• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj holky,

tak ode dnešního rána jsem teta - synovec se jmenuje Denis, míry 3,22kg a 49 cm :slight_smile:

jinak vás moc zdravím, nestíhám dočítat tak doufám, že jstev pořádku a máte se v rámci možností dobře.. Pokud někdo uděláte aspoň bodově souhrn, budu ráda.. :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Kay,blahopřeji k tetě :wink: :wink: a synovcovi hodně zdravíčka :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
mě pořád MS nedorazila :frowning2: ,takže se to zááás vše posouvá,bych snad byla radši,kdybych to už dostala a věděla,že ten a ten den už jdu na UTZ,takhle je to pořád v nejistotě,hlavně od 3.8 má dr.zas dovolenou,tak nevím,jak by to bylo,jestli se mi to opozdí třeba o týden,pořád něco :angry: hlavně je mi to divný,protože po tom duphastonu jsem to vždycky dostala pravidelně
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Tetes, jé gratulace, Kačenka půjde domů. A s tou váhou. . . Takhle najednou to šlo i mě, prostě máš snížený oběh krve, i voda s v tobě držela. Takže je to většinou fofr. No takže za chvíli budeš holka na své váze. :wink: Jsi šikulka stejně jako Kačka. :dizzy_face:
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Kay gratuluju a přeju malému hodně štěstí :dizzy_face: .
Leni, tak to chce večer teplou koupel a pak červené vínko a sexík a to by bylo aby nebylo :slight_smile: .
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Jééééé,Tetesko,to je supeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže už budete všichni pěkně pohromadě :slight_smile: :slight_smile:
a s tvou tvou váhou klobouk dolů,tý jo,15 kg,to jsi borec :wink:
21. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
tvou radu hneed večer vyzkouším :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Kay- gratuluji :wink: .
Leni- jj, horká koupel aspoň hoďku a červené víno to jistí :wink: .
Jinak já mám uklizíno :sweat_smile: , zase taková hrůza to dneska nebyla. Čekala jsem, že tam máme větší čurbes a ono to stačilo jen trochu porovnat a něco vyházet a bylo. Takže dnešní úkol splněn, tak jdu kreslit :slight_smile: .
21. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Pajdi, teda ty jsi ale akční. :dizzy_face: Samej úklid. :wink: Já bych měla aspoň utřít prach, ať mě Janča s Mílou ve čtvrtek nepomluví. Ale mě se tááááááák nechce.
21. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Kay gratuluju teticko :wink: A malemu, at se dari.
Pajdi ti to rikam, ze nekdy to vypada, ze je to nekonecne a za hodku to mas hotove. Prijemne kresleni :wink:
21. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Mel hele mě to je jedno a Janče určo taky, takže když se ti chtít nebude, tak ho kvůli nám utírat nemusíš :wink: .
Pajdi to jsi teda pilná včelička :slight_smile: .
21. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Mel na uklid se vykasli, ja to fakt resit nebudu :wink:
21. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Tetes to je paráda že jde dnes Kačenka domů, moc vám to všem přeji a dobře děláš, užívej si to :slight_smile:
kay blahopřeji k synovci :wink:
Pajdi já teda bordel mám ale na úklid kašlu, tak přiměřeně to poklidím ale velký úklid nechám už na nový byteček :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Jani, Mílo kdybych měla uklízet jen když se mi chce, tak to asi nebude nikdy. :grinning:
21. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
zdár
jen v rychlosti:
pajdi gratulace k 6 měsíci
kay: gratulace k tetkovství :grinning:
tetes: obrovská gratulace k tomu, že už budete komplet rodina dneska :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
mám dotaz:
od kdy se používají capáčky?
21. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
je tu někdoooo? jsem se ted trochu lekla :grinning:
21. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
děkuju za gratulace, no je krásnej :slight_smile:

tetes to je super, že jde Kačka domů, a fakt si nedělej hlavu s tou lahvičkou,klidně se může přisát a jíst za chvíli hodně i od Tebe..

gucci, capáčky mám jedny, ale zatím jsem je nepoužila :sweat_smile:

pajdi, teda ty tvoje výtvory jsou krásné, se těším, až to budeš mít vyfocené celé :slight_smile: chystánm se taky něco tvořit, ale až budeme dělat S. pokojík, což bude tak na podzim.. :slight_smile:

rio, no tak Ty už moc uklízet nemusíš ne? :slight_smile: hlavně všechno sbal.. hele stejně jsem přemýšlela, že tchýně, kdyby chtěla dělat fakt problémy, tak to řekne tchánovi už teď ne? Aspoň že vás nechá v klidu sbalit..

leni, tak držím pěsti, ať horká vana pomůže.. a raději si ji dej dneska zítra mají být zase tropy, tak ať se tam neuvaříš :grinning:
21. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Nazdar ženy, omlouvám se že nebudu reagovat, jen Kay, gratuluji k synovci :slight_smile: A tetesce k tomu že bude mít konečně Kateřinku doma :slight_smile: Z lahve si hlavu nedělej, hlavně, že bude prospívat jak má a navíc já si mysllím, že se přicucne i tak.
Přidala jsem fotky do alba, Alex je z dětí úplně hotovej, problém je, že se sápe jak na holčičky tak na chlapečky :grinning: no snad se mu vkus jednou ustálí :sweat_smile: Dneska jdeme do poradny, měl by dostat hexu a prevenar, ale myslím, že se to zase odsune, TBC ještě není zahojený :unamused: Tak vám potom písnu váhu a míru :wink:
21. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, ortel byl vynesen, dnešní krev je negativní. :frowning2: Tak snad příště.
21. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
sonka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
sonka :cry: To mě moc mrzí. :pensive:
21. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojky,
byla jsem teď s kamarádkou na chatě, v sobotu jak pršelo jsme absolvovaly prohlídku na Konopišti, Mariánka byla hoďku v Manduce a dokonce tam i usnula, takže zlatíčko, těším se, až jí budu v budoucnu říkat, že tady už byla na prohlídce v 5 ti měsících
:grinning:
V sobotu jsme daly výlet v Jevanech kolem rybníků, bývalého Gottlandu a Svobodovy vily, asi 12km a včera výlet asi 7 km + aquapark v Čestlicích. Ten doporučuju, šel s náma i V., vzali jsme M. v autosedačce a byla jsem s ní asi 20 minut v bazénu, kde je teplá voda, byla tam jak atrakce, každej čučel, jak plave na zádech a jí se moc líbila ta teplá voda, pořád se smála. Přesně v tom samým bazénu pořádaj i kurzy plavání dětí.
Dneska jsme zvládly zase rehabku, cvik nám zůstává dál.
Ve čtvrtek má být zase hrozný vedro, jedeme naštěstí zase pryč, tak to snad přežijem někde na koupališti.

Tetes: super, jak to skvěle zvládáš, a že už bude Kačka doma.
Něco jsem se snažila přečíst, ale nestíhám reagovat.
21. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
ahoj Terky, ty seš taky akční :wink: , to je super, jak si to užíváte
21. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
holky já se loučím, fááá
21. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Sonko to me moc mrzi, mate nejake mrazacky?
Terkytko to je prima, ze si to tak uzivate. A o M. vubec nepochybuju, ty se libi vsechno a hodna je porad :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Anippe:to jsou krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: hrozně roztomilý.
Sonka:to je škoda, a máte možnost KETu? Tak se drž, je mi jasné, že je to velké zklamání,ale určitě se taky dočkáš.
Holky, to je hukot neskutečnej :grinning: :grinning: :grinning: Už je tu máme oba. Nevím co se děje,ale mám pocit, že mají strach, že jeden druhému to jídlo sežere. Takže M. je normálně za deset minut nakojenej,tentokrát jedl přes půl hodiny, do toho Kačka, tak jsem jí zkusila přiložit, dala desítku a pak jí P. dokrmil. Normálně oba vytuhnou ihned po jídle, teď už si tam půl hodiny oba broukají a vždycky,když jeden začne vytuhávat, tak ho tím brouknutím ten druhej vzbudí :grinning:
Si na to broukání budu muset zvyknout, páč v noci (spí ve svém pokojíčku) slyším malého dřív, než stačí zareagovat chůvičku...
21. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Tetes super tak už je máš doma, jsi šťastná viď :dizzy_face: a to je krásné že si broukají, mám hroznou radost že jste všichni pohromadě :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj děcka.
Sonka je mi to líto, ale věř, že to další IVF nebo pokud máš mrazáčky se vydaří :wink: .Držím palce a přeju ti, aby tě to zklamání co nejdříve přešlo a viděla si svět zase hezčí :slight_smile: .
Tetes to musí být prča, ale je paráda, že jste doma všechny. :slight_smile:
Terky, ty jsi teda akční žena, ale je to takhle super :wink: :slight_smile: .
Jani, vy si podejte s L. ruku..jdu kolem L. a zdravím a on nic a to jsem byla vedle něj asi 40 cm :grinning: .Kdyby se podíval na zem, tak by mě tam určo našel a ne že kouká v úrovni svých očí to mě jako nikdá neuvidí :grinning: :grinning: .
Ale musím jako říct, že mu to jako mooooooooooooooc slušelo čéče..jako bych se za ním na ulici ohlídla :wink: .
No a já koupila záclony za trojku, ještě mi je musí ušít, já jsem líná a neudělala bych to tak pěkně :slight_smile: . No a pak jsem si za 2500Kč koupila takový sporotovně elegantní kalhotový kostým, ale dá se oboje nosit zvlášť. Měli ho zlevněný ze 4000Kč, tak to neber :wink: . Prostě jsem si musela za ty operace něco koupit ne :sweat_smile: .
21. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Tetes, gratuluju ke kompletní rodince doma, to je najednou změna života asi vzhůru nohama, viď? Je bezva, že jsou oba takový hodný, to je fakt paráda :slight_smile:
Mám do pátku 12 stran na překlad z práce, tak na vás asi nebudu mít moc čas, páč tady už tak je času na notebook málo :frowning2:
21. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.