• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay: tak myslím, že ohledně Janči jsme tady tipovali všichni stejně :grinning: :wink:
24. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Nene Evca tipovala holku :wink:
24. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Kay dekuji :wink:
24. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
jani a jdete na 3D/4D?
24. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Gucci nevim, ja o tom porad premyslim. L. si mysli, ze je to zbytecny...
Ty joo ani nevite, jak se mi ulevilo, ja mela takovy strach, aby bylo vse OK. Ted uz si to teho snad zacnu poradne uzivat :wink:
24. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
já včera posílala obrázky z toho 3D/4D UTZ pG a on říkal, že se mu to vůbec nelíbí, že je to strašidelné :grinning: :grinning: pakoš

jj to věřím :dizzy_face: :dizzy_face: Kubíšek náš :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Čau holky, dneska je dobrej den, Honzík zatím celkem dobrý nálady, je to super takhle! Večer šel spát v osm v kočáru, v devět přenos do postýlky, noc dobrý, v půl šestý kňourání, tak dostal mlíko, ale doufala jsem, že ještě usne (vypadal). Máma hned, že šel dřív spát, tak ať se nedivím, že vstává... Haha, Honzík vyslechl má telepatická přání, po mlíku okamžitě usnul v postýlce a spal do půl osmý! prostě čím dřív spát, tím dýl spát, resp. jak kdy, taky je to asi náhoda.
Dnes dobrá nálada, máma od rána pracujovala něco do práce, ale zvládla jsem Honzíka i nádobí a najíst se, hrál si celkem dost chvílema sám, v kočáru dobrý, teď spí, tak snad i odpo bude ok. Jo a nasral si do bazénku a všimla jsem si toho bohužel až když si to dával do pusy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel, taky dobrá noc, tak jen tak dál i přes den :wink:
Gucci, Tůpy a Binů je kravina nad kraviny :grinning: Ale dobrej trénink na Gučátko :grinning: A zítra hurá do pátýho měsíce, tyjo :wink: Já jsem dneska přemejšlela, že včetně těhotenství už mám za sebou 16 měsíců s Honzíkem (beru to až od // cca). Uf a přežila jsem, hurá :grinning:
Milu, bombič, že tchán to takhle vstřícně vzal, takže hurá vybírat, raději fakt pomalu a jistě, něco super najdete!
Achjo, to je fakt trapný s tím překvápkem, měl ti to H. říct normálně, sakra, já když byla snažilka, tak se na mě tyhle zprávy jen sypaly, v práci to bylo min. 10 těhotných za tu dobu.
Tetes, co jizva vlastně, 2 týdny po už je to celkem ok?
Steffi, chlapeček fakt? Jé :slight_smile:
takže holčičky vyhrávaj? Já měla furt pocit, že je tu překlukováno.
Gucci, 3,5 cm pindík ve 21tt, to by byla hadice po narození :grinning:
24. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Gucci mi se ty obrazky docela libi, ale nevidim v tom prinos..
Puzzi H. je sikulka, je treba hovinka hned ochutnat :grinning:
Jinak jeste to neni 100%, ale s velkou pravdepodobnosti chlapecek :wink:

No vidis Milu ani jsem nereagovala na to, ze to je super, ze tchan schvalil vas plan. No vidim to tak, ze do konce roku se stehujete a ty uz budes tehu :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
No nic, jdu se opalovat na balkon. Gucciku kdybych te uz nestihla, tak prijemnou cestu Pendosem domu..
24. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jani díky moc a ještě jednou gratulace :wink:
24. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Gucci diky, uz se tesim na tvuj velky UTZ. ale myslim, ze u tebe uz muzeme jen cekat potvrzeni chlapaka :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
no potvrzení, my to ještě nevíme :grinning: , dr. v pondělí pohlaví neřekla :wink:
24. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
jééééééé a kdo má zítra svátek? Kubík :dizzy_face:
24. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
holky tak já mažu, budu u našich až do středy, ale budu vás kontrolovat :sunglasses:
tak fáááááááááááááááááááááá
24. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
ahojte
Tak jsem zpět z dovolený,ale na dočítání je toho tady moc tak prosim jestli mi někdo shrnete novinky???Jenom jsem postřehla že steffi už ví že bude kluk :dizzy_face: :dizzy_face: Tak gratuluju,však už tady začínalo bejt přebuchtíno :slight_smile:

Dneska jsem byla u dr. otevřená jsem na špičku prstu,ale nevim jestli to znamená že už se něco chystá sem se nezeptala :sweat_smile: Jo a zejtra budu mít konečně skříň tak si budem s manželem hrát a stavět a pak můžu konečně přivízt věci na mimčo
24. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Mysky, znamená to, že jsi na špičku prstu, teoreticky chystání na porod, ale klidně můžeš přenášet, to je prostě do poslední chvíle záhada :slight_smile: Doufám, že sis dobře zajezdila na kole a zasportovala na dovče :_D
už tu dlouho nebyla Campi, že?
Nojo, Steffátko Kubítko má zítra svátek :slight_smile:
Gucci, užij si u vašich a pozor na schody :grinning:
24. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Teda Mílo, já se z tebe picnu, prej jsem si ten femur odměřovala. :grinning: :grinning: To by jsi se nsad nechala na 20 let zmrazit,abys ho ještě využila,co? :grinning:
Jani, ještě jednou velká gratulace k chlapečkovi.
Puzzi:jizva se pomalu hojí...takže dobrý. Hele, Honzík je teda fakt hovňosek,ale je dobře,že s tebou peče a hned jste vytřeli mámě zrak, že ještě spinkal.Tvoje mami komentuje úplně všechno,viď? :angry:
24. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
puzzi na kole jsem nejezdila,už se neohnu na řídítka :grinning: Tvoje memka dělá takovou dusnou atmosféru?? :confounded: Snad se to uklidní a dojde jí že v první řadě jsi ty rodič a každej má svoje metody na výchovu
Tetes ty už máš doma i Kačku?? :dizzy_face: :dizzy_face: Na ní vůbec neni poznat že měla krušnější začátky.Jsou s Míšou moc krásný :slight_smile: :slight_smile: Jak to zvládáš?Už se cejtíš lepší??
24. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Holky, dík, no uklidní neuklidní, až bude mít zas máma blbej den, tak zas budou kecy, když má dobrej den, tak jsou jen tu a tam "Nešlapej na ten schod tak dupavě, spadne to s tebou" - se mnou to nespadlo, ale s mámou druhej den jo :grinning: ´"Uhýbej těm lidem, když jdou proti, choď rovně..." :sweat_smile: No comment :grinning:
24. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Jani moc blahopřeji, další kluk do party :dizzy_face:
teda jak mě to balení bavilo tak je to čím dál větší pakárna, hlavně máme pořád moc věcí nezabalených a už zase žádné krabice, nevím už kde je brát
24. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Mysky vitej zpatky z dovci. Doufam, ze uz nikam nejedes a budes sporadane doma az do porodu :wink:
Otevrena na spicku prstu, to je tak na centak, jeste ti jich 9 chybi :slight_smile:
Holky diky za gratulace k chlapeckovi. A ano ano zitra to s Kubikem oslavime. Pokud teda previt hejbne tou svoji prdelkou nekam jinam, jelikoz me to uz fakt boli!!!
Rio nedivim se ti, ze te baleni nebavi, me by nebavilo od zacatku :slight_smile:

Jo Tetesko to ti musim rict, vcera se me L. ptal, kdy jedem do Plzne, ze ty vase sladke mrnousky musi videt. Prej sjou straaaasne moooc kraasni :slight_smile: Jsem zirala :grinning:
24. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Puzzi, ty voe to je masakr. Mamince asi ještě nedošlo, že už jsi dospělá,že? :sweat_smile: Jsi určitě musela co dělat,aby jsi skryla smích, když ten schod s mámou spadl,co? :grinning:
Mysky:jj, Kačka už je doma. Já se cítím ok.
Akorát dneska mi P. brutálně nasral!!!!Jenže teď jsem vzala obě děti k nám do postele,páč broukaly a měly hlad a jak jsem je dala k sobě,tak se navzájem začaly požírat :grinning: Míša Kačce hlavu, Kačka Míšovi ruku, pak jsem je dala do stejné úrovně a začaly se "líbat", ale ještě předtím Kačka Míšovi sežrala nos, jak viděla něco vystouplého (bradavka),tak se po něm vrhla. :grinning: :grinning: Nenechaly jsme je se "trápit" dlouho asi minutu a půl a řehtali jsme se u toho oba jako pitomci. Fakt to byla sranda.
Steff, po šestinedělí plánujeme takovou menší sešlost s grilovačkou apod., tak potom dám vědět a určitě vás rádi přivítáme. :slight_smile: A že teda díky L. za pochvaly, to potěšilo. :wink:
Rio:už to tchán ví? Ještě nic nezpozoroval?
24. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Tož zdar děvuchy,

Puzzi, tak paráda, že Honzula je tak šikovnej a tak pěkně spinkal. A hovínka ty se ochutnat musej a kdo je neochutná tak jako by nebyl :grinning: .
mysky ahooooj, konečně z dovčy a teď se pomalu připravovat na porod..už se těšíme na další přírůstek :slight_smile: .
Tetes, to musí být bomba jak píšeš, že se navzájem "požírali"..to musí být kouzelné.
Rio balení nesnáším od začátku :grinning: .
No a my byli na dvou baráčcích a :
ten první děs a hrůza :grinning:
ten druhej ušel, ale taky se nám tam něco nelíbilo.
V neděli jdem na další dva a pak to na chvíli utnem, pže v pátek máme sezení s pánem ohledně hypotéky a tam se přesně dozvíme na jak velkou hypotéku máme a jak to vůbec chodí.
Jinak jsme usoudili, že jestli to bude s těma baráčkama podobné jako to co jsme zatím viděli, tak to bysme do žádnýho nešli. prostě za každou cenu to ne, to holt budeme mít v Krči 3+kk a hotovson. :grinning:
24. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
tetesko a cim te nasral???
hele to musi bejt fakt parada takhle ty deticky vedle sebe....jsem na ne zvedava ....se tesim az bude s dvojkama srazik .....
24. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
teda puzzi matka tva je normalni teroristka ..kam se na ni hrabou deti :slight_smile:)))
hele ty schody ja bych se asi pocurala smichy :slight_smile:))))
ty jo nekdo mi poslednich par dni vymenil hodnyho olika ...koukam ze ho asi presoupli bud na plzen bo letnany..koukejte ho vratit!! :angry: :angry: :angry:
no nejspis je to tim pocasim
rio ty voe se dost bojim te reakce tcha
milu hele jetej dum nebude nikdy dokonalej a to je na nem podle me to nejhezci
24. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Další den za námi, H. usíná, jsem zvědavá, jak to půjde, jestli začnou breky, tak jde do kočáru, páč na to nemám nervy se s mámou dohadovat, jestli ho v postýlce nechat nebo ne. :sweat_smile:
Ale aby to nevypadalo zas tak jednostranně, tak to s mámou chvílema je i docela fajn, např. mě naučila na pivo, tak si dáváme :sweat_smile:
Tetes, to muselo být krásný, jak se na sebe dvojky vrhaly. Vás usmířily, to je hezký. Já se taky hlásím někdy v září na návštěvu / nebo ty k nám, už se na dvojky moc moc těším.
Milu, tak dnešní baráčky nic moc, ale to je holt normoš, oni to vychválej a je to barabizna, to chce čekat, až to bude fakt jednou ono!
Tek, to bude stopro počasím! Anebo si dojdi k tetesům, ty maj teď dvě hodný, tak třeba vyměněj za kluka z plakátu :grinning:
24. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
no ale to by mela teteska moc jednoduchy vis co uz umi nakej rezim ...dokonce uz i plave a navic prave je to slavna osobnost :slight_smile:))))
ja myslim ze teteska by je nevymenila ani za milion!!!
hele tak super ze tenhle den byl ok ...ja udelala na zejtra k tchy buchtu tk snad jim bude chutnat ..a desne se tesim k tomu holici pac fakt vypadam strasne
24. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Si myslim, že by je neměnila a já bych toho svýho asi taky neměnila, sice je prudivej občas, ale je můj :sweat_smile:
Tek, pak napiš, co u tchýně!
24. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tetesko tak to je prima, ze budete delat seslost. To se tesim, az dvojky uvidim na vlastni oci :wink:
A verim, ze muselo byt k popukani, jak se oziraj :wink:
Tek kdepak se ztratil nas hodnej Olik, ale je to kluk, on si trochu zlobeni zaslouzi :slight_smile:
Puzzi tak si dej par pivasku a pak te reci maminky nebudou zajimat :grinning:
24. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Steffi, my ti to s tím zlobením kluků za 4 měsíce připomeneme :grinning:
24. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.