• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mílo: sex,jo? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Steff:super tlak.
Gucci: blahopřeji ke kontrole. Zkus se juknout sem http://www.porodnice.cz/node/3661 jestli tam ty zkratky nenajdeš.
Rio:tak to je tchán fakt magor největší. No, nakonec nejvíc tím ublíží sobě. :frowning2:
Tak jsem byla ráno u Kačenky, abych tam odchytla tu rehábku, tak mi ukázala nějaké cviky......no nicméně mi tam odchytla doktorka,aby jsme se domluvily jak s malou dál. Než si sama spapá to co má, tak nám jí domů nedají, prostě musí být bez sondy, takže mi dala dr. na výběr: 1. buď pokračovat tak jako teď, s tím, že kojím, oni dávají alternativně a to co maličká nevypije dodají sondou. Její předpoklad,je že než bych plně kojila a jestli vůbec,tak by maličká byla ještě minimálně 14 dní v nemocnici. :frowning2:
2. dneska se jim uvolní nějaká místa a prý by mi i s malým znovu hospitalizovali, abych mohla zkoušet malou krmit pořád, ale nezaručí,že se to povede a odhad je také min. 14 dní.
3. malou dát na flašku, s tím, že jí když si to vypije budeme mít do dvou až tří dnů doma. Samozřejmě pravděpodobnost, že se od prsa tímhle úplně odstaví je veliká... :frowning2:
Chtěli po mě rozhodnutí tařka hned, tak jsem říkala, že se poradím s manželem a odpoledne jim řeknu. Tak se hrozně podivovali, něco v tom smyslu, že "tatínek do toho nemá co mluvit" :angry: :angry: , tak jsem na ně koukala a říkám, no vždyť je to její otec,né? No, tak prý dobře.
Teď jsme to s P. rozebírali....Schválně mi napište vaše názory, moc mi to zajímá.
Ad. 1. už mi přijde šílené, chci už maličkou doma, je mi jí strašně líto.....tzn. nepřichází v úvahu
Ad. 2. tady musím přiznat i své sobectví,nechce se mi už zpátky do nemocnice,ale fakt strašně moc. Jenom při té představě se mi chce brečet. :frowning2: Navíc, brát tam zase zpátky Míšu,když už jsme skoro týden doma, mi přijde taky blbé. A stejně nakonec není jistota, že se to podaří.
Ad.3. vyhrála. Je mi to líto, chtěla jsem maličkou kojit. Je samozřejmě možné,že se ještě chytne,ale iluze si nedělám.....Je mi jasné, že by MM potřebovala. Něco mám na mrazáku a budu se snažit i odsávat, ale určitě to takhle nevydrží a tolik mlíka se mi tvořit nebude. :frowning2: Ale nejdůležitější pro mě je, aby už byla s náma doma. Mě se chce vždycky tak brečet,když od ní odcházím. Já už jí tam prostě nechci nechávat!!!! Navíc se taky může stát, že mlíko ztratím a já jí tam budu kvůli kojení držet.....
Já nevím, co by jste udělaly na mém místě????
20. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
tetes: já bych šla taky do 3....a věřím, že se za ty 2-3 dny zase prsa chytne
20. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Tetes jednoznačně 3 varianta. A doma můžeš krmit z flašky a ještě jí přikládat k prsu, aby to nezapomněla. :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Jani tak jo, ozvi se..budu vyjíždět kolem druhý a buď mě chytneš nebo už budu tam. :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Tetesko udelala bych to stejne, malou bych doma prikladala a ja si myslim, ze se chytne. A kdyz ne, tak je to smula, ale UM neni nic spatneho. Hlavne ze uz ji buces mit doma a budete kompletni rodina, to je hlavni!
Ahojda Tetes, u mě by vyhrála varianta č.3 a je možné, že až Kačka zesílí tak se na prso přisaje. Můžeš to přeci zkoušet? Chvíli nechat u prsa a pak dokrmit, tím by se měl dostatek mléka tvořit, si myslím. A nejdůležitější je tvoje pohoda, jinak je úbytek mléka dost jistej.
Milu jasan!
Jani ty, pže se líbíš Darebákovi :sweat_smile: :sweat_smile:
Milu no to mi ani nerikej, jinak priste na ty kontrole budu mit jeste vyssi tlak :slight_smile:
Jo v ten patek, kdyz mi meril tlak, tak se mu lehce klepaly ruce, tak jsem mu s tou manzetou pomohla a on se tak pekne usmal :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
No tak to je jasnýýýýýýýýýýý jako facka..jestli ty si neměla už teď zvýšenej tlak z něj :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: .
20. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
jani: no měla by mě kontrolovat asi co ty 4 týdny, ale byly jsme ted v ordinaci, kde je lepší UTZ, tak se mě ptala na potíže, já říkala, že nic, tak asi abysme se nemuseli přesouvat jinam, tak říkala, že nahou ratolest necháme na příště
Nee to nee, ja ho mela vysoky uz u sestricek :wink:
Gucci tak to jo :wink:
20. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Jani jasně že u sestřiček, ale víš, že jdeš k němu :grinning: . Hele já ho viděla jednou a musím říct, že by se mi zněj taky tlak zvýšil. :wink:
20. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Miluuu nech toho :slight_smile:
Jo a jeste jedna vec me pobavila> Mi rikal, ze se mam za nim stavit po tom velkem UTZ a ze abych nemusela cekat az do odpoledne, ze bude na IVF. A ja jako ze jo a sla jsem se svliknout. A sestra mu neco rikala a ja pak vysla a on tak prej ze se za nim nemusim stavovat, pokud bude vse v poradku...tak jsem na nej nechapave koukala a rikala jsem si, ze to snad nedela prvni den, aby nevedel, ze pokud je velky UTZ OK, tak ze za nim nemusim..no radeji jsem nemela zadnou vtipnou hlasku :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Gucci, tak pG pozdravuj, já mám narozky 12. 8. :wink:
Tetes, já bych se rozhodovala mezi 2. a 3. variantou. Asi bych zkusila tu 2. - nechtělo by se mi vzdát u K. kojení, ale chápu, že je blbý se tam znova s M. vracet... :unamused:
20. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Evco tak to si budu pamatovat, kdy mas narozky, to je na Klaru :wink: A kdyby to byla holka, tak to bude Klara a to si na tebe vzdycky vzpomenu :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Jé, Steffi, já taky chtěla Kláru! :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Evi treba se to jeste povede :wink:
20. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky,díky.
Evi, no já to taky zvažovala jestli 2 nebo 3. Nejde jenom o mojí pohodlnost,ale spíš i o to, aby tam M. něco nechytl. Přeci jen je to JIP se spoustou ostatních malých nemocných miminek.... :confounded: Volala jsem dr., co mám dělat. Jí na kojení dost záleží,ale v tomhle směru říkala, že vracet se se zdravým miminem zpátky do nemocnice je riskantní a že teď je docela důležité mít už maličkou doma, že už si fakt zažila svoje. Dneska mi ta primářka znovu zopakovala, že byla v přímém ohrožení života a že můžeme být rádi,že se jí podařilo zachránit......Prostě mít jedno mimčo je to rozhodování snažší a šla bych do varianty č. 2.
Steff, no s tím Darebákem je to fakt nějaký divný :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Tetesko, presne jak rikas, brat znova M. do nemocnice neni to nejlepsi a ja si myslim, ze i Kacka uz potrebuje domaci prostredi a maminku. S jednim ditetem by to bylo o moc jednodussi, ale takhle mi prijde ta 3 varianta jako nejlepsi.
Tetesko no ja nepochopila, ale radeji nad tim nepremyslim :grinning:
20. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Tetes, hl. je že bude K. už s Tebou. Tak zkus jí i přikládat, třeba aspoň částečný kojení nějakej čas udržíš. :slight_smile:
Steffi, no nevím nevím... :wink:
20. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak jsem rada, ze i vam to prijde divny :wink: jsem si rikala, jestli nejsem blazen :grinning:
20. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
No,ona nemá problém se přisát i přestože se dostala k prsu poprvé asi před 4 dny, jenže v prostřed kojení prostě usíná. Tak si říkám, že když bude silnější, že se to třeba ještě může povést kojit. Teď je to hrozně o nervy, páč každá desetinka je pro ní hrozně důležitá.
Tak díky za podporu. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Přidala jsem fotky do alba
tetes já myslím, že ses rozhodla dobře, taky bych to tak udělala - já jsem taky bojovala s kojením a nakonec zkončil Vojta na UM a je spokojený, hlavně že bude Kačenka už s vámi a bude mít rodiče i brášku pořád sebe, určitě bude spokojenější a vy taky
20. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tetesko moje kámoška, porodila stejně velkou holčičku jako ty. Od začátku nechtěla od ní pít, tak odstříkávala, ale každý den jí minimálně 2x přiložila k prsu. No a za 4 měsíce se najednou chytla a už nepustila. Já bych prostě nevolila nic jiného než tu variantu 3. Malýho do nemocnice je brát opravdu risk, neměla by si tam pohodu a klid, budeš na nervy, že tam zase jsi a mléko kvůli tomu ještě ztratíš.
Hele já když se narodila, tak mě ani mamka neviděla a hned mě vezli až z Českýho Brodu do Podolí na výměnu krve, mamka mě nesměla kojit a viděla si na mě, že jsem nějakej chcípák :grinning: ? Si vzpomeň jak jsem tu psala ze záznamů z lék. karty....do 5ti let jsem byla malá statná holčička a od 5 let dokonce silná holčička. :grinning:
Stef ten Darebák...to je fakt divný... :wink: .Já se mu nedivím, když jsi taková kočka s krásnýma nohama. :slight_smile: No nic, už toho nechám :wink: .
20. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
tet: už to neřeš, rozhodli jste se správně :dizzy_face:
rio: Vojtík je fakt krasavec :wink:

mě se brutálně zavíraj oči, o víku jsem si spala 12 hodin a pak ještě hodka po obídku, to byly časy
20. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak nez to vsechno doctu
tetsko varianta 3 rozhodn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kdyz si s ni pak na celej den lehnes doma k prsu tak si myslim ze stopro se to nauci ..chce to klid a ne nemocnice!!!
20. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Rio Vojtíšek je krásnej, má nádherný kukadla :dizzy_face: .
Holky to je horší jak když jsem v práci, jím a u toho makám na PC :angry: .
Gucci, tak hoď bůček na stůl a dobrou :dizzy_face: :grinning: .
20. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
gucce je moooc krasne..
jani velka gratulace k nizkemu tlaku a pravidelnym kontrolam u fesaka teda darebaka:slight_smile:)))))
pajdi hodne zdaru k uklidu..
me je dneska fakt spatne olliver od rana hystericky place a ja uz fakt nevim co mu je.... uz jsem uvazovala ze mu dam paralen...ted usnul na me vycerpanim
vcera vubec nechtel jist....mel to za 5min hotovy.... a pak mi prislo ze jeste vsechno vyblil...
20. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.