• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Guci- no letí to šíleně :confounded: . Jen kočár s autosedačkami nás vyšel na 41000,- a výbavu máme zatím asi za 20000,- a takových 30000,- ještě potřebujeme. + 10000 za porod :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale přesně jak píše Mili- člověk by těm mrňouskům koupil nejraději všechno to nejlepší :wink: .
Mysky- no vyděsila mě pěkně! Tak to jo, jestli už máš všechno krom postýlky, jen to převést, tak je to v poho. To už zvládnete raz dva :wink: . To nám toho ještě hromada chybí. No jinak peníze fakt lítají v tisících, jinak se to říct ani nedá. Ale zase to budeme mít při jednom. :wink: Já se tááák na holky těším :dizzy_face:.
17. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Mysky, Luky přibejvá dost, ale narozdíl od Kačenky nemusí nic dohánět. Je dost velkej fakt už od narození. :dizzy_face:
17. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Pajdi za co 10 000 za porod????? :fearful: Ale je fakt že po těch patáliích kterýma jsme si prošli je pořizování výbavičky radost :wink:
Hurá u nás už se zatahuje a zvedá vítr....a asi bude parádní bouřka :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
mel on totiž Lukášek myslel dopředu že v době finanční krize je lepší mít nadbytek a z čeho brát než nedostatek :grinning: :grinning: chytrej kluk :wink:
17. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Mysky, ale nakrizi má docela vysoké požadavky na stravu! :grinning:
17. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Mysky- no moje dr. v nemocnici nepracuje, takže si musí zaplatit sál, má svého anesteziologa, který mi bude kdykoliv k dispozici, kdybych chtěla píchnout epi nebo se muselo přejít na císaře, budu mít svoji sestru, která se ode mě nehne a ona tam bude taky pořád. Kámoška ji měla taky u porodu a říkala, že by za nic na světě neměnila. Že byla úplně skvělá u porodu. Je to fakt strašně moc peněz, ale prý to za to stojí.
17. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Fuj, jsem jenom sundala prádlo z balkónu a jsem mrtvá. . . . Je to hnus na tom sluníčku, ale už se zatahuje.
17. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
jestil začne chcát na té lodi, tak mě picne :grinning: , ještě jsem nezkoušela, jak se plave s břichem :grinning:
17. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak ja jsem na hodku vytuhla a je mi fajn :wink: Urco uz mam tlak v pohode :wink:
Gucci plave s brichem, se z tebe picnu :slight_smile:
No jinak ma zacit prset kolem 20 hodiny, tak uvidis :wink:
17. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
no jsem zvědavá jak dlouho tam bez alkoholu vydržím :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
ne teda, že bych byla nějaký alkáč, ale jestli se všichni kolem nametou, tak budu nepříjemná :grinning:
17. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Gucci ted jsem koukala na radar a ono bude nejaka bourka, tak do pul hodiny a pak by zase mel byt klid :wink:
Tomu rozumim, me ted taky moc party nebavi, vsichni pod obraz a ja s dzusem :slight_smile:
17. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
jani: no já jsem zvyklá, my byli jednou se známýma na jižní moravě ve sklípku a já debil se nabídla, že nebudu pít a budu řídit, páč mě to přece nevadí, když ostatí pijou a dokážu se bavit i bez alkoholu :grinning: ... ale když jsem tam už seděli asi 6 hodin, všichni nametení jak dogy, zpívali mě byla kosa a chtělo se mi spát, tak to moc příjemné nebylo :grinning:
17. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Gucci no to je pak peklo...ve sklipku zasadne piju :slight_smile:
17. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Maličká zase vycucla 50--tku a prognóza je,že nám jí v úterý dají domů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Akorát to jedno kojení maličké zabere hodinu, takže to bude pěknej hukot, než bude lépe pít, trochu se bojím nocí, páč asi nezvládnu.....i když ono mi vlastně nic jiného nezbude. :slight_smile:

anipp:teda to je pakárna s tím bytem :confounded:
steff:no ten tlak teda fakt nic moc, chtělo by to dávat na sebe velkýho bacha.
já jsem mimoň totální,já jsem se řehtala i na vlastní svatbě,ale fakt mi chytal úplnej záchvat.
17. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Jo, a Kačka má chuděra pěkně křivou hlavičku, tak jí budeme muset polohovat. Není to teda tak strašné, ale šišulka to je. :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Gucci já se z tebe po_eru :grinning: , prej jak se plave s břichem... :grinning: . Až bude ve zprávách, že ve Vltavě plave velryba, tak to jsi ty jooo? :grinning: :grinning: :grinning:
Pajdi, tak to zase nejni moc 10 000Kč, já znám u nás to, že dáš tuhle částku doktorovi, jen za to, že přijede až budeš rodit a sál a anesteziolog to nevím za kolik, tuším že pokud si vybereš nějakého doktora, že se musíš podřídit tomu kde rodí, jinak máš smůlu.
17. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Tetes hurááááááááááááááááááá, Kačka už bude v úterý doma a hlavička šišulka se srovná, to je normoš :wink: :slight_smile: :dizzy_face: .
17. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Tetesko tak to je Kacka velka sikulka, kdyz takhle saje! A v utery ji mas doma, no to je parada! A hned to zase bude veselejsi...
Kacce se hlavicka srovna a kdyz ne uplne, tak vlasky to prekryjou. Ja mam taky sisatou hlavu a nikdo to nepozna. A polohovani nepomahalo, jsem tu hlavu furt otacela tak, jak jsem chtela ja :slight_smile:
No uvidime s tim tlakem, pokud to bude v utery OK, tak to bylo fakt jen tim pocasim. Pokud ne, tak to pak budu resit, ted se tim nechci nervovat.
Hmm tak sprchlo, ale jediny co se stalo, tak ze vzrostla vlhkost :-/
17. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Gucci a Jani, jak jsme vlastně na ten zítřek domluvený?
Jo a meggie je doma, takže jestli bude chtít Gucci vidět pejsány nejni problém :slight_smile: .
17. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Milu domluveny jsme na 2 hodinu, ze Gucci prijede ke mne a dojdeme k tobe.
17. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Okááá, tak já budu připravená, Gucci se podívá na pejsány a když bude trošku počasí můžeme na prochajdu a pak na tu kávu a palačinku :slight_smile: .
17. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
oki domluveno...
17. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
teda mysky Ty jsi fakt blázen :grinning: jinak si to pamatuješ dobře, ložnici s postýlkou máme v podkroví, teď je tam 29stupňů.. asi tam malou na večer nedám a bude spát dole.. tady je přece jen chladněji..

Jani a Ty teda nevíš zatím co čekáte?

annip, to mě moc mrzí s tím strejdou.. a ten byt, no co říct.. kdyby sis chtěla odpočinout, jsi u nás vítána..

gucci, no naštěstí neřídím, ale i tak tyhle pocity znám :slight_smile: tak si dáš asi holt nealko pivo, nebo jedno dvě malý a budeš si říkat že jsi hrozně nametená :grinning:

Jinak Stela dneska držela špendlík a rvala si ho do pusy.. teda levou rukou, ale i tak jsme byla ráda, jak je šikovná.. (malé chlubeníčko :sweat_smile:) jdu si udělat krupičnou kaši, zas mám na ni chuť.. ikdyž v tom vedru.. :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Kay nene nevime, co cekame...
17. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
jsem psala roman a spadlo mi to kurna
jani ja si myslim ze ten tlak mas stopro z pocasi ..verim tomu ...dneska mi zacla desne boelt hlava pr te zmene ze slunicka na dest
mysky chjooo to mi nerikej ze nam to nevyjde nez porodis... takze tejden od 27.7. je zabitej joooo? no jak to tak ctu tak buhvi jestli v tech krkonosich neporodis..hele ale vrchlabi moc hezka porodnice :slight_smile:))
byli jsme ukamosky na zahrade olik byl strasn hodnej dokonce i vytuh..bohuzel asi pet minut pred tim nez zaclo chcat
no a dalsi zase nevim takze jdu cist :slight_smile:))
17. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
joo jani gratulace ke kopcatku ..to jako mi chces rict ze tam ma takhle narvany kolena? ja myslela ze jsou to ruce
uz vim takykomentovala kacku pac je vetsi ve dvouch mes ..nez oliver ve trech
ty jo pajdi to je prachu jak blazen
tetesko to jenejlepsi dnesni zprava jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a koukej mi je pak vyfotit ve dvojcatovym oblecku :slight_smile:)) jsem zvedava jak budou vypadat vedle sebe
no stelinka je moooc sikovna holcicka
17. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Čavec holky,

dneska jsem vygruntovala kvartýr před odjezdem-kdyby došla tchýně na šmíring... :grinning:
Zítra valíme k našim, asi se zdržíme zase týden...

Jani, mimi je krásný :dizzy_face:

Tetes, super, že Kačku pustí domů :dizzy_face: Ze šišinky si nic nedělej, taky jsme polohovali a Víteček má hlavičku jak makůvku :grinning:

Kay, Stelinka je šikulanda :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Teri no ja doufam, ze to bylo z pocasi. Uvidime, v utery budu moudrejsi :wink:
Lao tak si to u vasich uzij a pekne si odpocin :slight_smile:

Jeee ochlazeni, to je super. Ale zase bouri, tak jsem zvedava jaka bude noc...
17. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ČAu holky, nestíhám dočítat, jsem si debil blbě uložila překlad, tak dvě až tři hodiny práce v prdeli a jdu na to zas. Nakecaly jste toho moc, to teď nezvládnu. Se omlouvám.
Dnešní den: Dnes zase vedro, takže koupání a obvyklé podobné věci. V noci furt nějaký otáčení, ve dvě mlíko, v půl čtvrtý kecání a pořvávání, to bylo už trochu zoufalství a najednou naštěstí z ničeho nic klid, jsem ležela na posteli odkrytá v poloze "vždy připraven zase vstát", ten klid mě dostal, jsem se bála pohnout a přikrejt :grinning:
Ještě vám napíšu vtipný zážitek ze včera rána: Honzík vstával v půl sedmý a dostal mlíko. Pak s námi u snídaně sedí ve stoličce, hraje si s hračkama, hází je na zem... Máma koupila i nějaký přesnídávky pro nás, tak jsem dostala na jednu chuť k snídani. To bylo něco, Honzík sledoval chvilku, jak to jím, vyplivnul dudlík, kopy kopy, jsem to vnímala jakože chce hračku, tak jsem mu podala, ale furt koukal na mě, jak jím tu přesnídávku, začal kňourat a mostovat, že z tý stoličky málem vyjel, no nakonec vyhrál a dostal přesnídávku ke sváče hodinu a něco po mlíku :grinning:
17. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.