• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Milu bylo to jen par minut. My koukali na motorky a L. strasne nadaval, ze nevi, jak to dopadne :slight_smile: Ale pustili to vcas :wink:
26. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
tak u nás umím zase hodiny na sporáku a mikrovlnce nastavit jen já :grinning: ale dycky horko těžko vzpomínám, který dva čudlíky s emají zmáčknout..

tak jsem si dala tu náplast, ale nikdo mi neřekl, že u toho nesmím jíst :grinning: tak jdu lepit další a budit Steloucha na koupání a krmení, aby mi v noci nepředváděla to co dneska.. :angry:
26. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
tak tchán už vyhrožuje, prý je strašně naštvaný a tchýně říkala že se má m. připravit, že mu to prý ještě osladí. Nevím co máme čekat, ale m. je z toho smutný, že má takového otce, se nedivím, chjo :frowning2:
26. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
brý fešer

teda Kay, to mě fakt pobavilo to s tou likvidací tchýně :grinning: :grinning: :grinning:
tet: buzení zvěřince po cca 3 hodinách je bájo teda :slight_smile:
Mili: to jsem zvědavá, jak s těma barákama dopadnete, nicméně za každou cenu bych do toho nešla
kay: já měla tu náplast dycky tak půl dne, normálně jsem s tím jedla a pila, ale záleží kde přesně to máš
rio: tjo to je mi líto :frowning2: , ale snad zůstane jen u slov
26. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
kay sim te ja ji mam klidne i celej den...proste az se ti zacne odlepovat tak si ji sundej ...mas zazracnej kelimek od oriflamu? ten je na to taky super!!!!!!
vic nestiham jdem grilovat..zatim paaaaa
26. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
rio, no to mě teda mrzí, ale asi jste to čekali, možná bylo fakt lepší počkat až budete sbalení a na odchodu.. :rolling_eyes: věřím že je mu to líto, ale člověk si rodinu nevybírá, přátele ano...

gucci, jo mě to taky vždycky pobaví, někdy se ale musím držet aby to bylo ještě řečeno v žertu :grinning: :grinning:
tak první náplat nepřežila skvělou tvarohovou pomazánku s pažitkou :grinning: ale je fakt, že mě už bolí celá huba, bo mi zase roste osmička, nemůžu moc otevřít pusu a ještě mám u toho oparu popraskanej koutek docela hodně bolavej, takže jsem ten rohlík s tou pomazánkou jedla jak mongol :grinning: druhá náplast zatím drží a přežila i pití.. ale sakriš já mám furt na něco chuť tak uvidíme jestli dožije večera :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Rio to me moc mrzi, ze tchan je takovej mstivej .... Asi si s nim jeste par dni do stehovani uzijete. Ale pak uz bude konec a o to vic to stoji za to. On at se bodne, panovacnej a nesnasenlivej chlap!
Drzte se!
26. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Rio, tchán je totální debil, bohužel. On si asi své jednání neuvědomuje, protože jinak by věděl proč se stěhujete. :unamused: Držím palečky ať to do konce týdne nějak přežijete a pak rychle pryč.
Tetes, Kačenka je prostě srdíčko zlatíčko. :wink:
Mílo, přátelé jsou fakt cvoci, musela to být sranda s těma županama.
Hele nevíte něco o Pajdě? Už tu tak 3 dny nebyla, jsem ji chtěla napsat, ale zapoměla jsem se a teď už ji otravovat nechci. :confused:
26. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Mílo:tak to jsem zvědavá,jak to u vás s tím baráčkem dopadne. Ale mělo by páč kolaudace já moc ráda :grinning:
Tek:kdyby dva měsíce v lochu, tři a půl!!! ta manduca by bodla.
Steff:s tím K. spánkem si to taky říkáme, ale ona to má nějak naopak, M. se fakt nají a v tu ránu je tuhej a když ne, tak i když je sám v pokojíku,tak jenom kouká ani nepípne. Já se pak jdu na něj třeba podívat a zjistím,že je vzhůru. Ale ani s Kačenkou to není tak hrozný, ona má prostě větší potřebu se mazlit a chovat. Nebreší, ale různě brebentí.
Puzzi:takže se to s mami vyhrotilo? To nevím s tím kojením u našich mamin, spíš bych řekla,že zapomínají a navíc se dřív tak nějak kojilo méně a kratší dobu si myslím....
rio:drž se. Vidina toho,že budete za chvilku pryč by vás teď mohla podržet nad vodou, páč tvůj tchán je s prominutím vážně magor všech magorů. Hlavně,že tvého M. mrzí, že je tchán takovej a né to že jdete pryč!!
26. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
tek ten kelímek asi někde mám, musím pohledat,asi to dám na noc.. díky.. :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Byli jsme teď ve městě, docela procházka na skoro dvě hodiny, H to zvládl, super!
Milu, třeba to vyjde s tím domkem :slight_smile: Hele to je dost dobrý se županama, dobrej smysl pro humor :wink:
Rio, to je hrozný, ale snad to jsou jen planý kecy, jak vám to chtějí osladit? Riskují, že se na ně vyprdnete a neuvidí Vojtíka...
Tetes, Míša je dokonalý mimino, že kouká, ani nepípne, proti němu je Kačka zlobič, ale ve srovnání s průměrem je i ona asi moc hodná :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
bréééééééééé ráááááááááánko :sunglasses:
27. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
mel: Pajda minulý týden psala, že maj o víku jeden den nějaké oslavy rodinné, tak možná proto tady nepsala, mě se bohužel taky neozvala, tak se zase neuvidíme :unamused: , tak snad příště

tetes: a to to vypadalo v bříšku, že Myš bude takový akčnější co a Kachna klidnější a vono je to naopak :wink:
27. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
no co je to tady
fstávat a cvičit
27. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
no nic
pes tady kňučí a já mám hlad, tak si jdu něco koupit na snídošku a válet se s pejsánem na zahradu
tak se mějte zatím hezky
fááá
27. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
Tetesko tak je to mozna tim, ze Kacenka byla sama v nemocnici a ted si chce vse vynahradit. A nebo je proste vic mazliva....
Puzzi tyhle vecerni prochazky mam v Chorvatsku nejradeji :wink: a vlastne nejen v Chorvatsku :wink:
Gucciku ty ranni prace, tobe vylozene ten pobyt na severu prospiva :slight_smile:
Pajda nic nepsala, urco je v poho, jen meli tu oslavu a pak maluji a uklizi, aby meli vse pripravene na princezny...
27. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Máma vstávala v 5 a jela na letiště, Honzík se tam začal převalovat, já nemohla usnout, ani jsem se nehla, abych ho nebudila, no a v 5:50 já sladce spím a Honzík konečná vstávačka. Teď před osmou vytuhl v kočáru vsedě.
P. přiletí do Benátek někdy kolem poledne a pak autem sem, tak snad by tu ve 3-4 mohl být. Ale úplně sama dnes nebudu, jsou tady blízko jedni češi, co se s nima bavíme, tak půjdu asi s nima k moři a tak, uvidíme. Mají tu 10tiletou vnučku a ta mi trošku leze na nervy. Až mám ze sebe blbej pocit, že cizí desetiletý děti není nic pro mě :sweat_smile: Ona s náma byla teď dva dny furt u moře, páč její babi s dědou s ní až tak často nejdou, tak jí máma bere občas. Ale už jsme včera měly dost :sweat_smile: Je hrozně ukecaná a ´ptá se furt "A proč teď Honzík plive dudlík?" "A mě by to s ním asi nebavilo" Její ba´bi s dědou jsou z ní taky mírně na nervy, ale doufám, že teď dva tejdny bude s nima a nebude se vtírat ke mně a k P., ona je toho schopná. zas nevim, jak odmítnout 10tiletý dítě, v nejhorším jí budeme zdrhat :grinning:
Je to fakt srandovní, jak Míša v břiše řádil a teď to asi dospává. Se to podle toho fakt nedá odhadnout, jaký to dítě bude.
Pajda asi fakt uklízí a maluje apod., kdyby jí něco bylo, tak by stopro napsala někomu sms, určitě je vše ok.
Gucci, máš hezký plán dne!
Steffi, nojo, večerní procházky jsou fajn, ale ne když musíš táhnout kočár proti směru slunce do kopce a mezitím dělat na cestujícího v kočáru cukrbliky a nabízet mu jiné a jiné podněty, aby vydržel a nekňoural :grinning:
27. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Bré ranko,
tak dneska po třetí hodině papu a pak vydrželo mládě až do půl osmé, teda chtěl už v půl sedmé, ale já ho ještě umluvila. :dizzy_face: No a po té třetí moc nechtěl usnout, tak si stihl postěžovat na půl příbuzných. . . Ale se mnou to nehlo a z postele jsem nevylezla.
27. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Zdar děcka.
teda já jsem se teď tak rozmazlila na to spaní, že se mi nechce vůbec brzo vstávat. Jsem zvědavá jak to budu zvládat příští týden až budu mít budíček v 5 :sweat_smile: .
Puzzi, tak paráda, že dnes přijede P. věřím, že se už moc těšíte. No a vnučka no commnet..taky nemám ráda takové děti :grinning: .
Mel, Luky je teda šikula jak najednou tak pěkně spinká :slight_smile: .
Gucci, ty si ranní ptáka dál doskáká :grinning: .
Tetes, teda M. je fakt strašně hodnej a K. bude správná ženská :wink: .
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Puzzi takze stridani strazi v Chorvatsku, to je super, tak si to tam ted uzij 2 tydny s manzilkem. Jo kocar proti slunci, to bude boj, ale ta Teutonka se da otocit :wink:
Ja vytuhla jeste ted mezi osmou a devatou, jak se v noci budim, tak potrebuji dospavat pres den a jak je ted krasne chladno, tak se mi paradne spinka :wink:
No nic jdu do sprchy a pak varit, at mam co papkat k obidku...
27. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Teda pondeli a tady takove mrtvo, kdepak jste vsechny?
27. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj
Co tu novýho????Jdu přečíst pár stránek ať jsem trochu v obraze.....
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Mysky nic moc podstatneho, co ty? zadne naznaky k porodu?
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Puzzi tobě dneska dneska přijede manžel,po jaký době?????To bude přivítání :dizzy_face:
Mílo vy chcete kupovat baráček??To mi nějak uniklo,já myslela že jste čerstvě zrekonstruovali byt a nechystáte se stěhovat :sweat_smile: tak držim palce ať nějakej vyhovující pěknej najdete :wink:
tetes,to vypadá že ti dětičky vynahrazujou ten pobyt v nemocnici jak jsou hodňoučký.Už můžete chodit ven??Věřim že si ten pocit znovunabytý svobody náležitě užíváš :slight_smile:
Kay,s oparem to je blbý...tak snad brzy zmizí :unamused:
steffi Kubíkovi k včerejšímu svátku všechno nejlepší :slight_smile:
Ježiš co jste to tu včera s Gucci házeli za míry??????To jste se měřily obě dohromady přez břicha ne????Vždyť já mám teď 99cm :fearful: :fearful: normálně se fakt bojim že budu mít malý mimčo :frowning2: :frowning2:
steffi náznaky porodu zatim ani ne...občas poslíčky,asi odchází hlenová zátka ale jinak nic zásadního.Ale rodit už můžu,v sobotu jsme smontovali skříň a od včera mám všechno nastěhovaný doma kromě kočárku,ten by se mi tu zatim motal
27. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Zdary babi,
tak zvěřinec už má rodné listy, P. vyzvedl. Já ji je vzala do postele a chrápala do teď. :sweat_smile: A oni ještě spí. Dneska mi připravili prekérku, P. odjel a oni se nepředvídatelně vzbudili najednou. Ale zvládla jsem je oba napojit, s tím, že teda malému furt vypadávala koza z pusy, na Kačku jsem místo dloubání pod bradou malaskala a ťukala jí do flašky,aby pila....No, vidět mi někdo.... :sweat_smile:
Jinak mi přijde, že okolo celého těhotenství a miminek vzniká dost mýtů. Např. těhotenství rozhodně není nejkrásnějším obdobím ženy,alespoň u mě ne a miminka rozhodně nejsou voňavá,ale smrdí jako prasata, alespoň ty naše. :grinning: Holky, oni fakt pořád kaděj. :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojte,

milu Ty jdešuž příští týden do práce? Tos mohla vzít šmahem s tím IVF ne? :grinning:

mysky, tak co nějaké nové výlety? koukám e bříško máš furt jako kdyby ses pořádně najedla :grinning:

steffi, no jo to by se spinkalo i teď :grinning: jdu taky něco vařit,snad Stelouch na chvilku usne..

puzzi, to je super, že tam bude už Pavel, třeba se nějak srovnáte..

jinak mě bolí už celá huba, takže je to děs, ale snad se to brzo zlepší..
27. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Mysky no my vime, ze ty mas extremne mali brisko, takze 99cm me neprekvapuje :wink:
Jo tak odchazejici zatka a poslicci, no aby ses nedivila a neporodila jeste tento tyden. Ale kdyz uz mate vse pripravene, tak tomu nic nebrani :slight_smile:
Tetesko gratulace k rodnym listum, pekne je schovej a nezapomen, kams je dala :slight_smile: Kacku teda krmis z lahve? Nebo to stridas?
Jinak s mytama souhlasim, i kdyz ja si ted to tehu docela uzivam. I kdyz me obcas picha cipek a obcas mi tvrdne bricho po extra dlouhe prochazce :slight_smile: A ze deticky smrdi, to vim :slight_smile:
Hele bud rada, ze pekne kadi, aspon nemaji boleni briska a jsou hodnoucky...
27. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
steffi uvidim v pátek co mi řekne dr. jestli se to pohlo :slight_smile:
tetes co na tom že smrděj,hlavně že jsou spokojený :wink: ale musí to bejt mazec když se vzbuděj oba najednou :sweat_smile:
kay,babička dávala vždycky na opary obklady z heřmánku a prej jí to vždycky pomohlo ale osobní zkušenost nemám,já ho nikdy neměla.
27. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
nazdarek babuchy ...
mysky zdarec devce...no tak to uz se asi do porodu neuvidime jak to tak vidim tak za tejden nejspis budes rodit :slight_smile:))
tetes to se jim upravi ..oliver mel co plena to hovno :slight_smile:)) a ted uz se to docela upravilo a kadi max 2x a teda taky nevoni :slight_smile:))))
gratulace k rodnym listum.....
kacku krmnis jenom z lahvicky?
milu no to jsem na tebe taky zvedava
puzzi je prijede ti P ......parada a pockej ja myslela ze jste tam byli jeste s tatou ???
27. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Mysky, taky to tak vidím, že to tenhle týden vypukne a myslím, že nebudeš muset ani v pátek chodit k doktorce. :grinning:
Kay, teda opar je hnus a mě na to pomáhal tee tre oil.
Tetesáku, gratulace k rodným listům a já se z tebe asi picnu :grinning: , prej moje děti smrdí jako prasata :grinning: .
Jo jinak jsem taky zvědavá na ten barák, ale už jsme se dohodli takhle: zítra jedeme i s tchánem na úplně novej dům s pozemkem, pokud to bude ok a finančně bysme to dali, tak bysme asi do toho šli.
Když se nám to líbit nebude, nebo na to nebudeme mít, tak asi s touhle akcí končíme. Já holky na to asi nemám nervy :grinning: .
27. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.