• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak ty zkratky už jsem si našla :wink:
20. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
jinak už mám 2,5 kg nahoře
20. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Gucci, fotky z UTZ jsou super a Guče je teda kusanec :dizzy_face: .
20. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Guci- no jsi šikula :wink: . Pohlaví se určo dozvíte na tom velkém UZ. Jani Ty ho máš kdy?
Mě se včera povedlo sehnat přes net dvě super stejné autosedajdy- jedna jen za 1900,-. Tak jsem ráda, aspoň něco ušetříme.
20. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Gucci nevim, to jsem ani z toho NT screeningu nepochopila :slight_smile: Ale jsi sikovna, zes je nasla :wink:
Pajdi tak pekne roztriduj, ja se na to taky chystam. My mame asi 3 supliky ruznych papiru a nikdy nemuzeme najit to, co hledame :wink:
Rio tchan to jeste nevi? No tak to bude asi jeste randal!! Drzim palce, at to zvladnete...
20. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Guccíku, to je super, že vše OK. A velký UTZ určitě dopadne parádně, prot. 12. 8. je skvělý datum. :wink: :grinning:
Steffi, to jsem ráda, že se tlak normalizoval. Tak to bylo snad jen z toho vedra.
Rio, a kdy to řeknete tchánovi?
Tetes, tak co Kačenka? Už baští líp? A jak to zvládáš?
Jani neděkuj, sama jsem se za tebe bála...a jsem ráda, že to je oukej :wink: :slight_smile: .
Tak mě napadlo, nechceš zítra odpo se mnou jet do DBK na Budějárnu? Jdu vybírat záclony. :slight_smile:

Gucci, tak to jsi moc nepřibrala zatím, to je krásný. :slight_smile:
Pajdi ja jdu na velky UTZ tento patek, uz se nemuzu dockat :wink:
Milu jdu zitra s kolegynema na obed, tak uvidim, jak dlouho zase budeme drbat :dizzy_face:
Ale pokud budu slusne doma, tak se ti ozvu a muzeme vyrazit spolecne :wink:
20. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jani- přesně, nikdy nemůžeme najít to, co potřebujeme, takže jdu na to. Sice se mi vůbec nechce, ale marné. Pak s dvojkama už na to nebude čas. A to chci ještě jeden den probrat skříně a vytěpat spoustu oblečení.
20. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Pajdi naprosto chapu a hlavne si myslim, ze tam je polovina papiru naprosto k nicemu, jen zabira misto :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Guci- neštvi :angry: . já už mám nahoře 7kg!!
Jani- už v pátek- jú já se těším :dizzy_face: .
20. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Joo Gucci ja mam nahore taky 2,5 kg :wink:
Pajdi ja taky, ale zaroven mam strach, aby bylo vse OK :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Jani- přesně, min. polovina poletí do koše. Nic jdu pracovat. :wink: pa
20. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
mě přišlo těch 2,5 kg dost, gor když jsem měla před 5 týdny na vážení o půl kila mín, než před otěhu a ted šups 3 kg nahoře za 5 týdnů...ale co se divím, když se poslední týdny furt cpu sladkým :grinning:

pajdi: ty čekáš dvojky, to se nepočítá :wink:

evi: 11/8 má pG narozky :slight_smile:

jinak sobotní sraz super a břicho mám fakt větší než Janča :grinning: , Monták je božííí (já ci taky psa), pusinkovali jsme se až to pěkné nebylo :grinning: :grinning: , Mili koupelna super krásná :dizzy_face:
20. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Míry Gučete:

šířka hlavy: 3,9 cm
obvod hlavy: 14,1 cm
obvod bříška: 11,9 cm
délka stehenní kosti: 2,5 cm
20. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Gucci ted uz to pujde rychle nahoru, ale to je normos :wink: Mi se v poradne v patek divili, ze jsem pribrala jen 2,5kg a ze bych jako mohla vic..tak jsem si vzpomnela na Mysky, jak pribrala doposud jen 4 kg...
20. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Gucci a od prdelky k hlavicce ho nemerila?
20. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
jinak jsem se ptala na ty pohyby, že jsem je cítila tak brzy, jestli je to možné a dr. říkala, že podle toho, jak se Guče mrská, tak určitě :grinning:
20. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Jani: ne, prej už to nejde, že je tak velký, že jí to ten program vyhazuje zpět
Aaa Gucci ma hyperaktivni ditko :wink: To bude holcicka :wink:
Aha, no to je jedno, jen ze mi tyhle miry prd rikaji :grinning:
20. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
jani: no to mě taky :grinning: ,ale nožky má krásně dlouhé po pG :grinning:
20. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
To jo :wink:
20. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
joooooo
ráno mě pG v 5,50 vzbudil větou: Miláčku, neteče nám teplá voda :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
já letěla do koupelny a fakt....chtěla jsem se ráno sprchovat, mýt si hlavu, at jsem pro mimi kočka :slight_smile: , tak mě pG vezl k sobě do práce a já se tam v ženských šatnách sprchovala, myla si hlavu, zuby, mazala břucho a cecky :grinning: , u něho v kanclu jsem se líčila a česala :grinning: ... naštěstí na obhlížení nahé ratolesti dnes u dr. nedošlo, takže v pohodě :grinning:
20. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Jani, tak to si užij s holkama oběd. Já jedu hned kolem druhý, to by si měla hoňku a to nechcu :slight_smile: .
Gucci, tak to jsem ráda, že se ti koupelna líbila a Monťákovi ses líbila 100% , pže se s ním skoro nikdo nechce líbat :grinning: .
Pajdi co to je za slovo : vytěpat ????????????????
20. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Gucci no tak to je teda neprijemne rano :frowning2: Snad vam vodu pusti stejne rychle jako u nas...
Ale zvladlas to bravurne :wink:
Jak nedoslo k obhlizeni ratolesti? To ja to mam pokazdy :astonished:
20. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
jani: dr. říkala, že obhlížet budem příště :grinning:
Mili: vytěpat je vyhodit :wink:
20. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Aha..děkuji za překlad :sweat_smile: .
20. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Milu no pokud bude obidek jen na hodku, tak to v poho stihnu, urco se ozvu :wink:
Gucci teda, proc ja vzdycky? :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.