• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte,

puzzi, jéžiš, já vím že je P. Pepa :sweat_smile: , vůbec nechápu proš jsem napsala Pavel :-d na koho asi myslím... :slight_smile:

rio, s tou kočkou mě taky nic nenapadá, zatím co jsem se ptala, tak nikdo..

milu, to je super, že se to takhle pěkně začlo dařit, a vždycky jsou nějaká pro a proti, to je pak těžké rozhodování, ale určitě vyberete dobře..
27. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Jéé Puzzi to práskla ... takže Lao vše nejlepší k narozeninám héépy berzdej tůjúúúú :dizzy_face: .

Holky, vy si asi řeknete, že jsem blázen a že nevím co chci,ale já dnes celý den přemýšlela o té hypo a tom baráčku. Jo bylo by to super a byla by to paráda. Ale já se toho prostě bojím, teď si žijeme celkem obstojně a hlavně bez toho, abysme řešili stránku peněz. prostě vždycky máme. A věřím tomu, že jít do baráčku, tak těch peněz bude méně a bála bych se třeba v případě nějaké krize, že nám to naruší náš vztah co máme s manžou. Jo, mít situaci jako Rio, tak neváhám, nebo být v podnájmu. Ale je to naše a myslím, že už jsme to dali tak dohromady, že prostě 3+kk máme, menší, ale hezkej.
A taky..pro mě je důležité a pro manžu taky to mimi. Já se bojím, že díky tomu všemu co by kolem toho baráku bylo, by se to třeba díky stresu nepovedlo a já bych si to pak vyčítala. Prostě chci být v klidu a v pohodě a neřešit takhle závažnej krok. Myslete si o mě co chcete, ale prostě ani nevíte jak se mi ulevilo... :slight_smile: .
Já od té doby co tohle řešíme skoro nespím a manža taky ne...prostě raději budu jezdit k našim na zahradu nebo na chatu a hotovo. Hlavně, že se budeme mít s manžou fajn ... :slight_smile:

Jinak máme babi v nemocnici a teď jsme od ní přijeli ... má takovou zácpu, že to co říkala, to muselo být hrozný. Ale co je nejhorší, že babi měla po dědečkovi prstýnek a ten jí tam ukradli a ona je z toho tak strašně špatná, až se mi chtělo brečet s ní.... :frowning2: .
27. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahojky, moc se omlouvám, že tady teď vůbec nejsem, ale mám babičku v nemocnici na JIP s krvácením do mozku a je na tom hodně špatně. :cry: Nemůže mluvit a zdá se, že ani moc nechápe, co na ní mluvíme. Je mi hrozně, pořád jen brečím, protože pro mě je babi jako moje matka. Vyrůstala jsem jen s ní a tetou, takže je pro mě vším na světě. Strašně moc se jí miluju a hrozně se o ní bojím a nejsem schopna teď na nic jiného myslet. Dvakrát denně za ní chodím do nemocnice, dneska jsem měla ten 3D UZ, tak jsem ji přinesla ukázat fotky holek. Tak je k sobě tiskla a nechtěla je dát z ruky, já měla jen slzy v očích. Hrozně se těšila, jak se o ně bude starat a vozit je a teď leží upoutaná na lůžko a vůbec se neví, co bude dál. No nic končím, protože už zase brečím. Moc se omlouvám. Doufám, že jste všechny v pořádku.
27. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
pajdi to mě hrozně mrzí, taky tady teď slzím, holka drž, hrozně moc na Tebe budu myslet, doufám, že se babička z toho dostane a uzdraví se. :fearful:
27. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Kay- děkuju moc, ale mám příšerný strach a zároveň se taky bojím, aby to nějak neublížilo holčičkám. Snad jsou silné a vydrží to stejně jako babička.
27. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
brý fešer

mysky: tos mě pobavila :grinning:....prej, že jsme se s Jančou měřili obě dohromady :grinning: :grinning:
tet: mě teda miminka voní, musíš je semtam umýt :grinning: , teda jestli je nebereš jako zvířata doslova :grinning: a super, že už máte ty rodné listy
Lao: vše nej k narozkám :dizzy_face:
Mili: takže barák nebude? já si právě myslím, že by vám to pomohlo, nemusela bys na mimi tak moc myslet :wink: , zabavila by ses něčím jiným :wink: , ale zase jestli máš z toho blbý pocit, tak je to o ničem
Pajdi: :cry: :cry: to je strašný, moc držím palce, at to dobře napadne :cry: :cry:
27. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
pajdi jeziis to je hrozny ...teda fakt me to uplne rozbrecelo .....
ale neboj babi je silna a urcite se o holky bude starat ....
a ona upadla nebo jak se ji to stalo? jen tak?
27. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Pajdi, až mě mrazí. Chjo holčino naše, drž se. Vím je to těžký, ale hlavně teď musíš myslet taky na sebe a holčičky. Moc a moc držím palečky ať je vše v rámci možností dobrý. :pensive:
Mílo, ty fakt nevíš co chceš. :wink: Ale chápu tvé obavy, přesně tohle jsem řešila já, když furt chtěl manža stavět.
Jsem teď měla doma vzrůšo, nejdříve se mi Luky počůral na koberec - jsem špatně držel pindíka nad nočníčkem, protože jsem při tom nahazovala dudlík (normálně mívám pod ním starou osušku, ale teď jsem jí nedala) a pak Luky už skoro usínajíc se začal v postýlce budit a poblinkal se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
lao vse nej k narozkam kolik ti je stareno? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
puzzi jo ahaaaa ja myslela ze je tam ted prave do prijezdu P. i tata..tak nic :slight_smile:))
hele fakt je super jak s nim vyvijite aktivitu a tolik se honzik nenudi
jsem zvedava na navrat
co evina ta tady taky dlouho nebyla...
rio to je slozity vid s tim blbem ....hele cicu kdyz das do utulku tak si ji nekdo hodnej veme a nebo si dej inzerat .....
milu taky baickA JOOO sakra ...a zacpa jooo chudera
27. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mílo, s tím prstýnekm babičky je to teda hnus, já tohle nechápu jak může mít někdo tu drzost okrást obzvláště starého člověka. :angry: :cry:
27. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
campi tady taky dlouho nebyla
27. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Teda co to tu ctu za smutne zpravy,
Milu snad se babicce uz ulevilo a s tim prstynkem je to hnus, bych takovym lidem ruku usekla!!!
Pavli to je mi strasne lito s babickou, ale verim, ze se z toho dostane. Ma motivaci, teba a holky. Vim, jak je to narocny mit babi v nemocnici a to pro me neni tim, co pro tebe. Drzte se a ze posilam moc a moc sil, aby se z toho babicka dostala.

Lao VSE NEEEEJ, krasne to oslav. A at Vitulove nezlobi :wink:
Mel teda takove komplikace :slight_smile:
Ja si bezvadne zacvicila, v C&A koupila tricko, tak mam vsem chodit :wink:
27. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec nestíhám - od čtvrtka jsem nebyla na netu, jsme s M. pořád někde... Všechno dočíst nestíhám.
Co je novýho?
Steffi, moc gratuluju k chlapečkovi! :slight_smile: Tak můj tip nevyšel. :wink:
Mysky, Ty jsi tu ještě vcelku? :wink:
Puzzi, tak teď si budete s P. a H. užívat. :slight_smile:
Mili, jé, já se těšila, až napíšeš, pro co jste se rozhodli, a Ty takhle... :sweat_smile: Já vždycky chtěla terasovej byt, ale co máme M., tak se mi naprosto změnily priority, co se týká bydlení, a chci jednoznačně zahradu.
Pajdi, to je mi tak strašně líto!!!! :frowning2: :frowning2:
Holky, sorry, ale už nemám sílu reagovat...
My se máme skvěle, jen M. má strašnej problém s usínáním přes den. Docela dost brečí, než usne. :frowning2:
V pátek jsem nechala v Zaře majlant, ale zase už má M. i zimní bundu. :wink: Holky, ta nová kolekce je úžasná - vykoupila bych nejradši všechno!
27. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jo, ještě jsem zapomněla - Lao, všechno nejlepšííííí! :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Lao, všechno nejlepší k narozkám. Jak jsi si to užila?
Milo, nejdůležitější na všem je spokojenost a pohoda a ono žít si na nějaké úrovni a mít určitý standart je taky dost důležitý. Takže mít barák, ale jenom za podmínek, že nepojedete na dovču či budeš muset zvažovat jaký salám koupit, taky není nic moc. Jakékoliv rozhodnutí je lepší než žádné. Je dobře, že se ti ulevilo. :slight_smile:
Gucci:ty vemínko,já myslela, že stačí zvířátkům vyměnit podestýlku
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Campi mi nedávno psala IP a psala,že je pořád venku a jede nějak k rodičům či co... :slight_smile:
Ježiši, Pajdi to je mi hrozně líto.
:frowning2: Je mi jasné, že za babičkou musíš chodit,ale prosím buď na sebe a na holčičky opatrná.
27. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Pajdi, to s babi, mě moc mrzí :frowning2:
Holky, díky za přání :dizzy_face: Dnes už končím, musím plnit manželské povinnosti :grinning:
27. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
Bree ranko devcatka,
vcera mi nejak nesedlo to cviceni a prochazka k tomu a pobolival me podbrisek a trochu mi tvrdnul :-/ a k tomu me ze spodu pichal jakoby cipek, no vubec to nebylo prijemne a nespinkalo se mi dobre :frowning2: Takze dneska dopoledne budu odpocivat a odpoledne jdu na navstevu ke kamaradce, ktera ma 7 tydenniho klucinu, tak se moc tesim...
28. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
bré ráááááánko

tjo Jani, tak opatrně :wink: ... já to tady zatím zvládám, 2x denně chodím s pejsánem, furt někde lítám, věším prádlo venku, vstávám v 5,30 :grinning: , mazec
včera jsme byly s mámou v mimi krámcích...bylo to nutné, páč se mě v neděli ptala, jestli se ještě dělaj pro mimi takové ty košilky s límečkem a zavazováním vzadu...tak jsem se zhrozila a vzala jí do krámu, aby viděla, co má kupovat :grinning:, byla z toho úplně hin :grinning: a prej at si pG zkusí jí neříct co čekáme :grinning:

holky dneska jdu k tomu kadeřníkovi, se bojim jak svina :grinning:
28. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Bré ranko,
Jani, koukej na sebe dávat pozor. Na tvrdnutí břicha si myslím je docela brzo!!!!
28. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
jak se to tvrdnutí vůbec pozná?
28. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
gucci, až tě to potká, tak to zaručené poznáš. :wink: Popsat to moc nedokážu.
28. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
aha, ok :wink:
28. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
jdu s pejsánem :wink:
28. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobrý ráno
Pajdi s babi je mi to líto :pensive:
Mílo,tak ať to s baráčkem dopadne tak jak chceš ty :wink:
Lao opožděně vše nejj :slight_smile:
Steffi,musíš na sebe opatrně.Bereš magnezko???
Evi co že to M. tak špatně usíná??To tim vedrem?
gucci že se ti chce tak brzo vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale abys v tom nebyla sama tak jdu taky venčit :wink:
28. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky.

Pajdi, je mi to strašně líto..nevím co na to říct, snad jen drž se holka naše a mysli na ty dvě prďolky co máš v bříšku i když je to tak strašně těžký. :frowning2:
Já včera jak jsem byla u babi se na chodbě rozbrečela..když jsem jí tam chuděru viděla, jak jen leží, má tu kapačku a neví co s ní bude...ještě ten prstýnek..oni byli s dědou 61 let a i přes to, se pořád strašně milovali, to bylo až neskutečný.
Jani čéče si mě trošku vyděsila :astonished: .Hezky odpočívej a dávej na sebe pozor. :wink:
Gucci, nechápu jak můžeš dobrovolně vstávat takhle brzo :grinning: .
28. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Mili: babi ukradli ten prstýnek v nemocnici? :fearful:
28. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Gucci, jojo. Babi tam přivezli a ta sestra jí řekla, že musí na sono a že si ho má sundat a dala jí ho na stolek, že jí ho pak uklidí. Na sonu samozřejmě prstýnek mít můžeš, ale když se vrátili tak se zjistilo,že sestra prstýnek neuklidila a někdo ho tam ukradl. :angry: Tak jí sestra řekla, že jí ho zaplatí. Jenže tady nejde o peníze, ale o to, že to byl první prstýnek od dědečka, kterej dostala před 63 lety a neustále ho nosila.. :frowning2:
28. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
mili: šiš to je děs teda....tak leda jestli máte fotku, tak nechat jí udělat stejný...vím, že to není úplně ono, ale aspon něco
28. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky v pohode, ono to nebylo nic vazneho, stacilo si lehnout a to ztvrdnuti hned povolilo. Pak uz me jen bolel podbrisek, jak se tam mrnous zase narval... No a to pichani ze spoda je prej normalni :wink:
Milu s tim prstynkem je to fakt svinarna. Ale zase se nedivim, kdyz ho neuklidili, to tady znamena neco ve smyslu VEM SI HO!
28. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Mysky magnesko neberu, ale na pristi poradne to reknu dr. a necham si ho napsat...
28. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.