• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky, já ho prdím, já to tady prostě na konci září balím a hotovo, a to ještě budu mít v září týden dovolenou na stěhování....já jsem snahu měla
22. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tetesko koukam, ze Kacenka je ukecana uz od malicka :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Gucci, tvůj šéf. :grinning: :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Gucci no jasne, co jineho muzes delat, to uz je jeho problem :wink:
Vcera jsme s kamoskou, co rodi koncem rijna resili to stejny :wink: Sef ma pocit, ze ma porad dooost casu :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Gucci, tvůj šéf je teda borec :grinning: . On si myslím že porodíš, jeden dva měsíce nebudeš a pak se vrátíš do práce ne? :grinning:
Tetes, to musí být sranda s Kačkou a jejím povídáním :slight_smile:. A Míša je tedy hodňoučkej, když takhle pěkně papá a pak jde hned spinkat :slight_smile: . Fakt jezdíte do Klánovic? Tak to je kousek od Horoušánek kde jsem bydlela u našich :slight_smile: .
Jo a Kocáb je hovadlo. Jak můžou ty ženský dokázat, že je někdo nutil???Je to někde napsané a podepsané?? Není! Fakt debil!
22. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: .
Tetesko- to je krásný, úplně jsem se tady rozbrečela. To musí být báječné být všichni po kupě :dizzy_face: . Já už se tak těším. Užívejte si to!!
Magdalénce přeji všechno nej nej k prvnímu svátku :wink:. Já už jsem taky tu naši breberku hezky pohladila a popřála jí :slight_smile:.
Mili- nevzali jste to s tím baráčkem nějak hopem??? :sweat_smile: Jsem zvědavá, jak budou vypadat.
Alexovi gratulace k očkování :wink: a krásné váze.
Mel- chudáček Lukynek, taková malá vana :grinning:.
Sonko- je mi to hrozně moc líto :cry:. Nám taky první IVF nevyšlo. Také jsem stimulovala Fostimonem a Synarelem. Měli jsme přes 20 vajíček a nakonec nám zbyly jen tři na ET. Určitě bych při příštím IVF šla do Puregonu- říká se, že je mnohem kvalitnější. Tak to pak zkuste. Takže hlavu vzhůru a na vánoce hodně moc štěstí :dizzy_face:.
Guci- šéf je fakt dobrý!! :angry:
Jani- to spaní je naprd :confounded:, já dneska taky spala pár hodin. Celý den mě pálila žáha jako blázen, ani rennie mi nezabralo, tak jsem doufala, že v noci to zaspím a kulové :angry:.
Jinak už máme hotové tři obrázky :slight_smile:, ale fotnu vám je až o víkendu, až bude i tráva, řeka, motýlci, ptáčci a obláčky :wink:. Pak by měla být hotová jedna půlka pokoje.
Jinak se omlouvám, že vás teď tak zanedbávám, ale až to budeme mít všechno hotové, tak tu budu zase pořád. Teď jdu do pelíšku, včera jsem po o spala tři hodiny, tak aspoň takhle doháním noci.
22. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj Pajdi, jak si na tom s časem o víku? jedu k našim :wink:
22. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Milo, já mám neprůchodné vejcovody. Takže jiná volba není. Jinak jsme oba OK.

Jo, jo, příště jdu do Puregonu, snad to bude fakt lepší.
22. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tetes, já myslela, že je Kačka slabounká a ona spíše upovídaná. Já myslela, že slabé děti furt chrní. . . :astonished: Ale asi ji nic nechybí, když je tak veselá. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mílo:no mě to tak velká sranda ve dvě ráno nepřijde, když si Kachna povídá a to dost hlasitě :angry: :grinning:
No,jasně,že jezdíme do Klánovic. Naposledy jsem se tam docela ožrala v té hospodě u fotbalového hřiště. :wink:
Tak jsme byli s K. u dr. na první prohlídce, od včera přibrala má 2,6 kg až bude mít 2,8 kg tak můžeme konečně ven. :dizzy_face:
Pajdi, na ten váš pokojík se těším. Fakt jste ohromě šikovný.
Mel, no asi je to holka vyčůraná a je slabounká jenom na něco :sweat_smile:
Za chvilku odjíždí do večera P. do Prahy na kontrolní den, tu budu s dětma sama. :confused:
22. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
prej Kachna :grinning: se poseru :grinning:
22. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tetes já ti nevím, Kačka si chce povídat a ty ne. . . :wink: Je to fakt holka vyčůraná, ale jinak super že přibývá na váze. Za chvilku to bude kus ženský. :wink:
22. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tetes..jaká Kachna :grinning: :grinning: :grinning: .Já se z tebe picnu :grinning: .
Paráda, že tak krásně přibírá a za chvíli budete řádit venku :dizzy_face: .
Sonka tak to jo, to jsme na tom stejně. Já teda mám jen jeden, druhý mi vzali při mimoděložních. Ten jeden je dle někoho ok, dle jednoho doktora ne. Ale tak jako tak, se nám prostě už 4 roky nedaří,tak proto IVF.
22. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Téééééééééééééééče teplá voda, takže odstávka jen 1,5 dne. :dizzy_face: Takže dneska klidně vzhůru na cvičení, protože se pak můžu pořádně umýt. :sweat_smile: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
tjo doufám, že nám už taky dneska poteče
22. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Nevím, co se divíte máme doma Kachnu a Myše. Když jsem to řekla P., tak mi řekl:no a taky ještě k tomu krávu :grinning: No, babička se posadí na prdel, co jsem udělala z jejího Majkla a Kejt. :grinning:
Mimochodem, ta mi stejně dává kouř, teď jsem s ní mluvila a pokládá mi otázky typu: a jak dlouho je teď budeš krmit, myslíš, že tak do 20-ti minut budou najezený? Jsi ráda, že je máš viď? Líbí se ti na ně dívat? Myslíš, že teď bude malá pokakaná? Apod. jako někdy fakt nechápu,co se sebe vypotí.
Jenže teď musela před třemi dny utratit toho svýho psíka, kterého strašně milovala, takže mi je jí hrozně líto. Musí to být hrozný pocit ráno vstát a vědět, že vlastně nemáš doma na koho celý den promluvit a čekáš jenom na to až ti vnučka nebo dcera zavolá. Takže poctivě volám a snažím se odpovídat i na stupidní dotazy. Samota je prostě hnusná věc. :frowning2:
22. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
tjo tet to je smutný s tím pejsánem, a nemůže si vzít nějakého staršího z útulku?
22. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Tetes, ty otázky jsou fakt síla, ale asi to hodně dělá samota a ztráta milovaného zvířátka. :pensive:
22. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Tetesko presne tohle me napadlo, zes jim dala takovy jmena a oni jim delaji cest :grinning:
Teda Kacula pekne pribira, sikulka mala...
Mel gratulace k teple vode, ja jdu taky cvicit. Vypada to, ze nebude tak horko, tak to snad zvladnu!
22. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
á Janča jde cvičit, takže bude pršet :grinning:
22. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
nene Janca si vezme destnik a nebude :slight_smile: i kdyz v pondeli taky prselo :-/
22. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Jani, no snad to taky přežiju. Cvičební sálek je přímo pod střechnou, takže v létě tam jeden přijde a je spocený dříve než začne cvičit. No a pak přijdu domů a zacvičím si ještě u žehličky, nechápu kdo k nám to prádlo dává. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra ráno musím vygruntovat. . . :sunglasses:
22. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Mel no tak to se aspon pred cvicenim prohrejete :slight_smile:
Na gruntovani kasli, fakt to nebudem resit a zitra bude jeste hur, tak spis odpocivej nez uklizej...
22. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Teri- Kachna si povídá ve dvě v noci :grinning: :grinning: :grinning: - já se z Tebe asi poseru!!! Neboj, to zvládneš levou zadní, Ty jsi šikula. Jak často kojíš a dokrmuješ? Co tři hoďky? Kačka krásně přibývá, jde vidět, že ji to doma svědčí :dizzy_face:. Snad bude pokojíček hezký, trošku se bojím, abychom to teď nezkazili tou trávou. Včera jsem ji kreslila asi na třikrát tužkou na zeď a stejně se mi pořád nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No uvidíme, jak to bude vypadat, až to bude zelené.
Mel- nes..r, nám už voda neteče 11 dní a ještě do pátku nepoteče!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele došel Ti už špendlík? V neděli jsem H. načapala, že ho pořád nosí v tašce, co má do práce :sweat_smile:. Prej na to zapomněl. Ale v pondělí se dušoval, že už to poslal.
To je blbé s tím pejskem, musí jí být hrozně :cry:. A kdyby jste jí pořídili nového?
U vás není takové horko jako u nás? Tady je takový pařák, že se nemůžu pomalu ani hejbat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ze spaní taky nic, sotva jsem usla, tak mě probudil soused a pak už nešlo znovu zabrat.
22. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Jani, no mě ale ještě hrozí v sobotu návštěva tchýně s tchánem, tchán koupil nové auto, tak ho chce asi protáhnout ve městě či co. :confused: Otázka zní, zda vůbec k nám trefí. . . :dizzy_face:
22. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Pajdi tady je spis dusno, 28 stupnu a pod mrakem...
22. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Mel ale to je az v sobotu a v patek uz ma byt lip :wink:
Pajdi, špendlík nedorazil. :astonished: No třeba bude dneska oznámení ve schránce, jsem se mohla minout s pošťačkou. :wink:
Jani, v pátek asi už padnu. Dítě má dneska super protivnej den, byť teda teď spí, ale když nespí tak skoro furt řve. Přitom je vykaděný, napapaný, tak nevím co má dneska za problém. Jsem zvědavá jak se zítra ukáže vám. Při mém štěstí se ukáže jako nejhodnější chlapeček pod sluncem a já zase budu za blbku, která si vymejšlí. :angry:
22. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Mel neboj, myslim, ze jsme Lukyho poznaly v Clovickove a verim ti, ze umi byt krikloun :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.