• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi, včera jsem o to m mluvila s dr., co je právě i ta laktační poradkyně a půjčila mi nějaký časák, a tam dost dvojčatovek psalo, že jim víc vyhovují normální dva polštáře, že ty kójo jsou méně foremný.....hele,ale nevím nechci odrazovat, třeba jsem jenom dřevák. :wink:
Pajdi, vyjde na dost, 50 kč za den, ale ještě se k tomu musely koupit savičky tj. asi 600 Kč, ale já teď vážně nemám s tolika mlíkem a s nedostatkem času jinou šanci. Až budu kojit plně obě dětičky,tak se to upraví a bohatě mi postačí ta půjčená od Mel,ale teď bych se zbláznila i bolestí,páč večer odstříkám a přes noc, mám úplné tvrdé boule v prsou a to v noci kojím. Ale zase dneska jsem říakla ráno P. ať si sahne,jak vypadají vypracovaná prsa, že mám tvrdé prsní svaly. :grinning:
Steff:držím palce na KO.
Jo, holky teď jsem se hodně moc pobavila. Otevřela jsem si po dlouhé době můj profil co mám na seznamu a měla tam vkaz tohoto znění:
Ahoj,jsi dost sexy.Nestála by jsi o muže,se kterým by jsi se mohla mazlit a krásně milovat?Jsem 100% diskrétní.Děkuji za jakoukoliv odpověd,pa Marek
A to jsem totiž před chvilkou stála před zrcadlem koukala na sebe, jak mám obrovské ty kozy, (fakt až tolik,že to není hezké),kape z nich to mlíko, k tomu svěšené,oteklé břicho a 20 kg nadváhy. Fakt to nevypadá pěkně a vzápětí si přečtu takový vzkaz. Jsem pánovi odepsala, že musí chvilku počkat,že jsem týden po porodu a musím dodržet šestinedělí,ale že se hned potom domluvím s manželem,aby dítka pohlídal a já si mohla odskočit. :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
TETEEEEES :grinning: :grinning: :grinning: ja se po.. smichy!!!!
17. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Jo hele a uz si zmen tt na deticky, u tebe to bude nadherne, jak se tam hned objevi 2d :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Tetes :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
tetes si delas prdel neeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tady rezu jako blbec
17. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Tetes já se z tebe poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Prý nejdřív se točí vše kolem koz a teď tohle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .To mi nedělej, nebo mi praskne břicho :grinning: :grinning: :grinning: .
Šmankote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Tak Jani, jsme taky zvědavá :wink: .
17. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jsem to musela Tetesko přečíst manžovi a ten se tady taky strašně směje :grinning: :grinning: :grinning: . Jsem zvědavá co ti ten "pán" na to odpoví :grinning: :grinning: .
17. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
No nic vyrazim do vyhne, drzte vse co mate, at je vse OK. Uz mam zase lehce stazenou prdku :-/
17. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Jani, bude to oukej, to je jasný. Ale palce držím všechny, to je jasňačka :wink: :slight_smile: .
17. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky se omlouvám, že nedočítám, bo jsme tu nebyla dlouho a nestíhám..

Martinám taky přeju moc krásný svátek..

tetes ještě jednou gratuluju a snad půjde Kačenka brzo domů.

Jani, taky tipuju klučinu :slight_smile: :dizzy_face:

tady je vedro jak prase, Stela má kvůli tomu jen nějaké mikrospánky a kojím skoro co hodina, ikdyž teda asi ani moc nechce občas,ale mám strach z dehydratace.. odpo mají přijít do čech bouřky, tak snad večer dorazí i sem..

jinak kojo polštář s emi válí v šatně na zemi, v ložnici na kojení používám složenou peřinku do děstké postýlky a na ni hodím plínu, to je super, a v obyváku používám normální polštář k sedačce :sweat_smile: ale ten taky není ideální..

mysky teda virozav tomhle vedru dost naprd, ale ono to může být i z toho horka.. tak snad už bude dobře.
17. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak nevím zda náramky od Lamaze budou mít úspěch http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3034634&vReferer=
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

tetes tebe nepřejde humor ani v šestinedělí, co? :grinning: :sweat_smile: hele, ale zvládáš to na jedničku s hvězdičkou!Laktace se upraví dle potřeby, jen vydržet. Všichni tetesovic jsou šikovní, Kačenka bude určitě brzo doma.

Přidávám se ke gratulantům :wink:

My máme docela hoňku, opravují nám střechu( ale pozdě, už máme stejně vytopenej byt, po těch deštích) a brzo nám budou dělat novej balkon.Taky máme úmrtí v rodině, strejda na dovolené v Bulharsku, tak jsme z toho dost špatní, navíc nicmoc nevíme.
Dneska provozuju bezplenkovku, ovšem nedobrovolně,Alex má totiž trochu opruzenej zadeček :frowning2: už posral jednu látkovku, fůůůůůůůůůůůůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Mel..Luky je prďáckej :grinning: .
Kay, Stelinku asi trápí to vedro. Oni snad mají děti normálně trošku vyšší teplotu jak dospěláci, tak jim musí být ouvej v tomhle počasí. Ale zítra už má být hůř, tak se to snad všechno zlepší :slight_smile: .
17. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Anippe, teda jak máte vytopenej byt??? :astonished:
A ten strejda to mě moc mrzí. Upřímnou soustrast :frowning2: .
17. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Anippe, upřímnou soustrast. :pensive:
Tady zase někdo vyřvává. . . . Kdo to asi je. :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
mili ve dvou místnostech(děcák a pracovna) nám prostě teče voda skrz strop.Nejhorší je, že nevíme co udělá strop až se to pokusíme opravit, ale musí to nejdřív pořádně vyschnot, už ted při posledním malování na některých místech nevydržel a spadl, ale nebylo to velký, tak se to dalo zatáhnout takovou spec. hmotou a opravit.

Alex už spí dvě hodiny :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
teda Ani, to máte nadělení s tím bytem...to je mi líto :frowning2: .No hlavně, aby to šlo dobře opravit. Holka to ti nezávidím tohle... :unamused:
17. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Teri- já se z Tebe počůrám smíchy :grinning: :grinning: :grinning: . Ta odsávačka je teda šílená, nevyšlo by už levněji ji koupit novou? Ale hlavně když Ti to teď aspoň trošku ulehčí práci a čas. S tím kojo polštářem jsem teda zvědavá. Mě přijde totiž taky dost tvrdý a neforemný. To jsem si už říkala při nákupu, ale na druhou stranu ho dost lidí používalo, tak jsem si říkala, že je to asi ok. Takže jsem na to fakt zvědavá, jak to půjde nebo nepůjde.
Mysky- tak snad to bude brzy ok.
Mel- myslím, že Luky vůbec nechápe, o co go :grinning: :grinning:.
Anip- to je mi všechno moc líto :frowning2:. Upřímnou soustrast.
17. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
mili mě je líto spíš majitele domu, P. se to pokusí opravit, ale jestli to spadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted dělá majitel nově balkony, střechu (aby jste chápali správně, vlastní byt.dům hned vedle kde jsou byty+ dům který máme pronajatý)a my ke všemu požadujeme výměnu oken, jsou fakt hrozně špatný, vůbec netěsní a mám strach na zimu o Alexe...no a ted ještě do toho ten strop :unamused: nechtěla bych být vlastníkem bytového domu :sweat_smile:

mel, Alexe ten náramek nějak nebere a papučky s rolničkou taky nee
17. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
jinak jsem zažila horší vytopení, tak si to ted ani neberu.V minulém bytě nás vytopili sousedi nad náma hned 2x po sobě pračkou a to byl masakr, voda tekla normálně proudem po stěnách.Samozdřejmě jsme rychlíci a před druhým vytopením jsme stihli vymalovat :grinning:
17. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
jo a kojo polštář jsem taky neměla a ani mi nechyběl :sweat_smile: kojila jsme v leže strašně dlouho a na větší děti cca od 3m si myslím, že je to nepraktický
17. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jani píše :
Tak mimi je v pořádku, ale co to je nevíme, je tam pořádně zkroucené :wink: . No a já trochu zlobím, jelikož mám tlak 140\90, tak trochu poprask :wink: .
17. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak jsem z5 a málem jsem tam chcípla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

něco pro zasmání http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/petra-paroubkova.php?itemid=7134
17. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
anipp: tjo s tím vytopením je to pecka, vy bydlíte v nejvyšším patře?
tetes: co na to říct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mazec
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
jééé tak Janča pořád neví...no to neva, hlavní je, že to víme my všichni co to bude :grinning: , ten tlak je dost vysoký co
17. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
No ten tlak to je masakr, na to že těhule ho mají většinou nižší, tak teda tlak má jak když má už rodit...ale na to má ještě cca 20 týdnu času :sweat_smile: .
17. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
no to jo, já měla minule 90/60
17. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jinak ta óda na prase bradavičnatý...no comment :angry: :grinning: , to je blbka...sorry holky :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jsem tu. Nesekla jsem sebou, ael venku je naprosto priserne.
Tlak vysokej jak prase a to mi ho merili 3x, mam si ho nechat zmerit v utery u obvodacky a pokud klesne, tak OK a pokud ne, tak mam prijet do Podoli a Darebak si me polozi na sve oddeleni :slight_smile: Tak jsem mu rikala, ze to je tim vedrem, ja jsem totalne zplavena...tak snad klesne, odmitam si jit lehnout do nemocnice :wink:
Mam fotku, tak za chvili vyfotim a dam vam ji do albicka...
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
tjo Jani, to je až tak vážné, že bys šla do nem? :confused:
17. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.