• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
evi panecku to jso ale prdelky :slight_smile:))
my jdem koupat a pak chrnet doufakm ze to dneska zatahne driv jak vcera ...
28. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Tek, to si pleteš s Carry baby (to je jakoby šátek), Bondo je toto: http://nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=117&zbozi_id=Bondolino4
Na šapito hledím jak z jara... neznám

Evi, foto super :dizzy_face:
28. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
AHAAA lao ale vaze se taky neeee? sice jednodusejc ale vaze
sapitoo je fakt dobry
28. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
kurna kde je annipe potrebovala bych jeste ten odkaz na manducu vazani :slight_smile:
asi pujdem do svetle pac do tmave bude prat slunicko
28. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Tek, akorát si omotáš ty ramenní šňůry kolem pasu :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
ahaaa :slight_smile:)))
no jo no kdyz ja jsem uz na tu manducu naka upnuta a libi se mi jak se da zvetsit vis
28. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
tak sapni dneska vypada nadejne drzte kurnpalce..ja mam kazdej den peknej stres kvuli tomu :slight_smile:) pac jsem uz uplne vyrizena
28. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
brý fešer

puzzi: díky za vysvětlení tvrdnutí :wink:
tek: černou :wink:
Jani: já byla dneska s dvojčatovou kámoškou (2 kluci 2,5 roku) a jely jsme společně navštívit další společnou kamarádku, co má 4 týdenní holčičku, ale že bych z ní byla nějak odvařená, to vůbec, mě prostě chytnou asi mateřské pudy až u vlastního...doufám teda :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
evi: tjooo ty hračky ze Šapito jsou super, fakt moc krásný :dizzy_face:
28. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
tet: gratuluju k výsledkům :wink:
28. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
jinak jsem ostříhaná a obarvená a mám to božíííí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

jooooooooo a ptala jsem se ho na to barvení v 1 trimestru těhu a on říkal, že se to fakt nedoporučuje, že a) to může blbě chytnout kvůli hormonům a b) to může negativně působit na mimi
i ted mi dal jen přeliv
28. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
tek tak já jsme zatím nerozhodnutá.. ale ještě určitě počkám.. a ty nožky, oni je pak nějak povolí sami? já měla strach, že je něco špatně budeme muset nějak cvičit nebo co.... :sweat_smile:

držím ěsti u uspávání, stela poslední dny pochopila že tam nebudu lítat jak blbec anahazovat dudel, takže nahodím jednou, max 2x hned po uložení, párkrát jí vynadám :slight_smile: a ona usne.. teda bylo to tak poslední asi 3 dny.. od té doby co začal ten řev a já pochopila že si tím vzdoruje naši přítomnost..

gucci, neboj, to přijde, já to měla taky tak :grinning: já se vlastně dětí pořád bojím, jen s tím vlastním je to jiný :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
kay: snad jo

no nic, jdu se ještě věnovat našim :wink:
tak se mějte, zítra asi nebudu, tak ve čt ráno z práce
fáááááááááááááááááá
28. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tek, tak to je Olík šikula!
Objednali jsme toho prvního vlka a ty první medvědy. :slight_smile:
Koukni na http://nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=133&zbozi_id=Manduca5 - dole se dá stáhnout návod na vázání.
Gucci, hoď foto! :wink:
28. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Zdarec holky.
Já byla odpo u našich a pak jela na kosmetiku. Tam dokonce udělali i manikůru, takže mi při ňoupání ksichtu hezky udělaly nehty. :slight_smile:
Pak jsme byli u babi v nemocnici, tak dnes vypadala o moc líp, tak snad ta kolonoskopie dopadne ve čvrtek dobře a babi pustí v pátek domů.
Četla jsem vás zběžně, tak jen co si pamatuju..Tetes super,že jaterky jsou ok, ale magnézko holt musíš ještě brát, tak to ještě vydržíš.
Gucci tak hoď foto na chvilec do alba. :slight_smile:
Jani věřím že mrňousek musel být boží a věřím, že už se na něj těšíš...taky bych se těšila.. :slight_smile:
Jinak u našich byl ten tříletej synovec a říkal, že jeho brácha chodí na brigádu a že tam pije pivo :grinning: .Tak jsme se hrozně zasmáli :grinning: .
Já jdu zítra ráno na kontrolu, tak doufám, že už mě od pondělka uschopní a pak jdu na chvilec do práce a k ségře.Takže budu někdy po obědě, tak tu buďte hodný, jasný? :wink: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Evi, aha to jsem teda úplně blbá s tím vyvařováním. Jaktože ne? To se potom všechny takhle zkrabatí? A co nějaký bacilové?
Tek, tak to se strašně moc omlouvám. Promiň,já takhle zničím dárek... :confounded:
Kay, co to je ten apo...proti zácpě? Ono to železo jí prostě způsobuje a já takový to podmáslí apod., fakt nemám ráda.
Dneska jsme byli na prochájdě a s dvouma přestávkama jsem ušla tak 6 kiláků,tak jsem měla radost.
Ta fotka nahých prdelek je úžasná.
28. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
tetes ne, to jsou tabletky, obsahují spoustu takových těch lactobacilů, co jsou na ně ty reklamy v tv, že jogurty s lactobacilem a tak.. tak tohle je vlastně hodně druhů těch "dobrých bakterií" v jednom, ještě to obsahuje cosi z brusinek.. stačí jeden prášek denně.. já to začla brát před porodem, je to dobrý na zažívání, upraví to střevní mikrofloru a mělo by to upravit trávení. A hlavně to je i pro mimča, že to půjde i do nich, mělo by to zamezit exémům a rlzným alergiím.. Je to napsané blbě, ale neumím to moc vysvětlit.. prodává se to v lékárně, je to 30 tablet, takže na měsíc, ale nevím kolik to stálo, myslím, že kolem 200,- kč..

evi prdelky jsou kouzelné :slight_smile:
milu, tak to sis dnešek užila :slight_smile: já kosmetiku nějak neprožívám a byla jsem naní jen kvůli svatbě :grinning: i nehty jsem si nechala dělat jen jednou, kvůli svatbě :grinning: zítra držím pěsti, ať dopadne ko dobře.. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
evi, vyfotíš mi pak prosím ty medvědi a vlka jak ti dojdou? já si to nějak neumím úplně představit..

jinak "zarážka" na dudlík se nám teda dost osvědčuje, už je druhá, první mám už asi měsíc a půl, skoro od té doby co jsem začla dudlík používat :grinning:
28. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak ja dvojkam koupim jinej :slight_smile:))
a fakt se spendlik nesmi :slight_smile:)) jen omejt horkou vodou nebo jsem to delala ze jsem ho zalila horkou vodou
co je zarazka na dudlik?
28. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahoj holky
manduka se mi taky líbí, zatím na ni nemáme peníze, ale Anippka hodná mi ji půjčí na dovolenou tak se Vojtík ponese :dizzy_face: a já ji zase v pátek Alexe pohlídám protože jde na pohřeb, snad ty dva zvládnu :slight_smile:
Pajdi s babičkou je mi to taky líto, chápu že za ní chceš chodit, snad se to všechno obrátí a bude jí líp a dočká se i holčiček
já hračky umyju občas, ale nevyvařuji už nic, jen občas ty dudlíky, ale ne pravidelně
Kay počkej až bude Stelinka větší, Vojtovi se taky nelíbilo v klokánce a už je v ní v pohodě - ale mě se teda moc nakonec nelíbí tak ji chci prodat a koupit tu manduku
tetes to jste teda výletníci, však procházky svědčí Tobě i jim, super
my jsme byli dnes na infekčním a zase mu s tou bulkou nic neudělali, prý se nedá dělat nic jiného než čekat :angry: že to musí změknout, že se to neřeže protože je to místě kde je velké riziko že se ta rána pak rozšklíbí a roznese se to dál. Chjo, my asi nebudeme očkovaní nikdy. Kontrola až za měsíc
28. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
teda rio, to je děs s tou bulkou.. a neřekli Ti jak dlouho to třeba může trvat než to změkne? takže dovolená nakonec bude? :confused:
28. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
jo dovolená bude nakonec nám to vyjde, se strašně těším, M. nabere sílu na malování a prostě se odreagujeme a tak a to že mi Anippe půjčí manduku mě taky strašně potěšilo, budeme moc víc výletovat. Už mi ji jednou půjčila na procházce a Vojta v nís usnula spal strašně dlouho
krásný fotky jsem koukala
nevím jak dlouho to může trvat, říkala dlouho, no štve mě to
28. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
teda, tak to je super, že vám ta dovolená vyšla :slight_smile: no jo anipka je hodná holka, jen už jsem s ní dlouho nemluvila, nějak jsme ji nepotkala na pc :frowning2: hlídání určo zvládneš.. Ty jsi s dětma jednička.. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
na počítači nějak není, já jsem u ní byla minulý týden a pak jsme si psali sms ( pozvala se k ní i Vendulka :grinning: ) tak jsem ji poznala. Ale Nathálka je hezoučká :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Kay:aha, tak díky. Juknu na to.
Co to je zarážka na dudlík????? Malej dudlík nemá, to je fakt zlatý dítě. On třeba nespinká,ale jenom kouká a ani nedutá,je to fakt brouček. Maličká má naučenej dudlík z nemocnice,tak ho občas vyžaduje a kňourá,když jí vypadne. Ale jinak je K. daleko trpělivější než M., M. je pěknej vztekloun,když se mu o chvíli zpozdí koza,tak vztekle řve a stejně tak při koupání. K. má hlad,ale stejně se raději pomazlí a ani nedutá. Dneska byli oba na přebalováku a ve stejný okamžik se otočili k sobě hlavičkama a trochu se ťukli, Kačka si toho ani nevšimla a Míša si půl minuty vztekle béknul. Fakt hééérečka. :grinning:
aha, takže já se tady jako blbá rozepisuji kvůli zarážce a o příspěvek dál je i zdokumentovanej....
Tek, fakt se prosím nezlob,já to nevěděla, že se nesmí vyvařovat. :zipper_mouth:
Rio:dovču si moc moc užijte
:dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
večery, když Honzík spí, jsou stejně nejlepší, ještě teplo, už ne horko, víno, klídek :sweat_smile:
Tek, já bych volila asi spíš přírodní manducu, že se bude hodit i ke svělejšímu oblečení a je taková nenápadnější?
Mel, tak to gratuluju k vychytávání kadění a ty látkuješ nebo papírovky?
Tetes, no super, že se anemie zlepšila!
Pajdi, hm, tak to jsou holky šikulky na 24tt, to si neumím asi ani představit ty vaše dvojčatový konce :sweat_smile:
Kay, všichni naštěstí ne, takhle je to lepší :slight_smile:
Tetes :grinning:, tys nečetla v těhu pečlivě naše dětský starosti, co? Já taky vyvařila špendlík a zničila o :sweat_smile: Gratuluju k jen 3 kg, bomba"
Evi, Majdě táhne na půl roku, viď? Jsem zvědavá, jak jí budou chutnat příkrmy.
Kay, Stelinka prďolka už má 4,5 kg? Tyjo, to to letí, rostou děti nějak rychle :sweat_smile:
Šapito neznám, tyhle hračky se kupují kde?
Evi, super nové fotky, Madlence to v bílý u D. moc sluší. Ty tři holčičky jsou stejně starý?
Kay, gratuluju k uspávacímu úspěchu :wink:
Tek, Oli šikula, se bude za chvilku točit, to je jasný :slight_smile:
Milu, ať KO dobře dopadne! Ve 3 letech jsou děti vtipný, to souhlas :slight_smile:
Kay, co je zarážka na dudlík? To je nějaká automatická vracečka, že jim nevypadne? Jo aha, koukám na foto, dobrý :slight_smile: Honzík má v postýlce momentálně 4, už má na ně svý místo, kde si v případě potřeby hrábne :sweat_smile: To je fakt úžasnej pokrok, dudlíka si umí vrátit už dost ledabyle z jakýkoli pozice.
Rio, tyjo, to je divný s bulkou, takový odkládání...
Budeš hlídat Alexe? Tobě bych taky svěřila Honzíka, škoda, že nebydlíš blíž :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
tet, no je to takovej můj výmysl :grinning: když jí to furt padalo, tak jsem to tak vyřešila a od t doby to používám, tak to zkus.. nebo někdy stačí i přeložená plína, ale ta se někdy rozdělává :grinning:

puzzi, no nevím kolik má, posledníko byla 6 týdnech :grinning: příští týden máme konečně poradnu ve 3 m a už ho donutím aby ji i změřil i s hlavou :slight_smile:
no tak to se máš, to si to pěkně užij, to bude super 14 dní :dizzy_face:

omlouvám se že jsem s tou zarážkou způsobila takoý nejasnosti :slight_smile: je to normální hračka co píská, takovej váleček a je akorát velkej na to že když se dá pod plínu, tak dudlík nepadá, když se mimčo nehýbe moc živě.. ale když chce, tak ji stejně odstrčí :slight_smile: takže nehrozí že by se třeba toho dudlu nezbavila kdyby blinkala nebo tak.. :slight_smile: trochu mě inspirovala puzzi, jak psala jak fut lítají nahazovat dudlík :sweat_smile: :slight_smile: ale i tak někdy lítám nahodit, protože už se ho naučila plivat do dálky :grinning:
28. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
puzzi, úplně si představuju tu pohodu co tam máte a slintám :slight_smile: (teda já díky tomu koutku a oparu slintám teď nějak i nechtěně :grinning: :grinning: :grinning:) užívej si to, budeš nabitá na celou zimu..
28. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tetes, no ono je to na těch špendlících i napsaný. :wink: Ty jo, to jsi fakt v dobrý kondici, když už takhle procházkuješ! :slight_smile: Hele, jak ses bála, jaký budeš mít raubíře - a zatím takový hodný děti! :wink:
Kay, vyfotím - ale vypadá to úplně stejně jako na těch fotkách na netu.
Rio, to je strašný s tou bulkou! :unamused:
Puzzi, jj, M. bude půl roku pozítří. :slight_smile: Na tý fotce je Madlenka a dva chlapečci! :grinning: Všichni jsou přibl. stejně starý.
Šapitó se kupuje na netu - mají to občas i někde v krámu, třeba v Krumlově tak 4x dražší.
Tak to je H. šikovnej, že si už tak samozřejmě vrací dudlíka.
Taky mě napadlo, že by bylo dobrý mít Rio blíž. :wink:
28. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.