• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Aaaa Gucci ma nove nehtiky :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Bré ranko,
Tetesko tak ty máš asi taky otesánka Kačenku. :dizzy_face: Ale je to super, že takhle hezky se večer napila.
No ten náš otesánek baštil ve třičtvrtě na jednu - ani nedopil a dotuhl a pak ve čtvrt na pět. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit, že se dost budí díky tomu vedru. :confounded:
Rio, škoda dovolené, ale ten klid za to opravdu stojí bych řekla. :wink:
17. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Mili: tak super jak dopadla kontrola, mě vyndávání stěhů bolelo dost, i sestra se ptala kdo mi to šil, že to tak utáhnuté ještě neviděla :slight_smile: a doma pořádně odpočívej
Jani: no Olik je zlatej kluk, to je jasná věc :wink: , jsem zvědavá na to tvoje břicho teda :wink:
jééé AHOJ TETES, to je fakt super, že jste už doma a že jsi podávala průběžně zprávy, moc jsme na tebe myslely, Kačenka to určo dožene, to se neboj, ženský jsou bojovnice :wink: ...a po 3 měsících doma to musí být mazec...ten porod maso...ale je to za tebou a Míša je božííííí krasaveček :dizzy_face:
17. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Mel se nedivim, ze blbe spi. Ja dneska usnula az ve 3 :angry: Uz se tesim na ochlazeni!
17. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
já spinkám jako miminko :sunglasses: , dokonce jsem byla v noci jednou na WC a skoro vůbec si to nepamatuju :grinning:
17. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
jo holky, ještě jednou dík za tu knížku :wink:
co ten vík? koukám na počasí a vypadá to už oba dny stejně...
17. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
gucci, neprovokuj!!!! No já se Ti budu smát v lednu, zatím co ten náš budulínek už třeba bude náherně spinkat. :dizzy_face: Pokud nebude po tatínkovi strašidlo. :confused:
17. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
mel: no já si zažila svoje první trimestr, takže ted dospávám co můžu
17. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
gucci, pravda - ale to byl jen malý trénink na třetí trimestr a minimálně první dva měsíce po narození dítka. :grinning:
17. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
hledám krátké svatební přání a našla jsem
Jestli si myslíte, že jdete do ráje, tak šťastnou cestu Vám přeje... :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
gucci: :grinning: :sweat_smile:
17. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
no asi to tam napíšu, se mi to líbí :grinning:
17. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám, zase razíme na celej den ven... M. spala v kuse do půl šestý, pak ještě do půl osmý, ale já nespala od 3 do 5 - nejradši bych se kopla. :unamused:
Tetes, ještě že to takhle dopadlo! M. je nádhernej! :dizzy_face: Tak snad pustí K. brzy domů, když je takhle šikovná.
Marti, Rio, vše nejlepší k svátku!!! :slight_smile:
Gucci, to přání je super! Jestli mají smysl pro humor, tak bych to napsala. :wink:
17. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Gucci knizku mam u sebe. V sobotu budu urco doma, v nedeli asi pojedeme na vylet, ma byt o chlup lip...
Gucci to prani je lehce ironicke :wink: ale pekne :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
jj, jsou to super lidičky, už jsem to napsala, já nesnáším ty klasické přáníčka na 350 řádků a tohle je život :grinning:
Jani. tak dáme sobotu...odpo?
17. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Gucci tak v sobotu odpo, kdyz bude prset, tak pujdem rovnou na kavicku :wink:
17. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
a palačinečku :grinning:
17. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
tak mi napiště do IP adresu, at si to můžu dát do navigace
17. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
a treba palacinecku :wink:
17. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj děcka :slight_smile: .
Martinám vše neeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (kuňa ještě že jste to tady připomněly, moje ségra je taky Martina :sweat_smile: )
Rio, dovča neva, důležité je vlastní bydlení a klid a to je víc jak dovča. Taky mít žádnou nebudeme :wink: .
Tetesko teda to jsou vjeci s tou placentou :astonished: , no ještě že to máč za sebou a Kačka je šikula když vytáhla tolik :slight_smile: .
Gucci a červenej lak na nehtíkách..oooooo :sweat_smile: .
Hele sorry, ale tohle přání mám od jednoho kolegy jak nám to neustále přeje na DVD ke svatbě a hlavně on to přeje všem a myslí si, jak je humornej a já už jsem na něj alergická :grinning: :wink: :angry: .
Tak holky zítra odpo tedyk, mám vycházky od dvou, takže tak nějak kdyby jste mohly :wink: . A jestli už ti Gucci dala adresu Jani, tak já nemusím, pže bydlím asi 200 metrů od ní :slight_smile: .Těším se na vááááááááááááááásssssssss :dizzy_face: .
17. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
jj Jani mi adresu poslala, zas tak daleko od nás nebydlíte :wink:
tak já tam tak nějak na druhou budu :wink:
17. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Okáááááááááá Gucci a podle počáska a jak se vám bude chtít se domluvíme co a jak. :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
jasan :wink: už se těšíííím i když mě mrzí, že tam nebude Gedžitka
17. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Tjoo tak dneska bude asi mega horko!!!
17. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
jj to teda bude, ještě že je ta svatba na lodi, tam by mohlo aspon trochu od vody foukat
17. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Jee to bude pekny, v kolik to maji?
17. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
obřad je na bertramce 11,30, pak o s rodinou a pak večerní párty od 17,30 na lodi
17. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Hezky, tak to dneska odchazis z prace brzy :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
no jdem z práce na ten obřad (je to bývalá kolegyně), pak se vracíme a pak jdem večer na tu lod i s partnerama
17. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
aha, ja myslela, ze uz se nevratis a uzijes si volne odpo...

taaak ja nakupovala :wink: Objednala jsem: kojici polstar, sadu Avent pro novorozence, maly a velky mic :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.