• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay myti rukou je podle me uplne nejdulzeitejsi ....ja jediny kdy jsem ustoupila kdyz to neresila M. nevlastni babicka ...vysvetluj to duchodcum .....
tohle jsou fakt na hovno strety.
ty naplasti jsou fakt super jdi do nich a nemusis mit strach ajete je dobry si to vycistit lihem
26. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
kay: ty náplasti na opar jsou fakt super, já je taky používám, ted už na opary sice tak netrpím jako kdysi, ale jednou za půl roku se mi udělá
ted mám problémy s koutky, měla jsem asi 2 týdny koutek napravo a jen co se mi vyléčil tak se mi udělal nalevo :rolling_eyes:
26. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
no, mě nešlo o tchýni,ale spíš o tu neteř,když měla toho streptokoka....no uvidíme jak se to bude s tchýní vyvíjet, jsem ráda, že jsme ˇv tomhle s P. zajedno i když určité třecí plochy taky vznikají.... :zipper_mouth:
kay, no tchán taky dobrý,hlavně,že si to uvědomil! :angry:
26. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
tetes: no to víš, i když máte na to s P stejný názor, tak on zase "brání" svojí rodinu, já to znám z domu....pG něco řekne na svého tátu, ale když to samé řeknu já, tak se nasere
26. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mě spí celá rodina, Míša tradičně vytuhnul okamžitě po jídle, a P. spí s Kačkou na gauči, páč ona si opět povídala dost hlasitě, hlavně u toho píská jako myška :sweat_smile:
No, a já mám oběd hotov,dokonce jsem se i namalovala, tak asi vyrazím koupit babičce dárek k svátku a nechám je tu v klidu dospinkat.
26. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky díky, vyčistila jsem lihem (včera teda ten koutek i slivovicí :grinning:) a M. zajede koupit tu náplast. Já se bojím i poškrábat na nose :grinning: prý je ten herpes fakt nebezpečnej..

gucci, no já právě ten koutek taky mám, myslím, že je to prostě oslabení těla ať už v těhu nebo při kojení.. v nemocnici byla jedna ženská a té se den po CŘ zahojil koutek co ho prý léčila 3 měsíce... :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky a v čem je ta manduca lepší ne ostatní nosítka?
26. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
gucci:jj, přesně máš naprostou pravdu s tím "bráněním" svojí rodiny. :wink:
26. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
tet: jj, já to dělám taky :wink: , člověk to má prostě v sobě
26. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
tete super a jak casto jedi? po dvouch nebo cekas az si reknou?
no jo ta neter tu bych k nim taky nepustila......pac jako streptokok je fakt svine
no ja za cely tehu mela dva a ted se mi zase delaj furt afty a opary ..pekne na hovno
gucii je ergonomicka....ale me prijde jako jedna z tech ergo nositek nejvymakanejsi
ja to nedelam pac vim ze nasi jsou fakt v necem hovadi ale taky jako snesu kritiku jen do urcite miry :slight_smile:))
26. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
no tak já do tchýně před M. šiju jen když si spíš jako rýpnu, jinak je to spíš téma hovorů, kdy se většinou urazí,ale pak uzná že to tak je jen je slabej s tím cokoliv dělat..

no a o mojí mamce oba víme že je mimozemšťana spíš na ni nadávám i já, hlavně ted, bo očekávání byla jiná než je realita, ale zas ena druhou stranu musím říct, že se snaží aspoň trochu s tím něco dělat.. i kvůli sobě myslím ne kvůli mě. a navíc když je te´d v rodině další miminko, tak asi už si to připustila nebo jak bych to řekla.. a náš taťka je taky svůj, jako každý, ale s tím vycházíme oba s M. v pohodě, ikdyž taky se mu občas zasmějeme, ale spolu a v dobrém. No a já jsem prostě hrozná snaha, takže jsme si zase řekla, že s tím zkusím něco udělat.. možná i ten hovor s tchýní by nebyl špatný.. ikdyž nevím.. za měsíc bude u nich oslava M. babičky 85let, tak uvidíme.
26. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
jo a jak byly na čtčku ty pořady o rodině vždycky o víkendu, tak tam právě bylo o tchýních a snachách a krom různých dobrých rad a postřehů tam zdůrzňovali, že manžel musí vždy stát za manželkou, a jsou jen dvě vyjímky kdy ne: 1) když manželka vyhrožuje fyzickou likvidací jeho rodičům, 2) když je chce opravdu fyzicky likvidovat :grinning: to se mi hrozně líbilo akorát myslím, že to tak většinou nefunguje..
26. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tetesko no ja jsem se taky jednou s tchanem nepohodla a od te doby prej maji ze me strach. Ale ja proste nejsem zvykla debatovat nad rozhodnutim...
26. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ty joo ja si uplne predstavuju, jak si Kacka povida a piska u toho :slight_smile: To musi byt legrace :wink:
26. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
tek: po třech až po třech a půl a budí se samy, jako hodinky.
Steff, no celý den a celou noc to zas až taková legrace není. Zeptej se Petra, ten má Kačku momentálně na starosti. :grinning:
26. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Zdar holky,
vy jste teda ukecaný to je hrůůza :grinning: .Ani teď nestihnu vše dočíst, tak vám aspoň napíšu jak jsme dopadli na těch dvou baráčcích.
tak ten první byl celkem zrekonstruovanej, ale vevnitř celkem hrůza..manžovi se to teda docela líbilo,ale mě ne.
No pak to další bylo moc hezký, ale je na to do úterka rezervace a hlavně to zase není největší. Pokud by to náhodou bylo volný, tak bysme na to museli kouknout, jak by se to dalo trošku předělat. Takže uvdiíme. Zítra se taky dozvíme jak jsme na to s hypotékou, na co dosáhneme.
26. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
tet tak to je uplnej luxus ty jo mas fakt dokonale deticky ...se ti ted odmenujou za ty dva mesice v lochu ....fakt super
no ja ty vztahy uz ani nekomentuju bo se vzdycky naseru ..ted je dobry tchy celej den jezdi s olikem a mozna zakoupi manducu by bylo super :slight_smile:))))
26. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
juu milu a jak velky to druhy bylo?
26. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
holky tak mě s emoje hodné dítě prostě definitivně změnilo v křiklouna.. nebo je to normální? Mě přijde jako kdyby v ty vedra jak řvala a brečela zjistila, co to s náma dělá a teď začne natahovat a řvát kdykoliv se jí něco nelíbí.. na dečce, když dřív ji to přestalo bavit tak začla tak jako mručet, teď rovnou řev, když je unavená a dávám ji přes den do postýlky takhned řev, hlavněkdyž nad ní stojíme a mudrujeme proč ? :confused: a jak odejdeme tak zavře oči a spí.. teda ne hned, ale většinou rychle.. je to jako normální? :grinning: hérečka..
26. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Tetesko no verim, ze kdyz si povida cely dny a noci, tak uz to tak vtipne neni :wink: Ale zase Kacka musi hodne spat ne? Vzdyt je malinka...
Milu no jsem zvedava, co vam nakonec padne do oka. Ale myslim, ze nemusite spechat, fakt si myslim, ze ty nemovitosti nahoru nepujdou a uz jsem nekolikrat slysela, ze spis naopak.
Kay myslim, ze to je normalni, deticky zkousi a zkousi a kdyz neco funguje, tak si to jooo pamatujou :slight_smile:

Jsem se ted hodku vyvalovala na balkone na slunicku, zepredu uz jsem docela pekne opalena, ale musim vymyslet, jak si opalim zada :slight_smile: Ja uz si na to bricho nelehnu :wink:
26. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
steffi, no asi budeš muset stát :slight_smile:a nebo zalehnout na bok a otáčet se :slight_smile:

milu, no držím pěsti ať vyberete ten správný domek hlavně, aby se vám tam dobře bydlelo.. :dizzy_face:
26. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Čau holky! Zítra přijede P., už se těším! I když dnes s mámou bezva, jsme se včera pohádaly hodně a pak jsme se usmířily a asi to prospělo.
Rio, achjo, já to nechápu, jak máš debilní tchánojc, se stěhujete no, to tak děti v dospělosti většinou dělaj. Sakra, dělají jako byste je mučili nebo co, psychický vydírání, ještě že budete pryč.
Tetes, tchýně neohlášená za dveřma nic moc, jsem myslela, že tvoje tchýně je taková chápavá a takovýhle blbosgti nedělá. Asi chtěla vidět dvojky no, snad to příště neudělá.
Já teda 6N a příbuzný vůbec neřešila, kdo chtěk přijet, mohl, pokud nebyl nemocnej, tak jsem strach neměla. Ale chápu to s dětma pod 3kg, to je asi jiný.
Tetes, máma a fazole na česneku... Myslíte že dřív se strava neřešila nebo že zapomněly naše mámy? Máma se taky divila po porodu, proč nechci jíst to a to.
Jinak procházka super :wink:
Očistky po císaři jsem měla hodně slabý, ale asi 4 tejdny.
tek, takže u tchýně žádná sláva, sakra, by mě štvala s vyndáním z kočáru atd.
tetes, Míša furt spí, ne? To je bobeček spavej :slight_smile:
A sakra, Honzík už nespí :sweat_smile:
26. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Kay no na ty lodzii to pujde blbe, ja tam mam lehatko a na tom se da lezet jen na zadech :wink: Budu muset vyrazit nekam na koupaliste :slight_smile:
Puzzi tak to je prima, ze bourka vycistila ovzdusi a hlavne ti prijede P. a to zase bude o necem jinem...
26. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Tek no užitná plocha je 120m, 60 dole a60 nahoře, což není málo, ale jde o to, že to nahoře je podkroví, takže jak je tam skosená ta střecha, tak to působí menčím dojmem. Ale je dobrý, že to je skoro nový a fakt strašně pěkný. Ale myslím, že ti zájemco před námi to koupí.
Jinak na nic nespěcháme, prostě už po pár baráčkách víme, jak to asi tak vypadá i přes to, že to vidíme jen fotce. Prostě buď najdem eněco co se nám bude líbit oběma a nebo nenajdeme a zůstaneme tady, bydlet kde máme, takže to není žádná hoňka na to.
Puzzi, hádka kolikrát hodně pročistí vzduch, důležité je, aby obě strany potom dodržovaly určitá pravidla.
Rio, tchánovic jsou tchánovic a prostě se na ně vykašly, oni na tebe taky ohled neberou.
Tetesko, ty máš teda zlatý děti, to ti musím říct. Tak jen ať to takhle vydrží co nejdýl :slight_smile: .
Jo včera jsme návštvěu ustála v pohodě, jelikož se šli podívat na naší koupelnu, tak ze srandy šli všichni oblečení v županech a ručníky kolem krku a všem co potkali říkali, že jdou k nám :grinning: .
26. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Jéé já npíšu jak prase...prej menčím...má být menším :grinning: .
26. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
miluš, no takto je fakt dobrý :grinning: to je fajn že jsi to i díky tomu zvládla dobře.. a fakt se moc těším až budeš těhu..

tek, prosím Tě, mám ty náplasti, jednu už líplou... ale copak s ní? jak dlpuho to tam má být? jsem toasi nějak blbě četla nebo to tamnení.. dyť to bude bolet,když tobudu odlepovat.. nebo ne? :sweat_smile:
26. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Milu tak to vcera nakonec musela byt i legrace :wink:
26. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
No to byla legrace...já nechápala :grinning: :grinning: :grinning: .ještě k tomu nám tady jejich malá nějak naštilovala sporák a pořád to pak pípalo a my to nedokázali vypnout. :grinning:
Kay děkuju :slight_smile: .
26. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Sikulka mala :wink: Hele ale ja na nasem sporaku nejsem schopna nastavit hodiny, to proste nedavam :slight_smile:
A jelikoz dneska zase vypadl proud, tak je to uplne mimo, ale nechava me to chladnou :wink:
26. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
hodiny na sporáku taky neumím nastavit a Honza jak kdy, ale vždycky se u toho strašně rozčiluje :grinning: .
Ani nevím, že tu nešel proud :confused: .
26. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.