• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel s tim naprosto souhlasim, lekarny me marzema pekne se*ou!
Ale ted zjistuju, ze to je stejny s tehu modou, proc to neprodavat draho, kdyz tehotnym stejne nic jineho nezbyva a je jedno ze to vynosis minimalne...
21. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Jani, jo a ke všemu ony ty marže mají stejné lékarny jako obchoďák. V Tescu stojí v lékárně Nutrilon stejně jako uvnitř obchodu. ..
21. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Mel jojo..no je to des...
21. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
No to P. začal, že kvůli 70ti korunám (obyčejný nutrilon má rozdíl této ceny) si ho nechat přivézt z Polska. Tak jsem řekla, že to není jen 70 korun. Protože Luky má jeden 800g Nutrilon při současném dávkování na jeden týden. Takže 400g comfort je pak na 3,5 dne.
21. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Mel no tohle se urco vyplati, jelikoz to kupujes casto a ve velkem...
21. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
No právě a má to trvanlivost rok, takže se nemusím bát, že mi ho přiveze a za měsíc bude prošlej. A když jdu kupovat normální nutroš, tak rovnou beru 2 krabice, abych tam za týden nešla znovu. Takže 678 Kč a je vymalováno. Jsme byli v sobotu na nákupu a díky Nutroši jsme tam během hoďky nechali 2 tácy a šli se skoro prázdným vozíkem. No pravda, my s Pavem za týden prožereme více jak Lukýno.
21. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
bré ránko holky
dneska dopo mám hodně práce, takže tady nebudu a ani nestihnu dočít, tak jestli se stalo něco zajímavého...
budu snad kolem poledne :wink:
zatím
21. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Mel jojo souhlas...
Gucci asi nic podstatneho, pekne pracuj :wink:
21. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Zdar děcka.

Jani gratuluji k druhé polovině těhu :slight_smile: .
A přesně jak si odhadla, jelikož v tom má slovo tchán, tak nečekej žádné zázraky, i když jsme se včera s H. shodli, že je v tomhle potřeba jednat rychle a využít té krize, než půjdou ty nemovitosti zase nahoru.
No uvidíme...tohle si musí hlavně zařídit H. :wink:
Jinak s tím Nutrilonem je to mazec, ale ono třeba i Škodu Octavii koupíte cca o 50 000Kč levněji tam než u nás.
21. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Milu dneska rano rikali, ze byty jeste pujdou dolu, takze treba jeste chvili pockat se vyplati, ale kdo vi...

Joo a jeste jsem chtela poprat Pajde k zacatku 6 mesice, jen tak dal holka :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste toho zase nakecaly.
Nejdřív k Tetesce- asi bych si taky vybrala variantu 3. Však Kačka se pak určitě chytne, když to budete v klidu doma zkoušet.
Puzzi- gratulace k 1. zoubku.
Teksas- tož co to Olík na Tebe zkouší?
Mili- teda baráček závidím. Já teď uklízím všechny skříňky a snažím se vyházet co se dá, páč nemáme místo a nevím kam budu dávat všechny věci dvojek. Takže baráček bych brala všemi deseti. A s Montym se raději zajděte poptat na veterinu, může se stát, že by na ni takhle brzy naskakoval.
Jani- gratuluji k druhé polovině těhu :wink: , no letí to šíleně. Já taky včera říkala H., že za zhruba 12tt rodíme, možná i dřív, tak se na mě vyděšeně koukal :sweat_smile: . Jinak děkuji za přání k 6. měsíci :dizzy_face: . A s tím spaním už to asi lepší nebude. Já jsem pořád vzhůru co hodinu, jdu na záchod, pak hodinu usínám a zase znovu. Ale dobře se mi spí ráno. Takže to vždycky když H. odejde do práce doháním. Dneska jsem vstávala v 9h, včera až 9.15h. Zkus si ještě ráno po snídani lehnout.
21. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Pajdi ja to vetsinou taky dopoledne dospim, ale dneska jsem si rekla, ze zkusim nespat a uvidime, co v noci. Ale ta noc je silene dlouha, kdyz nespim. Dneska ve 4 rano jsem si uz prala, aby bylo rano a mohla jsem vstat a ne trapit se v posteli :frowning2:
21. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani- tohle jsem taky zkoušela nespat a bylo to ještě horší :confounded: .
No nic já jdu znásilnit další skříň :grinning: . Včera jsem se s těmi papíry drbala až do 14h, pak jsem odpadla a spala do 16h a pak jsme to ještě s H. dodělávali do 19h. Ale z té hromady máme dvě poličky ve skříňce :slight_smile:. Takže úspěch.
21. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Pajdi ty ses sikula, ja se snad k tomu taky nekdy dohrabu :wink:
21. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jani nevím...vím jen, že švagr loni mohl prodat byt za 4,5 mega a teď má problém prodat ho za 3..hele fakt my musíme nechat tohle rouhodnutí na tchána..pže bez peněz z tohodle pronájmu bysme na hypotéku neměli.Já to nijak moc neřeším, pže to si musí opravdu s tátou vyřídit Honza.A chci, aby si to zařídil sám a ne že budu do něj pořád "kopat", aby něco udělal. Chce to, tak ať se snaží :wink:.Je to hnusný já vím, ale je dospělej a musí taky mít vlastní zodpovědnost a pokud něco chce, tak ať si za tím jde a já mu budu samozřejmě pomáhat.
Pajdi, taky gratuluji k začátku 6.měsíce a držím palce, aby se dvojkám u tebe líbilo minimálně dalších 12 týdnů :slight_smile: .
21. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
No Jani- když jsem si uvědomila, že opravdu za chvíli můžu rodit a tak rychle to ubíhá, tak jsem se zděsila, že to všechno do porodu nestihnu. Chci uklidit všechny skříňky a skříně, musíme domalovat ten pokoj- a to je ještě hodně na dlouho, složit nábytek a dodělat skříň do dětského pokoje. Oblečky už mám všechny vyprané, ale teď mám tři koše na žehlení :confounded: . Potřebovala bych tak ještě aspoň tři měsíce!
Mili- dobře děláš :wink: . Jen ho nechej, ať se postará.
21. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Mili- kéž by, fakt bych byla za těch 12 tt šťastná. Doufám, že to s holkami zvládneme!!
21. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Mili souhlasim s tebou, jen at si to H. s tatinkem vyridi...
Pajdi ono to tak vypada a pak ten uklid jde rychle :wink: To zvladnes :wink:
21. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Pajdi určo to zvládnete, držíme vám přece všechny palečky, takže to musí vyjít :slight_smile: :wink: .
21. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Jani- moc ne, mě už všechno děsně zmáhá, takže vydržím tak tři hodiny a musím si jít lehnout. Včera když jsme to s H. dodělali, tak jsem byla totálně k.o. a to jsem u toho jen seděla a třídila. H. pak ještě chudáček poprvé v životě žehlil :sweat_smile: . Chtěla jsem u TV ještě vyžehlit plíny, tak mi to zakázal a že to udělá. Božatko žehlil 30 plín dvě hodiny :sweat_smile: .
21. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Mili- já si taky pořád říkám, že dřív, jak v 35tt prostě rodit nemůžu a moc o to prosím, ale strašák tady pořád je :confounded: . Děkuju moc za palečky.
21. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Pajdi s zehlenim chapu, u nas by to dopadlo stejne :wink:
21. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Pajdi věřím, že strašák je...asi by se bál každý, u těch dvojčat, je to vždycky rizikovější. Ale já myslím, že když už jste takhle pěkně překonaly všechno co bylo, takže teď to půjde mooc krásně až do konce :slight_smile: .
21. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Dneska mám super den.
Ráno jsem stoupla na váhu,v domnění,že jsem musela spíš něco přibrat,páč opravdu teď hodně jím,takhle jsem nikdy nejedla. A já už mám dole 15 kilo!!!!
No, a pak jsem jela za Kačkou a dneska odpoledne si pro ní jedeme domů!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem tak šťastná.
21. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Tetesko no tak to je naprosto perfektni den, juuu ja mam takovou radost.
No vidis a tys fnukala, ze neshazujes a slo to jako po masle :slight_smile:
Jeziiis to je krasa, ze uz jde Kaculka domu....
21. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Tetes huráááááááááááááá, to je suppppppeeeerrrrr zpráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Tak už dneska budete doma všichni 4, to bude tak krásný, až se mi chce radostí brečet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
A to, že jsi zhubla už 15 kilo, no to je paráda, ty jo za chvilku budeš hubenější než před těhu :slight_smile: .
Tak gratulace Tetesko. :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Tetesko- no vidíš a doma můžeš zkoušet přikládat :wink: . To je super!! A kila dolů ještě půjdou, tak neboj!
Jani- H. říkal, že bude plíny žehlit i pak, tak jsem zvědavá :sweat_smile:.
21. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Pajdi ony ty pliny se zehli dobre, jen ti chlapi se s tim nejak se*ou :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Mel:díkes, už jsem zaúkolovala tetu,aby mi na těch Polských stránkách našla Nutrilon HA a až sem příští týden pojede, tak něco dovalila.
Puzzi:doma je prostě bájo, to je jasný. Teď už mám v plánu si všechno jenom užívat. Páč celkově ta cesta ke zdravým miminkům doma nebyla zrovna jednoduchá. Ale co tě nezabije to tě posílí. :wink:
Tak nevím s tím nutrilonem, mě spíš taky přijde, že v Čechách jsou na kojeneckých věcech neskutečné rabaty.
Hele, musím být trapná, ale co bych dala za spánek v jakémkoliv stádiu těhotenství :sweat_smile: :grinning:
Pajdi, když jsem to dotáhla já i s rizikem placenty takřka do konce, tak ty to zvládneš levou zadní.
Milu:a ty s tchánem vycházíš dobře? Máš recht ať se H. stará.
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Tetes no s tchánem jak vycházím... :sweat_smile: toť otázka na tělo :grinning: .Já ho jako tak nějak musím a nemusím..on prostě je v téhle rodině někdo a vše se točí kolen něj a na to já nejsem zvyklá. Naši nikdy neměli dost peněz, takže když jsem něco chtěla, tak jsem si na to musela vydělat a naši třeba přidali. Tchán má peněz dost, takže on pomůže a myslím i rád, ale jen v tom případě, že on sám to uzná jako dobrý nápad. Jinak máš smůlu. Takže když hypotéka bude odsouhlasena od něj, tak máme jakoby povolení jít do toho, pže bez toho bytu, v kterém bydlíme a mohli bysme ho pronajímat bysme to neutáhli a tenhle byt je jeho.
On nemá rád, když mu někdo klade odpor, ale já už jsem třeba při té koupelně, párkrát trošku zvýšila hlas, že to bude tak a ne tak jak chce on a pochopil, že nejsem soupeř, kterého umlčí penězma :wink: .
21. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.