• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no vyfoť to třeba s Madlenkou, abch viděla rozměry a tak.. :slight_smile: děkuju

no jo rio je dobrá teta na hlídání, jen aby chtěla :slight_smile: a když pak bude mít toho prcka na hlídání brigádně, aby neměla z něho pěkný nervy :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
no tetes ja uz s tebou asi nebudu mluvit :slight_smile:)))) si blba vid ....
to je fakt super jak jsou hodny ty deticky
kay tak tohle u nas teda jako fakt nefunguje a von to teda jen fakrt portrebuje na usnuti
ja furt nevim libi se mi i ta cerna tam jediny co me odrazuje tak je to ze fakt v ni muze bejt vedro
28. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
rio tak to je super ze jdete na dovcu a jsem zvedava na hlidani pana alexe :slight_smile:))
tetes procahzkovani super ...
28. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tek, víš, že já byla pro černou... Ale zrovna u manducy bych se v tom horku černý bála - aby se tam Olík neupekl! :unamused:
28. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
rio ty voe to si delaj srandu s tou bulkou ne? chuderka malej
puzz ty voe to je honzulak velka sikula ...s dudlem se tesim az to bude umet i O
jo evi taky jsem zvedava jak to vypada v pomeru s ditetem
jee honzulak nema sapitaka tak uz vim darek :slight_smile:)
28. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
ja vim ..ale vona ta bila takay nevypada spatne ..koukala jsem na naky fotky autenticky
28. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
tek a ty nožky teda povolí nějak sami? nebo se musí nějak cvičit?
28. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Kay, Tek, OK, vyfotím to s Madlenáčem, ale až ve čtvrtek - dáme jí to k půlnarozkám. :grinning:
28. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tek, já bych šla do tý bílý. M. se v těch horkách paří i v tý naší bílý, a to chodíme skoro jenom ve stínu.
Kay, to povolí samy! :grinning:
28. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
evi, no myslím, že to do čtvrtka vydržíme :grinning: vy už to jako máte doma? já mylsela že je to teprve na cestě.. :slight_smile: tak přeju madlence taky hodně zdraví a štěstí a hodné rodiče k tomu půl roku :dizzy_face:

povolí sami, uf tak jsem ráda, já už fakt nyslela ž ebude něco špatně.. a poznám to? asi jo že :grinning:
28. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
tek, no šapiťáci jsou super dárky .-) jájich nakoupila víc a dala kamoškám.. ale budu objednávat další várku.. :slight_smile: akorát jestli někdy potkám v reálu vás, tak mám smůlu :grinning:
28. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Kay, jj, máme to doma - já právě měla radost, že i ve skutečnosti to vypadá super. :slight_smile:
Hele, já teda nevím, co přesně máš s těma nožkama na mysli - ale nejspíš je jen malá, takže do toho prostě doroste...
28. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
jo no tak to vyfotíš jak jí to budete dávat a tak :slight_smile: :dizzy_face:

no ty nožky, když jsme ji dávaly s anipkou do té manducy, tak je jako neda tak do žabky jako od sebe aby se mohla v té manduce přilípnout ke mě.. že je tak nepovolila.. ikdyž na kyčlích dr. říkal že vše ok že dá nohy do stran..
28. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Kay, no, podle mě je to proto, že je ještě na tu m. malá...

Tak dobrou! :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Tetes, to je hezký, jak jsou Míša i Kačka různý, nojo, Míša je prostě chlap, tudíž na hlad se umírá a i malé ťuknutí hrozně bolí :grinning:
Tek, H. by taky bez důdi neusnul, ale už si nahodí sám, my teď běháme obracet, si nevybereš, jedno se naučí a druhý se zkazí :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
no asi jo, taky utíkám, pa
28. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
jo kay to povoli samo ..to poznas ze je na tobe zacne davat do te spravne polohy..
tak ja se zase objednala na vazani satku jeste to s nim zkusim a ta pani tam ma prave i manducu takze si do ni zkusim dat olika..aspon mi reklne jestli ty nozky uz jsou uplne ok a chci si zkusit v manduce vazat na bok
sice je to az na vetsi ale to neva
to jste ji tam prave ste nemely takhle davat ona je malinka na polohu M
28. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
polohu M ? co to je? no daly jsme ta, tu novoroz. vložku a jinak ty nohy asi nešly.. no to je jedno, astejně s tím asi ještě počkám. m. bude mít za pár dní po fesťáku tak s enám bude věnovat, tzn. že budeme moct vozit kočár.. a pak uvidíme..
28. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jé, Puzzi tak jsem po tvém komentáři chlapa vyprskla smíchy a musela jsem to jít přečíst P. a pak jsem ti odmítla vyřídit co ti vzkazuje :grinning: :grinning:
Evi, no může to být na špendlíku napsané desetkrát,jenže já prostě už ze zásady nečtu návody a P. taky ne, takže tu máme dost spotřebičů,které třeba umí ledajaké věci, ale my o nich ani nevíme.. :sweat_smile: Všechno u nás vzniká metodou pokus - omyl a pak to dopadá jako s tím špendlíkem. :grinning:
28. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Puzzi, trefa s rozdílem mezi ženskou a chlapem :grinning:

Tetes, jj, metoda pokus-omyl funguje i u nás... Teď jsem nechápala, proč se mi neumylo nádobí v myčce, když mi dolů propadla naběračka a tak se to mycí rameno nemohlo otáčet... :grinning: No pako... :grinning:
28. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jo, Tetes, konečně jsem mrkla na fotky-dětičky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: Moc se vám povedly.
28. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
Bré ranko,
jsem vás jen tak rychle pročetla zatím co měl Luky škytavku za celý panelák.
Tetes, jo kluci jsou hrozné herečky. Tuhle se mladej jen kapánek klepnul o hračku a to byl řev jako urvaná hlava. Celej tatínek, toho píchne a už je to na návštěvu lékaře.
Rio, teda s tou bulkou koukám, že je to na dlouhé lokte, chudák Vojtíšek.
Puzz, používám látkovky a na cesty papírovky. Musíme koupit balík od 6ti kil. Tyhle do šesti mu jsou už tak nějak divně.
Snad jsem na nic nezapoměla. . .
29. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
Dobre ranko,
tak jsem vas docetla, jste za vecer nakecaly 3 stranky, des bes :slight_smile:
Evi hracky moc pekny a nahe prdelky uplne super :wink:
Puzzi souhlas s tvym vyjadrenim rozdilu chlap vs. zenska :slight_smile:
Milu tak at klapne kontrola a zitra CAR, jsem zvedava na co se domluvite!
Gucci tak to je krasa, ze jsi krasna :wink:
A zbytek jsem zapomnela..

Vcerejsi veca mi nesedla, tak jsem jeste ve dve nespala a nevedela, jestli si pujdu povidat s misou nebo to zvladnu. Nakonec se to uklidnilo a usnula jsem...ale jeste bych spinkala :wink:
29. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Jani a copak jsi měla tak dobrého, že Ti to nesedlo?
29. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Mel takovou polivku z morskych plodu. Vyborna, ale muj zaludek to tentokrat nejak nepobral a ani nevim proc...
29. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Jani, asi to Kubíkovi nechutnalo. :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Mel no evidentne, ale to ma chlapec smulu, maminka takove jidlo miluje a bude ho jist :wink:
29. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Jani, aby jsi tu smůlu pak vždycky neměla ty - krmení rybiček. :wink:
29. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Mel no i to je mozny :wink: Ale v tu dobu co jsem to jedla mi bylo fajn a moc mi to chutnalo :grinning:
29. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Jo jo Jani, to tak bývá, že když to jíš tak všechno v pohodě. :wink:
29. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.