• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No hlavne ze uz je to dobry :wink:
29. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky.
Guci- hoď foto, musíš být kočka :wink:.
Tetesko- Ty máš ty dítka zlaté, doufám, že holčičky budou taky takové hodné. I když teď v těch stresech se bojím, že budou spíš nervačky :frowning2:.
Puzzi- chlap versus ženská- supééééér :grinning: :grinning:.
Mili- držím pěstičky na kontrolu :wink:.
Jani- tak do toho, aby mi pak z jídla bylo blbě bych asi nešla. To si to raději teď odpustím. Prvních 17tt mi bohatě stačilo!! :sweat_smile: No ale zase sis pochutnala.
Jinak včera když jsme byli u babi, tak jsem zase odcházela s brekem. Babi na tom byla o moc hůř než den předtím. Byla celá nějaká oteklá, vůbec mě nevnímala, jen asi deset minut držela v ruce rámeček s fotkami holek a pořád jej zkoumala, otáčela a koukala na ně. Snažila jsem se jí vysvětlit, kde co je, ale vůbec nevím, jestli věděla, co říkám :cry:. Teta říkala, že za ní byl ráno pan farář a pořád mu ukazovala prstem, že už chce do nebe. Holky mě je tak strašně. Tak moc babi miluju, nedovedu si představit, že by tady nebyla. Ona byla vždycky strašně hrdá a nejvíc se bála, že by někomu zůstala na obtíž, že by se o ní musel někdo starat. Takže si myslím, že to teď vzdala a chce raději odejít. A to je to nejhorší, protože kdyby bojovala, tak to zvládne, ale takhle? Pořád jsem na ni mluvila, hladila ji, ale ona vůbec nereagovala :cry: :cry:. Pořád prosím maminku, ať si ji k sobě ještě nebere, ať nám ji tady ještě chvíli nechá, aby poznala holky. Včera jsem ji chtěla říct, že to nesmí vzdát, že ji strašně potřebuju a že bych to nepřežila, kdyby teď odešla a že musí být silná, ať ještě pozná holky, ale neměla jsem sílu. Jen jsem na to pomyslela a už jsem brečela. :cry: Nevím, co mám dělat.
29. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Lao:no to víš, to rameno se fakt musí otáčet. :grinning: Hele, a myčka super,né?
Jé, polévku z mořských plodů bych si dala.
Tak jsem vyslala P. nakoupit se seznamem a volal mi,že platil 3 tisíce. :sweat_smile: Ty koky, ty dvojky uplenit je náročné. :grinning:
Pajdi, je mi strašně moc líto,toho co teď prožíváš. :frowning2: O holčičky se neboj neurotické nebudou,já si to v nemocnici taky neužívala i když s tebou se to nedá srovnat. Snad nedojde s babičkou na nejhorší,zkus se soustředit na holky a na to, že v sobě nosíš nový život....Pavli,já fakt vůbec netuším co na to říct a jak ti pomoct. Vážně mi to mrzí a kdyby jsi něco potřebovala,tak stačí říct,ráda ti jakoliv pomůžu.
29. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Pavlinko, to je mi moc lito, ze to je s babickou takhle spatne :cry:
Ale bud s ni a opakuj ji, ze ji mas rada a ze ji potrebujes a ze musi bojovat nejen za sebe, ale i za tebe a za holky. Ona te vnima, i kdyz se to nezda...Moc na vas myslim a posilam ti hodne sil, je to strasne tezky...
29. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
pajdi, no já brečím jen to čtu, prosím Tě snaž se myslet fakt hlavně na holčičky... Snad se zlepší a bude bojovat..
29. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Honzík vstával asi v 7:15, my asi v 7:50. Prostě ho ignorujeme a on si tam povídá, otáčí, stoupá na 4 a my ještě spíme :sweat_smile: Tetes, to by mě zajímalo, co mi tvůj P. vzkazuje :grinning: Ještě jsem se chtěla zeptat, když třeba koupeš, bereš vždy jednoho prvního anebo to střídáš? Možná Míša vše první, páč je nedočkavec?
Návody taky nerada čtu :slight_smile:
Steffi, po mořských plodech by mi bylo blbě už v průběhu jídla :sweat_smile:
Pajdi, neboj se nervaček kvůli tvým stresům, podle mě to s tím moc nesouvisí. Zajímalo by mě, v čem je to kouzlo hodných dětí. My včera večer s P. probírali, že bycohm klidně měli 3 děti, 2. teď někdy počít a třetí třeba za 5 let po Honzíkovi, no a pak P. povídá "Ale jestli bude i to druhý jako Honzík, tak do třetího už nejdem." :grinning:
Pajdi, je to hrozně smutný s babičkou, děláš co nejlíp můžeš, jezdíš za ní a když už nedokážeš ty věci vyslovit (chápu, taky bych brečela), tak si je myslíš a babička to určitě vycítí. :frowning2:
29. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
pavli je mi to mooc lito .....a musis byt silna i ty ....treba babicka ted jeste s obrazkem holk zabojuje a bude to lepsi ...strasne moc drzim palce
a zkus ji rict at bojuje ona bude vedet co rikas
29. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Holky děkuju moc, mám pocit že mě veškeré síly opouštějí a jsem úplně bezradná. Pořád se snažím myslet na holky, ale moc to nejde. Neustále před sebou vidím babičku a jen brečím a brečím. Nevím, co udělat, aby se z toho dostala. Přijdu si strašně bezmocná, že nemůžu nic udělat. Teta mi teď zase volala, že tam nemám dneska chodit, že je tam spousta infekce a že něco chytím, ale já ji tam prostě nemůžu nechat. Musím ji vidět aspoň na chvíli, obejmout ji a dát ji pusu. Bojím se o holky strašně, ale jít tam prostě musím.
29. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Pavli holka, sil máš určitě dost. Zdá se Ti že ne, ale opak je pravdou. Drž se. :wink:
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Pajdi drž se, určitě to bude dobrý.
Já se zase hlásím na tři dny doma v Praze, zateplujou nám panelák, takže už máme lešení po celým baráku a ráno budíček v půl osmý vrtačkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před oknama v osmým patře nám chodí dělnící, málem jsem ráno chodila doma tradičně nahá, ale včas mi to došlo :grinning: Nejhorší je datum dokončení stavby, stačí mi rok 2010 :astonished: Srpen ještě procestuju, ale od září už budu doma :unamused:
Teď jsme byli 3dny po Čechách, na Pecce, ve Dvoře Králové (na večerní projížďce safari usnula M. v Manduce u V. na břiše :slight_smile: ) a včera v Babiččině údolí, díky Manduce jsme absolvovali prohlídku Pecky i zámku v Ratibořicích, je to super vynález. :slight_smile:
V sobotu vyrážíme na týden na Šumavu, na neděli jsme si rezervovali v půjčovně vozík za kolo s vložkou, tak tam zkusíme M. dát.
Dočíst jsem nestihla skoro nic, asi až v září :grinning:
29. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
holky nejlevnejsi nove manducy...moje uz je na cesdte a cvyhrala bezova..zitra jdu jeste jednou na kurz se satkem a manducou ...
http://www.babyprofi.cz/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=manduca
29. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Tek, hm petrolejovou nemaj. . . :pensive:
29. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ne jsem to rikala..taky bych ji brala ale v ramci uspor :slight_smile: :slight_smile:
puzzi teda vy ste rodicove :grinning: takhle ignorovat vlastni dite :grinning: :grinning: :grinning:
terky juuu ty si uzivas...my uz taky planujem vic vyletu a to prespavate v penzionech?
29. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tek, no přemýšlím, že v rámci úspor se taky možná spokojím s béžovou. :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
no prave jako j to fakt velkej rozdil nvic jeste maji v bolce sklad takze muzes usetrit 100 na postovnym....M. tam sice jede ale rikali jsme ze tohle resit uz nebudem ...furt je uplne ta nejlevnejsi varianta..
me se nejvic libila hneda ....no ale !! :slight_smile:))
pajdi to je jasny ze nemas sily ono nemuzes je mit vecne a snad se nic nestane kdyz za babickou kazdej den zajdes....
aspon bude vedet ze jsi s ni
29. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Puzzi:no,máme to tak, že jeden den se jedno mimčo jenom namáčí a nemydlí a druhé se mydlí a to co se mydlí jde jako druhé....Jako, že je Míša netrpělivej je jeho problém,kvůli tomu nemůže Kachna trpět a navíc když se Míša mydlí a tudíž jde jako druhý,tak Kačenku v té době kojím....Samozřejmě aby koupal jeden člověk obě je nereálné,páč to by si vyřvali hlasivky než by dostali najíst. :sweat_smile:
Pajdi, možná jestli tomu věříš bych na tvém místě zkusila nějaké homeopatika, aby ti trochu pomohli na psychiku. I když je mi jasné,že takovéhle starosti....že na to nezabere nic....
Terky, tak si to moc užij. Akorát teda jeďte opatrně s M. My byli včera na procházce a taky tam jeli na kole s tím vozíkem a když jsem viděla jak to s tím dítětem klepe......no nedala bych ho tam ani za nic a na silnici,která je rovná bych zase měla velký strach.
29. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
tetes a stridas na kojo strany bo jak to delas jedno kojeni jedna strana?
tet sef jezdi s malym takhle odmalicka a malej zadny ujmy nema :slight_smile:))
29. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Teksas: fakt dobrá cena Manducy. My teda máme černou, nějaké přehřátí jsme teda zatím vůbec neřešili, protože to počasí v Čechách je spíš na nastydnutí, zatím tam M. byla vždycky i v mikině, když i třeba fouká vítr.
Spíme v penzionech a vozíme cestovní postýlku. Zatím jen kojím, tak je to na pohodu.
na tý Šumavě kam jedeme (Filipova Huť) jsou právě skvělý cyklostezky - rovný silnice a bez aut, jen v lesích, tak tam chci ten vozík zkusit, s autama bych to nedala.
29. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Zdar děvuchy, teda to se nedá dočíst od včerejška :grinning: .
Pajdi je mi to strašně moc líto s babičkou a chápu, že by si chtěla aby poznala holky a že nechceš, aby šla tam nahoru do nebíčka...Držím ti palce holka naše a opatruj holčičky v bříšku.
Já byla dnes na kontrole a v pondělí jdu do práce huráááááá. Jinak kontrola ok, doktorovi jsem se líbila. Kontroloval mi na UTZ vaječníky a vše ok a i viděl, že se blíží měsíčky a že je teda po té operaci vše tak jak má být. Už tam měl i tu histolku té boule, takže to byla endoška s něčím a prý to klidně mohlo být z toho mimoděložního. Že prý ta sliznice mohla taky narůst a jak se to tam pak všechno rozkrvácelo, tak ta sliznice nemohlohla odejít normálně jako jindy, ale prostě se uchytila tam na tom třísle a díky špatnému vyčištění tam zůstala.No hlavně, že už je pryč. Jo a měl radost z dělohy, že měl strach po těch mimoděložních vzhledem k tomu, že jedno těhu bylo v rohu děložním, jestli bude děloha ok a byla tam psáno, že je naprosto v pořádku bez zjevného poškození. Takže říkal, že aspoň to se jim při tom mimoděložním povedlo :grinning:
No a to je vše.
:grinning:
29. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mílo, supéééééééér. Gratuluju k dobrému výsledku a teď hurá na IVF a //. :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Milu tak gratulace k uspesne operaci, ted ji mas oficialne za sebou a ceka te co, no stimulka, jupiii :grinning:
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tek:no mě to fakt přijde šílený, to dítě v tom úplně skáče,někde přes kořeny nebo po kamínkách.... A na silnici bych s tím nevlezla ani omylem, takovej hazardér nejsem.
Kozy střídám.
:grinning:
Terky:jé, Filipka tam jsem se něco najezdila. Na lyžařské tábory, ono tam je podniková chata byťáku a máti tam dělala, bylo to tam úplně super. :dizzy_face:
Mílo, super paráda. To mám moc velkou radost. :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ähoj holky,

Pajdi, moc mě to s babičkou mrzí :frowning2: Snaž se moc nestresovat, vím, že je to moc těžké....

Tetes :grinning: Jj, myčka super, kámoška :dizzy_face:

Milu, moc mě těší, že po operaci je všechno v pořádku a že už brzo budete moct zažít stimulovat na IVF :dizzy_face: Vidíš, docela to uteklo :wink:
29. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky děkuju a ještě se moc neraduju, uvidím co mi řekne zítra Řezáčová. Dneska doktor říkal, že by mělo být IVF co nejdřív, když jsem tak vyčištěná, ale že to smaozřejmě musí nechat na paní Řezáčové. Tak uvidíme..no jdu tam hned zítra na 9:00 hod, takže nebudu na ortel čekat dlouho a snad mi řekne,. že příští MS a bude stimulka..pokud teda bude vše ok. :wink:
29. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Mílo, určo to nebudou protahovat. V tomhle je Řezáčová rozumná. :wink:
29. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
My chceme příští rok taky nějaký sedátko na kolo, ale ty vozíky za mi přijdou hrozně nebezpečný, nějak tomu nevěřím, že je dítě vzadu a není na něj vidět a na vozík taky ne.
Milu, to jsou super zprávy z kontroly, že endoška a děloha ok a vyčištěn, to je super! Tak teď si užiješ bezbolestnou MS a pak už hurá na IVF a MS sbohem!
29. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Puzz díky :slight_smile: .
Anoí jsem vám včera nepsala, že už máme odkoupenou chodbu a tudíž máme už skoro 3+kk :grinning: .Jen se to ještě musí udělat..to bude zase masakr :grinning: .
29. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jelikož má manža v neděli 30. narozeniny, tak jsem mu teď objednala Akrobatický vyhlídkový let na 10 minut. Je to teda masakr co tam budou dělat, ale snad se to bude manžovi líbit, když je to pilot malého letadla a dlouho už nelítal :sweat_smile: . A dokonce se poletí z "jeho" letiště kde dřív taky lítával.
29. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Milu, vlastní chdba super a dárek manžovi taky, to se mu bude stopro líbit, je to originální a zážitek na celej život. Lepší než slipy, ponožky, knížka a flaška :wink:
29. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Mílo, kdy z toho bordelu vylezete? Sotva ukliíš tak zase něco. :grinning:
29. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.