• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mysky a ty chces jet do Krkonos, kdyz mas non stop poslicky? Ty jsi blazen!!
Mysky ja si s tim tlakem taky nic nedelala, mi bylo blbe az cestou, takze jsem vedela, ze to je z toho horka. Ale Darebak byl nejakej vystrasenej :slight_smile:

Ani uprimnou soustrast.
17. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Teda vy jste ale ukecaný, tady asi člověk hodí šlofíka - dítko totálně odpadlo vedle mě (což se divím - vůbec na to nevypadal).
Jani, tlak moc hezký není, ale snad je to fakt jen tím počasím. A mimčo je úžasný. :dizzy_face:
Mysky, poslíčci jsou, že občas bříško tvrdne, ale né nonostop!!!!!
17. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
tjo mysky nám rodí?
17. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Šmankote Mysky...žádný Krkonoše a upaluj do porodnice :astonished: ..ty fakt snad už rodíš :astonished: .
17. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
No ja bych se nedivila, kdyby nam Mysky porodila :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
No bych se asi taky nedivila, kdyby Mysky porodila. Takhle nám začala ve středu na IVF září Macous a včera ve 12,43 už měla dítko na světě. :grinning:
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Mel ale ono je to fakt hooooodně nepravidelný
steffi mám celej víkend ještě čas a když se to nezlepší tak se nikam nejede ale já pevně věřim že s ochlazenim se mi udělá lepší......asi nejsem sama co???Myslim že i zbytek těhulí funíte v tom vedru jak matróny :grinning: :grinning:
gucci,ještě ne až 22.8 :wink:
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
hele nestrašte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě teprv budou příští tejden dělat postele,čekám na skříň a pro postýlku jedem až na konci července :grinning: :grinning: já nemůžu rodit :zipper_mouth: :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Mysky, tohle už jsem u některých taky slyšela. :wink: To nic není. . . A najednou šup - už bylo. :grinning:
17. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
mysky: no dovol, já nefuním :grinning:
17. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Mysky a myslis ze A. zajima, jestli ty mas postylku? :grinning:
No ja se na ochlazeni tresu :wink:
17. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
No už aby to ochlazní bylo. Jsem jak po opici. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
mel tak to bych brala fakt jenom v případě že by to bylo "šup - a je to" rychle a bezbolestně,klidně i chvíli dřív :grinning:
gucci,tak to pardon...madam to zvládá s elegantní noblesou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu si na chvíli lehnout,nařídim na sebe větrák a budu si představovat písčitou pláž,azurové moře......... :grinning: :sunglasses:
17. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Gucci, jen pro informaci - Grej dneska byla s Kačkou na vážení a měření, má 5390 gramů a 58 cm. Jako když vezmu s jakou váhou se narodila, tak dost šlape mému L. na paty. Já si ho snad dojdu v pondělí přeměřit a převážit.
17. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Steffi,to by jí zajímat mělo páč nemá kde spát,u nás v posteli je plno :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mysky, ale to je tvůj problém že ve 36tt nemáš pro něj postýlku. :wink:
17. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Mysky to myslim, ze ji to fakt nezajima :grinning: To je tvuj a manzi problem :grinning:
Ty blaaaho Kacka teda spurtuje...
17. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Jo s takovouhle Kačka předběhne Lukyho ani nebudu vědět jak. No když tak s ní porovnám tříměsíční kontrolu. To jsem na to fakt zvědavá. :confused:
17. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Mysky hele fakt...já si taky myslím, že jí je to celekm šumák :grinning: .
Teda Kačenka roste jako z vody..ono se říká, že ty s nižší porodní váhou pak přibývají víc. :slight_smile: Ale myslím, že Luky nemusí mít strach, nýbrž a poněvadž je to fešák :wink: :dizzy_face: .
Jinak mě je holky taky horko...ale asi si řeknete, že jsem blázen..ale jakmile lehnu do postele, tak mě začnou i teď zábnout nohy a ruce a šup pod peřinu :sweat_smile: .
17. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Mílo, já v té posteli byla taky přikrytá, do ložnice teď totiž nesvítí sluníčko. :dizzy_face: A studené nohy mám u od narození skoro furt.
17. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
mel: no mazec teda fakt, je to kus baby, a to já jí koupila šatičky vel 62 a Grej, at to vymením za 56, tak myslím, že je měla jednou :grinning: a už je nedá
Mili: my máme v ložnici taky chladněji a přikrývám se
17. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Mysky Ty jsi číslo. :sweat_smile: Já od středy kdy mě dr. postrašila, že můžu kdykoliv od teď rodit, panikařím a rychle sháním všechny věcičky. Teď mi došla hromada oblečků z mimibazaru, takže už mi chybí jen nějaké mikinky a svetříky a teplé zimní overálky, ale to se teď sehnat nedá. A pak spoooousta věcí jako povlečení, pár plínek ještě, vanička, zavinky, deky, sterilizátor, ohřívač lahví, přebal. podložky, atd. Ale postýlky, jednor. pleny, matrace, lahvičky, hrazdičky, hračky, komodu, to už máme. Kočárek by měl být v září- říjnu, tak doufám, že stihne dorazit. No je toho tolik, že na spoustu věcí stejně asi přijdu až potom. Jinak neboj, já taky funím jako lokomotiva a včera v tescu nemít vozík o který jsem se opírala, tak jsem sebou taky praštila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale ty poslíčky bych teda určitě nepodceňovala!!
17. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
No nám sem slunko svítí a mám tu 30 stupňů :sweat_smile: .
17. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
gucci, no velikost 56 tu už asi fakt moc nedá. . .
17. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Pajdi, ty žádné rodění aspoň 6 týdnů a ještě lépe 14!!!! Takže klid, kdyby náhodou dřív, tak stejnak hned holčiny nepůjdou domů, tak máš času dost. :wink:
17. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Mel- když já jsem takový nervák a chci mít všechno předem připravené :sweat_smile: . Ale stejně nám chybí penízky, tak se zbytkem věcí budeme muset počkat zase na další výplatu. Z každé výplaty jsme schopni nakoupit tak za 10000,-. Teď jsem objednala autosedačky za 4000,-, zaplatila jsem zálohu 1000,- na kočár a pár oblečků. Takže další věci zase příští měsíc. Ještě musí holky vydržet aspoň dvě výplaty :sweat_smile: .
17. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
pajdi: to jsou šílené výdaje co :unamused: a kde máš kosmetiku a takové ty kravinky jako nůžtičky, teploměr do vody, normální , hřebínek atd. atd.
17. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
jojo, je to peněz..ale zase člověk když ty věcičky vidí, tak by koupil nejraději všechno..já když vidím, takový ty malé ťapáčky...to je tak kouzelný, že se mi pak chce až brečet :sweat_smile:
Jo a Pajdi ty na rození zapomeň..nemáš to od nás ještě povolení jasný :wink: .
17. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Pajdi jako já už všechno mám,ale ještě to musíme dodělat doma aby jsme to mohli přemístit domu protože všechno mám uskladněný různě po rodině,jenom to přivízt :sweat_smile: A teda nechápu proč tě dr. tak straší když je zatim všechno v pořádku :unamused: akorát tě zbytečně plaší :angry:
Mílo ty si unikát :grinning: já se tu potim,z postele jsem zas vylezla protože vydává moc tepla na to aby se tam dalo ležet a ty píšeš že se přikrejváš :grinning:
gucci já myslim že Kačenka ty tvoje šatičky už asi neobleče :grinning: Mel ale Luky byl velikej při narození ale teď nijak extrémě nepřibejvá ne???Prostě je jenom větší od narození
17. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
pajdi tisíce lítaj ani nevíš jak co????V tomdle vám ty dvojky nezávidim :unamused: my máme děsnou výhodu že jsme spoustu oblečení dostali od známí - všechno v perfektnim stavu akorát po chlapečkovi takže většina v klukovských byrvách - to nám nevadí a dalších hafo veciček od jiný známý co čekala holčičku a on jim nakonec vylezl kluk :sweat_smile:
17. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.