• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetesko to musi byt nadhera, cetla jsem to L. a slzime tu :slight_smile:
Milu prej spechal na Tour, tak nevnimal :wink:
21. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Tak to má L.jediný štěstí :wink:
21. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak holky já se asi poseru :grinning: ve čtvrtek se jedeme večer podívat na jeden barák a v pátek na druhej :grinning: .
21. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Milu, tak to dostalo spád s barákama :slight_smile:
21. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
tak má Alex za sebou první očkování, doktorka prohlásila, že tomu unikal dost dlouho:sweat_smile: hexa+prevenar, zvládl to parádně, žádný extra neutišitelný békání se nekonalo, jen při druhé injekci zaplakal a potom si spíš nadával,je to tvrdák
váha je 8500g dálku nevím, neměřilo se

ted do sebe nacpal rozmačkaný celý banán s MM a ještě 120 UM :sweat_smile:
21. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Ani, tak to je velkej šikovnej kluk :dizzy_face: :dizzy_face: .
Puzzi, my když se pro něco rozhodneme, tak si nejdřív zjistíme zda na to máme a jak by to bylo kdyby to bylo a pokud zjistíme, že je to vše oukej, tak jednáme hned. Teď jsme zjistili, že bysme platili s hypotékou a poplatkama o cca 4-5000Kč víc než tady. Což zase není taková pálka.
21. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Milu no teda, to se teda H. nadchnul :wink:
Ani pekna vaha, A. je sikula :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Milu prosim te, kde jsi L. potkala, on si vubec neuvedomuje, ze by nekoho potkal :grinning:
21. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
No šel z práce a já akorát šla ze zastávky Ikem domů. Měl na sobě hnědé tričko a tmavé kalhoty a sluneční brýle. Bylo asi po půl 4. Doufám, že to teda byl on, abych ho nenařkla :sweat_smile: :grinning: .
No H. se nadchnul už dávno a já chtěla vždycky zase do baráčku, ale plánovali jsme to až po mojí mateřské. Ale těhu zatím nikde a věk stoupá a čím starší tím horší podmínky pro hypotéku.No hele uvidíme jak to dopadne :sweat_smile: .
21. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Milu jojo to byl on :wink:
No jste dobry, ja bych do baraku sla az v pripade, ze budeme mit 3 deti :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
hoj holky jen jsemvas zbezne prolitla
tetes ja su tak stastna ze jste uz doma fakt parada jupii :slight_smile:)) a to teda musi bejt hukot
pajdi gratulace k zacatku sesteho mesice
kay super tetko :slight_smile:))) to ani nebudou moc daleko od sebe...
milu ty joo to je fofr s tema barakama
terky ty teda jedes
puzzi hmm neudelas nic holka :frowning2: HOLT TAKOVEJ PREDpubertak :slight_smile:))
jani to je super ze uz jsi v pulce
tak na koho jsem kurna zapomela
my dneska byly s campi v zoo ..ty voe hukot jako blazen strasne moooc lidiii
campi mela na hlidani M. a byl uzasnej desne se mu libil O. a ladunka je fakt videt ze ho ma desne rada...byla chudak trochu rozmrzela ale to ja jsem taky a nejsem dite...straasneee me boli hlava
ale jinak super vylet ...jo a akorat oliver predvedl zase enonostory :slight_smile:)))
21. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Jani, kdybysme měli už jen 2 děti, tak se sem horko těžko vejdeme :grinning: . Ale to fakt u nás nehrozí :grinning: .
21. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Milu to chapu, vy ten byt mate mensi nez my. My se tady 4 vlezem :wink: A L. mi nedavno rekl, ze 3 deti jen pres jeho mrtvolu, tak je to asi vyresene :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Milu jak u vas nehrozi, z IVF dvojcata je vymalovano :grinning:
21. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
JJ, je to moc fajn, být takhle pohromadě. Tak už jsme zvládli první koupání.....s Petrem je to těžká pohoda,ale vážně se děsím, jak to zvládnu až bude muset do práce. :zipper_mouth:
Je mi jasné, že mi sežerete, ale normálně mi přijde, že s jedním mimčem je to těžká pohoda.
A jinak hormony paráda, teď jsem se byla na sviště kouknout, oba spinkají a já se nad nima rozbrečela, že už to snad máme všechno za sebou.
Milu, to je super s barákem, hlavně super bude ta kolaudačka na kterou nás pozveš :grinning:
Anippe: koukám taky máte doma otesánka. :slight_smile: Jo, tobě to na té fotce moc sluší.
21. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
tetes to je krásný jak si to doma užíváte :slight_smile: a děkuji za pochvalu, ale já se vidím teda dost ošklivě :unamused:

ještě mě teda napadá s tím Polskem, jste si jisté, že jsou výrobky pro náš trh a pro polský stejně kvalitní? já totiž vím že krmiva pro zvířata nejsou, jak mi přijde obchodák od Nestle tak se zeptám na UM
21. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
ani:tak to zjisti. Jsem ani nevěděla, že Nutrilon distribuuje Nestlé. Tam dělá kámoška šéfovou pro Západní Čechy a Prahu. Tak možná bych to od ní taky mohla zjistit.
21. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
tetes, to jsem špatně napsala.Pod Nestle patří Beba a určitě budou vědět lidi z Nestle jak to vlastně je s trhem v Polsku. Obzvlášt, když se jedná o hlavního konkurenta v UM.
21. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes určitě vše zvládneš i až bude P. v práci. A jasně, že je to s jedním dítkem těžká pohoda - obzvláště, když tě nechá vyspat sotva 5 hodin. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Já myslím, že kvalita UM bude stejná jak u nás tak v Polsku. Přeci jen by si to asi neriskly a koukala jsem takhle na internetu, že to tam kupuje hodně holek a dávají svým dětem. Je to stejný výrobek a pochybuji, že by Nutricia dovolila aby byla jiná kvalita.
22. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko tak si krasne uzivejte broukajicich 2 uzlicku. Uz se tesim na fotecky rodinne pohody :wink:
Mel ja nespala o moc vic, dneska 5x na zachod a to jsem mela vzdycky uz krec, jelikoz mrnous si z meho mocaku dela vodni postel!!! A nechce pochopit, ze to maminku jako faaakt boli...
22. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Jani, máš opravdu hodné děťáko. . . Až se narodí, tak to bude určo zlatíčko. :dizzy_face:
Takhle to vypadá, když neteče teplá voda http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3053881&vReferer=
22. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Chudak Luky, takova mala vana :slight_smile:

Jinak preji Majde vse nej k dnesnimu svatku :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Jé Majda má dneska svátek? Tak to taky přeju vše nej. :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
bré ránko

MAGDALENCE vše nej k prvnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Bre ranko Gucci, ty dneska nejak driv...
22. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
tetes: úplně mám slzy v očích jak to čtu s váma, je to fakt super, že jste už všichni doma, moc vám to přeju :dizzy_face:
mel: jj to znám s tou vodou, ale pG včera vymyslel super sprchu, já si nahřála vodu do kýble a on vzal odměrku a lil mi tu teplou vodu přes cedník, takže to bylo jako sprcha :grinning:
Mili: jakej barák? :confused:
Jani: byla jsem si kupovat lístek na páteční Pendolino, jezdí až do Těšína :wink:
22. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
gucci, no já včera byla statečná a sebe umyla studenou vodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža statečný nebyl, ten si ohřál hrnec vody, no a Luky se horko těžko vešel do umyvadla. :dizzy_face:
22. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
mel: já bych to studenou nedala....hlavně pG furt mrčel, že stříkám všude kolem vodu, tak jsem mu říkala, at si to s tím břichem zkusí, tak už mlčel :grinning:
22. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Gucci jojo ja vim a stoji az v OVA, to je super :wink:
Holky preju, at vam vodu uz pusti, je to opruz!
22. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
no nám by měli snad dneska, tak doufám, že jo
musím se s Pajdí domluvit, jestli bude mít o víku čas na chvilku na kafčo :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.