• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Nemas zac :wink:
No dobre :wink:
30. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
ale příští vík máme akci na chatě s kámošema, tak jestli mě někdo fotne, tak to sem pak na chvilku dám :wink:
30. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Jo a musim vam rict, vcera jsem prisla ze cviceni a lehla jsem si a dala ruce na brisko a Kubik me pekne okopaval, tak jsem to rikala L., tak mi dal ruku na bricho a Kubik poradne kopnul. Tak jsme se smali, ze tatinka poradne pozdravil, protoze si porad stezuje, ze ho neciti :grinning:
30. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Gucci tak jo :wink:
30. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
jééé tak už ho i L. cítil, super :dizzy_face:
30. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Bré ranko,
vás hnedle dočtu. Jsme byli ráno na procházce, než bude horko. Luky spal sotva půl hodiny - strašně ho najednou totiž zaujala světluška a skoro celou dobu ji cupoval křídla. Teď najezen okamžitě vytuhl.
30. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Gucci on uz ho citil asi pred 2 tydny, ale obcas kdyz da ruku na bricho, tak Kubajs prestane kopat :wink:
Mel ty ses akcni, uz prochazka :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
já se hrozně těším, až se budu s mimi procházet
proto mě to hrozně baví u našich s pejsánem...pG se procházet jen tak nechce, leda, že se jdeme projít na pivo :grinning:
30. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Jani, jo akční. Jsme ráno v sedm zamávali na zastávce tátovi a šli na letiště. Jako nějak to tam teď nebylo posekaný, ještě že máme nafukovací pořádná kola. No boty mám samý pyl, dole kočár taky. . .
Rio, užij si dneska s Ladunkou a Campi. Jsem zvědavá kolik Vojtíšek měří a váží. :slight_smile:
Míla se asi neozvala co?
30. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Gucci tak to L. se se mnou prochazi temer denne :wink:
Mel pekny vylet.
Milu se jeste neozvala, ale uz by mela byt za chvili doma...
30. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
jani to máš dobrý....my jako na výlety chodíme, to mu neba, ale jen tak se jít projít bez cílu ho nebaví
30. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
My si vzdycky povidame a je to moc prijemne :wink:
30. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
aha, tak to bude asi tím, pG si moc nepovídá :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
:grinning:
sis jsem si vzala multivitamin a udelalo se mi blbe :frowning2:
30. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj děcka, tak jsem doma a než vás dočtu, tak napíšu jak jsem dopadla.
Dostala jsem Dostinex na prolaktin 2x týdně jednu tabletu a na konci srpna s MS půjdu nakontrolu 2-5 DC, aby se zjistilo, jestli ten prolaktin klesnul.Pokud klesne a já doufám, že ano, tak na konci září s další MS by byla stimulka pokud teda bude vše ok.
A to je vše :grinning: .takže teď věřit tomu, že Dostinex zabere a hodnoty budou ok. Dnes večer budu brát první, tak jsem zvědavá co to se mnou udělá..no snad to nějak zvládnu.
Jo a už na něj není doplatek těch 1000Kč, ale jen poplatek za recept 30Kč.Což mě potěšilo. :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
gucci, já s P. toho vždy nejvíce v klidu proberu právě na procházce a nebo když je ve vaně. Jinak se s ním skoro nic řešit nedá. :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Jé Mílo, super. Určo Dostinex zabere, vždyť už jsi ho brala ne? No a hurá na stimulku. :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Milu tak to jsou super zpravy. Ja uz za Dostinex taky platila jen regulacni poplatek :wink:
Jak s tim obidkem?
30. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Mel já Dostinex nikdy nebrala, já brala Parlodel a ten jsem brala denně, ale prý ten Dostinex je nejlepší říkala Řezáčová.
Jo a představte si, že ty výsledky z té MR tam měla, tak nechápu, kam ty ženský v té kartotéce čučely :angry: .
Jani, mám přijít k tobě v 11:00 a půjdeme do mlýna?
30. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Milu Dostinex je nejlepsi, co je na trhu. Ja mam jeste nejaky doma, tak kdyby ti chybel, tak ti ho rada dam :wink:
Tak jo, v 11 u me a pujdem do mlyna
30. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Mili: tak supeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , budeš mít květnové dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face:

mel: no my toho asi nejvíc proberem v autě anebo na prochajdě cestou na pivo :grinning:
jani: on mě prostě nedokáže víc vnímat než 5 minut....i včera, jsem se vrátila, vykládala mu zážitky a byl schopný mě poslouchat jen ze začátku, pak už toho bylo na něho moc
jo a to ještě zapomněl zalít kytky, on je 6 dní sám doma a nenapadne ho zalít kytky, prej jsem mu neřekla :grinning:
30. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Gucci s kytkama dobry :grinning:
30. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jani domluveno.
Gucci můj manža taky není povídací typ...on by pořád jen mlčel :angry: .Já mu třeba večer před televizí zpívám a tancuju a on to vůbec nedokáže ocenit :grinning: .Tssss to je vždycky urážka na zdi od něj totok :grinning: .
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Gucci uvidíme..raději nic neplánuju :wink: .
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Mili: jj to znám s tím zpíváním :grinning: , dneksa mi přišel mail z rodiny, že mimi už slyší a že mu máme zpívat a pouštět hudbu, že jsou pak mimi pohodovější a klidnější....tak jsem to pG přeposlala a on mi hned volal a prosil mě, at mimi nezpívám, že to pak pohodové určo nebude a klidné už vůbec ne :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
gucci, pG je divnej. Jen si hezky zazpívej. A ty kytky? No u nás mám pocit, že taky si na vodu nedošly, když jsem byla v porodce. :grinning:
Jinak vše nej Majdě k půlročninám. :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Čau holky, včera večer jsem ani net nezapínala, v půl devátý jsme uspali Honzíka a pak jsme grilovali, bylo to fajn.
Gucci, ještě mě tu čeká 4,5 týdne, odjíždíme 31.8. Černá jak bota ani ne, ale na mý poměry jsem hodně opálená, to jo.
Lao, Tek, druhý nevzdávejte, druhý bude hodný, já jsem si tím teda dost jistá, jinak bych do toho samozřejmě taky nešla :grinning:
Gucci, fusak vypadá hezky, nevim, já mám Emitex a spokojenost, ale ono to všechno bude dobrý.
Rio, a spí líp Vojtík po kaši? Pozdravuj Campi!
Gucci, máš super rodiče, jak se těší :wink:
Steffi, kopanec pro L. hezký :slight_smile:
Milu, tak taky doufám, že ti Dostinex zabere a koncem září začneš úspěšně stimulovat :slight_smile:
Gucci, 6 dní nezalitý kytky je pohoda, ne? :sweat_smile: Já zalejvám, když si vzpomenu, někdy i třeba po 14 dnech a tak :grinning:
Mně taky přišel dnes mail z rodiny a jsou tam skoro samý věci, co Honzík ještě nedělá, tak nic no :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
puzzi: :grinning: tak moje kytičky jsou zvyklé na super péči, proto jsou tak krásné a jeden kaktus mám až do stropu (už se těším až ho budem stěhovat :grinning: )
30. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Gucci ja teda Kubikovi nezpivam, to bych nemohla poslouchat ani ja, ale povidam si s nim :wink:
Puzzi ja ti tak zavidim, ja bych grilovala a opalovala se a hlavne se rachala v mori, chjooo...
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
gucci, víš co je vrcholem "dobré" péče o kytky? Že ti chcípce i kaktus. :grinning:
Puzz, z mejlů z rodiny mám depky, Luky se k těm věcem co píšou až tak nemá.
30. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.