• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci: moje dr. (Zelenková) rikala, ze v tehotenstvi ma clovek na plašení nárok a že jsou na to dr. zvyklí, že je lepší jet desetkrát zbytečně, než dojet pozdě.

Nemocnice nemá nikdo rád, ale kamaradce se stala takova blba vec, tak od ty doby radim kazdymu, at jde radsi do nemocnice, i kdyz to znamena riziko hospitalizace a ztrátu domácího pohodlí.. Ja to tady nepsala, protoze byl porad nekdo v rizikovym obdobi 24-30tt, ted uz je to jenom tetes a ta je pod dohledem a už pokročilá... Kamaradce s dvojcatama odesla v 26tt hlenová zátka, jela k mojí bývalé gyn., ta ji prohlídla, rekla, ze se nic nechystá, ale ze musí lezet a ze at si vybere, jestli chce jet do nemocnice nebo lezet doma ve svy posteli a nechat se tam obskakovat.. No, kamaradka si pochopitelne vybrala tu druhou moznost. Ale za 4 dny jí prisly kontrakce, dojela k Apolinari, tam okamzite na sál a za chvíli byli na svete dva kluci. A mela s nima desný trápení, operovali jim oběma srdíčko kvůli dučeji, docházela za nima na JIPku, nervy na pochodu - uz je to vsechno dobry a jsou doma a vsichni ok, ale byly to straslivy 3 mesice. A u Apoli ji rikali, ze kdyby dojela hned od ty gyn., tak by jí podávali léky na rychlejší dozrání organismu, že by asi rodila velmi brzy, ale ze by byli kluci v mnohem lepším stavu a třeba operaci srdce by si mohli ušetřit..
Proto jsem byla ráda, ze je tetes v nemocnici, ale nevytahovala jsem na ni tuhle historku, abych ji nevystrasila.
22. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Gucci taky mě napadlo...Eva a Vašek :grinning: . Ale jinak mooc pěkný :wink: .
Jinak si vybírám novej mobil, tak doufám, že to nedopadne jako s tím notebookem :grinning: .
autor
Dobré ráno, Honzík včera usnul až v devět, spal kvečeru od půl sedmý do půl osmý, pak jsem ho vzbudila, koupání ok, ale pak oblíkání řev a půl hodiny řval a nemohli jsme ho nakrmit, hysterák už jen z toho, jak byl unavenej, nevrlej. nakonec jsem ho uhoupala, flaška, snědl a usnul v devět. A ráno sakra vstával jako vždy v půl sedmý. Takže nemá cenu posouvat večerní spaní později, což ani nechci teda, jsem ráda, že mám od osmi klid.
Evi, Majda ti dala najevo, že si o vítání myslí to samý co ty :sweat_smile: Trapný, jo? Jsem zvědavá tady u nás. Nojo, mělo by to bejt květen nebo červen, tak bůhví jestli nás pozvou, když občas slyší řev z kočáru :grinning:
Terky, taky máš ještě jizvu po císaři červenou? Mně asi už moc nevybledne. Ale vypadá celkem dobře, taková červená čárka.
To je škoda, že si V. večer s tebou tak moc neužil. myslim, že hlídání večerního spícího dítěte je fakt v pohodě a kdyby se Mariánka vzbudila a brečela, tak švagrovka by to určitě zmákla. Kdyby tam s ní byla sama, tak je to taky jiný, než když jsi tam ty. Já bych cizí dítě v přítomnosti jeho matky taky asi nezkoušela uklidnit.
Milu, tak ať to jde ty inventury! Na kolik je to dní?
Chudák Pajda, tyjo, tolik ženských chrápe, jo? Mě by švihlo. Jojo, snad aspoň objeví, co jí chybí a pomůžou jí. Si říkám, že třeba je oslabená z toho blití a pak i ty křeče, tak jí třeba dají kapačky na zavodnění, železo nebo tak něco a bude moct domů do klidu.
Gucci, já myslim, že jako těhule bys jela i s blbostí, nevim, to pak je ten strach silnější než ostych.
Rio, to je krásná noc, šla jsi spát brzo, takže jsi se vyspala?
Sakra s M., on by měl bejt chápavej, je toho na tebe moc. Doufám, že mu tchýně nesugeruje nějaký kraviny jakože to nezvládáš a tak.
Gucci, obdivuju, že zvládáš chodit do práce, nevolnosti, často hrozná noc, tyjo, nemáš to lehký.
Tek, šikula Olík si chystal velkou nálož na noc :grinning: Tři pleny bez kajdoše je normoš. Honzík omezil frekvenci kadění někdy kolem 6 týdnů, si myslim.
Tek, do tří super spánek, fakt dobrý!
rehos, týjo, ty se máš, maruška si úplně krásně spí, od sedmi do devíti, tyjo, nechápu... :slight_smile:
Campi, takže návrat do práce nehrozí, MD je lepší, viď?
Lao a když tě TM naštve, tak začneš vyjíždět nebo to mlčky zkousneš? Já v 90% vyjedu. Bane, kecám, 100% :sweat_smile:
campi: no asi jo, máš recht...jako asi kdyby mě hodně bolelo břicho, nebo bych krvácela, tak samo jedu, ale ted mě třeba pobolívá břicho, někdy i víc, ale dycky to přejde a není to nic nesnesitelného

Mili: chceš pomoct s výběrem?
22. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Campi, taky si myslim, že je dobrý bejt v nemocnici pod dohledem, i když je to opruz velkej, je tam ta jistota, že je člověk pod dohledem.
Milu, znám obchod s čokoládovejma mobilama, tam vybíráš? :grinning:
22. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
jéééééééé holky, příští vík jak jsem sama doma, tak budu mít asi na jeden den na hlídání pejsááánka, bišonka, od pG kolegy z práce, jedou někam na výlet a pejsán tam prej nemůže...juchůůůůůůůůůůů....se ještě rozmyslím, jestli jim ho vrátím :grinning:
22. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Gucci, mě dát na víkend někdo pejsánka, tak se zcvoknu :grinning:
Ale přeju ti to, to bude mazlíček, viď?
22. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Mili, tentokrát by ten mobil mohl být třeba čokoládovej :grinning:
Puzzi, někdy vyjedu, někdy držím pysk, dle toho jestli přeteče ta pověstná kapka :grinning:
Aháá, koukám, že Puzzi měla stejnou čokomobilní vizi jako já :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
No jestli bude čokoládovej..to bych ho nevím.. :angry: .Páč já čokoládu nesnáším :grinning: .
Jéé budeš hlídat Gucci pejska jo? Tak to je fajn, to si užiješ a nebudeš doma aspoň sama :slight_smile: .

Mobil vybírám Nokii a mám tyhle dva typy:

http://www.nokia.cz/link?cid=PLAIN_TEXT_1075144

http://www.nokia.cz/link?cid=PLAIN_TEXT_1127659

Me se líbí víc ten druhej..
22. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Ten druhej bych chtěla fialovej...
22. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Teksas prukajdu urco nedostanu, ja nejdu do Podoli. Prukajdu dostanu az toho 4.6. po NTS.
Rio myslim, ze oba mate nrvy na pochodu a i kdyz vyhrozujes rozvodem, tak to ani jeden z vas tak nemysli...
22. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Lao, já mám zřejmě neustále nakapáno kapku pod přetečení, takže u mě přeteče všechno :grinning:
Milu, mně se taky líbí víc ten druhej, jj, ten do fialova je krásnej.
22. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
vidím že všichni chlapi jsou někdy na nic :angry:
mě nejvíc štve že mu na mě teď furt něco vadí, já jsem přitom pořád stejná - vždycky jsem byla při komunikaci s ním impulzivní a trochu hádavá, prostě mě někdy dost vytočí a neudržím se, ale taková jsem byla vždycky. Najednou mu vadí na mě snad všechno, jak mluvím, jak chodím - pomalu podle něho - ale že já měřím 156 cm a on 186 a má delší nohy to neřeší, vycházky s ním většinou končí teď hádkou, on to vyřeší že se semnou přestane bavit a urazí se, což mě pěkně točí, no prostě furt dokola, občas mám pocit že je lepší když spolu nikam nejdeme a ani spolu nemluvíme a strašně mě to mrzí, je to teď vztah na nic, místo aby nás mimčo zblížilo...navíc on fakt doma nic nedělá, prý nemá čas, přitom když tchán řekne o víkendu at jde kopat pařezy nebo něco dělat pro ně tak jde, prý se nebude hádat :angry: ale mě nemůže pomoct...a když ted krmím s flašky a říkala jsem, že by jsme o víkendu mohli krmit v noci nastřídačku jeden v 1 a druhý v ty 4 nebo jak se vzbuí, tak se musí prý vyspat - a já asi ne :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Rio, to vypadá jako taková menší krize. Neboj, to překonáte, nevim moc co poradit. Asi tvýho manžela dostal ten kolotoč kolem Vojtíka, je to fakt nápor. Na tebe taky, tak je jasný, že nemůžeš být neustále milá a v pohodě, když jsi nevyspalá a 24 hodin "vždy připraven". Možná by pomohla pořádná debata? Snad by tě neodbyl, kdyby sis chtěla fakt vážně promluvit třeba o nějaké menší dělbě práce. Pokud krmíš z flašky, tak si myslim, že je zcela fér chtít po chlapovi jednu noc v týdnu, aby krmil. Z pátku na sobotu nebo ze soboty na neděli.
22. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Rio mam pocit, ze to je klasickej pripad. On zarli, najednou neni tvoje pozornost jen jeho, ale Vojtiska a on to spatne nese...Myslim, ze to zazilo vic manzelstvi. Nech ho s tim srovnat.
A s tou pomoci, ja bych se neptala, ja bych to dala jako pravidlo. Ale ja jsem v tomhle strasna..ja v tomhle neznam slitovani. Je to dite obou a oba by meli prispet...
22. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
mili: tjo to jsou oba nějaký superpracovní, já mám N 5310 xpressmusic a ta je boží, nejlepší telefon co jsem kdy měla http://www.nokia.cz/link?cid=PLAIN_TEXT_607878

rio: tjo taky bych řekla, že je to tak jak píše Janča....měla bys ho zapřáhat od začátku, at přebaluje, krmí, když stejně nekojíš, hlavně nepolevit...chlapi jsou někdy prdlí fakt
22. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj! Tak M. dnes spala jen do půl sedmý! :angry: Pak jsem ji hodinu uspávala, tak spala ještě asi hoďku, ale to už mi moc nepomohlo. :unamused:
Terkytko, tak Kainar a CD je rozhodně lepší! Já zvažuju, že bysme šli na Psí vojáky a moje máma by taky takhle hlídala, ale nevím, jestli to riskovat, kdyby se náhodou M. probudila.
Mili, Steffi, díky za info o Pajdě. Chudák, ani se nevyspí. :unamused: Ještě že ji aspoň přestěhujou! Moc ji prosím pozdravujte!
Rio, a konzultovala jsi to kakání s dr.? Zdá se mi to divný u takhle malýho miminka, že se nemůže vykakat...
Hele, a nepomáhá Ti ani s V.? Teď to čtu, tak to bych ho asi zabila... Nebylo by dobrý si o tom v klidu (ne zrovna v hádce) promluvit? Přece je to i jeho dítě!
Gucci, teda to mě mrzí, taková blbá noc... A neuvažuješ o PN? Tak to je hezký překvápko od pG. :slight_smile:
Lao, M. právě poslední dobou není vůbec superhodná, když jsme někde! Já furt vykládám, jak je hodná, a pak někam jdeme, a ona se takhle předvede. :angry: :slight_smile:
Rehos, to je Maru zlatíčko! U nás bylo dusno včera.
Campi, takže u F. páteční HO funguje?
Tek, M. kadí tak 1x denně, někdy po 2 dnech.
Steffi, Ty jdeš dnes na UTZ? To je skvělý, zase bude fotečka. :wink:
Mili, taky se mi víc líbí ten druhej, ale fialovej teda neeee. :wink:
Puzzi, to je super formulace :grinning: - já mám taky trvale nakapáno! :wink:
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
jdu na o ženy, dobrou chut
22. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Já mám tenhle: http://www.nokia.cz/link?cid=PLAIN_TEXT_246083 už přes rok a jsem s ním taky strašně spokojená.
22. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Dobrou chuť, Guccíku!
22. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
rio: neboj, to se spravi. U nas je to stejny (krome pece o dite, tam je F. uplne rovnocennym patnerem). Tvymu telu ted dochází vsechna ta unava z predchozích mesicu, budes potrebovat cas na regeneraci.. Kdyz je chlap doma, tak mu davej V. na prebaleni, krmeni, odejdi treba na cely dopoledne v sobotu, at si zažije uspavání.. Vojtik uz reaguje, tak se bude manzelovi libit, jak je roztomilej a bude iniciativnejsi v peci o nej.
22. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Rio zkus si vzpomenout jak trpěla Maruška a pak jí zjistili zúžený konečník,měla by tě doktork aposlat na chirurgii pro klid duše :wink:
22. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Holky já nemá úplně starej telefon, ale manža musí mít pro podnikání svůj a nepoužívat ten služební. Tak mu dám svůj a dostanu novej.
Oba dva telefony co mi ukazujete znám, máme je firmě jako služební. Já mám teda služební trošku jinej, ale taky Nokii.NO proberu to s manžou a uvidíme. Mě se líbí to V :wink: .
22. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
s tím kakáním je to proto, že přešel na UM a ještě navíc zahuštěné k vůli tomu refluxu, tak to střeva hůř zpracovávají, doktorka říkala, že to chce tak 2-3 týdny čas až pak by se to řešilo kdyby to nebylo lepší, každopádně bez trubičky se nevykaká a to ještě s pláčem :frowning2:
rehos já na chirdě byla, měla jsem pocit - a mám pořád, že mu vylézá trochu konečník jak tak tlačí, ale doktor říkal, že je to v pořádku...
holky díky, snad se to nějak vyřeší, takhle hodně jsme se ještě nepohádali, dokonce večer nebyla ani pusa na spaní a ráno jak odcházel pohladil Vojtíka a mě od dveří řekl ahoj...vždycky jsme to vyřešili před spaním, nejpozděj než šel do práce, abysme nebyli rozhádaní...ale mě to fakt strašně mrzí, ze začátku pomáhal a najednou nic, nejvíc mě štve že fakt tchýni a tchánovi udělá co řeknou aby neměli řeči, přitom já jsem snad - nebo bych měla být na prvním místě s Vojtou. Já bych přitom tak ocenila kdyby ho vzal třeba na dvě hodiny ven a já si mohla víc uklidit -ve spíži se nám objevili moli a já nemám ani čas to zlikvidovat - a on to ví. Jenže on prostě musí buď něco dělat pro ně, nebo si spravuje něco na autě a podobně - prý ostatní to taky zvládají s mimčem
22. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
holky, na prosincovkách je první znovu těhule, vychází to děti po 13 měs. A plně kojí to první. používali kondomy a jednou se jim nechtělo :grinning: tak pozoooor :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
tjo puzzi tak to je mazec teda...člověk tady tři roky dře a voni takhle :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Puzzi to je hned :grinning: .Jak píše Gucci dřu se 4 roky a hovno hovno slavný soude :grinning: .
Rio je mi líto, že máte takové problémy, ale pokud si v klidu sednete a v klidu si všechno vyříkáte a zkusíte se domluvit na kompromisu, tak se to určitě zlepší :slight_smile: .
22. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Rio asi budes muset byt tvrdsi, presne jak pisou holky, dala bych mu ho v sobotu dopoledne a at se stara. Myslim, ze to prospeje nejen vasemu vztahu, najednou uvidi, ze to neni jen tak se starat o dite a ze to prospeje i vztahu mezi nim a Vojtiskem, jelikoz se vic zblizi..
Mi rict, ze ostatni to taky zvladaji s mimcem, tak mu reknu, mas pravdu, ostatni tatinkove to taky zvladaji s mimcem, predam mu Vojtiska do naruce a s usmevem odejdu...
Puzzi ty jooo, to je krasa, to byl vzdycky muj sen :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak mam uvarino a dokonce i snedeno :slight_smile: ted se chystam ven
no bacha kojo neni antiko :slight_smile:)))
puzzi a chteli to?
rio to jei fakt lito..me treba strasne pomuze kdyz si M. veme olivera hned jak prijde z prace....nemusim byt uplne online :slight_smile:))
takze ja bych mu taky dala co proto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale fakt bych do toho sla tvrde ..tohle preci nee to dite je vas obou!!!!!!!!!!!!!
22. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
steff je to sice krasa ale me by asi jeblo :slight_smile:)))))))
22. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.