• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tjo Tek :fearful: , snad bude Olík brzy OK bobišek majinkatý
20. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
diky gucciku snad jo
jinak jsem ti chtela napsat ze kdyz mel oliver cca 15cm tak mel stehenni kost o pulku mensi nez ma gucce :slight_smile:))
takze gucce uz okolo 25cm mit bude si myslim :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
šiš, je to normální? :grinning:
20. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Rio Vojtisek je nadhernej a prislo mi ze se strasne vytahl. No krasnej klucina.
Tetesko tak pokud to je takhle, ze se Kacka prisaje, ale nevydrzi pit dlouho, tak 3. varianta je ta nejlepsi. Doma muzes kojit treba po hodine a ona si za ten den vytahne svou davku. To ted nemuzes, protoze mas Misulu doma a nemuzes tam byt kazdou chvilku. Udelali jste dobre!
Tek copak trapi broucka Olika. At je tomu zlaticku brzy dobre, chudacek malicky. Dej mu pusinku i za me.
20. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
šiš, tak mi to nedalo a našla jsem na netu, že běžně maj mimi ve 20tt délku stehenní kosti 2 cm :grinning:
20. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
ne :slight_smile:) tady mas tabulku a je to brano od hlavicky k prdelce.....takze si pripocti nohy podle me ses tak o ten tyden napred :slight_smile:
http://www.rijen2008.estranky.cz/clanky/ruzne/velikost-a-vaha-miminka-v-tehotenstvi
20. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
rio vojtik je taaaaak stastnej ..je uzasnej ....chtela bych ho videt v realu vypada jako dlouhan
tak jsem ho opusinkovala a prisel mu hraci skritek ..tak snad az se probudi to bude ok ...chjooo ja uplne trpim sem normalne brecela s nim..i kdyz snazila jsem se byt statecna pravda..ale nic moc teda
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Gucci ty opravdu cekas nejakeho obrika :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
ja si myslim ze u guccika to bude obri chlap :slight_smile:))) i kdyz PG neni velkej vid?
20. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jani: no ještě, než mu dr. měřila ty nohy, tak jsem říkala, že je má dlouhé po pG (naštěstí) :grinning: , ale já to beru s rezervou, Grej taky dr. říkali, že bude mít velké dítě, široké ramínka že má a nevím co všechno a nakonec měla Kačka míry 46cm a 2,44 kg :wink:
20. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Gucci to vis ze jo, to mereni je treba brat s rezervou, obzvlast kdyz se dite mele :wink:
20. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
tek: no má 186cm a nohy má fakt jak modelka :grinning:
jako Guče napřed trochu je no, hyperaktivní po tatínkovi, no co, překvapení nejsme, čekali jsme to :grinning:
20. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
blbý bude, když bude mít dlouhý nohy po pG a dlouhý tělo po mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Gucci proste to bude holka s dlouhyma nohama po pG :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jani, jsem zvědavá, jestli ti řeknou v pátek to pohlaví....
20. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
No Gucci doufam, ze uz jo :slight_smile: Oni to rikaj, zalezi jestli to prdola nebude bojkotovat :slight_smile:

Tak jsem si myslela, ze bude svitit slunicko a ja se natahnu na balkon a prdlacky :unamused: Tak se aspon tesim, ze v pet pujdu s kamoskou na gravijogu...
20. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
no já když jsem to dneska viděla jak "spolupracuje" tak si neumím představit, že to do porodu budem vědět :grinning:
dneska je super počasí, 20 st, neprší, paráda... škoda, že tak nebylo v sobotu
20. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Gucci no ja kdyz ho videla minule zkrouceneho, tak mam taky obavy, ze se pohlavi dovime az vyleze :slight_smile:
No pocasi fajn, jen kdyby svitilo, tak se muzu opalovat. Teplota vyyborna!
20. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
v centru svítí oskar o 106
20. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
No nekecej :angry: Ja chci takyyyy!!!
20. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Čau holky, já vás nějak nestíhám, teď honzík spí, ale asi se brzo vzbudí, snad něco dočtu večer. Dnes jsem objevila první zub :slight_smile: A ani neměl horečku, nic zvláštního, v noci se tu občas budí a otáčí, ale to i doma, prostě nic zvláštního, super!
Aspoň Tetes se snažím dočítat, páč mě moc zajímá, jak se vede dvojkám. Kačka se určitě rozjí, snad už brzo budete všichni doma, doktorka super s tou váhou (teď to čtu).
Rio, tchýni je to stěhování asi líto, ale nic nenadělá. Ono jestli je tchán despota a zůstane s ním sama - je to těžký. Každopádně už ať jste pryč! Ty vole, tchán drsnej, no co, tobě chybět nebude...
Rehos, gratuluju k 10M a chození za ruku :slight_smile:
Milu, takže zlepšení p operaci? To je bomba, doufám, že srpnová poslední MS bude bezbolestná, pak IVF a hurá :slight_smile:
Gucci, super, že vše ok!
Tetes, vybrala bych taky možnost 3 jako ty. A třeba se kačka rozpije, až zesílí, jestli jí to jde, tak třeba to půjde a kdžy ne,tak ne, hlavně už buddete spolu a doma!
20. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tek, to co píšeš je jako by jsi mluvila i o Lukym. Včera večer byl protivnej - poprvé utěšování odnesl P.,protože já byla na cvičení, aspoň ví zač je toho loket. Nevím co mu bylo, protože od koliky má už tak týden pokoj. No a před chvílí byl zase protivnej a najednou tuhej. Chvilku smích a pak najednou jekot jako když ho na nože berou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rio, teda Vojtíšek je už kus chlapa. :dizzy_face:
Teda tady je zataženo a čekám, že mi to prádlo asi dřív ulítne než uschne.
20. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Puzz, gratuluju Honzíkovi k prvnímu zubu. Už může jíst řízky. :grinning: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
hmm tak tady uz prsi :angry:
20. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
jj tady taky, Jani díky :grinning:
20. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Puzzi gratuluju Honzíkovi k prvnímu zoubku :slight_smile: .
Já mám na to smůlu, včera jdu ven a zmoknu, teď jdu ven a zase zmoknu, to je k zbláznění :angry: .
20. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Mílo, mám radu - nechoď ven a nezmokneš. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Mili: včera pršelo?
20. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
gucci, jj pršelo - ráno lilo jak z konve a odpoledne nevím jak v Praze, ale ve Veltrusích se to slušně honilo.
20. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Milu to znam, jsem zvedava, jestli bude prset i v pet, kdyz pujdu na cviceni :wink:
20. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.