• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Milu, hm, budíček v pět blbý, ale z mýho pohledu máš jednu obrovskou výhodu - víkend, to je jistota. :sweat_smile: Nějaká dovča tě ještě v létě čeká?
Steffi provokuje s dospáváním přes den, pravda, taky bych teď mohla, ale opět je tu téma nejistota x jistota :sweat_smile:
Mysky, P. přijede po dvou týdnech, se těším moc :slight_smile: Teď před chvilkou napsal, že auto po mámě na letišti našel a vyjíždí, máma to jela 3,5 hod. dopol, tak teoreticky ve čtyři by tu mohl být!
Mysky, já měla před porodem přes břicho tak nějak tu stovku, buď v klidu, podle mě velikost břicha s velikostí mimina nemusí vždy souviset, spíš s tvou konstitucí, neboj :wink:
Tetes, to muselo bejt hustý kojit a flašit najednou, ještě že je Míša takovej savec. Kačku furt musíš k pití pobízet, jo? Kolik teď dáváš dávku stovku nebo míň?
Hehe, ty mýty seděj, mimina voní, ale ne v pleně :grinning:
kay, můj P. je Pepa a srovnání myslíš s mámou? Ta dnes odjela, přijede zas za dva tejdny i s tátou :slight_smile:
Tek, táta tam byl ten první tejden, teď tu byla se mnou týden jen máma, bordel, co? :grinning: Táta nemá tolik dovolený, bude tu pak ještě v srpnu dva týdny, tak aby mu to vyšlo.
Honzík má teď už mlíko jen ráno a večer, jinak příkrmy (dopo přesnídávka s mrkví např., poledne zele, odpo jogurt s ovo a kvečeru kaše) a rozkadil se nějak víc, sice tuhoše, ale třeba i 3-4x denně a několikrát už se vykadil do bazénku :sweat_smile:
Milu, tak na zejtra držím palce, aby to vyšlo, baráček by byl fajn, to nevzdávej :wink:
27. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Puzzi, dovču už tenhle rok nevidím. Vzhledem k tomu, že jsem teď byla měsíc doma, tak si to pak budu vybírat po pár dnech a hlavně si to nechám na IVF.
Vstávání se snad po pár dnech upraví, ale bude to asi masakr :grinning: .Do práce se ale těším, jsem doma přes týden skoro pořád sama.
Baráček nevzdávám, ale mám prostě strach z té hypotéky. I když vím, že máme byt a nově pěkně zrekonstruovanej a při nejhorším by se třeba prodal a hypotéka se z toho splatila. No tohle je vždycky těžký rozhodnutí :sweat_smile: .
27. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Puzzi:no ke konci už jí musím pobízet. Jinak jak se tu někdo ptal, tak kojím i dávám z flašky. Přikládám ob kojení a to co si nevypije z prsu, tak dostane flaškou.
Ono to krmení obou najednou celkem jde, páč Kačka je v tomhle kliďas a vždycky se vzbudí miloučce a je mazlivá, Míša se vzbudí a dokud nedostane kozu,tak v tu chvíli vzteky řve i u přebalování. Je to hroznej hlad. :grinning: Kolikrát se na tu kozu tváří, že mám úplně strach mu jí dát a ještě u toho vydává zvuky jako tygřík. Tak se vždycky musím smát.
No, Milu ale oni fakt smrdí. :sweat_smile:
Puzzi:a co že P. za váma letí? Já myslela, že vy jste tam jeli autem?
Milo, no jo holka,ty budeš za chvilku zase ráno vstávat. Hele, já myslím, že to máte ideální,když máte záštitu toho bytu,takže bych do toho určitě šla a z té hypotéky bych takový strach neměla, páč pořád je tu prostě rezerva.
27. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Milu souhlasim, ze je lepsi zainvestovat do toho noveho baracku. Preci jen tam je vetsi jistota, ze nebudete hned muset investovat do oprav.
Mysky no prima by bylo, kdybys uz v patek k dr. nemusela :wink: I kdyz jeste tyden bys mohla vydrzet v kupe, aby se A. pekne dopekala :slight_smile:
Tjoo dneska je venku taaak krasne, za chvili se pujdu vyvalit na balkon a pak v pul ctvrte na cviceni, jupiii...
27. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tetesko tak to je fajn, ze Kacku i kojis, myslim si, ze za chvili budes jen kojit a flasku nebude potrebovat :wink:
A Misu je takovej tygrik hladovej, no ale co se divis, kdyz vydrzi 3 hodinky spinkat, to by mel kazdej hlad :wink:
27. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Tetes, jeli jsme autem a to auto tu furt je, všechny odjezdy příjezdy jsou letadlem do Benátek a auto vždy odjíždějící nehcá tam a přijíždějící s ním přijede. Jako dnes máma jela tam na letadlo a P. přijede autem sem. Táta ty letenky kupoval někdy v březnu a jedna stojí 25 Euro, takže to je dost levný.
Míša a velkej hlad - takhle to má Honzík, časem jsem začala kvůli tomu přebalovat až po jídle :sweat_smile:
Milu, jak píše tetes, bych se nebála, ten byt budete mít jako pojistku, jistotu, šla bych do toho. hypo je vždy trochu riziko, ale lepší bydlení za to stojí.
27. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Puzzi tak to jsou krasne ceny letenek, to se vam urco vyplati a je to o dost rychlejsi.
27. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, tak mi volala paní na tu hypotéku, která nám vše zjišťovala a říkala, že my jsme naprosto bez problémů a že nás budou mít banky s našim příjmem rády :grinning: .
A co je další prča..ten rezervovanej baráček jak se mi moc líbil, tak je volnej :grinning: . Takže se na něj pojedeme taky podívat a pak se asi rozhodneme :grinning: .mě asi mrskne. :grinning:
Tetes já mám strach, ale vím, že jsme to propočítávali a platili bysme cca o 5000kč víc, takže to není žádná trága. prostě jde o to, ten krok udělat a pak už z toho prostě nevylezeš. :wink:
27. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Milu, jupí jou, to klapne, vyberte jeden z těch dvou a hurá do toho. To zmáknete, my jsme taky zadlužený jako blázen, kdyby P. přišel nějak o práci a jinou nesehnal, tak jsme asi v prdeli, no co, člověk musí bejt optimista. :sweat_smile:
Steffi, jj, z letiště sem 3-4 hodiny, let hodina, akorát škoda ty dvě hodiny před letem a hodina plzeň-praha, časově to je na 7-8 hodin, autem 8-12, ale v jedný osobě rozhodně pohodlnější jet jen ty 3,5 hodiny tady než celou cestu sám.
27. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Milu to je krasa, jak se vse v dobre obraci :slight_smile: Parada :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Puzzi mas pravdu, cekacka na letisti to vzdycky trochu kazi, ale urco pro jednoho je to pohodlnejsi. 3-4 hodky se daji odridit v poho 8-12 je na jednoho preci jen dost...
27. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mílo, která banka by neměla ráda klienty? Ať už s malým nebo velkým platem??? Když nebudeš platit tak ti seberou bydlení ani nemrkneš. Jsem zvědavá jak nakonec dopadnete. :dizzy_face:
Tetes, tyhle hladové řevy by mě zajímalo kdy u dítek přestanou. Někdy je to až na sociálku jak řve . . . :dizzy_face:
Puzz, cena letenek fakt dobrá až výborná.
27. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
steffi já bych klidně i do půlky srpna chtěla vydržet protože mě se pak po tom břichu fakt asi bude stejskat :sweat_smile: ježiš ty se chodíš dobrovolně opejkat na sluníčko???? :astonished: to já bych se tam asi roztekla :grinning: až budu muset ven tak se tradičně budu plazit při zdech baráků :grinning: :grinning:
tetes řikáš že Míša je při pohledu na kozu jak zhypnotizovanej??? :grinning: no jo,chlap :slight_smile:
Mílo tak já bych rozhodně neváhala nad baráčkem i za předpokladu že bych tomu musela obětovat byt. A jak jste na tom teď s IVF?Už jste v caru plánovali nějakej termín??
Puzzi ty jo 14dní bez manžela si ani neumim představit,to sme nikdy nebyly :sweat_smile: to už se fakt musíš těšit :slight_smile: Řikáš že Honzík spojuje kadění rovnou s nutnou hygienou??? :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Mel, tvoje shrnutí bank a oblíbených klientů je dobře cynický, ale je to tak :grinning: Ovšem hypo fakt nedaj jen tak někomu a je potřeba mít ty platy mnohem větší než půjčka, to voni zase tak hodný nejsou v těch bankách.
Hladový řevy přestanou přísunem jídla, Mel :sweat_smile:
tetes, jak píšeš, co dělá Míša na prso, tak Honzík tohle dělá občas na flašku a posl. dobou i na lžičku. To když se s někým bavím a zapomenu krmit, tak najednou slyším takový vzdychání rychlý, no prostě jak když je na to jídlo úplně nadrženej :grinning:
Mysky, 14 dní bez P. je asi taky můj rekord, tyjo, ale nějak to celkem uteklo, jak tu mám Honzíka, tak je celej den co dělat. Už se na P. těším. Ty 3 tejdny bez něj pak bude asi ale dlouhý, se pak budu těšit už i domů. Sice je to tu fajn a moře a procházky, ale stejně je to takový jednotvárný, kámošky navštívit nemůžu apod. Ale ještě že mám net :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Puzz, aha. . . Takže na začátku pátého měsíce bych se měla dožít??? To asi budu už muset začít s kašema, jinak nás dítko sní po svačině. :confused: Nechápu, jak se můžeš zakecat a nekrmit chuděrku hladové dítko. :sweat_smile: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
No holky, jenže nejhorší je, že mě se líbí ten baráček co byl rezervovanej a Honzovi zatím to co jsme neviděli a jedeme tam zítra. je pravda, že to je mnohem větší a je to nový, ale zase bysme oba dva celkem dost dojížděli.
No prostě každý má své pro a proti a do zítra se to rozsekne. :wink:
Tak ve středu nám jdou konečně montovat ty dveře. Huráááá.
27. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jéééééééé hurá, u Míly budou mít konečně dveře. :wink:
27. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mel bohužel teď v téhle době to tak jednoduchý s bankama není :wink: .Teď opravdu musíš mít dobrej plat, dobrý a jistý zaměstnání a u nás je plus i to, že máme ten byt a že budeme mít smlouvu na pronájem.
Mysky, do IVF centra jdu ve čtvrtek a tam se snad dozvím něco víc. :wink:
27. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mílo no otázka je, co je jistota zaměstnání? Někdy si myslí člověk jak to má jisté a najednou. . . .
27. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
To je pravda..nikdy nic není 100%, ale člověk tak trošku ví, jak na tom u té firmy je. A hlavně jak velké zázemí má ta firma. A co se týče našich zaměstnavatelů, tak to je zatím na tom docela dost dobře. Ale nikdy samozřejmě nevíš.. :wink:
27. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jo můj zaměstnavatel na tom byl taky dobře, ale pak . . . jedna ODS + pár blbců kteří znají teorii ale o podniku nevědí nic a hle, hned je hotovo. Moje bývalá pracovní nápňse k 30.9. menší na skoro čtvrtinu obsahu. . . Takže ještě, že jsem na mateřské. .. . .
27. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky
mili to je super, určitě něco vyberte, vyplatí se to a až budete mít děti, tak doměk a zahrádka pro ně bude super
no my sice z domu ze zahradou jdeme pryč, ale kromě tchánovců má tchán na zahradě včely - a to dost, takže tam stejně Vojtu spávat nedávám, to on se spíš vyspí na vzduchu na balkoně - před domem zase jezdí hodně auta to by taky nemohl spát
tetes to musí být roztomilé ta Kačenka když je taková miloučká po probuzení. A že Míša krásně jí je bezva, buď ráda že je při chuti - ale to Ty určitě jsi. A Kačka krásně přibývá. Stejně to zvládáš krásně, já byla v šestinedělí hotová jenom z Vojty
On se teď taky bude dobře, jenom se vrtí, kope, když nakouknu tak úsměv přes celý obliček a vydává blažené zvuky jako - máma mě konečně vezme :grinning:
puzzi tak si to teď s manželem užijete ještě víc a to bude asi teprve ta pravá dovolená,co?
já se tchánovi zatím úspěšně vyhýbám, m. byl teda z toho špatný celý večer, ale o to víc chce pryč. Tchýně teď vzala Vojtu na chvilku ven, ale asi ne nadlouho
jo a mám problém, že asi budu muste dát kočku do útulku - pokud si ji tam vezmou. Tchýně by si ji nechala, ale tchán samozřejmě zakázal. Ona je strašně miloučká, vykastrovaná, nic tu nedělá a ještě jim chytá myši...no je mi líto ji dát do útulku a pokud si ji nevezmou tak vůbec nevím. Ale my tam mít zvířata nemůžeme a ona je taky zvyklá venku
27. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Rio, super, že manža chce taky pryč a není to tak jenom kvůli tobě. Kočičky je mi líto, že musíte ji dát do útulku. Nevzal by si ji třeba někdo ze známých či sousedů? Nechápu jak může tchán mít něco proti jedné kočičce. . . :cry:
27. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpět od našich.

Co je tu nového? Prosím, prosím, shrňte mi to někdo :wink:

U nás vše při starém, jen Víťulovi vyrazil další zub-takže už má dva spodní :dizzy_face:
27. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Ha, koukám, že Mysky je ještě celá-jsem si pár dnů zpátky říkala, jak na tom asi seš :dizzy_face: :grinning:
27. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Lao, Míla objíždí domečky, když se jim bude nějaký líbit a dostanou hypo, tak se asi budou stěhovat.
Honzík má zub.
Steffi čeká Kubíka.
Ro, už balí a oznámili tuto skutečnost už i tchánovi.
Tetes je doma už i s Kačenkou.
Zapoměla jsem ještě něco důležitého? :confused:
27. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Mel, děkuju :dizzy_face:
Tetes, to je moc fajn, že už jste všichni doma!!! Jaký to je se dvouma prckama? Bych si to šla asi hodit-když mi teď dává Víťulín pěkně pokouřit-mít to doma dvojmo:grinning: Ale ty jsi šikula, tak to zvládáš :dizzy_face:
Steffi, gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: A Mile k tomu, že se trefila s pohlavím :grinning:
Milu, tak vlastního domečku se vám zachtělo? To bylo nějaký bleskový rozhodnutí ne? Nebo už to je v plánu dlouho?
Honzulákovi gratulejšn k zubu :dizzy_face:
27. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Lao, vše nejlepší k narozeninám, ať ti dělaj oba Vítkové jen a jen radost! A Víťa předbíhá se zubama, jo? :slight_smile:
Víťula dává zabrat kvůli zubům nebo tak normoš tu a tam?
Rio, už asi stříháš metr na dni, co?
P. tu snad bude každou chvíli... :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Puzzi, moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
JJ, Víťulín mi dává záhul-ale asi fakt jen ty zuby... Nebo má ostny na zádech-vždy jak ho položím, tak ječí :grinning:
Jak je na dovo? :wink:
27. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Lao, hm, ostny na zádech má Honzík taky a občas i na zadku, ale tam už se mu celkem obrousily, docela vydrží sedět a hrát si s krabicí hraček občas :slight_smile:
My v Chor. dobrý, H. snáší horko v pohodě, nálady cca jako doma, ale hodně chodíme do moře a máme tu bazének a hračky a procházka (v kočáru sice nic extra, často mostuje a tak, ale někdy vydrží). Teď jsem tu byla dva tejdny s mámou (z toho týden i s tátou) a teď čekám na P.
27. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.