• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi myslim, ze nebudete muset :wink:
24. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
hele ja bych taky toho naseho kluka z plakatu nedala ..je muj :slight_smile:)))MUJ
jani hahahaha necekas ty nahodou taky kluka ....pockej :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ja vim, ja vim..ale ja jsem pripravena, ze nase ditko bude pekne zlobive :wink:
Milu no jsem zvedava, jak vam to s tema barackama pujde. Ono sehnat neco dle svyh predstav je tezky...
24. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Steffi, budeš mít určitě hodný, naopak, já čekala hodný a prrrrd!!! :grinning:
24. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak Luky většinu dne prospal, až od půl čtvrté do sedmi byl vzhůru, pak začal být protivný, tak jsem ho umyla, dala najíst a šel spát. Tak jsem zvědavá na dnešní noc, když fakt hodně přes den spal.
Puzz, hodně teď vzpomínám na tvá slova ohledně Honzíka - pět minut hračka zábava a pak děěěěěěěsnááááááááá nuda. . . . To samé je totiž naše zlatíčko.
Tetes, ty v poslední době co příspěvek to perla. :dizzy_face: Ale muselo být úžasný jak Kačka "požírala" Míšu. :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Puzzi tomu neverim, nema byt pokom hodny :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Puzz, já čekala zlobivý, takže mám přesně to co jsem čekala, i když je to možná kapánek lepší, neřve ve dne v noci jako drahý choť. :confused:
24. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahoj holky,

ani nebudu psát jakse omlouvám, že nestíhám reagovat, ale snažím s edočítat..

Stelauž třetí den jen řve, jakože brečí a řve, přes den kojím co hodina, v noci je pak vytuhlá, jak je ze dne unavená.. snad se mi brzo vrátí ta moje hodná holka, člověk holt nedocení to co má, když to má :grinning: to její mručeníčko, co mě dřív štvalo je proti tomuhle fakt balada.. nevím jestli je to vedrem nebo spurtem nebo melounem co jsme teď jedla.. :sunglasses:

puzzi, Tebe obdivuju,že to s mámou vydržíš, úplně vidím sebe a moji matku, bychomse rafly už po pár dnech... aleono asi moře a tak zase za to stojí..
24. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Bré ráno,
snad to nezakřiknu ale hodný chlapeček zůstal u nás. Takže podobný scénář jako včera, v sedm postýlka, před jednou hodinou papu, pak skoro hned usnutí a spaní do půl sedmé. Teda nahodila jsem ve čtvrt na šest dudlíka, ale jinak super. :dizzy_face:
25. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobre ranko holky,
copak s tema detma delate, vy si je nejak menite? :slight_smile:
To ja se dneska krasne vyspinkala. Jak jsem byla uklidnena, ze je vse ok a i Kubik si vybral na spani jine misto nez muj mocak :wink:
25. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Jani, no my s dětma kšeftujeme, to nevíš? :sweat_smile:
Kubík je hodnej chlapeček a že mu přeji vše nej k svátku. :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky.

tak koukám, že vám všem někdo vyměnil dětičky :sweat_smile: ..ale stejně jsou to tak jako tak zlatíčka. :dizzy_face:
Mě držte dnes palce, abych ustála až nám budou říkat naši známí, že čekají druhé mimi. To první nám oznámili na naší svatební hostině...
No a k tomu baráčku. Je jasné, že se nebude líbit něco hned, ale spíš jde o tu hypo. Oni totiž kvůli krizi dají prý většinou jen 80% částky toho co si chceš koupit i přes to, že platy máme vysoký. A my nemáme jen tak 600 tisíc a tchánovi prostě říkat nechceme, nebo spíš já tedy nechci... Takže právě proto uvidíme v pátek co nám řekne ten pán ohledně všeho toho.
Joo Mel, hoď mi prosím do IP recept na ten tvůj koláč, jak jsme měly u tebe. Byl dobrej a já než bych něco vyhrabala za recept..už jsem nepekla ani nepamatuju... :sweat_smile: .Dííííky.
25. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
No jooooo, taky malému Kubáskovi přeji nej nej k svátku a posílá mu teta Míla koníkovka pusinku do bříška :dizzy_face: .
25. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Mílo, máš to tam. :wink:
25. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Mílo, určo tu zprávu ustojíš, hlavně když o ní víš, tak si myslím že to bude kapánek jednodušší. :pensive:
25. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jj, ještě, že jsem to s H.vytáhla...bude to pro mě snazší.. :pensive:
A děkuju za recept, doufám, že se mi povede stejně dobře jako tobě. :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Mílo není na tom co zkazit, je to jednoduchý. . . :wink:
25. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
No hele Mel u mě nikdy nevíš... :grinning:
Tak zítra se jdeme podívat na další dva baráčky, jeden je teda úplně zrekonstruovanej včetně nové střechy a vnitřků, cože ještě u žádného nebylo a hlavně je tam plyn a kanalizace a to v těch včerejších taky nebylo. No uvidíme...musíme to nějak vymyslet :slight_smile: .
25. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojte,

milu no to víš, že i takje moc milujeme,alezalatíčka jsou jenkdyž spí nebo se smějí :grinning: držím pěsti ať to ustojíš v klidu a s úsměvem na rtech, protože už vzáří jim to budeš oznamovat Ty :slight_smile:

no dětijsme si asi vyměnili, hele mel, co takhle mi ji vrátit :grinning: už si dva dny užila.. :slight_smile:
jinak švagrová je dnes druhý den doma, spali všichni ve velké posteli a prý bratr ani enslyšel,když odcházeli na kojení.. no tak to by mě mohlo.. tEď vymýšlí jak dát do postele nějaký koš, aby si malej nekřivil záda.. no hlavně že mají dětský pokoj a furt říkala, že bude tam.. :grinning: nedali si to vymluvit..

a Jani Kubíkovi taky pěknej svátek, ať Tě dneska pěkně okopává :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Kay, tak Luky je v dětském pokoji od začátku a taky mi to všichni vymlouvali. Nejdříve jsem tam spala s ním a pak asi po 4 týdnech už ne.
25. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
nojá jim to nevymlouvalajen jsme se v duchu smála, že je to dost na prd chodit kojit do dětského pokoje přes chodbu.. nebo jít nahodit jen dudel.. mě to někdy dělá potíž i jen přes uličku u postele :grinning: ale třeba kdyby S. byla na umělé a mohl ji krmit i M. tak bych ji klidně dala do pokojíku, aby mě pak v noci nerušili :grinning: ale asi až později.. plánuju Stelin odsun až tak na podzim v zimě, až uděláme nějaký ten pokoj.. zatím je tam jen orbitrack a matrace :grinning: ale to je všechno do kupy s ředstavama bráchy a skoro švagrové, třeba vůbec nazačátku nechtěli chůvičku, že to není potřeba,že bude furt s nima, ale chtěla kupovat váhu.. dneska se mě taky ptala, jestli ji nemám.. podle mě to u dobře prospívajícího donošeného dítěte není zas tak akutní. ale každý to má jinak a já budu jen ráda, když se jim bude dařit dobře :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes je pod mrakem, ale horko je stejně, aspoň odpočinek od sluníčka :slight_smile: V noci se Honzík nějak šmrdlal, asi mu bylo horko nebo nevim.
Kay, je dnes už líp? To je asi šílený, když dítě celý den řve, až tak jsem to asi ještě nezažila, i když celodenní kňouring taky na prd.
Dopo už jsem dnes zas si přísahala, že jedu s P. domů, ale furt nevim, asi to vydržim, v srpnu tu bude dva tejdny ze tří i táta, máme tu strašně moc věcía přípravy byly, tak nebudu zbaběle zdrhat. A nejde jen o mě, Honzíkovi to tu určitě prospívá, mořskej vzduch, voda, já prostě nevim, stejně pokud odjedu, tak budu za špatnou zase jenom já.
mel, dost dobrá noc! Dny se taky lepší, nebo máš nespokojence nevydrživýho u hraček?
Milu, doufám, žes oznamování zvládla, je fajn vědět to dopředu, takžes nacvičila "gratuluju"... Věřím, že už brzo budou oni na oplátku gratulovat tobě.
Kay, asi každá jsme měly před porodem nějakou představu a pak prd, já taky nikdy k nám do postele a nakonec s náma Honzík spal 6 týdnů :sweat_smile:
Dětský opokoj zvlášť podle mě na začátku až moc práce, to se člověk uběhá, ale zas míň dítě rušeno a třeba líp spí. Ono je to fakt jedno, jestli člověk vylejzá na druhej konec ložnice nebo vedle do místnosti, pro mě je nejhorší vylézt. Leda mít postýlku namáčklou na posteli, ale to třeba u nás nejde.
25. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Puzz, přes den mám doma tvého Honzíka - pět minut zábava a zbytek nůůůůůůůůůůůda a řev. :dizzy_face:
25. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
puzzi, no asi to vydrž, je fakt že pro honzulku je to asi fakt super prevence :slight_smile:
jo on tam táta s váma jako teď není? nebo jsem to blbě pochopila?

Stela ťukám, dneska ráno zase začala brečet když jsem ji dávala do postýlky, teda spíš dopoledne, ale pak spala 4 hodiny, musela jsem ji budet.. asi byla ještě unavená z těch tří dnů.. akorát se pořádně nevykadila, tak je z toho taková rozmrzelá a furt tlačí.. ale co už, nic není ideální.. :slight_smile:

jo, to je jasné, že máme každá představu, já jsme na ně jen zvědavá, určitě bude dobrá máma i takhle, takže je jedno, jestli má dítě v děcáku nebo ne.. jako pokoji :grinning:
25. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpet z vyletu. Byli jsme v Liberci, tam jsme si dali vyborny obidek a pak jsme vylezli na Jested. Tam nas chytl dest, tak jsme si dali dezertik a kaficko :wink:
Holky dekuji za preni pro to mrne v brise. A Kay tebe poslechl na slovo a co ten dneska vyvadel. Nekolikrat se tam tak vzeprel, az jsem sykla bolesti. Uz jsem mu i nadavala :wink: Proste celej vylet lumpacil a ted asi chrni, jelikoz je klid :slight_smile:

Milu tak to jsem zvedava, co budete rikat na ten opraveny baracek, to by mohlo byt fajn.
Puzzi vydrz, more H. urco prospiva a mamcu znas, tak ji vic ignoruj. I kdyz vim, ze je to strasne tezky...
25. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
šááááááááááááááááááááááááááu
25. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Jani, jestli budeš shánět těhu džíny na podzim a zimu, tak doporučuju velký trh v polském Těšíně. Já si tam koupila dneska super těhu džíny šedé, sedí mi úplně perfektně, za pětikilo :wink: a měli tam dost druhů, různé barvy, i 3/4
25. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
koukám, že všechny děti mají řvací období :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
jo a Kubíkovi ještě jednou vše nej k svátku :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
jinak u našich v pohodě, zase jsem bojovala o svůj pokoj kvůli schodům :grinning: ..... jo a táta dělá nový pokoj bráchovi, abysme my pak mohli jít do bráchova nynějšího pokoje, který je jen v prvním patře :grinning: , no comment :grinning:
25. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.