• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel, tohle už taková trága nebude. Musí se udělat jen příčka, kam se dají vstupní dveře, aby se ty původní co teď jsou zrušili a hlavně je to všechno mimo ty místnosti bytu. Do doby než to bude hotové, tak ty vstupní dveře zůstanou a prášit se sem až tak nebude. Proti koupelně by to měla být brnkačka :grinning: .
29. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Mílo, správně - měla by bejt. . .
29. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
mel prostě bude a hotovo :grinning:
29. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak jo, když to povídáš. :wink:
29. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Milo tak to je super, ze odkup chodby sel tak rychle :wink: Takze na baracky kaslete nebo budete jeste koukat a kdyby byla nejaka dobra nabidka, tak do ni pujdete?
Tak jsem se vyslunila na balkone, ale dneska je tam uz moc teplo, tak jsem moc nevydrzela. Za chvili si udelam krupicnou kasi a pak huraa na cvico :wink:
29. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Jani asi nepůjdeme už do ničeho. Domluvili jsem se s H. že se na to začneme zase zaměřovat za 5 let a uvidíme.
Užij si cvíčo a buď opatrná, je tam pařák.
My jedeme s manžou ke tchýni má pro něj už dárek a dort k narozkám a budeme mít super večeři, tak se už mooc těším. :dizzy_face:
29. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Milu tak to jo, pokud se na to necitite, tak je lepsi do toho nejit..
Cvico si uziju a v metru bude prijemne :wink:
Uzijte si oslavu a ze H. preji uz ted vse nej a at se mu splni vse, co si preje...
29. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
je milu tak to je super ze je vse ok ted huraaa ke // ...jupiii
no a pak tady zacnou znova tehotnet puzziova a laolova atd .... :slight_smile:))
tak doufam ze dnesni usinani bude lepsi nez vcerejsi
vcea ze M. pujde na kolo jakmile za nim klaply dvere tak oliver oci dokoran a rev az do 9,,zcasti prdy zcasti hlad..takze jsem musela jeste rozmrazit mliko jeste ze tam mam litr :slight_smile:)))
29. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Kuwa, Teksas, tak jsem si tak dneska říkala, že se asi na další těhotnění (to chci 4 či pět robat) vyseru, páč ten náš smraďoch byl dneska teda fakt dost zpruzelej... :wink: :grinning: Usnul až kolem deváté-vzal si ho pod patronaci MM, nějakým zázrakem se mu podařilo ho uspat-už věděl, že já bych to dneska asi nedala...
29. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
bréééé rááááááánko
30. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
rio: to je děs s tou bulkou :unamused:
kay: tak zarážka na dudlík super :grinning:
tetes: tjo to je fakt sranda jak jsou oba žvížata jiný :wink: , jak jsem byla s tou dvojčecí kamarádkou, tak ta má kluky a jeden je cholerik a druhý klidas
puzzi: ahoooj, jak dlouho tam ještě budete? už musíš být černá jak bota co :wink:
jani: bléééééééééé polívka z mořských plodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MILI: moc gratuluju k super výsledkům a držím dneska palce u Řezáčové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pajdi: to je hrůza :cry: , nevím co na to napsat, drž se prosím tě :frowning2: ... a nemohl by babi domluvit ten farář? jako aby to nevzdávala?
30. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
lao tak to presne udelal vcera i muj smradoch ..takze robatko si na sourozenecka taky hezky pocka :slight_smile:))
ty voe ja nevim jestli ma hlad bo co..jako vysosnul 60ml rozmrazenyho+125ml z rana a plus jeste dvakrat kozy ..chapete to?
a pres den mu staci si pet minut to pocumlat a je spokojenej...vrahoun
milu jsem zvadava na info s caru
ja jdu ted na ten kurz tak zatim paaaa
30. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Milo: to je sranda, V. má třicetiny v sobotu :grinning: Koupila jsem mu navigaci do auta.
30. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
máte nějaké mladé chlapy ne :slight_smile:

holky potřebuju radu, moje máma se zabouchla do tohoto fusaku a chce nám ho koupit:
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Lodger-Fusak-Bunker-Folklore-Collection-a-Knights-and-Fairies

Myslíte, že je to praktické, že to není z "šustáku"? mě se teda líbí taky, jen aby to za ty prachy mělo účel
30. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobre ranko,
tak dneska se mi jako vubec nechtelo vstavat :wink:
Gucci nevis, co je dobre, polivka z morskych plodu je obrovska mnamka :wink:
Tak Milu uz urco vyrazila do Podoli, tak drzim vse co mam :slight_smile:
Holky tak ty deticky maji taky pravo byt nevrly a vy jim hned vyhrozujete, ze jim neporidite sourozence hned ale az za dlouho :wink: Ja vim ja vim, mi to pripomenete :wink:
Terkyt: tjoo to je dobra nahoda, tak i tvemu muzi vse NEEEJ!
30. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Gucci ten je pekny a ten vrh je z polyesteru a to se dobre udrzuje. Ja uz ho videla tady v hodne albickach, takze asi je dobrej :wink:
30. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
jani: já mořské plody nepapala :wink: , ale včera pG udělal na přivítanou super halušky :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Gucci ja je v Cechach taky nikdy nejedla, ale co jsem zila 2,5 roky v New Orleans jsem na morskych plodech zavisla. Ale priznavam, ze tady nejsou tak dobry jako tam :slight_smile:
Halusky taky dobry :wink:
30. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jani: díky za poznatek k fusaku :wink: , já bych ho za ty prachy nekoupila, ale s mámou není řeč
ted furt řešila to pohlaví jo, a že to bude určo kluk, ale chce to vědět, aby mohla nakupovat s tátou....tak jsem jí naznažila, že pG to asi říkat nebude chtít, že jako překvápko....tak se na mě zabijácky podívala a prej, at jí to příjde říct do očí, že to neřekne, at si to zkusí :grinning: :grinning: ...asi se pobijou :grinning:
30. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
gucci fusak je moc pěkný a já myslím, že bude dobrý a mámu Ti docela závidím, Vojta od mé dostal staré brindáky od nějaké její známé po jejích vnučkách :unamused: ona kupuje jen děckám do ségry. Ale co, však my mu koupíme co potřebuje i když na sobě musíme šetřit, ale Vojtíšek nestrádá :dizzy_face:
dnes mě navštíví campi s Ladunkou tak se moc těším :dizzy_face:
ale ještě musíme dopoledne k doktorovi do poradny tak jsem zvědavá kolik váží a měří a chci se domluvit na příkrmy od 5 měsíce - zatím začal dostávat kašičku a krásně papá lžičkou a moc mu chutná, nestačím nabírat :grinning:
30. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
jé Rio, tak Campi moc pozdravuj
30. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Gucci tvoje mama se hodne tesi co :wink: No a ja bych pG taky nabancila, kdyby nechtel rict :wink:
Rio tak uspesnou poradnu a pak si to s Campi a Ladunkou uzijte..
30. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
jani: no to víš, je celá natěšená, první vnouče, navíc vymodlené...udělaj nám v baráku nový pokojíček s výhledem na zahradu, páč pro mimi je vhodnější, než výhled na ulici kde jsme ted :grinning: ... do nového bytu nám koupí notase s kamerou, aby mohli vnouče každý večer vidět :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Jupiii prisla nemocenska, uz muzem zacit nakupovat, jupiiii :grinning:
30. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Tjoo to nasi se taky tesi, ale mam pocit, ze se jeste boji, aby se neco nestalo...
30. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
jani: fákt? tak to je asi tou blbou zkušeností ne? já to nějak neřeším, tak naši už vůbec ne...gor ted, když už je mi OK i co se nevolností týče
30. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Gucci no mam pocit, ze maji strach od te doby, co jsem v tom 7tt spinila a vezli me na pohotovost...
30. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
aha, no vidíš vlastně...tak ale ted už jsi někde jinde, ted už bude vše ok :wink: tak at se radují a nestresují :wink:
jako naši se taky za začátku báli, ale ne, že by si mysleli, že by se něco stalo, ale spíš, abych nechodila se psem sama, páč tahá, aby na mě pejsán neskákal, aby mi neseděl na klíně a nemačkal mi břicho...spíš tak jako

jo a byla jsem v pondělí na EKG u mamky a mám rychlejší tep, to je asi normál v těhu že?
30. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Ja jim to rikam, ale oni si nedaji rict :wink:
Gucci tep v tehu je o 25% rychlejsi nez normos :wink:
Joo a kde je foto ucesu?
30. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
jj tak fajn, díky :wink:

no foto účesu nemám, jako zase taková změna to není, mám to trochu kratší a prostříhanější :wink:
30. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.