• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi- jj už tlačí jak dole tak nahoře. :grinning: Hlavně když se protahují a zasunou mi nohy pod žebra. To mi pak vyjedou slzy do očí a nemůžu se ani nadechnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Ale jsem šťastná, včera večer to vypadalo, že si tam snad hrají fotbal. H. jen čučel :grinning: .
Teri- mě se líbí černá.
Jani- přišel Ti už ten svetr? Mě pořád ne! :unamused:
Za chvíli tu bude H. a jedeme za babi. Už se na ni mooooc těším.
28. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Tetesinko, teda ty si ani po tom porodu neulevíš. Ale snad se to do těch dvou měsíců srovná. :wink: Aspoň, že ty jaterky jsou O.k.
28. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Teri- jaterky super, ale ta anemie není moc dobrá. Musíš být hodně slabá. Hlavně hodně jez!
28. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
tek, já buď černou nebo tu petrolejovou co mel.. ale taky zatím jen v rovině uvažování.. stele se zatím předváděcí model moc nelíbil :slight_smile: zítra jdeme na výlet s kamošema, co mají ergo nosičku beco, tak vyzkouším to..

puzzi, no já myslela že tam budete jako všichni, takhle je to asi těžká pohoda :slight_smile:

holky co je zara? nějakej obcho´dák?
28. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Tetes, tak super, že ty jaterky se upravily!
Tek, a co tahle? :wink: http://www.ditezeskatulky.cz/cs/233.652/noseni-deti/nositka/manduca-sweet-butterfly
Kay, Zara je obchod s hadrama (jako třeba Next), ale mají nádherný dětský věci! :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Pajdi, no jo tím se vysvětluje, že pořád bojuju s únavou....
Jo, Tek si představ, že jak jsi donesla dvojkám ty špendlíky, tak jsem je dala vyvařit a oni se tak o tři čísla zmenšili a zkroutili. :fearful: Buď udělala chybu někde Teteska nebo soudruzi z NDR.
Jo, jaterky super, můžu si dát smažený řízek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Tetes, špendlíky-chrastítka se nesmí vyvařovat. :wink:
28. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Jo, a ještě se musím pochlubit, že už mám navíc jenom 3 kila. Ale stejně se do věcí nevejdu,páč jsem daleko tlustější než dřív, páč nemám žádné svaly, takže váhově by to šlo,ale postavově pořád ne. Ale zatím jsem spokojená, že to jde takhle dolů.
28. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Teri- jj, ta únava je z nedostatku železa. A s váhou- to jsi teda fakt dobrá!! Gratuluji!!
28. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Tetes, ty jo jsi šikulka jak rychle jdou kila dolů.
S tím špendlíkem, nevyvařila jsem ho jen díky tomu, že o tom tady tuším psala Puzzi?? :wink:
28. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Nic jdu se oblékat a za chvíli fičíme za babičkou. Nevím, jestli ještě dneska tady budu, tak zatím papa.
28. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
tetes a nechceš zkusit ten apolactobacilus? mi to pomohlo na zažívání a zácpu..

evi nebude ta manduca s motýlama spíš pro holky? ne že bych tady to dělení nějak prosazovala, Stela je nejhezčí v modré, ale přece jen mi to přjde dost romantické :grinning:
děkuju, mrknu jestli mají nějaký stránky..
28. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
s těma hračkama, já teda nevyvařovala ždáné, co jde, strčím do pračky a co ne, tak umeju mýdlem pod vodou.. :sweat_smile:

pajdi drž se.
28. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Kay, no to máš pravdu - je to spíš holčičí. :wink: M. dávám taky hodně modrých věcí - jednou se se mnou chtěla hádat nějaká prodavačka v hračkářství, že holkám se modrý ponožky nedávají. :grinning:
Já už na hygienu úplně rezignovala - hračky prakticky vůbec nemeju. :sweat_smile:
28. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
evi no jo, tak Majda už je velká holka :slight_smile: už dáváš příkrmy? no mi te´d volali z eshopu, měla jsme objednané takové spacáčky pro Stelu, jeden světle modrý a jeden tmavě modrý, a že ten tmavě modrý nemjaí ale mají béžový a růžový, a že to mám asi pro chlapečka.. no v telefonu bylo chvíli ticho, když jsme řekla že ne, že pro holčičku.. :grinning: ale už jsem nakoupila i něco růžového.. :sweat_smile:

já jediný co "vyvařuju" tak každý ráno posbírám dudlíky co jsou volné a hodím je do hrníčku apřeliju vodou z varné konvice. toť vše.
28. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
kay, tak dudlík nevyvařuju. Luky je zamilovanej do toho svého jednoho a kdybych mu ho sebrala, to by byl řev. :dizzy_face: Občas ho jen propláchnu pod teplou vodou, obzvláště když se pán přes něj ublinkne.
28. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Kay, příkrmy ještě nedávám - až od srpna, zatím jí bohatě stačí MM, tak jsem ráda...
To je vtipný! A objednalas růžový? :wink: M. má docela dost růžových věcí, ale nechci, aby byla celá v růžovým (navíc to by se D. zbláznil).
28. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpet ze sraziku s kamoskou, co ma 7 tydenniho klucika. Naaadhera, ja uz se taaaak tesim :grinning: Fakt je to strasne sladoucky...
Puzzi to pichani je hodne neprijemny, presne jak rikas, napada me, ze se otviram apod. Ja uz jsem premyslela, jestli to muze byt tim, ze mi 2x delali kryo delozniho cipku a ze je asi vic zjizvenej a treba to o to vic boli..no radeji nepremyslet!
A uz nevim, co jste psaly. Jedem ke znamym na zahradu na gambo, ale ja jsem nejaka utahana, snad se probudim :wink:
28. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
mel, no á to taky nevyvařuju jen to přeleju tou vodou.. myslím, že imunitu už má, Bertík už jí párkrát olízl i obličej :sweat_smile: no hlavně že s emají rádi.. ale v obchodě a v mhd jsme ještě nebyly a to plánuju od srpna :slight_smile: bude mít 3m, tak už na to prdím, ulehčí mi to život.. ještě aby se jí líbilo v nějakém nosítku :rolling_eyes: já mám ale pocit že na to si budu muset počkat, bo nějak podle mě nedá úplně ty nohy tak od sebe a je malá, takže tam toho moc nevidí..

evi, no jo, objednala jsem to růžový :grinning: ikdyž M. se ptal proč ne to béžový :grinning: taky kombinuju růžový gatě a třeba bílý triko, ale jak říkám, nejhezčí je v modré :grinning: je to vidět i na fotkách.. i naušnice jsem zavrhla, bo ona si furt ty uši hrozně dere, hlavně při kojení a to by byl úraz, tak počkám až bude větší a bude je chtít sama a nechám je nastřelit, to není tak hrozný..
nějaká mařka utopila svoje čerstvě narozené miminko v hajzlu, no mě se úplně udělalo blbě.. já bych ji tam utopila taky. :confounded:
28. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Kay, M. se poprvý v manduce taky nelíbilo, až když jsme chvíli šli... Já jsem s ní fakt strašně spokojená. :slight_smile:
Já to taky četla. :confounded: :frowning2:
28. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
no jenže ona tam asi nedá ty nohy tak jak by měla, nebo to bdu muset vydržet a uvidíme, bude mít 3 měsíce, už má snad 4, 5 kg tak proč ne, hlavu drží tak jako docela.. někde jsme na netu viděla, že manducu půjčují na 10 dní, za 200,-, tak to možná vyzkouším :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,

nezvládám... Sice sedím u netu, ale dělám spoustu jiných věcí...

Tetes, fajn, že jaterky jsou ok. To železo je na hovno-teda ne na hovno :unamused: :grinning:

Kay, tu Manducu si zkus půjčit na Bráně :wink: A klidně se zeptej i na naše Bondolino :grinning: Jste ho tu úplně zatratily :angry: :grinning:
28. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Kay, M. tam dřív měla ty nožky jakoby nepokrčený, prot. jí ta manduca končila tak v půlce lýtek, ale teď už do ní dorostla.
To půjčení je dobrej nápad!

Jo, ještě jsem zapomněla - objednala jsem M. tohle:
http://sapito.cz/index.htm?zb=200 - vlka a ty medvědy. A jsou úplně super! :dizzy_face:
28. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
lauš, ne nezatratily :grinning: já se Tě chtěla zeptat, co to máš na fotkách :slight_smile: zítra budu zkoušet i Beco.. :slight_smile: já se nebráním ničemu, hlavně když se v tom bude stele líbit :slight_smile:

jé evi já mám ze šapita taky hračky, jsou i na fotkách.. :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Kay, mně se ty hračky ze Šapita taky hrozně líbí! :slight_smile: A zarážka na dudlík je taky super! :grinning:
Lao, to víš, že nezatratily! Ale manduca má delší zádíčka, tak hl. proto u nás vyhrála, prot. M. bude určitě vysoká. :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
no tak to je škoda, že nemůžu to bondolino zkzsit, bo stela je zatím prcek :slight_smile:¨

evi, jo mě se taky moc líbí a určitě budu kupovat další.. a navíc jsou české.. některé ty zahraniční šílenosti mě fakt udivují.. :slight_smile:
28. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Zrovna ty 2, co jsem dávala odkaz, jsou francouzský, :wink: ale objednávali jsme i ty český. Jsou fakt super!
28. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
tak ja mam ze sapito pana kocicaka :slight_smile:)))
a bondolino do toho uz nejdu je to jako satek ..takze satek mam a jste manduca..
jinak oliver zacal ty nohy povolovat az ted ..nespechej kay na to ....ja taky chci jeste tak 14 dni pockat..
jinak se krasne toci na bocek atakze si myslim ze tak do 14dnu az mesiv bude na brise sam ..doufam
tetes jaterky super a zelezo hele zkus si davat suseny svetky :slight_smile:) ale aby jsi pak na ten zachod stihla dobehnout..
no a zbytek jsem zase zapomela ..
ja byla dneska cely odpoledne pryc a zitra budu asi taky
28. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
evco ty jsou nadherny ...a co jste objednali me se libi ten prvni vlk
28. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.