• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, no schladnutí moc nečekej, maximálně v metru. :wink:
23. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
hele tak mě napadlo, když jím ted furt ty sladké záviny apod., nemůžu mít z toho tu těhu cukrovku?
23. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ale taková blbost, ale tohle nesnáším. Napíše mi na chat, že ví něco děsně tajnýho, ale že mi to neřekne.Pak mi ještě zavolá a děsně se baví, že jsem zvědavá co to je. Prostě já mám vždycky strach, že je někdo z blízkých nebo známých těhotnej a nevím to dopředu a nemůžu se na to připravit. Neříkám, že to je zrovna tenhle případ..nevím, ale štve mě to. Tohle se podle mě nedělá. Pokud něco vím a nechci to říct, tak držím pusu a hotovo a ne tohle.
Vím blbost...ale mě to vytočilo
23. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
gucci, myslím že ne. Já žrala sladkýho požehnaně - hlavně ke konci těhu a cukrovku jsem neměla.
23. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
ježiši Mili, to by mě vytočilo do max obrátek.....pG je naštěstí slepička ukecaná, takže on mi dycky řekne do telefonu, že má pro mě překvapení a než se zeptám jaké tak mi to řekne :grinning:
23. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Mílo, tohle taky nemám ráda, ale mám doma podobnou slepičí prdelku jako gucci.
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Nic pomalu vypnu comp, abych ho mohla dát bokem a nepřekážel tady a začnu chystat kočár a protivného mladého. :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hm, tak já bych pochopila, že to říct nemůže, když je to překvápko. Ale tak si ho nechám pro sebe..a ne že ze mě bude dělat blbce.Fakt mě naštval a dost.Chová se podle mě jak malej harant.
Mílo, co by jsi chtěla od chlapa. :unamused:
mili: tak když je to překvápko tak o tom nemá mluvit ne a udělat překvápko :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
no a řekl ti to nakonec nebo jak?
Milu to bych ho kopla! :angry: To nemam rada...
No nic jdu se oblict a pomalu vyrazim na bus...
Neřekl nic, prej sem hrozná já...no comment :angry: .
Tak já se jdu pomálu obléknout a před půl vyrazím, abych tu Janinu stihla :sweat_smile: .
23. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
téééda chnušák
23. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
no tak si užijte sraz, já tu budu sama samotinká
23. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Teda Puzzi, tvoje máti to je něco. Tak to přežij a asi bych jí taky naznačila, že je ti to nepříjemné ty její řeči.
Milu:zab ho! :angry: :grinning:
Užijte si sraz.
Jo, ppoporodní hormony fakt paráda, jsem malýho kojila a přitom koukala na ČT4sport a opakovali tam záběry z Olympiády,jak vyhrála Špotáková a pak naší hymnu, celé kójo jsem prořvala, páč mi to přišlo hrozně dojemné. :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Čau holky, dík za názory, ale fakt věřte, že říct mámě něco natvrdo je spíš k horšímu, stejně se často neudržím a něco řeknu, např. dnes že je taky furt nespokojená a že jak může on bejt dobře naladěn, když furt kolem reptá. Tak se hned urazila, ať laskavě nesvádím vinu na ní, že ona za to nemůže, že je rozmazlenej a měli jsme ho víc nechat brečet. A to mi v prvních měsících furt říkala, ať něco děláme, aby nebrečel, že to se nemá nechávat. Když jsem jí to řekla, tak že kecám a že to není pravda a že si to stejně dělám po svým, prostě to nemá cenu!!! Ona pak najednou přeskočí a dobrý dobrý všechno super, Honzík si užívá vodu, tak máma nadšená a pak zas nanovo. To jiný nebude, leda bych se s ní přestala stýkat :sweat_smile: Se srpnem nevim, máma prej že ať nevyhrožuju a že to tu nemůžu vydržet kvůli H., pak zas má dobrou náladu, tak že si to tu užijeme... Věřte, že mámě naznačuju až až, se tady x-krát denně zhádáme :sweat_smile:
Máte vedro, jo? A chodíte taky někdo s miminama k vodě?
Tek, užij si výlet ve vedru!
Gucci, seš za kočku dnes, jo? :wink:
Jo a zapomněla jsem včera Majdě popřát k svátku, měla včera nebo někdy tento týden? Já tu nekoukám do kalendáře.
Užijte si sraz u Mel!
Mel, špendlík do pusy gratulkace :slight_smile:
Milu, mě by to taky vytočilo, nesnáším tohle nakousnutí a nic.
23. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
tetes: u toho bych řvala i netěhu :grinning:
puzzi: majda měla svátek včera :wink:
23. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Já u hymny taky řvu, akorát že bych v životě nekoukala na sport :grinning:
Normálně mě máma zkazila, piju pivo, dobrý chorvatský :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
my na sport koukáme často, si pamatuju jak jsem řvala, když Neumannová doběhla první a běžela k ní její dcera Lucinka, to byl doják
23. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
gucci:však jsem si taky na tebe vzpoměla, že za chvilku budu řvát i u písniček :grinning:
Ale je to fakt u těhdle záběrů bych řvala vždycky, stejně tak Neumannka, nebo Nagano, to je prostě moje....Jo,koukám, že o ní hned píšeš.
puzzi:tak to je fakt těžký s mami, asi ti nezbude nic jinéh než se nad to nějak povznést,vzhledem k tomu,že stýkat se spolu určitě chcete a ty nejsi myslím, nijak hrotící typ.
Dala jsem do alba fotky zvířátek.
23. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
tet: který fotky jsou nový? ty v posteli už tam byly ne?
23. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
jsou tam až teď :wink:
23. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
jééé už je vidím, božínku ti jsou nádherní a řekla bych, že si jsou podobní...chápu, že u dvojčat to není zas až tak nenormální :grinning:
23. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Tetes, nový fotos nevidím :sweat_smile:
Jj, máš pravdu, nejlepší je se nad to povznést, přesně jak píšeš, stýkat se s ní chci, máme se rády, tohle je prostě její rejpací nespokojená povaha, není to jen vůči mně, je to vůči všem, tak si to nesmim tak brát. Já se tu očaqs vykecám, ale rady snad ani nečekám, spíš pochopení nebo že to někdo máme někdy podobně :sweat_smile:
Gucci, jsem myslela, že spor´táci jsou tvrďáci a vono měkkáci :grinning:
23. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
puzzi: no my jsme tvrdáci tělem, ale měkkáci duší :grinning:
23. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
holky já se loučím
zítra fááááááááááá
23. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Tyy blaaaho, tak to jsme se s Milu vratili uplne presne. Behem 10ti minut zacala neskutecna bourka...
23. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Jani, no tady to teď taky začalo, a Lukýs konečně vytuhl. Tak mám obavy, že mejt se bude až ráno. Protože se mi ho za hoďku nechce budit kvůli mytí.
23. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme doma od Mel. Pařák venku hnus, fakt nechápu, jak se může něco takového venku vytvořit.
U Mel jinak byla super pohoda, koláč byl vynikajícíííííííííí, opravdu mňamka. Byt mají moc hezkej, takovej útulnej. No a Luky chvíli plakal, pak řval jako tur a pak z něj bylo hodňoučké miminko :dizzy_face: .Vlásků má teda, že by se mu daly dělat culíky :slight_smile: .
Tetes, dvojky jsou super, hlavně popis té jedné fotky:Kachna a Myš..to je jak v ZOO :grinning: .Jinak jsou opravdu nádherní a Kačenka na té fotce vypadá strašně spokojeně a jak si drží flášu, to je bomba :grinning: .No a Míša je kouzelnej a fakt si jsou podobní :sweat_smile: .
KOnečně déšť a trošku se ochladilo..supééééér.
23. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.