• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Predporodni kurz a cviceni :slight_smile:
V metru bude fajn a bus taky zvladnu :wink:
22. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Aha, já zapomněla, tak opatrně!!! A krásně si to užij. pa
22. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
jojo diky, papa
22. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
gucci:tuhle co měla byla starší z útulku. Ale babička říkala, že psa už nikdy. Přežila už třetího a u ní pes je prostě tak strašně milovanej. A tahle fenka byla strašně hodná a na babi úplně závislá, chodila za ní i na záchod. No, uvidíme jak říkám já Nikdy neříkej nikdy.Třeba si ještě nějakého mazla pořídí.
Pajdi, zase nového jí pořídit nemůžeme, už taky babi nechodí tak jako chodívala a bydlí zatím ve čtvrtém patře bez výtahu,takže nějaké štěně nepřichází v úvahu. A navíc tohle si musí rozhodnout sama, mě osobně by takovéhle překvápko dost vadilo.
Milu,já slyšela, že na ty jizvy je úplně nejlepší obyčejné sádlo.
Užijte si cvíčo.
Zvládla jsem to se zvířátkama úplně sama. Tak se musím pochválit. :sweat_smile:
22. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
Místo překládání, když H. spí, tady dočítám stopadesát stránek, štvete mě :grinning:
Né, ale bavím se!
Tetes, jako ty mě taky štveš, zvládáš dvě třikrát líp než já jedno, to snad není spravedlnost nebo co, dvě děti a ještě k tomu hodný. Povídání pohoda, lepší než řvaní :sweat_smile:
Nic no.
Ještě mě pobavil rozhovor Gucciový s šéfem :sweat_smile:
22. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Tetesko no jsi nejlepsi, ted uz muze P. v klidku do prace kazdy den :wink:
Puzzi ahooj, jakpak se mas?

No nic vyrazim, doctu az se vratim..zatim pa
22. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Steffi, dík, dobrý, horko, procházky k moři a zpět, chvilka klidu, když H. spí a tak normálně. Občas mě nakrkne máma, že je hrozně chytrá "on nemůže usnout, páč je přežranej, ty ho přežíráš, já furt vidim P., jak ho kdysi krmil, to bylo hrozný" a takhle kolem dokola, no co jsem čekala od dovolený s mámou, že :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Puzz, a jéje trochu mi to připomíná zkušenosti jedné holčiny z IVF září, tam by člověk řekl, že jí je 18 a né o 20 víc jak jí máma poučuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako moje tchýně v neděli, P. šel pro Lukyho do kočárku aby ho dal do autosedačky a tchýně šla za ním se slovy, že ho (manžu) jde ohlídat!!!! Jako 32 letej chlap si myslím nepotřebuje ohlídat zacházení s vlastním dítětem.
22. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Tetesko já si pořídila měsíčkovou mast, která je v sádle. A fakt tu větší jizvu mám tenoučkou, takže si myslím, že ani nebude za chvíli vidět.
A jsi teda super žena zvládnout dva mimísky, takhle krásně. :slight_smile:
Puzzi, ty se máááááš, taky bych jela k moři. A mamka...prostě máma...na to nejde nic říct :grinning: .
22. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Teda já myslela co tady budu dočítat a ono tady mrtvo.
Pajdi, špendlík dorazil. První hračka, kterou aspoň delší dobu drží Luky v ruce. Čekám kdy si s ním vyrazí "zuby". :sweat_smile:
Mílo, Jani, přemýšlím, že vám zítra s Lukym přijdeme naproti k metru, záleží teda jak bude, když bude pod mrakem tak jo, jinak ne. Je to sice jen asi 20 minut chůze, ale hodně hlídání, aby nešlo sluníčko do kočáru. :unamused:
22. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Puzzi:prosím tě nezvládám, jsem uondaná jako blázen. Ale i jsem je oba vykoupala sama, ale to je fakt honička.To už dělat nebudu.
Steff:ani náhodou,naopak od zítra mu začíná dovča, strašně se těším na ráno, až si vezmeme zvěřinec do postele a bude nám fajn. :dizzy_face: Nejraději bych aby už v životě do práce nechodil, páč mám vážně strach, že to sama nezvládnu....
Puzzi:mámu nezávidím, dovču děsně, moře....achjo...
Fuj, už se nebudu chválit, páč už jsem tím trapná.
Teda jak n emám ráda Prahu, tak vám jí teď závidím,jak se pořád scházíte.
22. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tetes, určo to všechno zvládneš jsi holka šikovná. Jde jen o to najít v tom "chaosu" nějakej rytmus. Vím ono se mi to kecá s jedním, ale i toho je někdy dost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tobě aspoň hned po jídle usínají, to mě mládežník dělal jen v porodce. A od té doby doma jen vyjmečně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím! Průběžně dočítám, ale vůbec nestíhám reagovat - včera měla M. strašnej den, byla hrozně rozmrzelá a vůbec nemohla přes den usnout (ani na míči!) - pořád brečela, vůbec nevím, co to bylo... :unamused: Dneska už to bylo docela dobrý, tak snad se mi zase vrátí moje hodná holčička! :sweat_smile:
Mooooc děkuju za přání Madlence! :dizzy_face:
Tetes, to je super, jak to zvládáte a že už jste všichni spolu! :dizzy_face:
Gucci, dobrej rozhovor! Šéf se asi bude divit... :sweat_smile:
Mili, domaček paráda! Jsem moc zvědavá, co najdete. :slight_smile:
Puzzi, takže H. je v Chorvatsku spokojenější než doma, jo?! :wink:
Omlouvám se, na víc si teď nevzpomínám...
22. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Holky, normálně jsem na 95% rozhodnutá, že tu s mámou v srpnu už nebudu. Teď s ní do neděle, pak dva tejdny P. a jedu domů. Na to nemám, H. na procházce nevrlouš a já furt poslouchám, že je rozmazlenej neob že jsem v těhotenství neměla bejt furt na nervy, že to není možný, po kom to má, že ho překrmuju. Ted usíná kňouráním, máma ho vyndavá, že se mu nechce spát a že je přežranej (přitom dnes na její návrh neměl po koupání mlíko, jen před ním kaši), no a atd., já to balím, nezvládám!!! :confounded: :unamused:
22. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Puzzi, tak to už je docela drsný... To už bych byla asi nepříčetná! :confounded: Vysvětlit mamce, ať to nechá na Tobě, asi nejde, co?!
22. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Evi, H. je tady asi jako doma, akorát je víc možností na zábavu, např. moře, procházky po kempu taky zábavnější, takže je to s ním celkově trochu lepší než doma. Horší je usínání večer, horko, jiný prostředí. Prostě nic překvapivého. :sweat_smile:
Tyjo, snad to bylo výjimečný.
Tetes, zvládáš výborně! :wink:
Mel, že tě to taky trochu sere, že někomu děti furt spí? :grinning:
22. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Puzz, to zní jako by jsi nevěděla jak zacházet se svým dítětem. . . . :angry: Bych asi taky nevydržela, né asi, ale určitě.
Evčo, já měla včera taky protivný dítě a dneska v tom pokračuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Evi, máma je strašně impulzivní, to jiný nebude, co na srdci, to ńa jazyku.
Hlavně že JÁ ho rozmazluju a proč ho teď nenechá ukňourat do spánku a chová ho?
22. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Puzz, babičky jsou od rozmazlování!!! S tím spaním, všichni tady píšou jak jim pomalu od šestinedělí spí dítě od desíti do pěti či šesti hodin, a náš mudlánek? Ten to nahodí od půl sedmé do půl desáté, přitom má jíst už v osm, a pak krásné tříhodinové max čtyřhodinové intervaly a málo kdy hned usne, většinou hodinu pořvává. :angry:
22. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdu spát, vsadím se že budu spá 5 minut a dítko začne řvát. Pá pá, snad mě dneska nechá vyspat více jak 5 hodin. :fearful:
22. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Puzzi, no tak to Ti asi fakt bude líp doma. :unamused:
Mel, já bych řekla, že třeba M. spánek je spíš výjimka - to Lukášek je asi průměr. I když kdyby M. nespala v noci, tak mě asi odvezou, prot. ona v součtu spí přes den tak 1,5 hod., což je docela náročný. :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
H furt řve, nemůže zabrat, buď ho tam uklidňuju já nebo máma. Má to nateklý nahoře na dásních, i když nevim, jestli to není normoš, ale máma tvrdí, že to nateklý je. To jsou asi fakt ty posraný zuby.
22. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
puzzi to by mě taky štvalo ale když tam jste takhle pořád pohormadě tak to asi jiný nebude, no držím pěsti...a nedalo by se s mámou promluvit a říct jí to že Ti to fakt vadí ty řeči?
chudák Honzík, to asi budou zoubky, to vám vyšlo pěkně blbě na Chorvatsko, snad se brzy prořežou a bude klid
Vojta měl takhle dva dny blbé, furt kňoural, spát nemohl, furt chtěl být jen na rukách, ale včera a dnes už dobrý, asi má každý takové horší dny - doufám že se to nebude opakovat moc často
s tím spaním to má mel Vojta taky různě, někdy se nají kolem 20 a psí až do 4.30 třeba, aněkdy ale je vzhůru už kolem 1 a pak zase kolem 5. Včera měl teda rekord -na dnešek, spal od 20.30 do 4.45 pak usnula nějak v 5 po jídle a spal až do 8.30 takže paráda. Dnes ale zase nemohl usnout vůbec a vytuhl před chvilkou
22. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahojte,

puzzi, teda to je drsný, myslím, že ty mámy máme fakt hodně podobný :grinning: se ti nedivím, že tam nechceš být.. ale tak si užijete ještě dovču s P. a šup domů.. :slight_smile:

evi, tak S. je dneska na tom stejně jako Tvoje M. včera, jsme z toho už dost na nervy, celý den brečela, usla jedině na rukách a to jen fakt na pár minut. asi tím vedrem a taky břicho.. no moje nervy.. snad už bude zítra líp, ikdyž má být ještě teplejki, to už asi chcípneme a mě rupnou nervy..

riuš, jak jde balení?

s tím spaním jsem na tom podobně jako mel, akorát většinou s. usne hned.. ale třeba předevčírem si od 3 do půl šesté vykládala a smála se na hračky a tp.. jsem myslela že vyletím z kůže :grinning:
22. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Tak už spí, houply jsme ho v kočáru a přenesly jsme ho. a máma pak něco ve smyslu, že se kvůli němu přece nebudeme hádat. Jsou to vypjatý situace, to beru neshody, ale štvou mě ty kecy o nervech v těhu apod., když jen normálně nespokojeně mručí. Jo, je to prostě největší nespokojenec v okolí a kdo za to může? :confused:
22. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
puzzi, prosím Tě na ty řeči kašli, tak řekni mámě že je asi po ní, že je ona taky pořád s ním nespokojená :slight_smile: a xo Tvůj táta na to říká?
a co moooře? teplé? už jsi jak černoška?
22. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Kay, táta na to nic neříká, je to alibista a je zvylkej.
Hele, to bych jí říct nemohla, to by byl průser :grinning:
Moře teplý i pro H a do hněda už jsem :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ranko,
teda noc docela dobrá. Teda když nepočítám to řvaní mezi třetí a třičtvrtě na čtyři. Samo se zlatíčko vzbudilo až ve třičtvrtě na jedenáct, takže 7 hodin bez jídla, umíte si asi představit řev hladového dítka. :sweat_smile: No ale mám v sobě skoro 7 hodin spánku, tak to bych další den s protivným dítkem mohla přežít. :dizzy_face: Už se těším na holky, teoreticky pokud si to mládě nějak neposune, tak by měl jíst kolem jejich příchodu, tak pak to bude chvilku zlatíčko k sežrání. :wink:
23. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobre ranko,
dnesni noc i u me dobra, mimco se konecne souplo vys a ja musela na zachod jen jednou a tak jsem spinkala skoro celou noc :slight_smile:
Tak v jedenact musim na imunologii, pak koupit darek L. ke svatku a pak za Mel a Lukynem, to je ale narocny den :wink:
Jdu vas docist :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Puzzi no ja bych to mame rekla, ze co se divi, ze H. je porad nespokojeny, ze to matre evidentne v rodine :slight_smile: Treba by ji to doslo :wink:
Jezis ja ti to more fakt zavidim, porad zvazuju, ze jeste pojedeme na last minute. L. by taky dovcu uvital, no musim to promyslet...
Jinak preji, aby dnesja deti byly spokojene a hodnoucke. I kdyz pocasi bude asi narocne...
23. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.