takže jsem pořád unavená a bílá jako stěna. A příští týden mám jít na kontrolní náběry,kde na to vezmu čas,ale netuším.
Tek:s tím mlíkem je to složitější, oni na JIP dávají jenom MM, vůbec nedávají umělou,ale když už nejsem ve stejné nemocnici,tak musím do jiného patra a tam mi musí všechno vysterilizovat a pak až si ode mě to mlíko vezmou. A vzhledem k tomu,že tam mají jenom jeden steriliátor a zástup ženských, tak můžu čekat třeba hodinu a na to prostě nemám čas. A když donesu svoje mléko,tak jde jenom mražené a to stejně přepasterilizovávají, takže upřímně raději si odstříkávám doma do mrazáku než jim tam.
Milu: takže za 14 dní, to je super, moc bych ti přála, aby už tohle IVF bylo úspěsné.
Mel:máte asi doma otesánka,né? :slight_smile:
Puzzi:to je paráda,jak to Honzík zvládá. Úplně z tebe čiší,že si to užíváte.
Leni:děkuju moc.
:slight_smile:
Jo, a aby jste věděly,tak jsem dopadla s tou placentou ještě dobře, dva dny přede mnou šla paní a ta měla tu smůlu,že jí placenta přirostla k děloze, takže na sále zákrok málem nepřežila, jak krvácela, přišla o dělohu a 10 dní byla na jip, teprve dnes jí přesunuli a sešly jsme se u miminek,kdy ona se taky pokoušela přiložit, ale přišla o kurevsky hodně krve, měla fakt na mále. Jediné pozitivní na tom je, že už je to její třetí dítě,takže to že další mít nemůže už tolik nevadí. No, prostě celkově musím říct,že jsem si tuhle diagnozu sama trochu v hlavě podceňovala. Ale jak jsem začala krvácet, tak to byl holky fakt masakr, nedošla bych ani k autu. Ještě,že jsem v té nemocnici byla.
Děkuju za pochvaly M.
Tak jdu ho nakojit a odumřít,alespoň na ty 2,5 hodinky.
16. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
Tetes, Míša je moc pěknej, ani nevypadá nějak maličkej, on je tak hodnej, protože to ví, že máš starost ještě o Kačenku. Když už Kačka taky takhle pěkně pije, tak je to paráda. Přeju mám ať to všechno jde co nejlépe a jste už všichni doma po tom co sis užila. Zvládáš to teda dobře, klobouk dolů :wink:
Rio, lepší bydlení samostatně než nějaká dovolená, ta by trvala jen týden nebo dva.
17. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Marti všechno nejlepší k svátku, já ho jdu oslavit s neteří a Vojtou do Zoo :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
No jo Rio, já bych uplně zapoměla! :confused: Tobě taky!!!! :grinning:
17. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,
Tetesko uz vubec nemysli co by kdyby. Dopadlo to dobre a ty se z toho taky brzy dostanes. no a Kacenka je proste nejlepsi a dela ti radost, jak krasne pije. Jeste par dni a mas ji doma a uz prestane to behani mezi nemocnici a domovem. Jste proste obe dve strasne sikulky!
Marti taky se pripojuji k prani vseho nejlepsiho k svatku.
Rio ze nevyjde dovca je sice skoda, ale mit klid je opravdu prednejsi, to za to ROZHODNE stoji!

Taaak a dneska poradna, jsem cela netrpeliva zvedavosti :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Jee Rio je taky Martina, no tak Rio samozrejme vse NEEEEj a hlavne konecne klid a spokojeny manzelsky zivot :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno,
Martinám přeju všechno nejlepšííííííí :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
holky děkuji :dizzy_face:
Jani tak ať dopadne poradna na 1 s * ale určitě jo :slight_smile:
A samozřejmě mě ten klid za to stojí, ta dovča je asi víc líto m. protože se těšil, že si někde v klidu odpočine
17. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
bré ránko

mám rudé nehty, tak moc psát nebudu, at si je neobiju :grinning: :grinning:
jdu vás dočíst...
17. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.