• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
fotečky nějaké přidám, jen co mi je M. dodá změnšené..

tak ten začátek dne - v šest jsem se přemluvila, abych teda došla dolů pro zkumavku protože jsmeměla jít na kontrolu k doky.. po cestě na schoděch jsem ucítila divný pocit a sedla na záchod a koukám, to bude asi ta zátka.. tak jsme tamv drobném šoku seděla ještě chvilku a říkalasi, že to teda do těch cca 10tidnl teda asi bude,, No a jak tak sedím, něco mě jakoby koplo a vyteklaze mě voda.. jenže jsem nevěděla určo, bo jsem seděla na tom záchodě, ale tušilajsem.. takže další šok.. No pak jsem psala anippe :grinning: jenže ta neodpověděla, tak jsem šla volat dule.. ta mi řekla, že máme jet do porodky, aby na nás mrkli, jestli je vše ok a třeba nás pošlou domů.. Tak já v klidu ještě jsem si uvařila půl litru maliníku, bolesti nikde.. pak jsem šla proudit M. Ten byl protivnej, bo si myslel,že plaším aže se stejně vrátíme domů, tak jsme semálem pohádali :slight_smile: trochu jsem si dobalila co jsem ještě mohla do tašek a nějak po sedmé jsme vyjeli.. doma jsem trochu lehounce začlacítit břicho jakože vzdálený krámy.. tak jsem si řekla, že dneska to tedaasi bude.. :slight_smile: No jeli jsme v ranní špičce a nemluvili spolu :grinning: dojeli jsme do porodky,po cestě jsem měla asi jednu nebo dvě slabounké kontrakce, nebo jsme si aspoň říkala, že to bude asi ono.. tu druhou při vystupování před porodkou.. Došli jsme na příjem, tam se ještě málem pohádali kvůli tomu, na který zvonek máme zvonit. Sestra vylezla, strčila mě za zástěnu a e jímám dát vložku. Jenže já si vzala s modrýma gel. prožkama, tak to je prý na nic, tak mi dala novou a že mě posadí na monitor apak uvidíme.. No na monitor mě posadila těch 7:32 jak jsem se pak dívala do těch papírů. Tak jsem seděla touž nevím čas dostala jsem myslím 3 kontrakce, tu první v poho, druhá byla už tedasilná, že s emi udělalo blbě a musela jsme si sundat mikinu ale ještě jsem se omlouvala paní co seděla naproti mě a zírala, a ta třetí to už jsem lezla po zdi a houkla na sestru že musím tlačit. Tak mě odšrákovala, a dovedla do ambulance na lůžko, kdosi do mě sáhl a řekl, že jo, hlavička naléhá nebo co a odtáhli mě doslova na porodní box.. to jsme teda už moc toho nevnímala.. :sweat_smile: tam mi řekli že si mám vylézt na lůžko, pak to rychlezměnili na stoličku a ještě jsem ze sebe strhla triko.. na stoličce se mnou chvilku dýchala PA než zavolali M. navlékli ho do mundůru a sedl sio za mě a pak bylo tlačte a myslím na 3 zatlačení to bylo hotové :dizzy_face: dali mi stelinku na břicho ale jen na chvilinku a já stejně moc nevnímala.. pak ji očistili a zabalili a chvilku mi ji ukázali a šla do inkubátoru.. Tambyla 7 dní, pak v postýlce ale u sestřiček, a předevčírem mi ji dali na pokoj.. S tím, že teď jsme doma ale máme karanténu, bo nemá zatím váhu, na očkování snad za týden a pak musíme ještě počkat aby měla aspoň 2800g.
Během pobytu jsem se jednou psychicky složila, zatvrdly mi prsa a pak jsemještě na pokoj dostala jednu smradlavou bachyni a nechala se přeložit aspoň do vedlejšího pokoje, když mi chtěli dát malou, protože ta ženská hrozně chrchlala a byla úplně neohleduplná a tupá a já už to psychicky nedávala.. ale pak už to bylo ok,ty polsední dva dny :grinning:

tož tak.. teď kojím, ale musím se snažit, aby malá o nejvíc přibírala,tak je jen v postýlce a nebo ji kojím, snažím se ji netahat, aby se zbytečně nezbavovala energie. Jen nevím jestli mám kojit po dvou nebo po třech hodinách, každý mi řekl něco jiného, tak uvidím..

tož tak..

jinak holky těhulky, doufám, že bude brzo líp, tetes, moc jsem na Tebe myslela,jak Ti v té nemocnici je..
15. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Poprve se mi podarilo na titulni strance zjistit, ze nekdo vlozil fotky do alba. Oliver ma tlamičku jako teksas :dizzy_face:. Tek: ta vyrazka vypada jinak nez to, co mela Ladun jako kojenecke akne... Blby, ze ma tu alergii a ty asi vubec netusis, z ceho by to mohlo byt, vid?
A moc hezkej overálek.
15. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
tek, oliver je moc krásnej :dizzy_face:

mili děkuju, taky ji moc zdravím, ať se drží mamina..
15. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Kay, to je teda úžasnej porod! To teda skoro závidím :wink: Tak ať Stellinka dobře papá a ať roste. Už se nám stýskalo.
Lao, jak jsem zkoukla Vítka ve vaně, tak začínám uvažovat o vaničkování, strašně se mi to líbí, myslela jsem, že počkám až na bazén a teď vidím, že tohle je skvělá příprava na velkej bazén, jsem si to totiž vůbec neuměla představit co tam vlastně v té vaně děti s instruktorkama dělaj.
Dnes byl M. na 3měsíční prohlídce, pasení prošlo na jedničku a hlavička prý se srovnala. (Celou noc spí teda s hlavou doleva, ale přes den zas kouká víc doprava, takže prý dobrý.) Brala mu krev aby zjistila jaká je hladina nového léku na srdíčko, to řval jak 3tuři dohromady, byla tam se mnou mamka a ta u toho řvaní zavírala oči (asi aby ten řev "neviděla" :grinning: :grinning: ) ale byl statečnej apak se hned zas smál. Očkování odloženo na červen, nemá ještě zahojený to TBC z porodnice. Toť vše.
Tetes, to musela bejt šílená noc s tou spolubydlící, chudák, tohle tě nečeká :wink:
15. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Stelinka je faktzatím hrozně hodná, ale myslím, že ot přijde.. :slight_smile: a upřímně nevím co bych teď dělala, kdyby dostala nějaký záchvat pláče :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
jo marti děkuju, maliník :grinning: ne,mamka říkala, že já jsem se taky narodila hrozně rychle, ale byla jsem druhá.. No příště se asi budu muset přestěhovat k porodnici :grinning: ataky si ze mě dělali srandu,že kdyby bylavelká zácparáno, tak budeme v televizi :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj všichni, tak jsem po IUI,v Pronatalu byl docela nábuch,byl tam přímo Marděšič,super doktor,nemůžu si vynachválit,popovídal si se mnou o výsledcích manžela,k tomu mi dodal,že ho mám pochválit,opět téměř 100% spermiogram :wink: ,před zákrokem vy vše vysvětlil,i když věděl,že jdu už po 4,po zavedení mi udělal UTZ a ukázal mi v děloze spermíky,to vypadalo,jak když mám v děloze světlušky :grinning: a dokonce mi ukázal i vaječníky,zůstaly tam jen ty malý folíci a ty velké už tam nebyly,tak prý ovu proběhla :slight_smile: ,potom mě nechal ještě takových 10 minut ležet a pak mi teprve řekl,že můžu vstát,super přístup :wink: ,od zítra začínám utrogestan a čekat
15. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
leni, o Mardesicovi se rika, ze ma zazračnou ruku! Pry ma skoro 90% uspesnost a vsechny celebrity chodi k nemu, tak drzim palce, at ti prinese stesti.
15. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
no já na něho vzhlížela taky jak k zázraku,protože jsem se s takovým přístupem v Pronatalu ještě nesetkala,jako měl dnes on,opravdu před ním smekám :slight_smile:
nikdo mi za celý 3 pokusy nedělal po iui UTZ,natož aby zkontrolovali ovulku a hlavně,vždycky po zavedení jsem odešla a teď jsem až koukala,když mi říkal,že nemám vstávat
15. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
JE OCHOTNÝ,PŘÍJEMNÝ,MILÝ,MÁM NA NĚHO SAMOU CHVÁLU
15. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Kay, tak porod fakt super. to je paráda, že ti to tak vyšlo :slight_smile: .A ta bachyně na pokoji, no tfuj hnus, ještě že si se nechala přeložit, to si udělala dobře.
A nebuj, maličká to brzy dožene a bude z ní krásná slečna :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Tek Olík je úžasnej. On má tolik vlásků a ty kukadla, no ten je božskej :dizzy_face: :dizzy_face: .

Leni, tak držíme palce a třeba měl opravdu tu nejšťastnější ruku zrovna u tebe :slight_smile: .
15. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Milo,děkuji,no,kéž by,uvidíme
15. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky a co Mel?dostala jsem od ní sms,že je Lukýnek na světě,tak konečně už to má za sebou,doufám,že je v pořádku a Lukýn taky,máte nějaké čerstvé info?
15. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
milo, ty jsi mi vubec nenapsala, jaky byly ty Petrolejovy lampy. Nebo jsme to prehlidla :frowning2:

marti: pochvala Martinkovi. My jdeme do poradny v pondeli a uz ted mam nervy, ze to bude blby. Lada dela na brise ledasjaky veci (nejradsi cpe pest do pusy), ale pasením bych to nenazvala - fňuk. Asi je sikovná po mně..
15. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Campi, Petrolejové lampy úžasné...umělecký kus. Měla jsem celou dobu husinu na těle. Opravdu zahraný tak dobře, až mě to děsilo. Jo je to depka, ale krásně, perfektně a umělecky zahrané. Vřele doporučuji :slight_smile: .

Leni, Mel měla po 4 dnech pokusu o přirozený porod nakonec císaře, pže se moc neotvírala. Ale Luky je oukej a Mel taky a strašně šťastná. :dizzy_face:

Holky co je s Jani, už jsme jí tu dlouho neviděla :confused: .
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Teda kay ty jsi měla úplně ukázkovej porod :dizzy_face: Samozřejmě popiš podrobnosti ať se pobavíme. Ty jo to se ti ta dula skoro ani nevyplatila,co? :grinning: A jak M. byl z porodu odvázanej? Přiložili ti hned Stelinku? Hele, to je fakt super i když jste museli pak zůstat v porodnici déle.
Pajdi:já tě úplně a naprosto chápu,jak mi bylo zle a nevěděla jsem co to je a do toho mi boleli ty záda,tak jsem kolikrát brečela, že to prostě nezvládám a že si to neužívám apod. Ale neboj určitě to bude všechno hned lepší jen co ty hrozné nevolnosti přejdou.
Mílo:ty musíš nejdřív manželovi dát, aby pro tebe něco udělal? :grinning:
Vypadá to, že má opět službu můj oblíbený pan doktor, byl na večerní vizitě a kupodivu jsme s P. hráli akorát u stolu karty,já jsem se teda vztekala, že jsem zrovna prohrávala a pan doktor se ptal jestli mi to jde a P. odpověděl,že nejde páč to neumím, tak jsem ho kopla. Na to konto si oba do mě rýpli a pan doktor spokojený odešel :angry: :grinning: Jsem opravdu zvědavá,jak se bude tvářit ráno až přijde na vizitu a Petr tu bude vychrápávat :grinning:
Kay:jsi hodná,že jsi na mě myslela, ale zatím to zvládám překvapivě dobře, občas tím překvapím i sama sebe,že jsem víc v pohodě než bych čekala. Ale je to strašně dané tím hezkým prostředím a že jsem sama na pokoji a před chvílí jsme s P. vedle sebe spali přitulený a já měla i pocit,že jsem šťastná. Což jsem si myslela,že se mi tady prostě stát nemůže.
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jo,paní z rána už to má za sebou,ale nakonec taky císař :frowning2:
a ještě vám musím něco napsat, momentálně mám svěřovací a stydím se to říct komukoliv z reálného světa....teda pokusila jsem se to vysvětlit Petrovi,ale myslím, že kdybych pokračovala tak je to jenmo špatně.....
15. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
tetes, tak to jsem ráda, že to tak pěkně zvládáš.. jsi šikulka.. :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahoj kayy tedatakovejhle porod jsem si prala.....gratuluju a uz se tesim na stelinku...
jee a mel posle foto jupiiiii
campi nevim jestli je to alergie....uvidime..akorat nevim co budu jist....vyvary muzu?????????
jeee marti M. je sikula ze krasne pase
lao videa super?-)))))
puzzi tak zitra zacina dovca:slight_smile:))
ahij leni tak drzim palce at to vyjde
15. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak povidejn teri....
a je super jak to zvladas:slight_smile:)) jsi statecna holka
15. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tet copak se děje? Co se ti stalo? Nebuj se, nám se svěřit můžeš..teda jestli samozřejmě chceš. Jsem s tebou :slight_smile: .
Tet nemusím manžu znásilnit když něco chci, kdyby to bylo takhle, tak už by skoro měsíc pro mě nic neudělal :grinning: :cry: ..teď jak mám ty bolesti břicha tak je to na houby se sexem :confounded: .
No a super, že to paní má za sebou i když s císařem, hlavně, že jsou v pořádku oba dva. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jo, kazdej, kdo byl delsi dobu s nejakym problemem v nemocnici, te musi, tetes, obdivovat. Ja teda cumim jako blazen, jak te neprechazi vtip a dobra nalada. A tejdny Ti přibejvají a deti rostou..

kay: fakt dobrej porod. Na pokoji na intermedialce jsem byla s Denisou a holcickou, ktera mela 1800 g a budila po trech hodinach. Jinak byl pokyn nechat co nejvic spat. Prebalit, nakrmit a rychle sup zase do postylky, aby odpocivala a rostla. Nejdriv jsem bojovala se sestrama na tom oddeleni hodne i já, protoze mi nedovolovali si s Ladou hrat nebo ji kojit casteji, protoze to musely hlidat miminek s nizkou hmotnosti a normalne tam deti kolem 3 kg nemely, ale asi po dvou dnech napsal doktor "volnej rezim" a byl klid. Mas doma vahu?
15. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Nevím jestli mi pochopíte nebo odsoudíte a ani nevím jestli se mi podaří to vysvětlit.
Párkrát už mi napadlo, jestli kdyby se dvojky narodili dřív, tak jestli by to náhodou netrvalo méně času,než by jsme byli doma než když tu budu až do července. Byli to prostě naprosto sobecké pocity,kdy jsem si říkala,jestli by mi opravdu tak vadilo,když by se museli děti dohřát v inkubátoru,samozzřejmě za cenu toho,že by byli v pořádku a "jenom" rostli. Že bych prostě byla doma a chodila kojit do nemocnice.a pak jsem si samozřejmě říkala,že je to hrozný,jak mi může něco takového jenom napadnout,jaká jsem špatná......Jestli si vůbec někdy najdu k dětem takovej vztah nebo jestli to přijde až se narodí a já je uvidím? Ale je pravda,že teď jak jsou v břiše větší a pořád je cítím,že je to takové hezčí....No, a včera by večer bylo zle, hodně mi bolelo břicho asi jak je děti boulili (ale to jsem si nebyla jistá) a pak mi i trochu píchalo v pochvě a já měla najednou hroznej strach,že se jedná o kontrakce a že by se měli dvojky narodit a byli by hrozně malinký. A najednou jsem věděla,že to co jsem si myslela,že by pro mě bylo lepíš,abych se dostala z nemocnice,že by to byl nesmysl a že bych měla hroznej strach......Asi jsem to ani neměla psát,protože se to asi ani pochopit nedá... :zipper_mouth: :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
tek: jsem to blbe nazvala "alergie". Vyvary muzes, ja delam jenom z masa a mrkve, zadnej celer ani petrzel. Na pokozce se muzou projevit rajcata, papriky, kakao, orechy, mak, exoticke ovoce, cokolada.., takze tohle urcite vynechej. Jak se Mira tesi na Brdy? Je zima jak sviňa. Minulej rok se, myslim, jelo v docela teplym pocasi, ne? F. je na pařbě a vrati se az zitra vecer, protoze zitra jede M. nejaky autickovy zavody, tak mu pojede fandit. Proto se omlouva, v nedeli se nam pry bude venovat.

Musim zehlit, uklizecka je do konce kvetna na Ukrajine. Docela me to bavi, ale obcas se mi zoufale nechce.
15. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
tetes ja to chapu...sice ne z tveho pohledu ale z pohledu matky....kdyz ma oliver svuj den tak mam taky cerny myslenky a pak se za to stydim tak ze to nikomu rict nemuzu.....a chce se mi brecet ze sebe...pac to male hovinko za to nemuze......ale je to na palici
15. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
campi, děkuju, no právě tohle se snažím taky dodržovat.. primářka říkala, že jak dají mimča maminkám, tak trochu začnou stagnovat, nebo ubívají, protože s nima maminy začnou víc hábat, ale díky tomu inkubátoru je Stelinka naučená přebalit nakrmit a spát.. takže když jefakt najezená, tak neníé problém usnout.. Mám jiteď v patře v ložnici, zaplej monitor a chůvičku a občas kníkne nebo zabrumlá,ale spí.. mám budit do těch třech hodin max, když s enevzbudí, ale sestra mi zas říkala, že mám budit častěji, aby se mi víc tvořilo mlíko a malá víc jedal.. no zatím ot zkusím po těch třech hodinách, aspoň dokud si trochu taky neodpočinu. jsem z tama úplně vyšťavená :frowning2: váhu nemám, doktor říkal, že by to bylo možná trochu stresující. jsem ráda, že jsem se jí zbavilaz porodky, ale v pondělí budu volat pediatrovi, že jsmedoma a asi se s ním domluvím, buď na půjčení nebo na tom, že bychom tam třeba 2x týdně zašli.... stejně s ním musím konzultovat to očkování.. Nic jdumalou přebalit a nakrmit, skoro se bojím u toho pustit tv, ale mě to kojení trvá tak půl až 3/4 hodiny a už mě nebaví civět na tikající hodiny nebo do zdi.. :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Tek, Olík je fakt nádhernej a souhlas s Pajdou, fakt má něco podobnýho s Holým, možná ten kulišáckej výraz. A jak se směje, tyjo, v měsíci, je fakt super šikovnej a vysmátej :slight_smile:
Kay, to je strašně krásný, takovej super porod, teda, to ti přeju, to muselo bejt překvápko i pro tebe, že už fakt. Já neměla u sebe Honzíka po porodu 4 dny, to se mlátí emoce hrozně moc. Ale zpětně je to podle mě jedno, teď jste doma, užívej si Stelinku, hezky jí vykrmuj, přeju, ať hezky přibírá a je spokojená :slight_smile:
Marti, to je super, že pasení ok a všechno, co váha, to mě zajímá :slight_smile:
Leni, tak to je hodně pozitivní s marděšičem, kéž by měla Campi pravdu a Marděšič ti přinese štěstí :wink:
Campi, neboj, Lada určitě pase dostatečně, holt ta pěstička v puse je pro ní lákavější, Honzík to taky hrozně dlouho takhle dělal.
Tetes, užij si noc s P. a ať dvojky moc nekopou a nikdo okolo nahlas nerodí :slight_smile:
Ty tvoje úvahy nejsou nic špatnýho, neciť se blbě. Prostě je to v nemocnici dlouhý a každej z nás má sobeckou chvilku, že myslíme někdy jen a jen na sebe, já teď nevím příklad, ale mylsim, že to taky občas mám a pak si přijdu blbě. Uvnitř víš, že je to blbost, ale když na tebe sedne ta nemocnice, tak věřím, že tě tohle napadne. Chápu. Jojo, jak píše Teksas. Když má Honzík fakt blbej den, tak jsem sobecká úplně nejvíc.
Tek, co ti vlastně řekla dnes dr. na Olivera? Jsem to asi přehlídla, promiň, jestlis to psala.
Campi, tak zvládni zítra den sama s Ladunkou, v neděli si odpočineš.
15. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
tetesko,
já t chápu úplně.. ale můžu Tě ujistit, po mé nynější zkušenosti, že bych dala nevím co za to,kdyby měla malá o půl kila víc.. stačilo by třeba 300gramů.. mámo ni hrozný strach, ikdyž vím, že vše vypadá v pořádku.. Ale hrozně jsemzádviděla maminkám, co si mohli mimčachovat, muchlovat se s nima a tak.. já to díky inkuvátoru nemohla a ani doteď ne.. :frowning2: ale chápu to..
15. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
ty voe to bude cely dva dny v riti???????????? mira se tesi a ja asi pojedu vlakem se tam kouknout...uvidime kdyz nebude chcat...
jo takhle malej taky oliver furt spal..zacal vic radit kdyz mel nad 3,5kg
15. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.