• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Aha, tak už to čtu, Mili :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mili, já padááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Gucci..u nás teda ani jako herec za nic nestál :grinning: . Jsem se svlékla, 2x udělala och och bože přitlač a bylo vymalováno a měl mokrý trencle :grinning: .A bez brejlí tam nebylo nic...jen mha přede mnou mha za mnou :grinning: .
21. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Dočítám u krmení a doufám, že brzo budu moct napsat víc, páč je tu fakt sranda dneska!
21. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Milo, ty jsi fakt číslo.
Kay, to bude lepší a lepší. Chování je určitě lepší než nechat Stelinku brečet. Musí si na tom světě postupně zvyknout a pak bude spokojenější.
21. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
joo jsem vám zase zapomněla napsat včerejší story

jak mě chodí ty maily z rodiny, tak když je tam něco normálního, tak to přepošlu pG
no a včera jedeme domů večer, venku vedro jak prase, my měli otevřené okýnko v autě a pG najednou na mě:
hele není ti zima?....ne proč?....páč v mailu z rodiny psali, že nemáš být v chladu
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ponaučení pro mě: neposílat maily z rodiny pG
21. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
ty voe koukejte neni naka debilni
http://www.lide.cz/emoklara@email.cz
21. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Ty voe Tek, to je ta samá ženská? tak to je hustý ovšem...
21. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
ty krávo to snad není pravda Teri
21. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
svinbe jedna ziis ja jsem tak nasrana..andara rikala ze byla i tady ale tady ji hned smazli
21. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
já tohle nějak nechápu, to se nudí nebo co

nic ženy, mizím, jdeme na tu véču, držte se
papa
21. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
myslim, že to ani není její fotka, ukradla nějaký missce ksicht a tobě fotku dítěte. A možná že je to chlap, nějaký hovado každopádně
21. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
kya muzes ji davat i po hodine my to meli taky takhle prvni tri tejdny ...jinak furt rval ..pak teda jsme zacli jeste davat dudel a je klid..ale taky nam radi nejvic okolo vecernich hodin kdy bych potrebovala jit chrnet :slight_smile:)
21. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Campi, to zas nemůžu říct, že by mi chyběly začátky s miminem, to vůbec, toho se budu podruhý dost bát. Ale chci děti brzo u sebe, aby H. nebyl jedináček a aby si rozuměli.
Pajdi, myslim, že to může být ten močák a ty tlaky dětma, už jsou velký, sice je necítíš, ale orgány je cítí až moc dobře. Já v těhu furt myslela, že mám močák, ale moč byla ok.
Já můžu jakýkoli víkend kromě toho posledního v červnu 27.-28.6.
Tyjo, dvojčata 3,5 kg = 7 kg v břiše jenom děti, uffff.
Robertek by byl dokonalej dárek pro mě myšleno ironicky. Přemejšlim, co bych s ním, možná by se daly pomocí něho sázet kytky, na to jsou potřeba takový díry do země, ne? :grinning:
Kay, ani sama nevim, jak jsem to zvládla ty začátky, musíš, nic jinýho nezbyde, přejde to brzo, uvidíš. ty novorozeňata prostě nic neumí, nezabavíš je, bu´d spokojeně spí a nebo nosíš, teda možná jsou výjimky že koukají? Nevim, ale vydrž a klidně nos, Stelík už má 2,5 kg, tak hurá na ní :slight_smile:
Dík Evi za Martinskou.
Tetes, jj, taky bych jedináčka nechtěla, kdyby nám druhý nešlo, byla bych smutná dost. Myslim, že jedináček o hodně přichází, že sourozenec je fakt pro dítě ten největší dar, či jak to říct. Ale neodsuzuju, to vůbec, někdo má jedno, někdo pět, každej po svým. Já to beru spíš na sebe osobně, jaký jsou moje důvody mít víc dětí než jedno.
21. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky,teda koukám co to je s těma fotkama???Já bych jí zabila :angry: Myslím že na té jedné fotce to je někdo jinej,s tím by se mělo něco udělat
Jinak my jsme byly včera na 8měsíční,váží 8,90 a doktorka z ní měla celkově radost.Už umí dělat pápá a další zuby jí lezou nahoře :wink:
21. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
ten její profil vůbec neodpovídá těm fotkám,ta má dost kráva :angry:
21. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Mílo:tak to jsem z toho jelen, si tam nahoře psala, že jsi dostala prádlo od člověka kterého znám :confused:
Lao:výročí 11.6. a to 4 roky
Gucci:no,hlavně jestli ty jsi byla dobrá héééérečka a dokázala ho přešsvědčit,že je úžasnej,skvělej a velkej :grinning: Hele, prostě když není malému kašpárkovi uzpůsobená i malá scéna, tak si mohou celé přísloví strčit......je to nesmysl!!!!!
Ty voe, Mílo ohoh,přitlač,já se z tebe po.... :grinning: :grinning:
Puzzi:tak jestli nevíš na co používat robertka,tak jsi ztracenej případ :grinning:
Rehos:to je dobře, že M. takhle hezky prospívá
:slight_smile:
21. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Jinak dnes nám poslala právnička dopis který zasílala té bývalé firmě,výzva na zaplacení peněz které mu náleží a dala jim lhůtu do 29.5 tak jsem zvědavá jestli to s paní šéfovou pohne :unamused:
21. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
teda tady se ta debata nejak zvrhla :slight_smile:)))
ja robertka nemam ani nepotrebuju:slight_smile:)) my mame vse velke:slight_smile:))
milo ty jsi pakous :grinning: :grinning: :grinning:
rehos to je super ze maru dostala pochvalu
21. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
ahoj,co to čtu zas o těch fotkách?koukala jsem na ten odkaz,no to je ovšem brutus :angry: ,to nejde nějak nahlásit,že tam má cizí fotky?to bych teda zuřila :angry: ,co je to za kráááávu????
21. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
psala jsem dnes Puzzi sms s prosbou,kámoška je 6 DPO a dnes prý dělala test a vyšly jí //,druhá je teda hodně slabá,ale je vidět a neví,jestli to má považovat za těhu či ne,puzzi se domnívá,že je to pregnyl,já bych se k tomu taky přikláněla a teď mi psala,že jí dr.říkal,že pregnyl odezní z těla po 5 dnech,takže je to prý nadějné :slight_smile:
jéééé,kéž by to klaplo i u nás,jsem dnes 6 den po IUI,pregnyl jsem měla 13.5,ovuška proběhla asi ve čtvrtek 14.5,páč 15.5 při IUI na UTZ už folíci nebyly,takže jsem 6-7 DPO,ale raději ještě testovat nebudu,páč bojím bojím
21. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
no prej ji uz zablokovali pristup....
rehos maru je krasna
leni no nevim prej 10000 trva cca 14 dni nez to vyprcha..ale tobe budu drzet palce
21. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
tak to je dobře,že jí zablokli přístup,to je fakt už magorka :rolling_eyes: :confounded:
děkuji za palečky,já měla jen 5000 jednotek a kámoška tuším taky,ale to nevím jistě,to jsem se neptala,už mám taky cukání na test,ale kšáááááááááááááááááááááá s těmahle plánama :grinning: ,stejně mám blbý tušení,jako vždycky,ale už tak zhruba 3 dny mě bolí břicho,ne ustavičně,ale nehorší to začlo být v úterý,to byly tlaky jak sviňa,pak to včera polevovalo a teď jen tak občas píchne,achich ouvej,tohle čekání :frowning2:
21. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
holky díky, já trochu už magořím, je to o to horší, že jsme zase zavření v baráku, je tu vedro (díky tomu asi Stela i častěji podle mě pije, že má žízeň), ani mamka nebo kamošky mi nemůžou pomoct, vyjet s kočárem.. o to je to asi víc na palicu.. ale nechci se litovat, je to krásný mít ji doma..

tek, teda ta mařka je fakt asi divná.. bohužel s tím nic neuděláš.. :frowning2: jsem ráda, že to máte stejně, teda ne kvůli Tobě, ale že je to normální.. ikdyž kojit po hodině měcsíc teda nevím jak zvládnu :sweat_smile: včera večer jsem byla už tak zoufalá, že jsem jí ten dudel taky dala, ale bylo mito hrozně líto, když jsme ji viděla jak dudlá anic neteče.. :frowning2: a pak ho stejně vyplivla..

udělala jsem si aspoň kojící čaj, abych měla dost mlíka, když tak často pije..

tetes, jak jsi psala se sousedovic těhulí, no nic moc, úplně Tě chápu, mi na pokoj dali takovou bachyni, která chcrchlala tak, že se dávila a málem blila, tak sjem musela uprosit sestry, aby mě přestěhovaly aspoň do vedlejší cimry se společnou koupelnou a záchodem, bo mi už chtěli dát na pokoj malou a já se při té představě s touhle pacientkou na pokoji a mým malým drobkem naprosto kácela.. :frowning2:
21. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
jo a ještě teda nevím, to kojení s emá počítat od doby co začne sát nebo co dokojíme? mě už prostě hrabe z toho počítání jak dlouho kojím, jak často, že bych měla max po hodině a půl, aspoň 20 min, když malá pije třeba jen 10 min a je vyřízená.. moje nervy
21. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
halo Pajdi: co to tvoje bříško?přešlo to?
21. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
hele ja z toho byla dost psycho vycerpana ...ono to fakt unavuje i to kojeni....
ale fakt jsem rada ze uz nam konci sestinedeli a podnikame vylety..pac to fakt dost uvolnuje..takze jeste tak tejden vydrz a pak vyrazite ven a uvidis bude to lepsi..ona si zvykne oliver ho taky nechtel ....a ted uz je zvyklej bohuzel
to ja prave taky nevim ale myslim od prvniho prilozeni ...nikdo mi neodpovedel
leni neboj vydrz to a uvidis..kdyztak vlitnete na to IVF uz kurna neee
pajdi jo jak je ???
21. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Kay, kojení počítat od počátku, jak dlouho pije je v tomto ohledu jedno.
Leni, teprve někdy 5-6 DPO se oplodněné vajíčko zahnízďuje a pak pomalinku do těla vypouští HCG, ale 6 DPO pozitivní test je fakt blbost a to si dovolím tvrdit na 99%. Samozřejmě těhu může bejt, ale 6 DPO se jí ukáže Pregnyl, až tak po 10 DPO, nebo lépe 14 DPO je vidět těhu.
21. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
jj, od zacatku jidla to je

kay: ja porad rikam, ze k diteti by meli davat manual! Bude to lepsi a lepsi, ale ne hned, takze vydrzaj, pioněr. Ver tomu, ze pocity jako ty ma kazda zenska, kdyz dite breci. K tomu jiny veci, jak pises: izolace, horko, obavy, zda ma dostatek jidla... A todle sledovani hodin je sileny, ale za par tydnu se to obe naucite a zvyknete si a bude to dobry! Musí se to přežít
21. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Zdar kočeny.
Tak jsem tu, do této doby jsem vařila omáčku a dělala řízky, mezitím rychle se psem a manžou na poštu..uf uf, já jsem stejně dobrá :grinning: .

Tet, dnes odpo jsme ti to poslali doporučeně, tak snad nejpozději v pondělí to budeš mít u sebe.
Jo a jinak znáš ho a opravdu to R. není, toho sem přece nesnášela :grinning: .A asi by si divila, jestli chceš, tak písni do IP, ale jen když mi slíbíš, že si to necháš pro sebe :wink: .

Puzzi..robertka na zahradu na jamky pro kytky..já padnu :grinning: :grinning: .

Gucci, manža dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Tek, teda to je kráva ta ženská, za to by se mělo zavírat normálně, nebo aspoň podmínku :angry: .

Leni, test ještě nedělej a fakt o vydrž těch 14 dní od IUI. Hele náhoda je blbec a vyjde ti slabě pozitivní test a pak zjistíš, že to bylo Pregnylem. Samozřejmě ti to vůbec nepřeju a přeju ti, aby ti to vyšlo a na IVF si jít nemusela :slight_smile: .
21. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.