• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahooooj,tak jsem zpátky z dovolené :slight_smile: ,na Moravě byl luxus,měli jsme od středy azurové nebe a teploty krásně vysoké,po dva dny na Pálavě bylo dokonce na sluníčko 63 stupňů :astonished: ,no bylo to krááásné,nechytla nás ani kapička deště,jen jsme koukali,jak to tříská vše mimo nás,ale slyšeli jsme,jak se konalo tady u nás,dokonce i rodiče nám volali,jak byl tady ten vichr,že nám to udělalo pěknou neplechu na baráčku :frowning2: ,olítali nám eternity a hřebenáče,spadl nám na zahradě strom,naštěstí mimo barák,vyvrátilo plot a všechny kytky,co jsme měla rozkvetlé pomalu metr a půl v závěsu,tak to rozbilo a odlítaly :frowning2: ,na půdě jsme měli prý plnou podlahu vody,protože na střeše byl 1x1 metr díra,tak to tu zadělávali,ale jnak naštěstí na našem baráčku vše ok.
na školce to tu strhlo střechu,na hřbitově vyvrátilo 20 pomníků,sousedce to rozbilo asi 5 oken,no,muselo se tady konat šíleně,doufám,že u vás to žádnou škodu nenapáchalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jo a co se IVF týká,tak se to odložilo,protože: jsem to za celou dovolenou nedostala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak jsme kvůli tomu právě ukončili dovolenou,aby se zajelo k dr,pobolívalo mě i břicho,tak jsem tam volala,že bych přijela na injekci,aby mi to vyvolali,ale prohlídl mě a zjistil cystu 2x5 cm,agolutin mi nepíchl,prý by to teď nebylo vhodné,tak mám čekat,až to dostanu sama,a když ne,tak mám až příští úterý dojet na injekci a když to dostanu,tak mám začít se stimulkoui,ALE! dr.má dovolenou,tak na UTZ budu muset jezdit do Prahy a to mám 110 km :frowning2: ,no ale co by se dalo dělat...........
hlavně mě štve,že jsem si myslela,že to stihnu oblítat o dovolené,takže teď mám ještě dovču,pak je celozávodka a pak už dovču nemám,takže týden neplacené celozávodní,pak do práce a pak zas začnu lítat,no,jsem na to zvědavá :angry:

vůbec jsem vás nedočítala,tak prosím o shrnutí,děkuji :wink:
28. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
No nic jdu zehlit, mam vyprana vsechna ta nova trika, ze kterych mi konecne nepoleze pupek :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Gucci, fotku nemáme..a hlavně by to nebylo od dědečka...oni spolu měli fakt takovej vztah, že právě proto mě včera došlo vše kolem toho baráčku. Že by nebyly třeba peníze a kvuli tomu bysme se s H.hádali a ten vztah by byl už narušenej.Toho se já strašně bojím. Naši totiž spolu už 30 let nemluví i když spolu bydlí a zavinilo to, to, že barák a vše měli na půjčku a museli hodně šetřit. Jo a taky táta z toho začal pít. A já do 15ti chodila ve věcech po ségrách a neměla nic nového a hezkého...takže teď jsem v takové situaci kdy vím, že pokud bude mimi, že mu můžeme dát vše a klidně s ním jet i na dovolenou k moři.Je to asi sobecké, ale já fakt docela zažila chudobu..a toho se prostě bojím :frowning2: .Vím, srabárna... :frowning2:
Leni, tak to je pech s tím IVF, ale věř že ti neuteče i když si teď zklamaná.A ta vichřice u vás, to je teda mazec :astonished: , to musela být hrozný. Hlavně, že se nikomu nic nestalo.
28. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Jo holky, někdy ke konci týdne bych to měla dostat..tak jsem zvědavá jak na tom budu a co ty bolesti. Jsem fakt strašně zvědavá :sweat_smile: .
28. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Leni: ta vichřice, to je pecka teda, jinak souhrn je tady nějaký udělaný cca 1-2 stránky nazpět

Mili: njn já to znám, naši když koupili barák, tak mě bylo 14, takže o nějaké společné dovolené jsem už nestála a chodila jsem na brigošky, takže i když naši šetřili kde se dalo, tak to pořád jakštakš šlo a je fakt, že ted nám to hodně vynahrazují...důležité je, abyste se s H rozhodli společně a byli spokojení :wink:
28. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Leni, vichřice fakt síla a teda tvoje MS je pěkná mrcha doslova a do písmene. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
no nic, já se jdu chystat, něco ještě sníst a vyrazím do Ostravy k tomu kadeřníkovi, pak mám nějaké mimi návštěvy, tak zatím pááá
28. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Gucci já to Honzovi říkala a on nebyl proti, jo bylo mu to líto. Ale říkal že, prostě teď budeme tady a třeba za 5 let když to půjde, to zkusíme znovu.
28. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojky, děkuju všem moc za podporu :pensive: . Dneska jdu za babičkou až večer, teta už mě tam nechce pouštět vůbec, protože jsem se tam včera málem sesypala. Ale já musím babi vidět aspoň na chvíli. Tak až nebude takové horko a přijede H. z práce, tak mě tam hodí.
Mili- to je mi taky moc líto s babičkou :cry: a s tím prstýnkem je to fakt hnus, jak může být někdo tak morbidní a v nemocnici člověku upoutanému na lůžko něco vzít!!!! :angry: :angry:
Jani- Ty jsi měla v pátek ten velký UZ, že? Už to čtu, takže chlapeček- gratuluji mooooooc a je teda cvalík. :wink: Holčičky včera neměly ještě ani 500g :frowning2: , dr. sice říkal, že na dvojčátka jsou úplně v pohodě, ale já mám strach. Už aby měly aspoň 1500g. Ale jsou obě hlavičkami dolů a každá už má svou stranu a dr. říkal, že už je prý málo pravděpodobné, že by se otočily. Tak jsem si hned vzpomněla na Tetesku a v duchu jsem se smála. Ale bylo by to super, mohla bych rodit normálně :slight_smile: .
Lao- vše nej nej k narozeninám.
Tetesko- co Ty a prďolky, jak to zvládáte? Koukám, že měníš stelivo a stejně smrdí :grinning: :grinning: . Je všechno v pořádku? Kačenka už hezky pije? A kolik už zvířátka váží?
Jinak se omlouvám, snad jsem to nejdůležitější za posledních 5 dní aspoň trošku zachytila.
Jo a večer nebo zítra vám tady hodím fotky holek z 3D. Jsou nádherné, ale teď jsou u fotografa. Nechala jsem je přidělat pro babi, abych jí je mohla v nemocnici nechat. Bylo mi ji včera tak líto, když jsem jí je musela vzít. Ale měla jsem strach, že by tam s nimi mohli něco udělat a jiné už nemáme. Takže jsem jich nechala přidělat víc, H. je odpoledne vyzvedne, koupí rámečky a večer je babičce zaneseme.
28. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Gucci tak si uzij kadernika :wink:
Pajdi drz se holka... A jojo cekame s nejvetsi pravdepodobnosti chlapecka :wink:
Milu ja te naprosto chapu, ja bych do baracku nesla i z tehle duvodu. Ze se proste pak vsechny penize rvou do baraku, aby byl pekny a nezbyvaj penize na dovolenou apod. Tchanovci se kvuli baraku rozvedli a dodnes je to jejich mohyla. A kdyz to vidim, tak radeji byt a klidek...
28. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Leni teda s tou cystou je to hloupy, ale je dobre, ze nestimulujes, to by to IVF k nicemu nebylo. A neboj mesic utece jako nic, telo bude zase o to vic ocisteny od predchozich hormunu a pak na to vlitnes.
28. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Pajdi,je mi líto,co se děje s babičkou :frowning2: ,držím palce,ať všechno dobře dopadne,
hlavně se drž !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ta cysta prý může odeznít s MS,tak teď počkám,až to dostanu a začínáme,snad to bude dobré
28. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Jj Leni cysta většinou praskne s MS. Takže je opravdu lepší, nechat tomu přirozený průběh a nervat do sebe další hormony. Je lepší dát tělu oddych od všech těch hormonů a pak na to vlítnout. Jakmile je to tělo na hormony zvyklé, tak i tím pádem hůř reaguje. Takhle dáš pár měsícu voraz a jak ti daj stimulku, tak budeš mnohem líp reagovat a to pak bude folíků :slight_smile:
Pajdi opravdu na sebe dávej pozor...vím, že to je těžké, ale maličké jsou teď důležitější. A určitě nějsou malé, na dvojky je to akorát. :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Miluško- možná je fakt lepší v tomto případě zůstat v bytě. H. taky baráček jednou chce, ale on je takový můj kutil, chce si ho celý postavit sám a pak opravy atd. budou pro něj koníčkem. Ale taky z toho mám strach.
Leni- cysta může prasknout s ms. Jenom aby už ms přišla :unamused:.
Jani- tak to má L. radost, co? A už máte jméno? Zůstalo u toho Kubíčka?
28. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Mili- dávám na ně pozor. Včera teda dostaly zabrat, ale snad to vydrží. No a teď by měly už jen přibírat. Orgány už jsou vyvinuté, dlouhánky už jsou to taky, tak teď dohnat tu váhu. Musí to holky zvládnout!
28. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
za tu MS se taky modlím,kéž by to šlo nějak vyvolat,ale bohužel :frowning2:
28. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Pajdi určitě to holky zvládnou :slight_smile: .Všechny tady na ně myslíme a oni to vědí, takže zvládnou všechno :slight_smile: .
Leni ono máš už asi těma hormonama to tělo tak zblbý, že teď neví co má dělat..Opravdu bych až přijde MS hned do stimulky nešla. Počkala bych na další měsíc, až bych věděla, že MS přišla sama a bez problémů. Takhle bych se bála, že je něco špatně a že to tělo třeba nebude reagovat jak má. To už to raději o měsíc odložit, to zase není tak dlouhá doba :wink: .
28. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Pajdi to vis, ze L. mel obrovskou radost :wink: A jojo zustalo u Jakuba :wink:
28. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
jo a abych nezapomněla,ségra byla na UTZ a 7.3.2009 bude mít Sárinka sourozence :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Mili- děkuji moc :dizzy_face: .
Jani- takže Kuba Kubikula, to je hezké. :slight_smile: My musíme k porodu taky ještě vymyslet dva kluky.
Leni- ségře gratuluji :wink: a jinak souhlasím 100% s Mili. Taky bych aspoň měsíc počkala. Vím, že je to těžké, že už chceš být brzy těhu, ale opravdu to za to počkání stojí. A měsíc už uteče jako nic. :wink:
28. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Leni, tak to je paráda a držíme ségře palce, ať se prckovi daří :slight_smile: . A myslím, že bude mít sourozence 7.3.2010 :wink: , letos to už nestihne :sweat_smile: .
28. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
mě dr.včera říkal,že to nebude ničemu vadit,když začnu se stimulkou,až to dostanu,že ta cysta není zas tak velká,nemám jí ani naplněnou nějakou tekutinou,bo co to říkal,mohlo to způsobit to,že jsem začla brát duphaston dřív,než 17 DC a brala ho místo 10 dní 11,uvidíme,každopádně teď MS stejně nemám,tak stejně musím čekat

ve čtvrtek si jedeme pro Sáru do PRahy a vezem si jí na prázdniny,mám dovolenou do 9.8,tak ať si to šmudlina trošku užije :slight_smile: a ségra si alespoň odpočine
28. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jé Milu :grinning: :grinning: :grinning: ,no jo,2010 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahoj holky,

tak Stela měla dneska extra spavou noc, tak jsem se poprvé za 3 měsíce asi vyspala, ikdyž teď to na mě zase padá, ale už se asi budí..

pajdi, moc na tebe myslím, mám s babičkou hodně podobný vztah, ikdyž rodiče mám, tak si nedovedu moc představit jak bych tozvládala, buď silná a hlavně mysli na holčičky.. To je super, že tam babičce necháš fotky, určitějí to pomůže.

leni, držím pěsti, ať ta cysta praskne co nejdřív.. :slight_smile:

miluš, teda s tím prstýnkem to je jako by jí někdo ukradl půlku života, aspoň pro mě by to tak bylo.. to je děsné, ty lidi jsou hyeny..
28. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Máme se dobře, v noci se H. docela budil, P. trochu chrápal, ale ráno v 6 po mlíku ještě usnul - tomu jsem teda nevěřila, ale povedlo se - a spali jsme do osmi. Honzík už se předvedl, jak řádí v moři, jinak si celkem užíváme pohodu, např. teď H. spí :slight_smile:
Evi, to usínání přes den - ještě houpeš na míči nebo v kočáru nebo v postýlce? Snad se to časem zlepší, H. pobrekává jak kdy.
Pajdi, je mi to moc líto s babičkou, to je moc smutný, že se těší na holčičky a pro tebe je důležitá, věřím, třeba to dobře dopadne!
Milu, chápu ty tvoje úvahy, ač třeba já bych volila baráček, tak chápu, že jsou lidi spokojený moc i v bytech, jasně, pokud by to byl stres a nechce se ti do toho, tak to nechte. Třeba jednou až s dítětem, uvidíte časem.
Mel, ty taky jako Lao praktikuješ BKM? Jde to?
Evi, Zara je v Plzni někde? že bych se taky mrkla, na utrácení majlantu za Honzíkovo hadry jsem docela taky machr, např. v HM vždy nechám min. tisícovku.
Steffi, já taky dost trpěla na to píchání čípku, je to hnusný, viď? Člověk si představuje otvírání atd., ale neboj, mě píchal dost a byla jsem furt zavřená.
Gucci, mamka bude nakupovat mimi hadříky, to máš fajn :slight_smile: Tvrdnutí bych popsala jako taková bolest po povrchu celýho břicha a na omak je to břicho nepřirozeně tvrdý a třeba i je cítit mimino ztvrdlý na boku nebo tak.
Milu, to je mi líto s babi a hlavně s tím prstýnkem, chudák :frowning2:
Leni, čau, takže dovča dobrá, ale odložení IVF naštve, to věřím. Snad ta cysta s MS odejde.
Milu, aha, to je síla s tvejma rodičema, tak to ti věřím tvé rozhodnutí, já bych taky nechtěla živořit a kupovat levnej salám, to už by byl pro mě taky extrém, co nestojí za baráček.
Pajdi, to je krásný, jak jsou holčičky už velký a šikulky otočený :slight_smile: Už je ti to trochu nepřemný na žebra a spodek nebo ještě ok?
28. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky!
Mili, tak takhle byste snad neživořili, když jsi psala, že máte dobrý příjmy, ne?! Ale jinak chápu - já mám z velký hypotéky taky docela strach.
To s tím prstýnkem je hrozný! :frowning2:
Pajdi, to by bylo super, kdyby už holky zůstaly takhle.
Puzzi, tak to H. moře vyloženě svědčí! :wink:
Uspávám v náručí nebo tak, že leží vedle mě a uhladím ji, ale občas nepomůže nic, ani míč.
Zara v Plzni právě není! (Teda možná je to lepší. :sweat_smile: - Nechali jsme tam 4 tis. a to jsme před tím byli v Ikee taky pro dětský věci, takže to docela lítá.)
28. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
cau deucata doctu vas vecer..
hele sly byste spis do prirodni nebo cerny ty manducy???
28. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tek, já určitě do černý (nemám ráda takovou tu béžovou), ale prej se hrozně špiní... Já bych si znovu koupila tu, co máme. :wink:
28. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tek, já mám vyhlídnutou petrolejovou manducu, ale zatím o ní stále jen přemýšlím a nevím. :wink: Na černou já nejsem. . .
Puzz, BKM jde a nejde. Vychytávám docela slušně kadění a při jídle čůrání. Dneska se mi zadařilo i mimo jídlo, ale to je vyjímka.
28. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Zdary baby,
já vás dneska průběžně četla, ale jak jsem si to nepsala hned,tak jsem zase všechno zapoměla. :sweat_smile:
Jsem si volala na výsledky z krve,tak jaterky už dobrý,můžu přestat brát ty prášky,ale pořád jsem prý hodně anemická (oni mi ty dvojky fakt asi totál vycucli),takže železo budu brát ještě min. 2 měsíce. :angry: Já se snad nedočkám toho, že se někdy té zácpy zbavím. :angry:
28. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.