• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi,čůrání je v pohodě,mě třeba i napadlo,jestli to nemám po tom IUI,docela hodně mě roztáhl a cítíla jsem,jak mě zabolely rodidla :frowning2: ,ale břicho mě začalo pobolívat od úterka,zítra zavolám na gyndu a odpo si tam dojedu,abych měla na víkend klid,u mě fakt nemůže nic probíhat normálně,když to nebylo ovulační krvácení,tak to jsou zas bolesti v podbřišku a nějaký zánět,bože můj :cry:,copak nemůžu mít ani jednou po IUI klid a normální průběh?mě to fakt už s....
21. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak jsem dorazila zjistit, co Pajda...
Určitě to bude v pořádku!!!! Spolubydlící je mi moc líto, ale jak to psala Tetes-měli by trochu myslet na rozmístění pacientů...
Víc už asi ani nebudu dočítat, měla bych jíit chrnět...
21. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jé, tak když tu nejsem, tak máte zrovna takový téma. :grinning: My byli na tom vítání - řvalo tam jediný dítě... Hádejte kdo! :angry: Jen jsme nasedli do auta, úsměv přes celej obličej, já se z ní fakt zbláznim. :sweat_smile: Jinak to bylo extrémně trapný a dostali jsme medvěda. :rolling_eyes:

Kay, hele, zrovna dneska jsem si připadala jako totálně neschopná matka.
Přeju, ať se to brzy zlepší... Je to náročný, jak nikam nemůžete a nikdo k vám, ale to se brzy zlepší... S tím dudlíkem se netrap, já to taky hodně (zbytečně) řešila, ale ono se tím dítě hodně uklidní.

Ještě k těm jedináčkům... Já si taky myslím, že je lepší mít min. 2 děti, ale momentálně si prostě nemůžu pomoct... :sweat_smile:

Ježiš, chudák Pajda!!!! :frowning2:
21. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj, tak jsem dočetla za celej den, uf dřina veliká :fearful:

Pajdinku prosím pozdravujte, držím palce, určitě to bude dobrý!

Kay i když se ti to ted nezdá, ono to rychle uteče, nechápu jak můžou být A. skoro 4m :sweat_smile: Začátek je náročnej, nervy a hormony na pochodu...ale hlavně to neřeš !Stelinku přikládej jak bude chtít a jak budeš ty zvládat.Dudel bych klidně dala, pokud bych viděla, že pomáhá..

Mili ty seš teda éro, fakt si mě pobavila :grinning:

Lao,zapoměla jsi, jo :grinning: si to dej příště jako upomínku do mobilu :grinning:

Evi, M. dostala medvěda, ne? teda pardon vyřvala si ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
...jo maminky, nevíte některá co na lupy u miminka? teda nevím jestli jsou to lupy, ale za poslední dva dny se něco jako lupy A. vyskytlo v hlavičce
21. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Anip, to asi nejsou lupy - na ty šupinky tu někdo něco psal, ale nepamatuju si to... Zkus kouknout na net.
21. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
jo už na to koukám, je to asi seborea, ale rady se trochu rozcházejí.Někdo radí mastit, jiný nemastit :confused: doufám že se mu to nerozleze, asi zkusím zítra infadolan a vyčesat...to bude řev, na hlavu je děsně citlivej!
21. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Anipp: dobrej krém je tenhle
http://www.lekarnaaurelis.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=448756
nebo třeba i slunečnivocý olej na promaštění a vyčesávat.
21. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
jejda terky díky moc :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
já se teda taky přidávám do řady, která propaguje další mimčo :sweat_smile: Ale chtěla bych alespoň 2,5 roku odstup, i kvůli císaři a samostatnosti staršího dítěte. Navíc v Praze asi nehrozí, že by mi vzali 3letý dítě do školky a tak.

Evi s tím sexem: poprvý po porodu to byla hrůza, bolelo mě to ještě asi 2hodiny poté (a to jsem nerodila normálně, takže nejsem dole vůbec šitá :pensive: ) ale pak už skoro vůbec a od tý doby je to pohoda, chce to překonat ten strach.
Na vítání jsme aspoň dostali knížku básniček od Kainara a CD s písničkama pro děti, medvěda bych taky nechtěla
:sweat_smile: A mám pěkný fotky od profíka, zatím teda ne u sebe.

Kay: to se určitě časem zlepší, budete chodit ven a Stela začne víc vnímat, bude s ní větší sranda. Já jsem byla taky v únoru hotová, sledovala jsem teploměr, a když hodně mrzlo, musela jsem zůstat doma, manžel přišel až v deset večer, tak to na mě taky padalo. Teď se tomu zpětně směju, lítám venku na sluníčku s kočárem, chodím i mezi lidi a scházím se s kamarádkama, to se nedá vůbec srovnávat. Buď ráda, že je léto před tebou, sluníčko a krásný počasí.

Pajdě držím palce, ať jsou všichni v pořádku!

Campi: to je fajn, že už jste s F. v pohodě, já jsem včera poprosila švagrovou, jestli by k nám nešla hlídat (jen teda pobýt v bytě, když M. bude spát) Mariánku jsem nasměrovala tak, aby před devátou usnula jak špalek, snažila jsem se jí unavit na plavání a i pak doma, takže pak padla a spala, švagrová se dívala v obýváku na film. Šli jsme s V. na koncert Beatles revival do pasáže do Kotvy, jsou to jeho spolužáci ze střední a hrajou až od devíti večer, dorazili jsme tam až teda před desátou a byli jsme tam do půlnoci, poprvý od porodu někde sami spolu,ale zas takovej vodvaz to nebyl, tak nevím, jestli příště ještě něco organizovat. V. to ani moc neocenil
:unamused: pořád komentoval to, že je švagrová nesamostatná (při tom je sama v šestým měsíci), tak jsem mu říkala, že nehlídá lezoucí dítě, to bych jí taky nesvěřila, je pravda, že by si fakt nevěděla rady, když M. brečí, tak pro mě normálně dojde (třeba vedle do místnosti) že si jí mám dojít uklidnit, že neví co s ní. Ani to nezkusí :confused:
Oceňuju, že má V. strach o Mariánku, ale beru to tak, že mu je úplně jedno, jestli bude někde se mnou, M. je teďka přednější :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj holčiny moje. :slight_smile:

Tak co ta naše Pajdinka, myslím na ní pořád a doufám, že měla klidnou noc a dnes maximálně zítra jí pustí domů ať je pěkně v klidu.

Evi, tak M. je teda dobrá..musí přece tak krásná ženská na sebe upozornit hned na začátku, třeba tam byl kluk, který se jí líbil a on si jí nevšímal...no a ty by si pak neřvala :grinning: . No hlavně, že jste to zvládli a máte medvěda. :slight_smile:

Kay, tak to je Stelinka takový kakací miminko a to je dobře, aspoň jí netrápí bříško, prostě šikulka :dizzy_face: .

Terky, super, že jste si vyrazili, to je potřeba. A že švagrová je nesamostatná a bojí se i když malá zapláče a sama je těhu..no nevím, ale myslím si, že až se její mimi narodí, tak to všechno přijde samo
:slight_smile: .

No a mě dnes začínají inventury a to mě teda vůbec neba, to je vždycky tak trochu stresík a já to všechno vedu :confounded: .Cca 40 lidí na dvou lokacích.. :unamused: . No jsem zvědavá jak to dopadne a jestli výsledek inventury bude tak dobrý, aby za ní dostali prémie. No vždycky tady kouzlím, aby to tak bylo.
22. kvě 2009 v 06:33  • Odpověz
Pajda píše:
Spala jsem tak 2 hodiny, obě kolegyně příšerně chrápaly a navíc té u okna byla zima, tak ho zavřela a já myslela,že se udusím. Bez okna neusnu. Dneska mě určitě nepustí, křeče mám pořád a říkali min. 3dny že tu budu.Doufám, že se přes den dospím. Pozdravuj prosím holky.

Chuděra naše malá..už aby byla doma. :frowning2:
22. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobre ranko,
Evi no tak Majda je spravna zenska a vsichni o ni musi vedet ne :slight_smile: ale chapu, ze pro tebe stres...
Jejda Pajda nemela moc dobrou noc, ale to asi nikdo v nemocnici, kdyz neni na samostatnem pokoji. Chjoo to si tam polezi o vikendu chudera mala :frowning2: Snad na neco aspon prijdou, co ji chybi, aby to aspon k necemu bylo!
Milu inventuru nezavidim, ale ty to zvladnes!

Jinak ja mam dneska odpocinkovy program a odpoledne toho gynekologa :slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Pajda pise: Ahoj, tak uz mam po vizite, na ktere jsem se nedovedela skoro nic. Kapacky uz mit nebudu, jen tablety, tak uvidime. Odpol. se stehuju na dvojluzak. Moc jeste neni a krev taky ne. Bolesti jsou ok kdyz lezim, ale beda jak se postavim. No uvidime zitra. Ted jdu chrnet. Pa
22. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
bré ránko

tjo co to čtu o Pajdi...jdu vás dočíst honem
22. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
tjooo tak to je pecka...a já myslela, že Pajdi plaší :frowning2: , ještě, že do té nem. jela a Pajduláci jsou v pořádku, ona to určo nějak zvládne, i když sousedky na pokoji nic moc, chudák ta s tou holčičkou, já si to vůbec neumím představit a zajímalo by mě jak se to může stát
22. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
já ted nad tím přemýšlím, co by mě dohnalo k tomu, abych jela do nem.....já jsem v tomhle děsná...máma je totiž zdravotní sestra, tak já mám furt zakodované, abych ty dr. zbytečně neotravovala
22. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Gucci to mam stejne, i kdyz v tehu jedu hned, kdyz se mi neco nezda...
22. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
tak my dnes rekord, spal od 9 do 3.15 pak teda v 5 jsem si ho brala do potele protože ho bolelo bříško a spal na mě do 8, pak už jsem mu musela pomoct trubičkou se vykakat jak tlačil a poplakával.
jinak večer jsme se dost pohádali sm. padlo i slovo rozvod - z mých úst....poslední dobou mu na mě všechno vadí, furt mě opravuje, něco mi vytýká a doma mi nepomůže s ničím :frowning2:
chudák pajda, napíšu jí sms
22. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
rio: tjo co se děje? to muselo být hustý, když už mluvíš o rozvodu...

jinak já mám za sebou opět šílenou noc...no ale čekala jsem to, když jsem už tři noci krásně spala...musela jsem na wc, začlo mi být samo hned zle, nemohla jsem usnout, přemýšlela nad kravinama...no dneska to bude príma den
22. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
jo a taky jsem měla zimnici v noci, asi 3x, vůbec nechápu z čeho, venku bylo teplo
22. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Evi, takže Madlenka taky jednou nebyla superhodná? :grinning:

Anipp,vidíš, upomínka kvůli och och mě nenpadla :grinning:

Moc myslím na Pajdu a Pajduláky!!!
22. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Rio šmarjá...já chápu že nervy máš na pochodu a pak člověk řekne i to co nechce. Tak držím palce ať se to mezi vámi urovná.

Gucci no to je teda blbá noc..to já bych byla v práci tuhoň :unamused: . Tě obdivuju že si nezůstala raději doma.

No a s těma nemocnicema jsem na tom stejně..nebýt 2x manžela, který mě vyloženě dotáhl do Krčské nemocnice, tak tu nejsem...Od té doby jsem jakž takž poučená..ale nechávám vše taky tak nějak na poslední chvíli.

Ale pokud budu těhu, tak vím, že jakmile budu mít pochybnosti tak jedu, nestojí mi za to, abych si pak něco vyčítala..jsou tam přece od toho a basta a tvářit se můžou jak chtějí.
22. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
jo jinak včera pG překvapil a jak překvápko mi koupil bílou orchidej v květináči :sunglasses:
22. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj ...jeziis chudera pajdula...tak snad ji na neco prijdou a doufam ze to nebude vazny..
puzzi myslela jsem tri pleny..ale pak v noci dobry dvakrat obri naloz a podarilo se mi ho uspat v devet a chrnel do tri a pak chrnel teda uz jen do sedmi a jeste u me ale aspon ta prvni etapa je dobra zbytek vychytame:slight_smile:))
gucci ja kdyz otehotnela v recku tak jsem mela silenou zimnici jen jednu noc..a to samy jsem mela pri tom mimodeloznim...pak uz ne
evi madlenka dostala medvidka jooo o :slight_smile:))) u nas se dostava naky zlato ale nevim co to bude za kravinu
annip alexovi to haro nevypadalo vid jen zhoustlo?
jani ty oe do 4 nevydrzim ....a nmyslim ze stopro bude foto a to uz dostaes i tehu prukajdu neee?
ty jo rio to mate na prd tohleto ale ja to mam taky ..jsem dost nastvana kdyz prijde M. z prace a zacne nmi radit co mam s malym delat po celym dni kdy jsem totalka hotova..tak ho vzdycky servu ..on se ohradi ale ak se to snazi urovnat ..vi ze je toho na me moc ale neuvedomi si to vcas ...neboj to prejde musime do vydrzet
ja teda byla po operaci hodne rychle pryc takze ja ani nevim..jsem byla jen na tom pooperacnim a na mym pokoji jsem byla asi tak 2hod
22. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
ty jo gucciku tak to je krasa :slight_smile:)
ja jdu ted varit maso na mrkvi mam na to uz strasne dlouhou dobu chut ..tak se tesam :slight_smile:))
22. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
teri: jj, tak mimoděložní mi už ted snad nehrozí :wink:
22. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ráno,
nakukuju co Pajda,snad to bude dobrý a bude moct jít domů :wink:
Maruška včera i dneska spala do 9.15,nevěřila jsem svým očím.Ráno v půl sedmé má pravidelně mlíčko a pak ještě usne ale takhle dlouho ještě nespala.A to večer chodí spát před sedmou :fearful:
U nás je dnes děsný ale fakt děsný dusno,fuj,já se svými návaly trpím jak blázen,chodím doma jen v kalhotkách a i tak jsem úplně hotová :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky, az budete psat Pajde, tak moc pozdravujte a at jí tam udelaji poradnou údržbu a snad bude mít potom v dalších měsících těhotenství pokoj.

rehos: tady fouka studenej vitr, zadny dusno :fearful: . Maruska je beruška zlatá, musí být vyhajaná dozlatova.

rioko: my se rozvadeli od porodu uz taky nekolikrat (vetsinou na muj popud). Pred 14 dni jsme meli dost hustou vyříkávačku a od tý doby klid - neříkám, že uz se nikdy zadna krize neobjevi. Nekdy je dobry to fakt vypustit, pohadat se a clovek si uvedomi, jak to vlastně je a jestli se ještě chce snažit.

F. je porad stejnej, ale nejak me od ty poslední hádky nestve. Dneska je doma, já pracuju, kolegyne dela zkousku, tak vyrizuju zakazky (a jsem z toho pekelne otravena).
22. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jé, Gucci, jedna bílá orchijééééééééééééééééé.... :dizzy_face: :grinning:
S lítáním po doktorech jsem na tom stejně... Ale v těhotenství jsem valila k Dr. při jakékoliv pochybnosti.
Jé s tím vítáním jste mi připomněly, že bychom vlastně někdy o prázdninách měli dostat od města ty 4000,- :slight_smile: No budou se véééééééélmi hodit.
Rio, takových hádek určitě ještě bude. Je to ale na prd, když chlap nepomůže... Mě zas včera večer naštval MM, dolezl z práce, kde sedí celej den u PC a místo toho, aby si vzal malýho, hodil si noťas na klín a serfoval po netu.... :angry: No na potlamě....
22. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.