• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi gratulace k prvnimu zoubku, tak jen at nezlobi :wink:
20. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Jani, vezmi si deštník. Já pokaždý když si ho vezmu, tak neprší, ale vsadím se, že kdybych ho nechala doma, tak bude lejt jak z konve. Je to stejný jak s pláštěnkou na kočár. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Mel no jo, ale ja mam jen velky a ten se mi nechce tahat, takze to zase risknu :wink:
20. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Dočítám tak zběžně, Honzík spí už dvě hodiny, och.
Steffi, ty víš už pohlaví? A nějaké podobné převratné novinky tu jsou?
20. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
jéé gratulace Honzíkovi k žubu :sunglasses:
já nosím malý deštník v kabelce pořád, ale když fest leje, tak je to jako bych ho neměla :grinning:
20. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Puzzi nevim, byl zkroucenej jak paragraf a Darebny byl nesvuj z meho tlaku, takze jsme se k tomu ani poradne nedostali :wink:
20. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
jani: a on se malej nehejbal?
20. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Gucci no trochu kopal nohama, ale malinko...
20. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
šiš, začínám se děsit :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Steffi, aha, no neva, tak snad příště se prcek ukáže. Holky mě tu nahlodaly, že ty čekáš kluka, ale si říkám, že i holka by mohla být :grinning:
Gucci, co v práci šéf, už promyslel tu náhradu za tebe?
Jéje, ten odvar z makovic je dobrá věc, Honzík spí už přes dvě hodiny :sweat_smile:
20. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Gucci ceho se desis?
Puzzi mi je to jedno, nejak vnitrne si myslim, ze je to kluk, ale kdyby to byla holka, tak taky super. Hlavne at v patek dopadne dobre velky UTZ a je zdravy.
20. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Puzzi u more se vyborne spi, ja vzdycky spala na plazi :wink:
20. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
jani: děsím se toho, jak ten náš sebou dneska mrskal :slight_smile:
puzzi: blázníš :grinning: , zítra na něho hodlám udeřit
20. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Gucci on se taky mrska, kdyz se dela ten UTZ dlouho. Evidentne se mu to vubec nelibi :slight_smile:
A jsou dny kdy ho citim casto a jsou dny, kdy ho citim treba jen 2x za den :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Jani: líbí nelíbí, musí poslouchat :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

no nic ženštiny, jdu domů hajat, dneska to bylo náročné ráno

mějte se, fáááááááááááááá
20. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Tetes, já myslím, že když dají Kačence flašku, že vůbec nemusíš přestat s kojením. Můj Martínek pil také s flašky když byl v nemocnici beze mě a i pak krásně tahal z prsu a vůbec nebyl žádnej problém se znovu vrátit od flašky ke kojení a doteď krásně pije.
20. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
ahojda lidičky,tak jsem byla u dr. a mám rozpis a fasunk :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3046854&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

2dc menopur 2 amp
3dc menopur 3 amp
4dc menopur 2 amp
5dc menopur 2 amp
6dc menopur 3 amp
7dc menopur 3 amp + cetrotide 1 inj.do bříška :astonished:
další rozpis mi dá až po UTZ,tak snad porostou holomci :grinning: :grinning:
na UTZ jdu 8DC,teď čekám na MS,ale zatím nějak nefrčí,přitom jsem byla na duphastonu a po něm jsem to vždy po vysazení 2 den dostala,teď jsem 3 den po vysazení a nic :astonished: :astonished:
bolí mě bradavky jak hrom už snad týden,tak snad zítra nebo ve středu dorazí
Na dovču jsme ještě neodjeli,páč manžel ještě dodělává nějaký melouch,tak snad ve středu vyrazíme,ale zas v úterý či středu se budem muset vracet kvůli UTZ,tak snad ten týden bude stát za to :sunglasses:

Gucci: krásná fotečka prcka :wink:

Tetesko: já bych zvolila také variantu č.3,myslím si,že flaška není problém a Kačenka se určitě i přisaje,dle mě bude také lepší,když bude doma a budete to zkoušet v klidu doma,třeba to domácí prostředí na ní bude působit lépe :wink: Hodně štěstíčka přeji :wink: :wink: :wink:
20. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Puzzi:no paráda, první zub, to už máte velkýho chlapa. :slight_smile:
Tek, Mel, tak to jste si dneska s capartama užili. :confounded:
Gucce je jasná modelka s dlouhýma nohama. :slight_smile:
Rio, V. je fakt hezký mimčo. :dizzy_face:
Jo, Mílo jsem ti zapoměla napsat,ajk mi Monty pobavil tím schovaným obalem pod sebe :grinning: Je to pěknej vychcan :grinning:
Mel:ty chodíš na ten pilates? Jaké to je?
Já mám pořád ještě 9 kilo nahoře. :angry:
Steff, jsi si jistá,že byl Darebný nesvůj pouze z tvého tlaku???? :grinning:
Marti, díky. A jak válčíte, už je drahý v pohodě a užíváte si přítomnosti velkého M.?
Leni:uvidíš, že porostou a hlavně už se taky brzy přidáš do řad těhulí. :wink:
20. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojky! Tak dneska jsem 9 dpET a zkusila jsem testík. Je na něm jedna samotinká čárka. :frowning2:
Zítra jdu na krev.
20. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Zdar děcka :slight_smile:
Soni třeba je ještě brzo..no ale uvidíš zítra, vím že nemá cenu tě utěšovat, ale vím, že naděje umírá poslední..tak třeba :wink: .Máš i nějaké mrazáčky?

Jo a já mám dvě horké novinky a asi mě picne :sweat_smile: .
Monty začala naskakovat na Meggie, takže asi budeme muset na kastraci než jí ojede ..i když by se asi zatím do ní nedostal, ale nechceme to riskovat..no uvidíme..ale byli jsme s manžou v šoku, když jsme ho viděli a pořád si jí i tak staví...achjo..

No a druhá..asi si možná vezmeme hypotéku, tenhle byt pronajmeme a jdeme kupovat baráček tam kde jsem bydlela u našich nebo někde poblíž...no jsem zvědavá jak tohle dopadne :grinning: .Jestli fakt jako joooo :grinning: .No já bych byla šťastná jako blecha :wink: .
20. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Soni,já jsem asi ta poslední,která tomu rozumí a má co radit,ale taková povzbuzující zprávička,co dávaly holky mě,třeba je ještě brzy,zkus počkat do zítra a uvidíš,držím palce :wink:
20. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Milu,jen je nech,ať si skočí :grinning: :grinning: :grinning: ,koukej,jaký pak jsou problémy s otěhotněním :grinning: :grinning: :grinning:
Tak baráčku se vám zachtělo jo? :slight_smile: to je super,já na baráček taky nedám dopustit :slight_smile: tak huráááá do něj :wink:
20. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
hoooj puzziovic to je super novina ze zub a bez problemu jupiiii velka gratulace a hubana honzulakovi :slight_smile:)))
leni tak drzim palce...
soni treba je jeste brzo
tetes a kdy kacenku pustej kdyz bude varianta 3?
soni treba je jeste brzo na test i po ETu
jinak ja byla nakonec u doky ..tak jako teoreticky je zdravej jakmile jsem ho dala kocaru tak klid a u doky dokonce smich pak jeste vydrzel i u mamy ale jakmile jsme prisli dom tak zase strasnej plac.....no ted je danej do postylky tak sjem zvedava kdy zabere ..musi bejt stahanej jak pes
milu bajoooooooo baracek zavidim ...my se snad taky jednou dockame kurna
hele to jste s tim takhle brzo nepocitali co? :slight_smile:))
20. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
No Tek nepočítali, vždyť jsou Meggie necelé 4 měsíce, to je prostě masakr. No musíme se zeptat zítra na veterině a když tak ho dát vykastrovat dokud budu doma já, abych na něj dohlížela.
No a o baráčku přemýšlíme dlouho a ptal se nás i tchán a teď je dobrá doba, pže ty nemovitosti šly hodně s cenou dolů.No hele uvidíme.. :wink:
20. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Tetes, pilates je zajímavý. . . Je to hrozně náročné na myšlení a důležité je držení postavení po celou dobu cvičení. Více by Ti to popsala asi Míla s Jančou, já na pilates byla zatím jen 3x. Ještě chodím na chi-toning, ten bych řekla, že mi sedí více.
20. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Sonka :cry:
Mílo, teda Monty je vášnivec. . . Mě překvapuje, že na takovou mladici má choutky. :astonished:
Luky se doprotivoval ke spánku. Jsem zvědavá kdy se vzbudí na jídlo.
20. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Me já byla na Pilates jednou :grinning: .
No taky nechápu, že jde do tak mladý...musíme něco vyzvědět na veterině :confounded: .
20. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mílo, já myslela, že chodíš pravidelně na pilates. :astonished:
20. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Puzzi, no vida, už má Honzulák zub. Je skvělý, že to zvládl bez horečky a řevu :wink: .
Tetes, my se máme dobře, užíváme si prázdnin, M. už odhodil berle, ale půjde ještě na podzim na plastiku kolenního vazu. Martínek teď sice řve v postýlce, ale jakmile tam přijdu, tak se směje, takže je v poho a jen nechce spát a řve. Takže nic novýho. Jo a taky s těma 2 zubama pěkně kouše, lump, do bradavky to bolí jak čert :unamused:
20. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
pockej milu tkaze nakonec pujde monty joooo?
pockej martinek ma dva zuby uz????? ja myslela ze byl povyk kvuli jednomu?
20. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.