• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: ten avent co mám já?
17. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
jojo
17. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
jj tak super, míč doma máme a kojo polštář budu mít od kámošky ten velký, ale asi si pořídím jen takový menší polštářek (měla ho manželka šéfa)
17. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Gucci to mas prima, ze dostanes spoustu veci od druhych, fakt usetris!
17. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
no to jo teda, fakt jsem ráda...furt jsem nadávala jak maj všichni kolem mimi a jak se mi to ted hodí :grinning:
17. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
No to teda!
17. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
tak jsem byla venku pro kytku a zatím to celkem jde, když se člověk pohybuje pomalu :grinning:
17. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
gucci, hm a odpoledne to půjde jenom ve studené vaně. :unamused:
17. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
No ja se tesim na to vyhraty auto :unamused: Jeste ze mame klimu...
17. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
já mám klimu v práci a moc jí nevyužívám teda, mě to nedělá dobře, bolí mě z toho záda a v krku, tak na to radši prdím
17. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
tak my pomalu ideme na tram
zatím papa, odpo budu :wink:
Jani přeji hezkou poradnu
17. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Gucci diky moc, snad bude vse OK, to je hlavni
17. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: .
Martinky- dodatečně gratuluji k svátku :wink: .
Jani- Ty máš dneska tu poradnu, že? A na kolik? Budu držet pěstičky a pak se hned ozvi, jasan? :dizzy_face: A zkus se zeptat na pohlaví :wink: .
Guci- užij si to :wink:.
Tak já teda teď v těch vedrech raději ani nevylízám ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je tam příšerně. Až včera večer v osm jsme byli s H. v Tescu a měli tam akci na dětské věcičky- vše o 50% levnější, tak jsme koupili dvě osušky s kapuckou klokánkem a dvoje krásné dupajdy. Ještě tam zkusíme zajet zítra, moc se mi tam líbily růžové mikiny, ale žádné neměli po dvou stejných v jedné velikosti. :confounded:
17. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojte
tetesko,moc gratuluju jak jsi to zvládla,taky jsem netušila jak až velký můžou nastat s tou placentou komplikace :pensive: důležitý je že to všechno nakonec dobře dopadlo,Míša je kouzelnej a je paráda že je tak hodnej.Určitě toho máš teď moc,do toho běhání za Kačenkou ale určitě jí brzo pustěj domu a budete kompletní :dizzy_face: :dizzy_face: A snad i tobě se brzo udělá lepší....
Marti všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
Steffi,ať je v poradně všechno o.k a že by dneska mohlo bejt i pohlaví???? :wink:
puzzi to je prima že si to Honzík takhle užívá :slight_smile: z něj za tydle prázdniny uděláte mořskýho vlka :grinning:
Mílo,gratuluju k dobrým výsledkům a úspěšný kontrole,teď už to bude jenom lepší a lepší :slight_smile:
Evi,užijte si den
gucci máte dneska docela plnej program,užij si to :wink:
Mel Kačka Lukymu konkuruje :grinning: :grinning: paráda že jste si to s Grej užily
Tek,ještě jednou se omluvuju že to zas neklaplo ale nakonec jsem i ráda pže fakt to byla viróza kterou ode mně do 2dnů chytnul i zbytek rodiny,od pondělka jsem ztrávila na záchodě a nevěděla co mám do mísy strčit dřív takže to by byl průser kdyby jsi to ty nebo Olík chytily :unamused:
17. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Gucci užij si obřad a ne že tam budeš řvát jako já na každé svatbě :grinning: .
Jani doufám, že už dneska konečně uvidíte co máš schovaného v bříšku :wink: .
Mysky to sis teda užila :confounded: , ještě že už to máš za sebou.
17. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Jé no to by Janča už dneska mohla vědět co se v pupíku skrývá, já docela myslím, že kluk. . . Ale moje odhady jsou vždycky špatné . . . :confused:
17. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Mel, je to kluk. To už říkám dlouho .. ještě ani nevěděla, že je těhu a já už věděla, že to je kluk :grinning: .
17. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Mílo, ty jsi jasnovedkyně??? :wink: :astonished:
17. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky no na pohlavi se optam, pokud Darebak bude delat UTZ, pokud bude jen poslouchat srdicko, tak si jeste tyden pockame :slight_smile:
Mysky teda tys chytla virozu, chudero, doufam, ze uz ti je lip!
17. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Jo Pajdi a poradnu mam na 12:30, pak se hned ozvu, to se rozumi :wink:
17. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Martinám vše nejlepší k svátku. :slight_smile:
Musím vás rychle číst dokud snídám a jsem po nakojení malého a před odstříkáním..... :grinning: já to teda nazývám, že spíš dojím než odstříkávám, mi v životě nenapadlo,že se můj den bude celý točit kolem mých koz. :grinning:
gucci:přání super. :dizzy_face:
koukám bude lesbický sraz a přidala se i Steff.
jo,holky mě to s tím kójo polštářem vůbec nejde,zlatej normální polštář!
Já taky tipuju kluka.
Mysky,čéče ty už to máš za pár, tak přeju pohodový porod, raději dopředu,páč teď už by jsi taky měla nárok a bůh ví,kdy se zase "potkáme" :slight_smile: Už se asi těšíš,co?
17. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
:grinning: Tetesko cely den kolem tvych koz, tos me zas pobavila :grinning:
Teri a neni M. moc malej na ten kojo polstar? ze ti tam jako zapadne...
17. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Tetesko :grinning: Kozy kozy kozičky. . . :sweat_smile:
17. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Tetes, hele ty vlastně ani nepotřebuješ odsávačku, když dojíš. :dizzy_face:
17. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
mel:odsávačku jsem si teď musela půjčit eletrickou hodně výkonou z lékárny, páč mi to ušetří hodně času. Jako růčo bych se posrala. :grinning:
Steff:nene, to není velikostí Míši,on tam vůbec nezapadne,ale celkově je ten polštář vysokej a dost neforemnej, no hele jestli chceš, tak s tím objednáním ještě chvílku počkej a můžeš si to vyzkoušet reálně buď s K. nebo s M. ,ale zase ty jsi vyšší, tak u tebe to možná bude lepší. Anebo to s ním prostě neumím.
17. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Jani- tož to jsem teda zvědavá, co si to tam v tom bříšku ukrýváš :wink: . Už ať je 13.00h :slight_smile:.
Tetesko- jak to, že to s kojo polštářem nejde, vždyť by to mělo být snažší. Myslíš, že pak zvládneš kojit oba najednou? Jsem hrozně zvědavá, jak to půjde. A celý den kolem koz, to je fakt dobrý :grinning: :grinning:.
17. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Teri- a na kolik Tě vyšlo půjčení té elektrické?
17. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Tetes, no to věřím, že Ti elektrická ušetří čas. Já elektrickou chtěla, ale manžovi se při tom protáčeli očíčka. :dizzy_face: V porodce to bylo bezva s elektrickou, to bylo šup - raz dva. :wink:
17. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Tetesko ja si ten kojo polstar objednala i pro sebe, rehabka mi doporucila podkladat si s nim brisko a roh si mam dat mezi kolena, aby me nebolely kycle.
Jinak nase znama taky kojila s normos polstarem a rikala to samy, ze je to podstatne lepsi nez kojo polstar...
No nic jdu do sprchy a pak vyrazim, dam hned vedet :wink:
17. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
tetsko kacenka je fakt sikla tak to pujde brzo dom ..uz je videt ze ma hladik :slight_smile:)))
mysky vubec to neva prosim to je jn dobre ja bych se bala ..kor jak byl po ocku a byl pekne nevrlej teda
hele ale pristi vik jedeme k tchy a v pondeli bych mohla do litaku co ty na to?
tetes ja mam kojici polstar jako operku zad a hlavy :slight_smile:)) taky mi to snim nako nejde
jani ja uz chci vidte klucinu
uzijte si zejtra srazika ..
martinam vse nejlepcejsi k svatku preji :slight_smile:))
ja zacinam bezplenkovou metodu a uz me celou trikrat pocural ...cura jak pejsek na etapy ...kurna to me neba :slight_smile:))
17. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.