• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci, teda chudák pG, co to o něm povídáš.
Co se týká očí, tak dodnes nevím jakou barvu má P. a mám obavy, že Luky je bude mít po něm. Takže buď modrošedé nebo šedé. . .
25. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
no nic ženy, jdu se natáhnout, bolí mě záda
tak brouuuuu :wink:
25. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Gucci, brou ženo. :wink:
25. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
gucci, no tak já když jsme bývala zhulená, taky jsme ty oči měla hodně malý :grinning: utíkej papa..

my máme s M. oba hnědý, já trochu se zelenou, ale Stela se zatím drží modré a trochu zrzne, tak nevím jestli nám to embryjo nějak nevyměnili :grinning:

tomu břichu u mě se nedivím, bo se právě láduju krupičnou kaší.. sice si ji dělám s eskořicí a jabkama, což je velká dobrota a ulevím trochu svědomí, ale i tak je to kalorická bomba.. na cvičení nějak nemám energii.. :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
kay, já byla černovlasá, rezavá, bílá blondýna a teď. . . Vlasy mi neuvěřitelně najednou ztmavly po těhu ještě víc než byly. :confounded:
25. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahoj tak už jsme řekli o stěhování tchánovi, nakonec jsem mu to šla říct s Vojtou jako podpora pro m. no je naštvaný, moc nenadával - asi se držel předemnou a Vojtou, ale bylo vidět, že naštvaný je dost. No co, jeho problém, mě je to jedno. Tchýně dělala že to neví a brečela a vedla řeči typu - vy mě Vojtšíka odvezete a chudák z ní cítil tu blbou náladu tak u ní v náručí řval, se mu nedivím. No tak už nemusím dělat tajnosti a jsem ráda, jdu balit
25. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Rio, no tak hlavně že to oznámení máte za sebou. Už jen 7 nocí a jste ve svým. :wink:
25. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Až se dostanete na 117 cm, tak si povíme :grinning: teď se raději neměřím :angry:
dneska jsme byli poprvé venku já byla v extázy, bylo to skoro tak dobrý jako sex :grinning: P. šel s kámošem na tenis, kámoš jel i s manželkou (s tou co chodím na kávičky) a s roční Eliškou. Děti byly úplně úžasný. :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo tam spoustu známým, musím říct, že ukázněných takže nelezli a nehrabali do kočáru, tak nám všichni blahopřáli. Mrňavky spinkali, pak dostali najíst, lehli do kočáru a spali zase, tak jsme si dali oběd na terásce. Holky,já byla tak šťastná to si ani nedovedete představit. Už se strašně těším až půjdu taky na tenis, nejraději bych hned zítra,ale P. řekl, že do konce šestinedělí mi prostě na žádnej sport nedovolí....No,je fakt,že mi to přicho ještě bolí,tak má asi pravdu. Ale už jsem zkoušela pár sedů lehů a dřepů,ale nic moc nezvládnu a fakt to není vončo.
Gucci:vaši jsou bomba. Hele vaši čtou 30 let starou knížku,ale mě zase volala máma, že mi v pondělí donese fazolové lusky na česneku a hrozně se divila, že to jako fakt není vhodná strava pro kojící a ještě bych řekla, že byla drobet dotčená. :zipper_mouth:
Rio:to je fajn, že to máte za sebou a hlavně že to vypadá,že stýkat se budete dál a snad se ty vztahy upraví. Pro Vojtu je určitě taky důležité mít babičku a dědu.
25. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tetes, neblbni moc s cvičením!!! Fakt počkej aspoň šestinedělí a zda ti to po něm dovolí dr. Já to měla dovolený s vykřičníkem!!! Jinak super, že sis den užila. Nedivím se po tom "žaláři", že jsi byla v extázi. :wink:
25. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Mel, neblbnu ono to ani moc nejde, navíc pořád odcházení očistky :angry: . Nevybavíš si,jak dlouho ti odcházeli?
25. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tetesko ty ses naprosty blazen, sedy lehy 16 dni po porodu, no to jsem nevidela :slight_smile: Ale ze me to u tebe ani neprekvapuje :wink:
Ale je krasa, ze uz jste vyrazili ven a vsem se to moc libilo :wink:
25. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
s tím jídlem je to vtipný, tchýně taky na první návštěvu donesla piškot s jahodama želé, jahody a třešně.. takže všechno snědl M. :angry: a moje matka, ta to vůbec neregistruje :grinning: až teď jí tátova sestřenka které je cca 37 let a byla u nich na návštěvě řekla, co všechno jako nesmím, když kojím, moje máma si totiž myslí, že si asi vymýšlím či co.. mi nevěří, ale cizím jo. Nejvíc internetu :grinning:
a já M. udělala buřt guláš, fakt se mi povedl, s emusím pochválit, a on mě tady s ním už 3 dny provokuje :grinning: :angry: už jsem si dneska říkala, že by přece trocha nevadila, ale nakonec jsem se přemohla.. a dala tu sladkou kaši :grinning: :grinning:

rio, no tak to je super, že už totchán ví a držel se.. Tak ťeď už je to fakt jen chvilka a budete ve svým :slight_smile: a třeba se mu to fakt rozleží a nenaštvese tolik, ikdyž to je asi jen fantazie...
25. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Rio gratuluju k oznameni a ted jen at rychle utece posledni tyden ve spolecne domacnosti s tchanovci...
25. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
hoj tak jsme u tchy uz ma parkrat trochu nekrkli a pohadali jsme se s M.
ale malej byl vyrizenej a v 7 tuhej tak aspon tak
jinak jsem moc nedocitala
jani vse nej kubikovi :slight_smile:)))
tetesko me odchazeli mesic ...
ja to uplne chapu musi to bejt fakt blazenost a jsi fakt skvela jak to zvladas ti to zavidim ....sama si rikam jestli sjem dobra matka kdyz mam nekdy depku ze nezvladam jedno a nevim jestli teda chci jit vubec brzo do druhyho...jsi fakt sikula a klobouk dolu a tesim se az vas nekdy uvidim :slight_smile:))))
rio super gratuluju ..no co tchan to holt musi zvladnou ma smolika pacholika a aspon bude mit i klid manzel ze nebude muset delat otroka
jo tetes chapu ale me se matka treba vubec nenabidla s pomoci ....teda ani s takovou hovadinou jako treba polivka
ja uz si davam vic veci ....uz jsem zkusila i rajce a tak vypada to ze je to OK a taky uz muzu vic nadymavy veci pac oliver to vypada ze to umi vyprdet
tyyy voeee burtgulas
25. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
kay a proč se nesmí buřtguláš? Kvůli koření? Já to teda asi až tak úplně všechno nedodržuju, třeba jím opečené tousty,ale zatím fakt nemají dětičky žádný problém, tak to asi tak striktně řešit nemusím. Snad jim to vydrží. Ale jako fazole na česneku jsou fakt extrém, to mi ještě doveze pórkovou polévku, na to už jsem raději fakt nic neříkala.... :confounded: :sweat_smile:
Jako musím říct, že jinak je máti celkem v pohodě.Jednou měla nějakou narážku, když jsem si druhý den po sobě vzala ráno malého do postele (když byla Kačenka ještě v nemocnici), tak jsem máti důrazně sdělila, že týdení miminko tím opravdu nerozmazlím a že i dr. mi říkala, že prostě to mimčo potřebuje blízkost. Tak se mi máma omluvila a v pohodě. Tchýně mi drobet štve, je hodná,občas nám uvaří,ale třeba včera volala, že by přišla ještě s neteří a donesla nám ptáčky, ona volala nejdřív mě,ale já spala,tak jsem pak P. říkala ať jí zavolá. No a ona,že by dopo přišla, jenže to jsme plánovali jít ven,tak jí P. říká, že až odpo a ať nejdřív zavolá!!! Já jsem pak říkala P. , že se mi nelíbí, že se nezeptá, jestli může přijít s tou neteří, že neteř měla někdy před dvouma měsíci nějakého streptokoka. P. že prý když malou hlídá, tak musí přijít s ní a já na to, že jí klidně může pohlídat tchán.....no tak jsme se kvůli tomu chytli,ale pak se to tím hereckm výkonem dětí srovnalo. Domluvili jsme se, že až bude odpo tchýně volat, takže se zeptá, jestli už je neteř úplně v pořádku a že mámě řekne, že ještě nechceme moc děti vystavovat lidem. My dorazili domů a vzápětí zvonek!! A dole tchýně :angry: ona si totiž řekla, že to zkusí a když nebudeme doma,tak se nějak do baráku dostane a nechá nám ptáčky na klice!!! Tak to jsem se fakt naštvala. P. jí mezi dveřma řekl, že se snad domluvili, že zavolá. A já jí to pak ještě jednou zoopakovala, a ona zase,že by to bylo jedno,kdyby jsme doma nebyli, tak jsem jí znovu řekla, že i tak prostě mohla zavolat :angry: Pak řekla, že k nám taky někdy dotáhne P. dědu,aby se na děti podíval, tak jsem řekla,že to je samozřejmé,ale že né teď, že je prostě ještě brzy a jsou malý! A ona, že jenom na chvíli :angry: , ale to už jsme se bavily mezi dveřma, takže tímhle rozhovor skončil. Takže jsem pak řekla P. že tohle se mi vážně nelíbí,přestože vím, že je v tom dobrý úmysl, ale že chci aby tchýně respektovala naše požadavky. Takže řekl, že jí bude muset vážně usměrnit a díky bohu už jsme se kvůli tomu nechytli,páč jsme se shodli. A když bude tchýně volat, že dorazí s dědou,tak jsem vyloženě připravená říct, že prostě ještě ne a ať to nechá na nás, že dědu navštívíme dle svého uvážení a budu si za tím naprosto vážně stát. Mám tchýni ráda, vážně je to hodná ženská a chce pomoct, ona dědovi totiž před třemi týdny zemřela žena,takže ho chce rozptýlit, ale v tady je důležité co chci já a ne co chce tchýně byť s dobrým úmyslem.
Tak jsem se z toho vykecala. A přeji dobrou noc. :grinning:
Jo, Steff a já to fakt nepřeháním, ono to ještě dost bolí, ty dřepy těch bylo asi pět a stejně tak sedů lehů.
25. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
tetes, no já myslím, že tenguláš by asibyl docela dost nadýmavej, je tamcibule a paprika a pak taky to koření, ikdyž malá už snesla i trochu čersneku,ale jsme sem ho dala fakt hooodně :slight_smile:a ještě nějaký mexický koření a červenou papriku ikdyžta je asi na mlíko prýdobrá..no holt počkámještě 3 měsíce :slight_smile:ale taky to víéceméně už nedodržuju, krom nějakých těch extrémů jak jsi psala. ale třeba ve středu budu mít fazolky na kyselo, tak jsem zvědavá :slight_smile: no musí se zvykat.

s těma tchýněma to je asi všude s tejný, jaktopopisuješ, tak to je přesně M. rodina. Jeho otec nám vždyckyzavolá když je nahřbitopvě (bydlíme asi 1 min chůzí od toho hřbitova) a že jededomů, že by se stavil a nebo volá z domu - to je cca 5 min od nás :grinning: a když nejsme doma, tak nám nechá na klice třeba salát nebo cuketu.. moje nervy. no tchyně seteď asi trochu krotí a hlavně josu přes léto každý víkend na zahrádce tak asi nestíhají..

no a s tím vystavováním lidem to taky chápu, já z toho měla extra strach, protože S. byla fakt malá, cožje třeba i Kačka a měli jsme přece kvůli tomu ikaranténu,bo nebyla naočkovaná a mělatu malou porodní váhu :-O třeba skoro švagrovka příjmala návštěvy už první den v porodnici, resp. ten den co ráno porodilauž u ní byli lidi odpoledne a včera přijeli domůa dneska už tam měli 2 návštěvy.. no každýho věc, bratr má názor že nejlépe když má teď tu imuitu vystavit všemu, oni mají ty koně, tak asi malýho chcou hned vzít dostáje nebo co :grinning: no je to jejich věc, nechci jim do toho mluvit, abychom se nehádali nebo tak. Je to jejich mimčo. A mě respektovali, takže já budu taky.

jinakjá bylataky blažená když jsem poprvé vypadlapo 6N z domu bez dítěte :grinning: na nákupech jsme skoro hysterčila radostí :grinning:
25. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Bré ranko, tak Lukýs docela zlatíčko - spal od osmi do čtvrt na pět (s třemi nahozeními dudlíku) a pak už odmítl. . . I když je tu ticho, že býýýýý.............. musím se podívat. :dizzy_face:
Tetes, já špinila asi 4 týdny, pak skoro týden klid a pak jsem zase zakrvácela. . . Počítej prostě s tím, že je to šestinedělí a od toho výrazu znamená, že 6 neděl můžeš špinit. Někdo i déle.
26. črc 2009 v 05:55  • Odpověz
Dobre ranko,
Mel ty ses ale rani ptace, nebo vlastne Lukyn :wink:
Tetesko to bych tchyni asi necim prastila. Tohle nesnasim, kdyz reknu ne, tak myslim NE a konec! Ja mam jistotu, ze by si to ani nasi ani tchanovci nedovolili.
Vcera se me L. ptal, jestli si myslim, jestli nasi prijedou rovnou po porodu. Tak jsem mu rekla, ze to zalezi na nas, pokud budem chtit, tak jim reknu a oni prijedou a pokud reknu, ze si to nepreju, tak neprijedou a spokoji se s fotkama do doby nez jim to dovolim, v tom mame naprosto jasno :slight_smile:
Tetesko no jeste ze te to boli, jinak bys uz makala, vid? :wink:
26. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
bré dopo

tak já byla zase s pejsánem v 6 venčit :grinning: , ale už je to dobrý, už si začíná zvykat, už nebyl tak vyvalený jak minule :grinning:

s těma tchýněma je to těžký...mě by třeba bylo blbý jít s mimi v kočáru ven za kámošema, ale přitom odmítnout tchýni návštěvu, že jsou ještě mimi malý.....zase další věc je nemocná neteř...ale normální tchýně to pochopí :wink:
26. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
tetes: úplně ti věřím, žes musela být venku mezi známýma jako u vytržení po takové době, konečně ses dočkala :wink: a s tím cvičením P poslouchej
26. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
jinak jsme dycky v porodnici za kamarádkama byli na návštěvu, většinou tak třetí den, ale to jsme se dycky domlouvali s novopečeným pantátou, jestli můžem nebo ne :wink: ... jedna kámoška hlásila dopředu, že v porodce žádné návštěvy nechce, tak jsme to samo respektovali
26. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
26. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
tak já idu, budu možná zase večer :wink:
26. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
cus ja uz jsem ji napsala :slight_smile:)))
pac ten satek mi prijde ze je na nej jeste dost skvrne ten nas mrnous a jak je elastickej tak ho do toho poradne neutahnu
takze ho asi taky prodam
ty voe my se tady u tchy furt hadame... ja uvazuju M. do satku a ten jako ze takhle prece to nejde a tak tak se nasere a vyleze mi z toho kdyz uz to mam a pak se uvazuju ja a tchy jakoze dyt ho to musi bolet a bla bla
vcera jsme byli na vychazce a ona mi proste vyndala olivera z kocaru kdyz trochu kniknul a pak zase ...pak se posral a ja ze ho dame do kocaru a vona ze ne ze ji to nevadi ...kurna ale me to VADI
no nic jsme tady do zitra tak uvidime....
26. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
kay:no já sice bere určité otužování a budování si imunity, ale zároveň si myslím, že je potřeba si uvědomit, že pro pár dní staré miminko je fatální i rýma! Kačka byla očkovaná ještě i v nemocnici, už váží 2,75 kilo, takže váhově v pohodě,ale to oslabené tělíčko by se s žádným bacilem nevyrovnalo.
Mel:tak to jsi mi vůbec nepotěšila s tím špiněním, to už jí budu mít celou zapařenou a odřené třísla :angry:
Steff:no u nás tchýně takhle na slovo nepouslouchá :angry: , ale začne nebo bude zle a Teteska se rozlobí :grinning:
gucci:no jo,ale když on je rozdíl,když někdo na děti nahlédne z metru,anebo když na ně chce malá holčička sahat. Tchýně s tchánem už tu byli to je jasný i si děti chovaly, mě vadila ta malá neteř a způsob jakým to bylo provedeno.
:wink:
26. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
tet tohle nechce pochopit nikdo z rodiny oliver byl vahoe v klidu a taky jsem to nechtela a moje matka byla kvuli tomu urazena!!! takze jako v pripade kacky bych rozhodne trvala na svem
tet ja nosila cely ty 4tydny ty epesni derovane kalhotky :.-))) se divim ze jsem pak jeste byla pro M. sexy:slight_smile:) no vono po 7mesicich bych byla sexy asi v cemkoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
tet, tek: já s váma souhlasím.. takymyslím, že je to pro malé miminko náročné a ne všichni jsou zodpovědní, aby nechodili byť jen nachlazení k malému dítěti.. třeba moje matka..

jinak se mi v noci udělal opar, poprvé na rtu, měla jsme už tři dny koutek, který se zhoršoval, a jsme z toho mírně vyjukaná abych S. nějak nenakazila, ale zatím co čtu vypadá, že stačí, když ji nebudu pusinkovat...
26. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
tchýně,když měla opar tak měla rozum a i volala, že nepřijde,jak jsme byly domluvené.....Takže těžko říct,kde teď nechala slušné chování. Možná jsem byla hájená jenom v porodnici. :angry:
26. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
ja mela opar kay v setinedeli a nepusinkovat a nejlepsi je ta naplast ..ten opar je prej nakazlivej jen dyz uz je puchyrkovitej
tetes ja taky nevim ze jim v zdycky rupne v bedne vid??? ....ja to fakt nechapu
26. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
tetes, taky mi připadlo jak jsi o ní z porodky psala, že je to moc rozumná ženská.. ale třeba se holt nemůže dočkat malých.. ale fakt si stůj za svým, jsou to Tvoje děti a vůbec není blbý je bránit.
tchán včera přijel z jedné ze hřbitovních obchůzek a začal šahat na malou na ruku, tak jsem uhla a říkám že nemá umytý ruce a on že no jo to je fakt, ještě z toho hřbitova to je blbý že? a já že to teda je blbý, a on jí začne šahat na nohu :angry: sem myslela že ho trefím.

tek díky, asi vyšlu M. do lékárny pro tu náplast, taky mě už napadla, ještě jsemji nikdy neměla, tak zkusím. No mě se dneska v noci asi vysely ty puchejřky.
26. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.