• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ne nedali, vím že holky berou často prednison a anopyrin, ale já nic nedostala. Vy jste ho měly i bez vyšetřeného imuna?
22. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Já Prednison neměla. Tak nevím na kolik je důležitý. . . .
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Soni: jj u nás ho dávají po každém IVF, ale já ho právě brala už od září 08 kvůli té alergii na sperma
22. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Gucci a v kterém CAR jsi byla?
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Soni ja taky brala Prednison, ale ja mam prokazane zvysene autoprotilatky, tak proto...
Ahoj holky.

Soni je mi to líto a chápu jak se cítíš. Věř ale, že za pár dnů už bude mnohem líp. A jak píšou holky, opravdu pokud to byla úplně první stimulka, tak nikdo neví jak budeš reagovat. Teď se všechno jeví černě a člověk je tak z toho úplně na dně a nevěří, že se to mimi podaří. Ale je fakt dobrý, to teď hodit za hlavu, nešťourat se v tom, třeba si zjistit v CAR jak to teda všechno bylo a pak jet na dovču a užívat si. A za 3 měsíce další stimulka a uvidíš, že to bude mnohem lepší :wink: .

Mel, fotka suprová, jen ta vana je nějaká malá :grinning: .
Jani to je teda rošťák, že si z tvého močáku dělá vodní postel :grinning: .
Milo, dík, jo dovču bych fakt potřebovala, snad v září. Byla to pro mě úplně první stimulka.
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Jo a Magdalence vše nej k svátku, pusu posílá teta koníkovka Míla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
22. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Soni já myslím, že nejlepší je se z toho prostě vykecat a trošku se v tom politovat, ale zase ne moc :wink: .
Já tenkrát taky zvažovala pomoc psychologa, ale pak jsem zjistila, že pár dnů, pár dobrých večeří a výletů mi pomohlo a dostala jsem se z toho sama. A to prosím nemám nic, ale naprosto nic proti pomoci psychologa..naopak, ale pak jsem cítila, že to už nepotřebuji a hotovo. Vyjeďte si na víkend na kolo a pokaždé když se ti do hlavy zase vloudí myšlenka na mimi nebo IVF, tak rychle myslet na něco jiného. Je to těžké, ale dá se to. Já dřív mimi a IVF měla v hlavě pořád, ale tímhle jsem se naučila, že to prostě beru tak nějak jinak. Jasně, myslím na to, bez toho to ani jinak nejde,ale tak nějak jinak a prostě už vím, že tohle všechno mě naučilo trpělivosti a pokoře a vím, že si ničím a nikým to mimi nevydupu a že prostě až bude správný čas, tak to přijde.
22. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Milo, díky, hezky jsi to napsala, myslím, že se s tímhle zklamáním taky dokážu vyrovnat sama, ale třeba je něco někde pod povrchem, pod tím mým optimismem, co mi brání a to by třeba mohl ten psycholog najít a odstranit. Nevím, vyzkouším to, máme tu jednu moc dobrou psycholožku co si jí všichni chválí. Třeba mi nějak otevře oči a budu schopná se na vše dívat jinak než doteď.
Milo, moc ti přeji, aby si se miminka už brzo dočkala. Aby ten správný čas nastal už za chvíli.
22. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Soni, tak jestli máš nějakou známou psycholožku, tak hups do toho. To je pak opravdu lepší. Držím palce, aby se podařilo a za chvíli si se dočkala i vytouženého miminka :slight_smile: .
A děkuju :slight_smile: .
Můžu se zeptat, jelikož tě fakt moc neznám a jestli ti to nevadí. Ty nemůžeš otěhotnět proč? Byla si i na IUI?
22. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Soni: chodila jsem do Pronatalu Praha :wink:

Mili: co ten barák?
22. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jééé Gucci já zapomněla, já psala předevčírem, že uvažujeme o tom, že bysme tenhle byt pronajali a vzali si hypotéku a koupili starší, ale pěknej baráček, tam někde u nás, kde jsem bydlela s našima. H. se tam taky totiž moc líbí.
No a jelikož šly nemovitosti díky krizi dolů, tak se teď takovej baráček dá pořídit cca za 3 miliony. No a díky penězům z pronájmu tohodle bytu, bysme měli na půl splátky hypotéky a zbytek bysme doplatili a vlastně to co bysme dopláceli, by bylo cca o 4000 víc než platíme teď, což není žádná trága.
Jediné co musíme je, promluvit o tom s tchánem, pže tenhle byt je jeho. Je pravda, že před nedávnem se nás ptal, jestli neuvažujeme o baráčku, ale H. mu řekl, že až po mé mateřské. Jenže mateřská zatím nikde a hlavně je nám už 30, takže na hypotéku nejvyšší čas. No uvidíme. :wink: Ale kdyby to vyšlo byla bych ráda.
22. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
a to jde kde "tam u vás"?
22. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
No tam u nás to je : Úvaly, Klánovice, Nehvizdy a okolí. Je to cca 10km za Černým Mostem. Já bych to vlastně měla do práce kousek a manža by jezdil tu stejnou trasu co já teď. Jelikož v Nehvizdech pracuju.
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
ahááá, no tak to je super :wink: a už něco máte předvybrané?
22. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
No zítra se jedeme podívat do Doubku to je za Úvalama a v pátek do Vykáně. Podle fotek se nám víc líbí ta Vykáň. Jestli chceš můžu ti poslat odkaz do IP jak to vypadá :wink: .
22. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Milu tak jsem zvedava, jake budete mit dojmy z baracku :wink:
22. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
A posli mi taky odkaz, at vim, co mate v merku :wink:
22. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
no určo, pošli :wink:
22. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
jdu na finančák a pro o, zatím :wink:
22. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Dobré dopoledne,

tetes to je super zpráva že už jste všichni doma,je to nádhera tak si užívejte :dizzy_face:
Mili baráček taky závidím,už abysme se mohli po nějakém taky koukat :frowning2:
Gucci krásný utz :slight_smile:
Marušce rostou další zuby takže má střídavé nálady ale když je v pohodě začíná být pořádný rarach... :fearful:
22. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
22. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
ahojky,
tak my vyrážíme na 3dny na chalupu a v pátek na oslavu tchýniných 50tin a v sobotu v Praze na oslavu mamčinejch 60tin. maj přesně 10 let mezi sebou rozdíl.

Dneska ráno jsme byli ještě na kontrole na neurologii, vady jsou jen kosmetický (mírně ochablý svalstvo), ale rehabku máme dochodit. Nutit otáčet na druhou stranu, aby se otáčela na obě strany stejně a až budou tendence lézt, tak má být na koberci, aby se naučila lézt a né plazit, na hladký ploše se prý nemá od čeho odrazit.

Mili: Klánovice jsou moc krásný, chodíme tam občas k Dašům na nádraží do hospody, jeli jsme i výlet z Horních Počernic s kočárkama.
Rehos: Maruška je teda pěkně napřed, tohle by mohla být fotka tak v roce, ne? :slight_smile:
Mel: Mariánku taky někdy koupu v umyvadle,většinou když se hodně pos... přes den. Akorát tam zapadne a drží sama. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Rehos, Maruška je krásná holčička a přijde mi nějaká velká a fakt i hodně dopředu, skoro jak když jí je už rok :slight_smile: .Fakt šikulka ta vaše holčička a má krásná kukadla :slight_smile: .
Terkyt u Dašů to znám, taky jsme tam často chodili :slight_smile: .Užij si chalupu a oslavy narozenin. A je fajn, že Mariánka je na tom dobře, jen to trošku zpevnit to svalstvo a je to holka čiperka :slight_smile: .
22. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
rehos: krásnou holčičku máte :dizzy_face:
terky: užijte si výlety
22. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
jo holky, včera jsem "řešila" s šéfem tu náhradu za mě jo, probíhalo to asi takto:
já: šéfe, přemýšlel si o víkendu nad tou náhradou za mě?
šéf: no přemýšlel
j: a cos vymyslel?
š: nic
j: aha, tak takhle se nikam nedostanem
š: a co mám vlastně řešit? jako nástup a tak? a jak dlouho chceš být na mateřské?
já: no tak vzhledem k tomu, jak rychle se nám podařilo první mimi, tak chceme asi co nejdřív druhé, ale co já vím co bude
š: aha, hm hm, no a tak to má ještě čas ne, stejně do kdy tady budeš...tak do konce listopadu ne?
:grinning: :grinning: :grinning:
já: cože? jsem říkala do konce září
š: cože? dyt kolik je mateřská?
já: 6-8 týdnů před porodem
š: určitě? není to jako celkem i po porodu? ... vytahuje zákoník práce..
já: ne, je to doba před porodem
načež mu zazvonil telefon a tím náš hovor o nástupu za mě skončil :grinning:
22. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mel:jako co chceš, 5 hodin je vrchol blaha. :grinning:
Míša je teda neuvěřitelně hodnej, toho nakojím a hned spinká a už i hrozně rychle dlabe, takže pohoda. Za to Kačka, ona nepláče, ale ona si povídá!!!, ale pořád i ze spánku a to dost nahlas. Ráno už jsme byli s P. úplně hotový. Až k ránu nás napadlo, že vlastně v nemocnici měla malá dudlíka, tak možná proto.
Steff:ten močák to je peklo,já vím. :wink:
Mel:to je boží fotka. :dizzy_face:
Madlence vše nejlepší k svátku. :dizzy_face:
No, podle mě se na Kocába už fakt nedá říct nic jiného než že je to pyj. :angry:
Sonka:myslím, že styk ani orgasmus nevadí. Já měla oboje a teď se z toho v noci nevyspím. :sweat_smile: Myslím, že Campi taky psala, že veverkovali a mají Ladu. Takže to určitě není nijak velká překážka.
Ježiši, Mílo do Klánovic jezdím poměrně často. Bydlí tam ti naši nejlepší kamarádi. A teď ta kámoška bude ve Škvorci otvírat sportovně zábavní centrum a hodně zaměřené i na dětičky, takže pak budeš mít kam prcky udat.
Terky, u Dášů mají výborné koleno!
Gucci:ty budeš rodit v AK :grinning:
22. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahoj téét, kdy budou nové fotečky?
22. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Rehos Maru je sikulka a ty jeji oci, no parada :wink:
Terkyt uzij si vsechny oslavy. A gratulace k vyborne zprave z neurologie, pekne posilujte :wink:
Gucci klasickej sef :grinning: bych mu dala korunu :wink:
22. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.