• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajda pise: Ahojky, tak jsem v nemocnici. Mam porad krece, takze mi dali kapacky s magneskem, vzali odbery a moc a dokud se to nezlepsi, tak musim lezet. Ale Pajdulaci jsou v poradku. Jen mam nervy v prdeli, vedle me lezi holka, ktera vcera rodila a umrela ji holcicka. Furt o tom mluvi a nevi, ze ja jsem tehotna. Ted se me ptala a ja nemela odvahu ji to roct, tak jsem rekla, ze jsem tu kvuli bolestem. Jsem uplne v haji, je mi hrozne! A chce se mi strasne brecet a bojim se moc o male!
21. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak jsem vas i docetla, Teksas ta holka musi byt totalne vypadlana, dat si na sve webovky cizi dite!!!
Kay nepanikar, ono se to srovna, ty prvni dny musi byt strasne, ale jak pisou holky, pak si obe zvyknete...
Ty joo ty Pajdy je mi lito, ona musi mit porad neco :frowning2:
Milu ty jsi taaaak sikovna :grinning:
21. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Ježííííš,chudinka Pajda :cry: :frowning2: Jani až jí budeš psát že na ni myslím a držím palce ať je to všechno v pohodě,dík
21. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Jejda Jani :astonished: . Chuděra Pajda :frowning2: . No hlavně, že jsou Pajďuláci v pořádku a ty bolesti taky brzy přejdou a bude zase doma. A ta holčina co jí umřela holčička...to je strašně smutný :frowning2: . Na to se nedá nic říct..zažila jsem to stejné v práci :frowning2: .Pajdi držíme tobě i mimískům všechno co máme a prosíme toho nahoře, aby vás před vším špatným ochránil. Budu se dnes za tebe modlit..
21. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
holky děkuju, no zkusím to teda taky přežít :sweat_smile:

tek, no ono to s tím výůetováním není tak lehké, jánesmím dát malou anina zahradu v kočáře.. :frowning2: ale zítra budu volat na to očkování, tak snad mi řeknou pozitivní zprávy a povolí něco dalšího.. (já dneska vážila před koupáním a malá měla 2485g.. :slight_smile: ale v nemocnici vážili vždycky ráno, tak se opět moc neraduju.. :frowning2: )

s tím dudlíkem nevím no, kdybych ji to nenaučila, tak bude o starost míň, nějak si ji s ním furt neumím představit.. :sweat_smile: navíc ji nechci vysilovat dumláním plastu když má pít a pít mlíko.. :slight_smile:

ježiš pajdule, holka to je hrozný, teda jak pro tu holčinu, tak pro Tebe, prosím Tě hlavně nemysli nijak negativně, zkus myslet na pajduláky a na nic jinýho.. že jsou v pořádku..
21. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky vyridim ji vase pozdravy, urcite ji to potesi. Snad to mahnesko zabere a brzy to prejde.
S tou holcinou je to strasne smutny, ale psala jsem Pajde, ze takhle nesmi premyslet...
21. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Teksas,Milu,určitě s testováním vydržím
asi budu muset na gyndu,bolí mě v podbřišku a cítím nějaké svědění a pálení,asi nějaký zánět :frowning2: přitom nějaký výtok nemám,tak nevím,co to je :frowning2:

Jejda,co to čtu o Pajdě?chuděra,tak snad jí to brzy přejde a pustí jí domů,hlavně,že jsou mrńousci v pořádku,moc jí pozdravujte,no a k té holčině,nevím,co dodat,je to hrozné,je mi jí líto :frowning2:
21. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
hele oliver my ted trikrat nekadil....je to normal?
21. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Tek kojený děti nemusí kadit třeba týden :wink:
21. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Jani a jak se cítíš ty?co mrňousek? :wink:
21. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Leni citim se docela dobre, i kdyz ted je dusno, tak to neni ono. Co mrnousek se snad dovim zitra, jdu ke svemu gyndari. Ale doufam, ze je OK. Diky za optani.
21. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
no tak ať zítra dopadneš na jedničku :wink:
Tady je pořádná buřina,tříská to tu jak blázen a průtrž jak hrom,záhonky mám plné vody,ani to nevsakuje :astonished:
21. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
jeeezis chudera pajda ...to magnezko urco zabere..a je dobre ze je tam postarasj se o ni e bude ok...verim tomu...
ty holciny je mi moc lito...ja se tohohle bala cely tehu
21. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Leni tak to je mrzuté, raději si tam skoč. Není to nějaká reakce na ten Duphaston :confused: .Držím ti palce, aby ti to vyšlo :slight_smile: .
21. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Kay, vydrž, je to hrozně psychicky náročný ty první týdny, furt sledovat jestli pije a být na nervy z toho když brečí, ale neboj, všechno se určitě zlepší, vydrž pár dnů, škoda, že nemůžete ven, to by se jí líp spinkalo, snad vám to brzy povolí.
Ajaj, chudák Pajda.
21. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Leni no tak tady to snad taky prijde, je treba aby se trochu procistil vzduch..
Teda s tim palenim si nekam skoc, at to nemas zanedbany zanet...
Pajda se snad trochu uklidnila, moc dekuje, ze na ni vsechny tak myslite. Zitra da vedet, co ji reknou na vizite...
21. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ty voe, to snad není možné s tou Pajdou, snad jí brzy pustí, hlavně,že jsou Pajduláci v pořádku. Ježiši marja, zrovna Pajda musí dostat takovouhle sousedku,ale té je mi teda sakra líto, to musí být hrozně :frowning2: Akorát mi není jasné to rozmístění pacientů,jaké tam mají, na tohle je to tady super, něco takového by se tu nemohlo stát, aby byly takovéhle diagnozy spolu......
21. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tetesko to mi taky neni jasne, jak to tam maji. Ale musi to byt o nervy, brrr vubec ji to nezavidim. Snad brzy usne a odpocine si.
21. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
kay to je krasna vaha jeste tyden bude mit 3kila a to uz ven bude moct....ale fakt se neda delat nic jineho nez vadrzet.... je to fakt zahul na nervy...se divim ze nejsem uz rozvedena....
jani na zitra drzim palce v kolik jdes???????
21. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Teksas na 16 h., snad nebude mit natresk :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
No mě to taky čílí že jsou tam spolu na pokoji..holt tohle je možné skoro v každé starší nemocnici.. :confounded: .Doufám, že to do rána přejde a Pajdinku pustí domů a doma bude hajat a brát magnézko a třeba bude docházet jen na kontroly.

Jani, jééé super, zítra bude fotečka :dizzy_face: .
21. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
No ja si porad rikam, ze ta holcina mi mela lezet na porodnim a Pajda na gynekologickem. Je mi to divny..

Milu no ja doufam, ze bude UTZ. Jdu tady na Lisek do toho noveho gyn. zarizeni, tak uvidim, co tam maji a jak sdilny bude pan doktor :wink:
21. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
No jo vlastně...poprvé, ale já myslím,že určo vstřícný budou a fotečka bude :slight_smile: .
V podolí jsou také těhule do 19. týdne na gynekologii, to je v celku normální..ale zase..já tam byla po mimoděložním a holčina vedle byla těhu..taky mi bylo hrozně :frowning2: . Ale všechno samozřejmě nejde, tak jak by si člověk přál.
21. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jojo Milu, jdu poprve a jsem fakt zvedava :wink: No budu ukecavat :slight_smile:
Je fakt, ze tehule berou az od toho 24tt, takze pokud to byl pro tu holcinu porod treba jeste predtim, tak to pak chapu..no pak nam to Pajda vysvetli...
21. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jasně,,už jen kvůli té holčině si přeju, aby to nebyl normální porod s tak špatným koncem.,ne že by tamto bylo lepší, ale přeci jen ..no ale tak jako tak je to hrozný... :frowning2:

Třena nebudeš muset ukecávat a hned ti udělají portrét :wink: .
21. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
marti děkuju, máš pravdu, jen přežít.. a to si asi fakt ještě nemám na co stěžovat...

tek, no takoptomistická nejsem ale bylo by to krásné.. říkali že až bude mít 2,8 tak už bude moct všecno jako normální miminko..

jani, tak zítra taky tfuj tfuj..

na pajdu moc myslím, určitě to bude dobré. musí věřit.

zítra jede m. k rodičům vyklízet svoji pracovnu, tak budu celé dopoledne spát.. :slight_smile: teda jak malá dovolí..
ale fakt tolik pila asi z žízně a vedra, jsme teď dole v obyváku a je tu chladněji než v ložnici (tam bylo naposledy co jsem se dívala 26stupňů..), a spí v zavince a bodýčku s ponožkama už skoro dvě hodiny.. :dizzy_face: nechci to teda zakřiknout.. :sweat_smile:

tek s tím kaděním, no v porodce malá kadila furt, měla úplně rozbitý zadek, že jíto museli zatírat tím zeleným hnusem, ale já jí ho pokaždé umývám pod vodou, tak to má už dobré. A poslední dobou když nekadí, tak se 100% vykadí do vaničky při koupání... :grinning: koupali jsme zatím 2x co jsme doma a vždycky to zvládla.. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Milu no necham se prekvapit :slight_smile:
Kay diky :wink: Teda Stelinka je taky expert na kakani :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
holky,myslíte,že kdyby to byl nějaký zánět,že by to mohlo ohrozit případné uhnízdění? :cry:
,ale žádný výtok nemám,jen mě svědí a trošku pálí rodidla a bolí mě v podbřišku,sice né ukrutně,ale tak občas i píchne,chvíli tlaky,chvíli dýl,já vám nevím :frowning2:
21. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
leni no určitě bys to měla někde říct a nechat se prohlídnout, klidně to může být zánět, klidně nějaká reakce nebo alergie.. zánět není dobrý nikdy.. pak otěhotníš a budeš složitě řešit co si můžeš vzít za léky a co ne.. :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Chudák Pajda, Jani, pozdravuj jí prosím. Určitě bude v pořádku i Pajduláci. Chudák ta paní, to musí bejt příšerný, určitě to dolehlo i na Pajdu, chudinka, achjo, ještě cizí starosti, nesmí si to Pajda připouštět. :frowning2:
Leni, to je mi líto s pálením :-/
Tek, myslíš 3 dny nebo 3 pleny? Obojí může být, když ho nebolí břicho, jak píše rehos, nemusí kadit i týden.
Jani, zítra jdeš na UTZ? To je dobře :slight_smile:
Kay, 2,8 může mít Stelinka třeba už za týden, to uteče! kadí do vany, jo? :grinning: To Honzík neumí a že je kadič borec :grinning:
Leni a co čůrání? Nemůže to být močák? Mně u toho taky pálí jakože gynekologicky, ale je to močák. Snad ne, to já jen tak se ptám. Uhnízdění si myslim, že to neohrozí, k tomu vajíčku se teď nemůže vůbec nic dostat, neboj. Já měla zánět močáku tři dny po pozitivním testu a hodně docela a dobře to dopadlo. každopádně si někam zajdi, zánět se musí léčit, kdybys náhodou byla těhu, tak dlouhodobej zánět by blbej mohl být.
21. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.