• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani u nás bouřilo skoro tři hodiny a vody až hrůza,bylo to i ve zprávách.Měla jsem to s Maru akorát domů,deset minut po příchodu začlo peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi Mařenka nesmí vůbec vidět jídlo ikdyž zrovna dojedla,úplně blázní dokud nedostane :grinning: Pravidelně šmíruje co je na stole.Dnes jsem ji vážila a ona za dva měsíce přibrala jen 20dkg.A to přitom přímo "žere" ale to je ta její aktivita,celý den v pohybu :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
meteorologické okénko: závidím ochlazení a bouřky v čechách, vypadalo to, že se to žene i na J Moravu, ale stočilo se to, sakryš.. Stela spí dole, teda spíš moc nespí, nahoře je pořád 29stuňů..
puzzi, hlásili upozornění na velká vedra v chorvatsku, tak bacha.. jinak závidím moře.. :slight_smile: jsme rádam, že se vám tam daří dobře.. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
pridala jsem fotky
joo jooo puzzi to jsou ti pocitacovy experti .....ale jsi chudera to delat znova
jo jooo jo tady bouri jako svina
oliver zase blbzabral jsem musela po hodine znovu kojit..debilni pocasi nenavidim vedro
tetesko nechces se zase tru nasrat a povolat trochu vic chladu??
17. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Bré ranko,
jé Tetesiina Kačenka půjde v úterý domů. To je dobře. :dizzy_face:
Ochlazení super, sice hnusnej skok a pěkně to fouká, ale lepší jak to nedýchatelno.
18. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my už se pomalu chystáme k odjezdu k našim. Mějte se krásně :dizzy_face: Za týden hooooj :wink:
18. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobre ranko,
tak noc byla perfektni, jak se ochladilo, tak jsem spinkala, jak miminko :slight_smile:
No a L. vyrazil na houby a zacalo pekne lejt, tak se vraci :wink:

Lao uzij si to u vasich a za tyden papa...
18. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to všechno dočetla, ale už vím zase prd... :sweat_smile: Já teď nechávám M. docela dost větrat na jednorázový podložce - skoro vždycky ji počůrá, ale včera ji i pos... :confounded: Ještě že tyhle podložky existujou! :wink:
Jak jste rozebíraly ty koj. polštáře, tak jsem docela koukala... Já bych bez koj. polštáře první 3 měsíce nenakojila asi vůbec a používám ho pořád. M. ho občas vyžaduje i mimo domov, prot. je to pro ní mnohem pohodlnější.
Anip, to je mi moc líto - to s domem i strejda. :frowning2:
Steffi, to je škoda, že nebylo nic vidět. A ten tlak je teda hrůza! Ale snad to bylo jen počasím.
Lao, užij si to u vašich.
Tek, Olík je fakt neuvěřitelně roztomilej! A Steffi to moc sluší! :slight_smile:
18. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,
to byla buřina v noci co? Ale aspoň se trošku pročistil vzduch i když mi je líto lidí, které to zasáhne zase hodně :unamused: . Manža už odjel a vzal sebou i Meggie, takže jsem do zítra doma sama s Montym..to bude klídek uuuaáááá :grinning: :sunglasses: .
Dneska máme srazík s Jani a Guccikem, na prochajdu to nevidím, bysme byly jak prasátka, to půjdeme rovnou na tu palačinku :slight_smile: a pak na Montyho jestli bude Gucci chtít. :wink:
Lao, užij si týden u vašich :slight_smile: .
Tek, fotky pěkný, teta Jana je teda fešanda a moc jí to tam s Olíkem sluší :dizzy_face: .
18. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj
Tak Olík je nádherný a Janči to moc sluší, se těším až jí to bude slušet ještě víc s jejím mimčem
kojo polštář mě teda taky moc nevyhovoval, víc normální polštářek asi
No a tchýni jsem přechválila - včera přišla za námi a že jestli bysme si to nerozmysleli, kdyby oni šli bydlet dolů a my nahoru. Jsem říkala, že tím se to nevyřeší a ona už docela naštvaně - Ty tu prostě nechceš být co? Tak jsem jí říkala že fakt nechci a prý - a to jsi nevěděla dřív? Tak jsem říkala že ne a ona dost naštvaně odešla a dnes se taky tváří uraženě a když viděla Vojtu tak prošla a fňukala. No asi jí to došlo teprve včera, že to myslíme vážně
18. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojda,
ATek Olík je úžasný a Janče to fakt sedne, jako mamina bude úžasná. :dizzy_face:
Rio, s tchýní je to fakt těžký, nejde si s ní v klidu sednout a vysvětlit ji, proč jdete pryč? A to tak, aby to nebylo, že je to jen a jen tvůj výmysl se stěhovat?
Evi, nechala bych taky L. jen tak válet na podložce - má to rád, ale hrozí, že počůrá půlku bytu. :grinning:
18. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
18. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jee to je spaci pocasi :slight_smile: Ale je prima, ze se ochladilo. Dneska mam pocit, ze mam zase nizkej tlak, kdyz jsem zehlila, tak se mi pekne motala siska :slight_smile: No jsem zvedava v utery, ale to z toho budu tak vynervovana, ze ho urco zase budu mit vysoky :-/
Tak za 45 minut je tu Gucci a vyrazime asi jen na tu palacinku, jelikoz zase prsi...
Holky diky za takove lichotky, se az cervenam, ale ono je to tim, ze je tam nadhernej Oli :wink:

Rio to se dalo cekat, ze tchyne jeste otoci. Proste se tim nenechej odradit. Je to vase rozhodnuti a je to spravne rozhodnuti.
18. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jani vidím to stejně, tak mám rovnou ve dvě k tobě přijít a počkat na Gucci a půjdeme do hospůdky?
18. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Milu to je dobrej napad, budu vas cekat.
18. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
No my asi ani nepůjdeme ven, Luky je tuhej. Nejdříve byl 4 hodiny vzhůru a pak po jídle v deset hodin totálně protivnej odpadl. :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Oká Jani domluveno :wink: .
Mel moc hezký fotečky...prostě Luky je fešák :dizzy_face: .
Rio,taky si myslím, že se to dalo čekat. Víš já si myslím, že možná začíná trošinku chápat, že přestřelila a třeba by to chtěla nějak urovnat, ale moc se jí to teda nedaří. Bylo a je to vaše rozhodnutí a nenech se ničím a nikým odradit. Vám to pomůže a třeba i tchánovci časem pochopí a změní se. :wink:
18. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mílo, ó děkuji děkuji. . . Vyřídím to Lukymu. :wink:
18. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Milu tak Gucci vyrazila, klidne dojdi i driv, ja jsem pripravena :wink:
18. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mel Luky ma uzasny kukuc, proste k zulibani :wink: Jsem se tu zase nad tema fotkama rozplyvala :dizzy_face:

Rius uprimne, ja bych nebydlela ani s tchanovci ani s nasima. A to ani jedni nedosahuji "kvalit" tvych tchanovcu. Ja si myslim, ze manzele potrebuji svuj prostor a soukromi, uvidis, ze vam bude taky lip. Ted jen vydrzet tech 14 dni.
18. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jani, dík. No je roztomilý jako každý miminko, jenom když v noci řval 2 hodiny, tak moc roztomilej nebyl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Mel to chapu, to musi byt na nervy. Uz mas ty probioticke kapky?
18. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jani, kapičky mám. Ale tohle nebyl řev bolesti - koliky ho asi opustily už 5 dní klid. Tohle bylo, že nechtěl v jednu hodinu spát, takže nahození dudlíku - minuta klidu - otočka - vyhození dudlíku - řev. . . A tak pořád dokola. Snažila jsem se ho udyndat i na ruce, ale bylo to marné. Usnul snad až kolem třetí.
18. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak já jdu. :slight_smile:
18. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tak si to holky užijte, bych si taky palačinku dala. :dizzy_face: Mám na něco chuť a doma ničeho kloudného. :angry:
18. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tek:aby bylo hnusně,tak bych musela zpátky do nemocnice a to teda ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Steff, téda tobě to na té fotce s Olíkem sluší, fakt ti to těhu jde k duhu.
Dneska ta naše breberka zase málo jedla,ach jo. Říkala sestřička,že je od rána nějaká líná a spavá, tak snad se to zlepší. Páč jak nebude pořádně jíst,tak nepůjde domů a termín úterý by byl ohrožen. Ale lepší bude mít jí doma pořádně odpočatou a v pořádku,než se pak trápit,tím,že nic nevypije a že bude nemocná.... :frowning2:
Rio:asi je to těžké,ale z tchýně si fakt nic nedělej,to ona by si měla uvědomit, že ve vašem věku je spíš normální nežít s rodiči.......
18. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpět ze srazu s Jani a Gucci. Bylo to fajn a oběma holkám to těhu moc sluší. Obě dvě mají krásný bříška i když každá úplně jiný :slight_smile: .Gucci vzala dokonce i foťák a když jsme přišly ke mě domů, aby se podívala na psa, tak jsme zjistili, že jsme zapomněly úpně fotit :sweat_smile: :grinning: .Takže bohužel tentokrát bez fotodokumentace.
Holky si daly lívanečky s borůvkama a šlehajdou..no obr porce a já nakládaný hermelín :grinning: .

Tetes, určitě to je počasím, jak začalo pršet, tak by spal dnes každý. Určitě už zítra bude prďolka malá vyspinkaná a úplně tě vycucne :slight_smile: .
18. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Tetes, ono v tomhle počasí není divu, že je více spavá. Luky dneska dost spí a i je protivný, protože by spal a nemůže zabrat. Kačka si myslím reaguje ještě citlivěji tím jak je malá.
18. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Jo a Gucci koupila Montymu pochoutku,tak jsem mu kousínek dala a říkám si, to má minimálně na 3 týdny a vono h_vno h_vno slavný soude :grinning: .Neprozřetelně jsem je položila moc nízko a šla Gucci vyprovodit a přijdu a hle Monty se tváří blaženě a břicho úplně napuclý a tváří se jako by nic..no samozřejmě jsme ho zvedla a on ležel na prázdným obalu..jako abych to nezjistila..to takhle maskoval lump jeden :grinning: .takže už zase spí a je strááášně spokojenej :grinning: .
18. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Tetesko dneska je spavej den, ja taky vetsinu prospala, se Kacce vuubec nedivim.
Ooo a dekuji za pochvalu :wink: Od tebe me to zvlast tesi...
Milu no Monty co se jidla tyce je vykuk, se nedivim :slight_smile:
Jinak srazik byl super a dobrovolne priznavam, ze Guccik ma vetsi brisko nez ja :wink:
18. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Bré ranko,
prý spát do pěti mi musí stačit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mílo, teda to je vidět, že chudákovi Montymu nedáš pořádně najíst a on musí chodit loupit. :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 06:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.