• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci Darebak rikal, ze ten 140/90 je hranicni, ale tim, ze jsem minule mela 110/70 a ted tohle, tak nevi, co se deje. Ale rikal, ze dneska je to s tema tlakama nejaky blby, ze nejsem prvni. Tak me budou hlidat a uvidi se...
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak Jani držíme palce, aby klesnul, ten tlak je fakt ku_evsky vysokej :unamused: .No ale věřím, že to je tím teplem...a v úterý u obvoďačky bude krásnej :wink: :slight_smile: .A na fotečku už se těším :slight_smile: .
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jani, tak jestli si měla posledně tlak dobrej, tak je to fakt asi počasím. Zítra má být zase hnusně, tak už se něco děje a takhle to pak dopadá. Ale opatruj se jasný a dneska už žádný lítání venku, jedině až večer s L. :wink:
17. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
jj určo to bude počáskem, zítra u palačinečky do bude lepší :grinning:
17. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
17. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
jeziskote, on je malej Stefák hlavou dolů chudášek?
17. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
no a tamto co trčí nahoře to není pindík :grinning:
náááádherný :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Je to tim pocasim, minuly tyden jsem si merila tlak doma a uplne v poho. Dneska je BIO 3 a jezdila jedna sanita za druhou!
Gucci no je tam neskutecne stocenej, pako nase maly :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tjoo ja ani nevim, kde ma ruce :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
no to kolečko nad tím "pindíkem" je možná jedna ruka ne...druhá je asi podel těla
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Asi, vubec to v tom nevidim. Uz moc nesel vyfotit, uz je velkej :wink:
17. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
a říkal ti míry?
17. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Nene on ho nemeri, jen kouka na srdicko. Fotecku mi dal jen ze jsem si rekla. Mereni a hodnoceni bude pristi tyden na velkym UTZ
17. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
acháá, tak to jo
já jsem zvědavá na toho našeho agenta v pondělí
17. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
No to ja taky :wink:
Jooo a 13.8. jdu na oGTT, bleeeee
17. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
njn to mě taky čeká, ale až za dýl
17. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
no na to se netesim :-/
17. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
mě to zatím nějak neděsí, po tom všem co máme za sebou :wink:
17. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
To je fakt, to zvladnem.
A jaka byla svatba?
17. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
obřad byl rychlý, novomanželé krásní, počasí děsný...asi tak bych to zrekapitulovala
zlatých našich 23 st. v září, ideál
snad to bude večer lepší, jinak tam zdechnu
17. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak jeste ze obrad neprotahovali :wink:
No nevim nevim, jestli dneska bude vecer lip, ja doufam, ze ano a uz se tesim na zitrejsi ochlazeni!
17. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
no já věřím, že bude večer foukat od vody
jj taky se těším na vík, hned se bude líp dýchat
nejlíp je dneksa v metru :grinning:
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jani- tak žádné cárání!!!!!!! Lehni do postýlky a odpočívej. Snad to zase klesne. Kopčátko je krásné, ti naši jsou tam taky takhle zkroucení a ještě přes sebe :grinning: . Asi se jim to líbí.
Guci- a plakala jsi?
17. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
pajdi: to bylo tak krátký, že mě to ani nedojalo :grinning: ,
navíc já jsem divná, já na svatbách nebrečím a na pohřbech se mi chce smát :grinning:
17. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Pajdi neboj, nikam nejdu, tohle mi stacilo. Ted jak lezim doma, tak je mi o moc lip :wink:
Asi jo a uz vim, ze jak se vzdycky navali do toho praveho podbrisko, ze to je hlava ta boule :wink:
17. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
jani: budeš muset zvětšit pořádně břicho, at má Stefák místo :wink: ... koukni na Guče, jak se dycky vyvaluje :grinning:
17. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
On tam ma mista dost, nevim proc je tak stocenej :slight_smile: A ja mu dam zvetsovat bejvak :wink:
17. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jani, prťousek je krásnej a hned od mala takovej jogín :grinning: . No že to je kluk to je jasný, i když to zatím nikdo neviděl :grinning: ..hele to bude prča když to bude holka :grinning: :sweat_smile: .No je dobře, že jste oukej a ten tlak se určo zlepší jakmile bude lepší počasí, tohle vedro je úmorný :confounded: .
Gucci, takže neplakala jooo..já posledně taky ne, ale jinak skoro vždycky řvu..prostě profesionální plačka.. :grinning: .
17. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
mili: a to jsem si radši nedala řasenku :grinning:
17. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tetes tys mě fakt pobavila :grinning: :grinning: já myslim že než porodim tak se tu párkrát ještě střetnem :wink:
steffi,škoda že prcek nespolupracuje ale co,hlavně že je v pořádku.S tim tlakem to neni až tak drastický,já ho mám 140/85 celý těhotenství a dr. už to nějak neřeší že ho mám prostě tim těhu zvedlej a pokud neotejkám a neni bílkovina v moči tak to nic neznačí,navíc to vedro....já myslim že ti pak zas klesne :slight_smile:
gucci já myslim že nevěsta s ženichem se při "ANO" pěkně zapotily a nervama to určitě nebylo :grinning: :grinning:
Kay,chudák Stelik se moc nevyspí co?Jestli si dobře vzpomínám tak máte byt v podkroví???Takže asi fakt mazec :unamused:
Anipp,upřímnou soustrast :pensive:
Tek v pondělí by jsme měli jet do pátku do těch krkonoš takže z toho taky nic nebude :unamused:

Právě že mi furt neni uplně nejlíp,ale ono to bude hodně i tim počasím.Teď jsme byli s A. v kauflandu a ještě že byl po ruce regál protože jinak už jsem se válela po zemi,takže jsem ztěží došla domu a radši nevycházet,navíc už vim co jsou poslíčci - od včerejška skoro nonstop tvrdnu a bolesti jak na MS a chytaj mě záda :confounded: Fakt si teď připadám naprosto nepoužitelná a ufňukaná :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.