• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Marti, tak tohle umí Luky taky. Sranda sranda a když ho otočím na pupek, protože jinak neusne, tak řev na celý panelák. :confused: Ty jo, tak Martínek už má dva zuby, ten to bere fofrem. :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpet z gravijogy, bylo to supeeer. Zase jsem se pekne protahla.
Sonko utesovat nema cenu, ja testovala 10dpET, 14 DPO a byly tam //. Uvidis co zitra krev, ta je jasna. Porad drzim palecky.
Milu teda takove novinky! Monty je teda divoch, to ti povim :grinning: A baracek, to mi jako chces rict, ze se mi odstehujes, no to je uuuroven, s kym budu kocarkovat?
Leni gratulace k rozpisu a at to jde hladce.
Tek tak to je fajn, ze Oli ma jen protivnej den, ze je zdravej. Doufam, ze zitra bude lip :wink:
Marti Martinek ma uz 2 zuby, teda ten je rychlik :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Marti teda Martínek je fakt borec, to bude brzy zubatec ... to kousání ale nic moc teda :sweat_smile:
Sonko já měla 10 den po ET / a až 11 den // tak uvidíš
holky představte si, že nám m. kolega koupil Nutrilony v Polsku a a zatímco tady stojí jeden asi 240 kč tam vyel na 120 kč, koupil nám jich 10 a jedeme na dovolenou :dizzy_face: jsme to znovu propočítali a vyjdeme. Za necelé dva týdny jedeme do Jeseníků. O víkendu 1-2.8 se přestěhujeme a 3.8 pojedeme na brat síly
nechápu proč ten Nutrilon tady stojí tolik
20. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo už má zuby 2, oni mu totiž vyrostli najednou :grinning: takže to byl dvojitej řev!
Rio, tak nakonec ti vyjde i ta dovolená. To je teda síla, že tady stojí Nutrilon dvojnásebek :confused:
20. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Rio, tak to je teda s tím Nutrilonem mazec. Hlavně co se týká toho comfortu, nechápu proč tyhle "spešl" nutrilony dělají jen 400g balení, tím tu cenu totiž ještě více natahují. A super, že jedete na doffču. Tak si to užijte. :wink:
20. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
mel přesně tak stejně tak AR je taky jen těch 400g to jsme měli předtím, v Polsku vyjde ještě levněj než Comfort myslím. no budeme kupovat jen tam, se nám to fakt vyplatí
20. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Mel já byla jednou a pak ani nevím proč jsem nebyla, ale pak to bylo kvůli tomu, že jsem začala stimulovat a pak už byl spinning a hlavně Jani otěhotněla a nemohla chodit se mnou :wink:.
Tek jelikož začal takhle brzo, tak asi půjde Monty. My měli za tom že na ní začne mít chuť jak začne Meggie hárat a že po jejím hárání jí vykastrujeme, ale takhle..aby jí neublížil bobečkovi malýmu...on to samo nechápe...
Jani, nebuj se nic...Honza teď o tom mluví s tchánem a ten jak víš, bude mít hlavní slovo :wink:.
Ale už jsme našli pěknej baráček :wink:.
Rio, tak paráda, že vyšla dovča :dizzy_face:.To je potřeba se odreagovat :slight_smile:.
20. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Rio, vyplatí se to, když to má kdo vozit. Což mě napadá, že jsme bydleli u hranic s Polskem a jsme v kontaktu s přáteli mých rodičů, tak by mi ho taky mohli dovézt, jezdí do Prahy, protože tu část rodiny dělá.
20. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
teda rio tak to je fakt mazec a super ze dovca ....a se fakt tesim az vaypadnete zapomela jsem ti naspat ze tcha je magor ..a nevim myslim si ze ani vojta o nic neprijde ..:frowning2: je to blby ale co no kdyz je to pakous...nakonec se jeste tchy s vama taky bude schazet tajne
teda marti tak to je fakt super ..
jo jinak oliver za tejden pribral jen 90g...mam z toho strach fakt si sosne 5x a konci s prsem ...strasne se bojim aby nemusel na UM
20. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
mel manza jezdi do nachoda a asi ho do polska pozenu pro probioticky ..tak si rekni :slight_smile:))) ale nevim kdy
milu ahaaaaaa tak to jo ..to je vlastne pravda
20. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tek, Olík je asi lenoch, že si sosne 5x, ale na to už je docela starej aby takhle lenošil. S tím nutrilonem - v Polsku se to jmenuje Bebilon ještě uvidím, domluvím se možná s těma známýma, ti by mi to mohli dovézt až domů.
20. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
on neni lenoch mu najednou hrabne a zacne jecet ze to nechce a nebo mu to asi fakt staci pac pak treba vydrzi se rehtat i ty 3hodky mezi jidlem ..ja fakt nevim noooo ...a doky na to nic nerikala...ok v pohode
20. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tek 90 je fakt málo ale třeba se rozjí, nemusí mít zrovna svůj týden ještě uvidíš
to jsem taky zvědavá, jestli se konečně tchýně vzepře pokud jí zakáže se s námi vídat nebo bude pořád slaboch a bude to chtít dělat natajno
20. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tek, tak tohle ječení jsem měla teď více jak 4 týdny u flašky. Už ho to přešlo - snad napořád. Pomáhal občas míč. . .
20. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Tak jsem tu zas.
Gucci, v práci teda šéf zatím nic? Aby to moc nepřemyslel, hele, chápe vůbec, že těhu = max. 9 měsíců? :grinning: Jestli von nečeká, že budeš těhotná ještě rok kdyžtak, kdyby nikoho nesehnal :grinning:
Leni, hodně štěstí, ať je hodně vajec!
Tetes, ty kila ještě půjdou dolů, hodně se hubne v 6N a pak dál a dál, neboj :wink: Stejně dobrý, žes zhubla porodem skoro 10? No aby ne - děti atd. :sweat_smile:
Milu, Monty a Meggie :sweat_smile:
Soni, kéž by bylo ještě na test brzo, achjo, uvidíš...
Tek, jé, to nezávidím ty řevy apod., to je mi líto, snad jen nějaká minikrize. A snad se rozjí, tyjo, hlavně že i tak je vysmátec převážně, prostě Oli je sluníčko :slight_smile:
Marti, Martínek už je taky vychytrálek a ví, jak brekem přivolat maminku, šikulák :slight_smile:
Rio, nutroš bomba a dovča ještě víc!
Tak dobrou! Do středy tu jsou strejda teta a bratranci, z toho 10tiletýho mi občas hrabe, furt má nějaký vtipný kecy a furt se mě ptá, jestli jsem viděla Johny English a že tam je taková a taková scéna a jestli neznám nějakej vtip. Prej byl letos vyhlášen třídním bláznem, se nedivim :grinning:
20. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Milu, no tak jste zrekonstruovali koupelnu, užila jsi si bordelu a prachu a hurrááá do dalšího. :grinning:
Tek:no až začne jíst. Teď jsem si tam volala a v devět tu flašku zvládla, tak snad to tak bude i zítra a pozítří a pak už by nám jí dali domů. :dizzy_face:
Jé, Mílo ty budeš dělat kazišuka,jó? :grinning: ,
Mel, mluv na mě česky a laskavě mi nenadávej, co to je chi-toning?
Míla chodí na spinnig koukat na trenérovo prdelku!!!
Rio:tak to je super s dovčou. A s tím nutrilonem to je teda děs. Tady mají fakt neskutečný ty marže,co je na všem dětském nasazené.
NO,každopádně dobrý tip, páč babi jede za 14 dní za tetou do Polska,tak jí zaúkoluju....
Marti:no ty kolena jsou pakec, hlavně,že už je M. bez berlí a užíváte si prázdnin. Jak vlastně pokračuje stavba, v jaké jste fázy?
Rio,Mel v Polsku se to nejmenuje Nutrilon?
Tek, doky nám včera říkala, že tam má mimčo,které za 2 minuty!!!!! vypije z prsa 160 ml. Páč jsem se bála, že je Míša za 15 minut najezenej, že nemůže nic sníst.
Puzzi:a jen tak pro zajímavost viděla jsi Johny English?
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,
Rius diky za info, ze v Polsku je UM za polovic. Myslim, ze toho v budoucnu vyuziju. Z OVA je to do Polska coby dup :slight_smile: No a ze vyjde i dovca, to je naprosta parada!!! Krasne si ji uzijte a pak uz stehovani a klidek, juchuuu. Hele a pokud se tchyne nevzepre, dobre ji tak, prijde o vas.
Puzzi tak si nenech kazit chorvatsko 10ti letym blaznem :wink:
Milu uff tak pokud to resi tchan, tak to mame jeste dost casu, tak sup sup do IVF, at uz ses tehotna a ja na tebe necekam dlouho :wink:
Tetesko Kacka je sikulka, tak jen at pekne bumba a jde domu...
Tek no uvidis, treba se Oli vzpamatuje a zacne zase poradne bastit. Proste ma jen svuj tyden :wink:

Holky taky jste ve 2. trimestru nemohly spat? Me dneska probudil kazdy slaboucky zvuk, takze jsem skoro celou noc nespala :angry: Jako to asi moje telo trenuje na mimco, ale nemusi zacinat tak brzy :angry:
21. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Jooo a dneska jsem se prehoupla do 2. pulky tehu. Sis to tak leti, ze nez si to uziju, tak bude po vsem :-/
21. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes v Polsku je to Bebilon, stránky www.bebilon.pl včera jsem to vyštudovala částečně díky Koníkovi a vynetovala to. No a chi-toning je něco mezi aerobikem, pěti tibeťany a pilates. Není to takové to hodně pomalé cvičení u kterého se musíš hodně koncentrovat. I když taky je u toho podobný postoj jako u pilates.
Puzz, bratrance - dobrej trénink až bude Honzík větší. :dizzy_face:
21. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Tetes, viděla, ale prd si pamatuju a už vůbec mě nebaví rozebírat Mr. Beana, jak si suší rozkrok fénem :grinning:
Tak to je super s Kačkou a pozítří jste všichni doma, se ti uleví, když nebudeš muset pendlovat domov-nemocnice.
Mimochodem, jak je doma po té době, jaké to je v dětském pokoji s Míšou atd.?
21. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Jani, za takových 15týdnů se budeš těšit, aby už bylo po všem. :grinning: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
Jé, vy jste tady už.
Mel, žádnej trénink, Honzík doufám nebude takovej poděs :sweat_smile:
Steffi, já spaní v těhu blbý tak nějak průběžně. Gratuluju k druhé půlce! Po všem nebude - pak teprve začne to ono :slight_smile:
Tak čau večer, hezký den všem.
21. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Mel to je mi jasne ze od 35 tydne si budu prat, aby uz bylo po vsem. Ale prijde mi, ze to strasne leti, ze se clovek na to tak tesil a ted sup sup a bude po vsem...
Puzzi uzij si slunicka, tady to opet vypada na zamraceny den :-/
21. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Mel prosim te koukni mi na krabici ceskeho Nutrilonu, kde je vyroben. Diky.
21. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Jani, je vyrobený v Německu.
21. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Mel diky, to jsem si myslela.
21. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Jani, myslíš jako kvůli té ceně?
21. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
No jenda, je jasny, ze Nutrilon vyrobeny v Nemecku bude drazsi nez v Polsku. A ted jsem si vzpomnela, ze byl nejaky problem s Nutrilonem z Polska, ze byl plesnivy nebo co. Ale uz je to davno...
21. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
JEzis ja pisu jak hotentot!!! Melo to zacinat, No jednak....
21. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Jani, no super. A k tomu ještě nahozený český marže - prostě proč nevydělávat na něčem, co prostě musíš koupit, že?
21. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.