• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, dvojky jsou úžasné . . . :dizzy_face: Úplně k zulíbání.
23. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Tetesko ty jo vy jste si vyrobili nadherna zviratka. A Kacenka vubec nevypada, ze by byla mensi nez Michal. Ale jsou k zulibani, takovi smudlicci.
Mel kolac byl vynikajici, velka mnamka. No a Lukyn je taky zlaticko, jsem si ho krasne pochovala, super to bylo.
Jupiii je chladneji, konecne!
23. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Jani, Mílo zase tak nepřechvalujte. Normální koláč. :wink: No otázka zní jak dlouho bude chladněji, tady už zase svítí sluníčko na plné koule. V bytě 27 venku 20, ale už to stoupá.
23. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Mel ale uz se podstatne lip dycha, si tady vylozene lebedim v chladnem pruvanu :wink:
23. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Jani, no nakonec se dítko probudilo, hystericky si zařvalo, tak jsem od něj nakonec houpajíc ho na míči vpravila jídlo (měl jíst až v osm) a teď už snad bude konečně spát. Byl hodně přetažený, od dvanácti hodin spal sotva 1,5 hodiny a to vůbec né v kuse, což u něho není normální.
23. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
Tetes, Myška i Kachnička jsou úžasný, moc krásný, jak spinkají všude a jak je kačenka vlasatá a prostě úžasný krásný super, gratuluju, to je stejně hezký, jak jste najednou 4-členná rodina, viď?
Holky, fajn, že jste si užily sraz!
Máma uvozila H v kočáru, vevnitř je 30, tak ho tam dáme, až se ochladí.
23. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jezis ja v ty tunice vypadam jako bych mela za chvili rodit :grinning:
23. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tetes, to jsou krásný fotky, moc se vám ty děti povedli. Kačka vypadá uplně spokojeně, je vidět, že je už v pohodě.
23. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tetes děti máš fakt nádherné, strašně roztomiloučké, už mi to přijde strašně dávno co byl Vojta tak malinký :dizzy_face:
Mel Lukášek je taky moc roztomilý a hodně vyrostl, a jak krásně drží ten spedlík, šikulka :slight_smile: a super že vám vyšel srazík
Puzzi vedro nezávidím, tady dnes taky bylo přes 30 a fakt jsem Ti mooooooooc záviděla moře :slight_smile:
My jsme byli na rehabce, byli jsme pochválení že Vojta dohnal to opoždění, už na na tom jak má být, ale větší problém je, že furt má hlavičku nakloněnou na jednu stranu a víc ji používá, otočí se už někdy na bok, ale jen na ten jeden, začíná se plazit, ale taky na jednu stranu, to se musí vycvičit a pohlídat, snad se to zlepší
Jo a už máme objednané stěhováky na sobotu 1.8, supéééééééééér :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Rio ty jo, to uz je za tyden, to tak neskutecne leti! A uz to vi tchan?
23. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj děvuchy.
Mel fotky pěkný, ještě že tam nemám vidět ksicht :sweat_smile: .
Rio, Vojtí je šikula, že to tak pěkně dohnal a to stěhování je už příští týden supeeeeer, bomba a perfektní zpráva
:grinning: .Jinak my měli dnes na umytí interieru auto a musím říct, že teda super. Jsem nečekala , že to tak moc prokoukne. Kluk byl šikovnej nooo a :sweat_smile: božínku byl to trošku hošánek a Honza se mu očividně líbil :grinning: .
No a taky máme za sebou první prohlídku domu a na to, že to je okál, tak jsme teda byli překvapený. Je zateplenej, sklepy moc pěkný a čistý, garáž na dvě auta, nahoře 4 + 1, ale místnosti jako blbec velký. Okna sice původní, ale pěkně udržovaná a seděly dobře. Zahrádka akorát i na bazén. No vypadalo to dobře.
Teď jel H. ke tchánovi říct mu o našem úmyslu jít pryč, tak uvidíme jak to dopadne :sweat_smile: .
23. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Mili tak to držím pěsti aby to tchán viděl jako vy a podpořil vás
Jani tchán to neví, už by mu to měl ale m. říct teda
23. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jé, to jsou pěkný fotky s Lukáškem. :slight_smile:
Děkuju za pochvaly dětiček. :slight_smile:
Jsem nakojila a šla jsem s kámoškou na vodu a na zmrzku. A zase obnovíme tradiční pondělky. Kámoška teda říkala, že jsem nezmar, že se z porodu hrabala tři měsíce....tak nevím, doufám, že nejsem moc divná, že si takhle od dětiček na hodinku vypadnu???
Rio:ty jo, dneska samé úžasné zprávy u vás. :dizzy_face:
Mílo:držím palce s tchánem. Hele a už jsi z H. dostala to překvápkol?
23. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Rio, reha super a už jen týden taky dobrý!
Milu, jsem zvědaf, co nakonec vyberete a co tchán na to!
tetes, taky doufám, že nejsi divná, páč mně na tom nepřijde nic divného na hodinku vypadnout, seš super pohodářská matka, vyhlásím tě matkou roku, páč dvojky a po porodu a úsměv na tváři, fakt poklona :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Jé, Steffi, ty už máš těhu břicho, jů :slight_smile:
Luky naháček dost dobrej.
Milu to sluší. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes fakt budeš matkou roku. A co by na tom bylo divného vypadnou jednou týdně na hoďku pryč? Potřebuješ nabrat síly i jinde. :wink:
Rio, super, takže stěhování za dveřmi a Vojtík je prostě šikovný kluk.
Mílo, takže se nakonec přeci jen budete stěhovat?
Mě někdo vyměnil mého hodného chlapečka za ještě hodnějšího chlapečka. . . Usnul po sedmé hodině spal do třičtvrtě na jednu, nabaštil se a zase skoro hned usnul a spal do šesti!!!! :dizzy_face:
24. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko to je krasa jak to zvladas :slight_smile: Fakt jste pohodova rodinka. A jen vypadni, at si odpocines...
Mel no vidis, jak je Luky hodnoucky :wink:
Milu no vidis a ty jsi okal odsuzovala uz predem :wink: Co tchan, souhlasi?
Rio tak to jsem zvedava, jaka bude reakce tchana...
Ja dneska spala, ale budila jsem se nervozitou z dneska, snad bude vse OK...
24. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Jani neboj, určo bude vše v pořádku. Jsem zvědavá kdo se v pupíku schovává. :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Mel to ja taky :wink:
24. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
bré ránko

dneska mám úplně narušený cyklus....dycky jsem ráno sama doma (pG chodí do práce, když já vstávám), pohoda jazz....jenže pG má dneska večer akci z práce, takže šel do práce až po mě :angry: , když mi šel na Nově ranníček Tůpy a Binů, tak mi to přepnul, prej blbost jak mraky, a to jsem mu přitom tu úvodní písničku z toho ranníčku zazpívala :grinning: ...pak jsme se museli střídat v koupelně, no děs běs

pak jsem šla do trafiky, že si koupím časák do vlaku, většinou si kupuju něco o bydlení a dnes jsem si koupila Maminku :grinning: , no už mi fakt hrabeeeeee

dnes končím 4 měsíc, na tuto počest jsem si sundala piercing z pupku :grinning:

jdu vás dočíst...
24. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
tak koukám srazík super, Luky už je hrozně velký, hlavně na té fotce, jak ho drží Mili :grinning: a těch vlásků, to je mazec...koláč děěěsně závidím
rio:vidíš, jsi šikula s tou rehabkou a stříhej si metr do 1/8 :wink:
tet: mě to teda taky divné nepříjde :wink:
24. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Janča už šla?
24. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Gucci, časopis maminka není v tvém stavu naprosto nic nenormálního. :wink: Gratuluju k ukončení 4 měsíce těhu. :wink:
24. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Zdar děcka.

Tak tchám to schválil a prý že máme zkusit něco hezkého najít, že se to teď vyplatí. S tím, že náš byt budeme zatím pronajímat a pak třeba za pár let, až budou ty nemovitosti zase za vyšší ceny..pokud budou, tak to prodat.
Jinak okál jsme se domluvili, že raději ne i přes to, že to vypadalo zachovale.
No dnes jedeme znovu na dva baráčky, tak uvidíme.
Jinak už vím to děsně tajný...samozřejmě naši známý co mají už malou holčičku, čekají další...moc jim to přeju, ale samozřejmě jsem to včera večer ořvala :frowning2: .
Tetes, jsi naprosto normální a obdivuju tě, že jsi se dokázala tak strašně brzo po porodu dát takhle perfektně dohromady a jsi fakt borec :wink: :slight_smile: .
Gucci gratuluji k ukončení 4.měsíce a vyndání percingu :grinning: .
Rio, tak jsem zvědavá na reakci tchána..to ti povím...
Mel vidíš, přijely tetky koníkovky a jak je Luky hodnej :grinning: .
Jo a teď mi psal H. že jdeme v úterý na daší baráček :grinning: .Čéče my se nalítáme :grinning: .
Jani..tfuj tfuj ať dopadne kontrola co nejlíp a hlavně už konečně víme, že to je fakt ten kluk :sweat_smile: .
24. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Janča píše, že je vyklepaná jak ratlík a že je tam dost lidí, tak to bude asi dýl trvat
24. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Mílo, ach jo. Tyhle "tajnosti" by Ti to měl když tak říct nějak normálně, ale né takhle když ví jak dlouho se snažíte. :frowning2: :cry: :angry:
24. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
No já mu to taky říkala, nevím o co mu šlo, když to ví...asi to teplo včera..ale prostě víš jak jsem vám říkala...přesně jsem věděla, že to bude něco kolem těhu :frowning2: .
24. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Mílo vím, ale stejnak. Měl by použít fakt mozek. . . . No co by jsem chtěla od chlapa, že? :unamused:
24. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
ježiši Mili, to je trdlo ten chlap....na holou by potřeboval :angry:
24. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.