• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci dik za tip. My planujem, ze se tam nekdy vydame pro miminkovske obleceni, tak si koupim i neco na sebe :wink:
Gucci tvi rodice me bavi :grinning:
25. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
no miminkovských hadrech tam maj hafo teda, já tam bylo asi po sto letech, tak jsem čučela jak puk a docela i hezký, až mě to překvapilo a byl tam právě spešl těhulovský stánek

jj mě naši taky baví, já šla s mámou po tom trhu a ona se u každého mimi oblečku rozplývala jak prvnička :grinning: a furt, že až bude vědět co to bude, tak začne nakupovat......mazec
25. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
a to ještě neví, že pG to chce tajit :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Gucci a nevsimla sis cen? Jestli se to vubec vyplati...
to netajte :slight_smile: pekne to vsem reknete, at dostanete ty krasne vecicky :wink:

Tak to moje mama se me porad pta, jak mi je, jestli jsem jedla atd :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
no na ceny jsem se nečučala čéče...ale bylo tam mraky těhulí

jj to znám, já si dneska dala merunku a už jsem slyšela, že merunky bych moc neměla, že je tam měď :grinning: a taky nesmím játra atd. atd., naši si nastudovali knížku "Naše dieťa" starou cca 30 let :grinning:
25. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
No to nevadi, stejne tam zajedem :wink:
Gucci ja kdyz byla v OVA, tak ten prvni den jsem sezrala kilo merunek, az pak jsem si precetla, ze muzu max. 3 denne :slight_smile: prave kvuli medi..
25. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
no vidíš, tak to sis snědla do zásoby :wink:
25. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Nesnedla, ja si pak kazdy den dala 3 :slight_smile: Ja merunky miluju a jsou jen chvili, tak si jich musim uzit :wink:
Se mi ted L. smal, jak se mi vyboulilo bricho :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
tjo Jani, já se k vámi asi fakt stavím, aby L viděl vyboulené břicho :grinning:
já když polosedím, tak si můžu dát na břicho talířek s jídlem a vono to drží :grinning:
25. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Gucci neee tak jsem to nemyslela, Kubajs se narval do jednoho mista a ja mela krive bricho a to ho pobavilo :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak schvalne, kolik mas pres pupek, ja 95 cm :grinning:
25. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
no a jak to měříš? jako pas anebo pupek v místě, kde je pupík?
25. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Jani ale já mám 95 přes břicho i teď :grinning:
25. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Gucci v nejsirsim miste bricha :slight_smile:
Kay tak ja mela radost, jak mam velkej pupik a ty mi napises tohle :wink:
25. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
kay :grinning:
ok jdu se měřit...
25. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Kay ted jsem koukla na fotky Stelinky, ta je naadherna, ty jeji kukadla...
25. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
97 cm :sunglasses:
25. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
kay: tjo to jsou očiska, to je neskutečný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak nic, Guccik je proste mega obrik :grinning:
25. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
spíš paní Gucciová :grinning:
25. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
ja myslela toho co mas v brisku :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
jj a já myslela sebe :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
no jo oči má po M. :slight_smile:

holky to víte že buďte rády, že máte pupíky, dyť já už zase můžu jen nadávat že mám takovej pupek :grinning: vy se radujte.. :wink: mě už to asi zůstane, vám ne :-d
25. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
kay tak to máš dobrý, jestli naše mimi bude mít oči po pG tak bude vypadat jako čínan :grinning:
25. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Já radši kolik mám přes pupek psát nebudu, to ani ty těhule nezvládnou mít den před porodem. :dizzy_face:
Luky si už hodinu "stěžuje". Jsem ho totiž chudáčka vzbudila kvůli koupání a jídlu. Za dnešek jinak naspal před den sotva 5 hodin, od jedenácti byl vzhůru a usnul až po čtvrté hodině. Takže jeho rekord, jenže pak už byl rozmrzelý, tak jsem ho udyndala na míči. No a vypadá to, že teď už bude spát i bez udyndávání. Neslyším "stěžování" si z pokojíčku. :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Mel jakpak to ze Lukyn tak malo spinkal. To ja dneska byla ochrapana cely den :wink: Ani kafe nepomohlo...
Tak ja doufam, ze Kubik bude mit hnede oci po L. a ne moje neurcite barvy :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
gucci chicht :grinning: já znám jednoho,tomu říkají mongol :slight_smile: ale mylsím, že tak hrozné to nebude.. Myslím že ta miminka mají vždycky velké oči..

mel tak my dnešek docela dobrý, spala cca 4 hodiny, pak jsme ji už budila, na jídlo,ale z pokoje se teda ozývá mrnění, ale už to není ten řev děsnej, tak jsme naprosto spokojená a běhám tak s radostí :grinning:
25. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak my budem mít určo modroočko :slight_smile: páč jsme oba jasní modroočci
a já byla jako malá bloncka a pG albín :grinning:
25. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
kay, jo Luky to teď taky neměl řev, jen takové ejaejaeja . . . Prostě stěžování si na nevím co, asi na to, že ho hnusná máma vzbudila.
Jani, včera Luky měl spací, to prospal skoro celý den až jsem se bála noci.
25. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
kay: no ne, abych mu nekřivdila, pG má krásné oči, ale maj takový zajímavý tvar a když je ožralý, tak vypadá jak čínan :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.