• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
čauky,jak se tu máte?
Jani,jak se vede?
Pajdi,co dvojčátka?
Terko,doufám,že s Kačenkou je to lepší a lepší a co Míša?doufám,že oba krásně rostou :slight_smile:
Mel,co Lukýn?
Milu,jak to vlastně vypadá s tebou?
Puzzi,ty se chystáš tuším na dovču nebo ne?
a co Teksas a Olíver? to už bude taky chlapák co? :slight_smile:
OMLOUVÁM SE,ALE vůbec nějak nemám čas na net :astonished: ,teď,jak byly pořád pařáky,tak jsme lítali odpolko k vodě a chytat bronz nebo se do večera dělalo na baráčku,no,ale víkend je teda humáč :angry:
Máme tu zataženo,včera pršelo skoro celý den a dnes teda sice neprší,ale je zima a zataženo :frowning2: ,no to je víkend teda a to mi od zítra od 10.00 začíná dovolenáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
ještě jdu na 3 hodky do práce něco dodělat a finíto,juchanda,ejchuchu,juchuchu.

Jo a zítra razím k dr. pro rozpis a menopur....UŽ JE TO TADYYYYYYYYYYYYYYY :slight_smile:
teď čekám na MS,to bylo taky něco,dr.mi řekl,abysme to stihli do dovolených na klinikách,tak mám začít brát duphaston ne od 17DC ,ale od 15DC,no tak jsem řekla jo,ale v týdnu jsem tam volala s tím,že duphaston mám jen do čtvrtka a po vysazení do do 2-3 dnů dostanu,to by vycházelo,že teď bych měla MS,ale sestra mi sdělila,že dr.má dovolenou,že tam bude až od 20. a že ona mi menopur dát nemůže,tak ať vezmu další den duphastonu navíc,protože se píchá menoupur už 2DC a to bych nestihla,takže bych to kvůli tomu musela odložit na další cyklus :astonished: ,takže místo 10 dnů jsem ho brala 11 dní,no doufám,že to nebude ničemu vadit,včera jsem vzala poslední,už od úterý mě bolí prsa jak blázen a břicho jak před MS,ale už to zase vymizelo,tak doufám,že se teda MS dočkám,že mi to celý nějak nerozházelo
zatím teda ještě nic,ale snad zítra nebo v úterý,uvidíme,každopádně zítra si jedu pro rozpis a léky :slight_smile:
snad to půjde tak,jak má,v úterý bysme chtěli odjet na dovču,takže věřím i v dobré počasí,ale no,nevím
chystáme se na Moravu,byli jsme tam i loni a úžasné,celou dobu jsme měli 40 st.vedra,to já mám rád :slight_smile: nejedeme na konkrétní jedno místo,objíždíme všechna místa a konečná je na Pálavě,takže taková cestovní dovolená,bereme s sebou kola a vždy,kde se nám líbí,tam zůstanem,objedeme,kde co je a třeba další den vyrážíme na další místo,takhle jsme loni nacestovali přes 1000 km,hlavně,aby to počasí vyšlo,ale doufám,že ta Morava je na tom s počasím lépe,alespoň ta jižní snad jo,co jsem koukala,tak dnes tam je třeba sluníčko :slight_smile:
uvidíme.............,ale fakt se těším,až se odreaguju,to bude před IVF myslím to nejlepší
no a ten další týden si sem beru na prázdniny Sárinku,ta už je natěšená,už mi povídlala do telefonu,že chce ke strejdovi :grinning:
no a ségře je čím dál víc špatně,už po bytě chodí s lavůrkem a hrozně jí pálí žáha,tak doufáme,že se srdíčko objevilo a mimí roste :slight_smile: ,v pátek jde na UTZ.
a pak po odebrájí vajíček budu u ségry na Zličíně,tak kdybyste některá měla cestu na Zličín,ráda bych Vás viděla :wink:
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ,VYSVITÁVÁ SUNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍČKOOOOOOOOOOOOO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Leni, tak hezkou dovču a držím palce na IVF :slight_smile: :slight_smile: .
Já jdu 29.7. na kontrolu po těch operacích a 3.8. jdu do práce. Do centra IVF v Podolí jdu 30.7., takže tam se dozvím víc. Jelikož mám zvýšený ten prolaktin, tak mi dá prášky na snížení a pak se uvidí.
A jak tobě vůbec tenkrát dopadl ten prolaktin?? Si nějak vůbec nepamatuju :confused: .
19. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Leni:držím palce a hezky si užij dovču.
Jsme byli s M. u dr. na převážení, páč ve čtvrtek 10 dk zhubnul, a dr. šla dneska dělat do práce nějaké papíry,tak mi volala,že jesti chci ať přijdeme :dizzy_face: , (je fakt úžasná). Já měla trochu strach,jestli M. dost jí, páč od je prostě za 15 minut najezenej, tak jsem si říkala,že to nemůže stačit a ono jo, on za tři dny přibral 110 a měl přibrat 50dk, takže super, že i to kojení s ním je rychlé a nemusím se bát.
Za Kačenkou jsem byla včera v noci to vypila strašně málo a dneska dopo sice o něco víc,ale stejně ani ne půlku toho co má. Takže jsem se domluvila, že tam pojedu zítra ráno na půl devátou a přijde tam nějaká rehábka a ukáže mi pro ní nějaké podpůrné cviky,aby víc jedla.Sice bych si už moc přála, aby byla s náma doma, ale je podstatné,aby jedla, jinak by jsme se všichni zbláznily. A už jí přeložili na to lepší oddělení, najednou měli místo, páč jim přivezli mimčo na to patro nahoru a to nemůžou odmítnout.
Jo, holky představte si, že jak nám ta naše dr. slíbila půjčit domů váhu, tak říkala,že má dvě rozpůjčované,ale že tam u těch lidí byla a že jim jí nemůže vzít,páč jí ještě potřebují,ale že je jí jasné, že mi jí budeme potřebovat taky, takže nám jí objednala, že prostě bude mít tři, ale že je to pro nás důležité.Takovejhle přístup se myslím, jen tak nevidí.
Jsem si tu udělala takové své okénko :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Milu,děkuji za palečky :wink: ,takže si ještě pobudeš pěkně doma,to je fajn,jen relaxuj :wink:
takže vlasntě se ti taky blíží IVF,viď?
já měla prolaktin úplně v pořádku,hodnota byla 7,což je prý naprosto OK,ale ten bělavější výtok z bradavky mám pořád,někdy čiřejší,někdy bělější,ale prý to může být z těch hormonů,protože nikdy předtím mi to nedělalo,tak to neřeším :slight_smile:

Tetesko,taky děkuji za palečky :wink:
to Míša krásně přibírá,to je super,jen tak dál :wink: a neboj,Kačenka se taky rozpapá :wink: ,tohle podobné měla mého kolegy manželka,holčina se jim narodila se 40cm a 1,6kg a vůbec nechtěla sát,ale nakonec to krásně dohnala :slight_smile:
Moc držím pěstičky,ať vše pokračuje v pořádku
a s tou váhou,že vám jí půjčí je perfektní,to se opravdu jen tak nevidí,alespoň budeš mít přehled,jak rostou
19. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tetesko, tak to je Míša šikula, že tak pěkně papá. Kačenka se určitě taky pěkně rozjí až ti rehabka ukáže nějaké ty cviky. Chce to jen čas a trpělivost, ale to víš. :slight_smile: Je pravda, že je lepší vzít si jí domů až bude úplně ok, pže pak by si z toho měla doma nervy a to by se přenášelo na mimísky. Je fajn, že to bereš takhle :wink: .
A co vůbec P.jak ten to zvládá?
Jinak teda tvoje doktorka je úžasná, to se fakt jen tak nevidí, úplně čučím :astonished: , je to prostě borec a klobouk dolů :slight_smile: .

Leni, snad se mi to IVF blíží. Nikam nespěchám, vím, že až to bude mít přijít tak to přijde i když si samozřejmě přeju, aby to bylo co nejdříve. :slight_smile:
A je fajn, že ten prolaktin si měla takhle pěknej, pže to je pěkné svinstvo :angry: .
19. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Dobre odpoledne devcatka.
Dopoledne jsme byli na vylete, na Slapech a na zamku Dobris. Ale reknu vam, ze nas to nejak unavilo. Tak jsem doma udelala rychle obed a vytuhli jsme :slight_smile:
Tetesko teda Misula je sikovnej klucina a pribira krasne. No a Kacenka se urco taky chybi, je toho na ni trochu vic, tak to nejde tak rychle...
Leni mam se fajn, v patek jsem byla v poradne a mela jsem vyssi tlak, tak ted musim tyden chodit na premereni a uvidime co a jak, ale doufam, ze to bylo jen tim teplem. No a fotku mrnouska mam v albu.
Jinak ti preji vse nej k IVF, at to probehne hladce...a uzij si krasne dovcu!
19. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Jé Jani,na Slapech,tak je krásně,viď?před 2 týdny jsme byli u ségry a vyrazili jsme na Karlštejn a Měřín,tam se nám mooooooooc líbilo :slight_smile:
Přidávám nějaké fotky a neteřinku :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3041600&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3041601&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3041602&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Jani,je možné,že ten tlak byl z toho vedra,bylo kolikrát děsné dusno
19. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
ahoj holky
leni držím pěstě brzy se taky dočkáš ža budeš chodit s lavůrkem :wink:
Mili a jak se cítíš, už je Ti úplně dobře?
Tetes Mišáček je moc šikovný a Kačenka to taky určitě začně brzy dohánět a rozjí se, chce to čas :slight_smile:
Jani to je fajn že si užíváš výlety, hlavně když se na to cítíš
Já jsem začala už pomalu balit a fakt mě to hrozně baví - a to myslím upřímně, prostě díky tomu že nebudeme bavit mě baví všechno kolem
Jinak mám pocit že tchýně si to nějak nepřipouští nebo co - dnes jsme se bavili a já jsem jí říkala, že Vojtovi z měsíc začnu dávat mrkev a ona - ale ne abys ji kupovala, natrháš si ji pak na zahrádce :fearful: jsem koukala a říkám - ale já mu ji budu dávat až za měsíc - na to už neodpověděla
19. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Rio tak to je prima, ze te bavi baleni :wink: A tchyne, no proste porad zkousi, abyste si to rozmysleli...
19. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Rio:však natrhat na zahrádce si jí můžeš stejně, přeci nepřerušíte veškeré kontakty a určitě tam budete jezdit :wink:
19. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tetesko tak jak dneska, co Kacka a co Misa, uz spinka?
19. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jeee a uz mas 2d v profilu, to je kraaasa :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Bré ranko,
Leni užij si dovku a držím palce na úspěšné IVF.
Tetes, Míša je šikulka šikovnej a hezky přibejvá. Kačenka ho určo dožene, jen co nabere dostatek sil. A doktorku máš opravdu super, je dobře že Ti váhu půjčí. Ty 2d vypadají nádherně. :dizzy_face:
20. črc 2009 v 06:26  • Odpověz
Dobre ranko,
tak jsem zvedava s cim prijde Guccik s poradny :wink: Uz se tesim na info o malem Guccikovi :wink:
20. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno,
tetes je to fakt krásný ty dvě děti v pase :slight_smile: držím pěstičky aby mohla Kačenka brzy domů :wink:
Rio balení sice ráda nemám ale v tomhle případě to musí být super,už abyste byli ve svým a měli klídek :slight_smile: Gratulace k Vojtíškovým 4měsíčninám :sweat_smile:
Marušce bylo včera deset měsíců,hrozně to letí,pomalu už vybíráme dortík k prvním narozeninám.
Jinak vchody máme stále nedodělané takže mám zase kočárek u mamky a nosím Maru i s nákupem v ruce,fakt děs,už aby to bylo hotový.Když jdeme k mamce tak Maru cupitá sama za jednu ruku,jen někdy je to šíleně dlouhý jak se všude zastavuje :sweat_smile: Už je mi hrozně smutno po mých chlapech,příští týden by měli už dorazit,už se nemůžu dočkat... :cry:
20. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetes to vypadá krásně v tom pasu ty 2d :dizzy_face: .
Na Guccíka jsem taky zvědavá jako blázen, jestli už dneska bude vědět co to je :wink: .Hlavně, aby bylo vše oukej. :slight_smile:
Rehos, to už uteče a kluci budou u tebe :slight_smile: .A s těma vchodama je to na prdlačku teda :unamused: .
Rio, mě se daří úplně skvěle. Je jasný, že občas tam trošku píchne, ale to je oká. Strupy se mi už pomalu odlupujou, takže začnu hezky pěkně masírovat, aby to nebylo tak moc tvrdé.
Jo a včera byl na zkoušku sexík a jako že dobrýýýýýýýýýýýý :sweat_smile: .
20. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Rehos gratulace Maru k 10ti mesicum, fakt to neuveritelne leti!
Milu no a gratulace k veverkovani, hlavne ze to bylo dobryyyy :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
šáááááááááááááááááááááááu

jsem zde, dávám foto do alba
20. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Guče v pořádku, mrskalo sebou, že i dr. se divila :grinning: , jinak samo o týden starší, ale upravila si pak ten profil podle OPU (což jsem taky udělala v pasu) a pak je starší jen o cca 3 dny, takže dobrý, nemohla ho ani změřit, takže máme jen míry se zkratkama, kterým moc nerozumím
BPD 39mm (asi šířka hlavičky)
HC 141mm
AC 119mm
FL 25mm (délka stehenní kosti)
Viděla jsem srdíčko, žaludek, ledviny, všechno OK
Velký UTZ 12/8 :wink:
20. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
tak jsem to v rychlosti prolítla

dětičky všechny jsou moc krásný
Leni: držím palce na IVF, musí to vyjít :wink:
Tetes: pustí zítra tu Kačku nebo ne? Doufám, že jo, když tak hezky pije...
20. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj Gucci, gratulace k uspesne poradne. A mrne je pekny obrik :slight_smile: Na pohlavi nekoukala?

Jinak ja jsem zpet od dr. Aaa tlak 115/75, takze parada. Ani nevite, jaky mi spadl ze srdce balvan!!!
20. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Gucci, tak gratuluji ke krásnému Gučíkovi :dizzy_face: .Ty zkratky taky neznám, ale jelikož je vše oukej, tak to nebudu ani nijak významně studovat :grinning: .
20. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
díky díky
Jani já měla taky dnes tlak 110/70 :wink:
pohlaví nevíme, dr. říkala, že to může tipnout, ale mimi se tak mrskalo, že jsem to odmítla a počkáme si
20. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jéé Jani tak tlak supééééérrrrr :grinning: .Hurááá, to mi spadl šutrák ze sérdce :slight_smile: .
20. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky, taky v rychlosti prolítávám :wink: . Jdu dělat pořádek v papírech, různých dokladech a paragonech. Máme tři plné skříňky papírů, tak s tím musím dneska něco udělat. Roztřídit to pěkně do šanonů a polovinu povyhazovat.
Tetesko- ty 2 dětičky v pasu vypadají úžasně, doufám, že Kačenku už zítra pustí domů. A s tou dr. to máš super :dizzy_face: .
Leni- držím pěsti, ať se povede :wink: .
Mili- gratulace k veverkování :slight_smile: .
Rio- kašli na tchýni a užívej si balení :wink: .
Guci- Gučátko je nádherné, velká gratulace!!
20. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
tetes my bysme sem jezdili, ale sama tchýně řekla, že tchán až se to dozví tak nám se zakáže jezdit, minimálně mě určitě, protože bude strašně naštvaný a ona je opravdu hodně tvrdý a zlý, s druhým synem se odmítal vídat dost dlouho jen proto, že se s ním neporadil, když stavěl barák. A manželce zakázal vídat se ze sestrou protože ji nemá rád - ona se s ní vídá natajno, je to prostě magor
20. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Jani- supér, tlak pěkný :dizzy_face: .
20. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Jani, Pajdi, nevíte co jsou ty zkratky?
HC je asi obvod hlavičky a AC bříška
Gucci tak to je paradni tlak, to ja mela pred mesicem :grinning:
Tak si na pohlavi pockate taky az na velky UTZ :slight_smile:

Milu diky, ja mam neskutecnou radost. Mela jsem strach, aby ten tlak neublizil mimi...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.