• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani: jj moře taky hrozně závidím, včera jsme se dohodli s pG, že příští rok dáme s prckem na týden Chorvatrko Krk, je to blízko
30. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Tééda Puzzi já se úplně u toho moře vidím jak griluju a pak všechno sežeru :grinning: .To musí být paráda, to ti tak závidím :dizzy_face: .
Já kytky zalévám pravidelně ale jinak o ně moc nepečuju a rostou až na vyjímky všechny nádherně. Třeba Juku jsem dostala malou jem ve vodě a mám jí skoro až jke stropu a listy mám už od spoda aje krásně košatá.Včera dostal Honza bonsaj asi 45 cm velkou, tak jsem zvědavá jak ta nám tady půjde.
Jo a jinak já si zpívám ráda i když je to asi strašný :grinning: .Chodila jsem cca 6 let do sboru, ale nikde to nejni vidět :grinning: .
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Nerváček mi v noci taky pil krev,být mu 6 let,tak dostane po čuni. Akorát já mu nějak nemůžu vyhrožovat,že mu nepořídím sourozence :grinning: Hele, to je fakt takovej vztekloun,když hned nedostane kozu,normálně mi rozškrábl ret.Dneska mu strhám nehty v lůžku.
Jo, a nedoplatíme se za vodu, včera večer mi malá poblinkala,ale totálně, jsem se úplně vyděsila,ona fakt vyklopila celou 90-tku, takže jsem šla znovu do sprchy. A ráno jsem šla maličkému umýt prdku pod vodovod,jenže on se rozhodl ještě pokračovat a má průjem, takže mi posral a ještě i počůral,páč to jde u něj ruku v ruce. :angry: :grinning:
Gucci:ten pytel bych řekla, že je fleece a je moc pěknej.Hele, to je od vašich moc fajn.Tak řekni p.G. ať prostě nedělá Dášu s pohlavím.
Milu:máš originální dárek pro manžela. :slight_smile:
Tek z Olíka se stává otesánek,což?
Tak já jsem ten typ,kterému by chcípnul i kaktus a pak mám jednou za čas záchvěv,že se o kytky budu starat a pravidelně zalévat, a pak zjistím,že mi hyne voděnka, páč celá plave ve vodě.... :sweat_smile: Prostě hned je mi p. G. sympatičtější.
Mílo, držim palce s tou sviňou prolaktinem.
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Tetes, ó jak krásné to zážitky máš. A s tím škrábáním - bude hůř, za chvíli tě začne štípat!!! Ještě, že nemáš brýle, ty ti nemůže poprskat ani sebrat. :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
tetes ty si éééro já z tebe jednou padnu.. :grinning: .
A děkuju za palce :slight_smile: .
Tak já se jdu oblékat a jdu za Jani a jdem na obídek :dizzy_face: .Mám už hlad jak sviňa :grinning: .
30. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Mílo, dobrou chuť. Taky asi půjdu něco ulovit a pak to asi zalomím, se mi nějako zavírají očíčka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
šiš tetes to je mazec :grinning:
30. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Tetesko koukam, ze Misu je pekne cislo :slight_smile: Ale ty znas trpeliveho chlapa, co se jidla tyce? Ja tedy nee :slight_smile:
A koukam, ze s posiranim zdarne sekundujete Puzziovic Honzulovi :wink:
30. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Taa jsem oblecena a pripravena, az Milu prijde a huraa na obidek :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
holky dobrou chut
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Diky :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky!
Tak babi byla včera krapet lepší. Ne o moc, ale malilinko. Nakoupili jsme včera s H. zase nějaké oblečky a já jí je vzala ukázat. Sama si je vzala do ruky a dokonce se trošku usmála a pak je hezky složila. Bylo vidět, že z toho má radost a že ji to trochu rozptýlilo. Pak už byla zase asi unavená, tak nás už nevnímala, ale aspoň chvilinku. Pohyblivost zůstala naštěstí neporušena. Postihlo to sluch, řeč a nedokáže si dát některé věci dohromady. Dr. včera říkala, že by to mělo trvat 4-6 týdnů a pak by se to mělo zlepšovat. Teď je to zatím v tom nejhorším stádiu a záleží na babi, jak se s tím popere. Trošku mě vyděsilo, že včera dost chrčela, ale sestra na to neříkala nic, tak snad je to ok. Jen jíst vůbec nechce a u pití se strašně zakuckává. Vypije jeden lok a konec. Doufám, že bude dneska zase o trošku lepší.
Tetesko- teda Ty jsi měla taky super den a koukám, že dneska pokračuje :grinning: . Aspoň se se zvířátky nenudíš :grinning: .
Mili- super!!! Tak teď jen klesnout prolaktin a šup na IVF. Já jsem tak ráda!!
Za chvilku vám hodím do alba fotky holek z 3D. Nemohla jsem vytáhnout scener, je úplně nahoře na skříni a je dost těžký, tak ho nechci tahat. Ale aspoň jsem to fotla a přetáhla do PC. Není to tak hezky vidět, ale aspoň něco :wink: .
30. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Holky, mně moje kytky doma taky rostou celkem dobře i při nepéči, si asi zvykly :slight_smile:
Jo, holky, moře fajn, to jo, uznávám :sweat_smile:
Tetes, má hlad no, chudák Míša, bys mu nedala hned teď, jak si kníkne? :grinning: Děti ti připravují honě zábavy, koukám, se prostřídaj :slight_smile:
Steffi, Milu, dobrou chuť!
30. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Pajdi: tak to je moc dobře, že je babi aspon trochu líp, ono se to zlepší, můj děda je po mrtvičce, už je to sice rok, ale už bys na něm nic nepoznala, vypadá super :wink:
30. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Guci- snad se z toho brzy dostane. Jen aby neprasklo ještě něco dalšího. Ale doufám, že babi začne bojovat a zvládneme to!!
Jani, Mili- užijte si to krásně! :wink:
Fotky přidané.
30. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojda Pajdi, super, že se to s babičkou aspoň trochu lepší. Zdá se mi to, nebo Magda má opravdu na tom UZ otevřené oči?
30. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Pajdi: krásné fotečky, doufám, že tam pG taky na ten 4D dostanu :slight_smile:
jdu na o
dobrou všem
30. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Mel- nezdá, má je otevřené :wink: . Pořád na nás mrkala. :dizzy_face:
Guci- to musíš, je to nádhera. Ale v nejhorším to budeš mít na DVD. Ale to už není až tak ono, protože při tom UZ Ti to krásně vysvětluje, kde co je.
30. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Pajdi jezis to mam radost, ze s babi je to o neco lepsi. Ono to chce cas, ale ona bude bojovat, tomu verim...
Fotecky nadherny, to musel byt moooc pekny zazitek.
Tak my jsme nabasteny, bylo to dobry :wink:
30. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
já už jsem taky najezená :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Pajdi: já na ten 4D chci jít, ale pG se to zdá strašidelné, když viděl obrázky :grinning: , ale já ho ukecám
30. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky děvčátka.

Tak jak psala Jani, jsme už doma a pořádně napapaný :slight_smile: .Jani měla strašně hezký těhu tričko. na bříšku má z kamínku dvě malé šlápotky :slight_smile: .
Pajdi, holčičky jsou krásný a fakt je to asi nádhernej zážitek, když už je vidíš takhle dokonale a ještě ani nejsou vlastně venku. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jsem právě procitla ze spánku, totálně jsem odpadla jako už dlouho ne. :confused:
30. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jee Milu dekuji, to je jedno z mych novych tehu tricek :wink:
Mel to je dobre, ze sis pospala a Luky te nechal...
Ty jooo jsem myslela, ze pujdu na prochazku a ono se nejak mraci...
30. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
jani: z kamínků jo? kdes ho koupila?
30. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jani, jj mračí se to. A Luky mě nechal, protože je sám hotovej, jak na tý ranní procházce skoro nespal. :grinning: Teď snad vydrží ještě aspoň půl hoďky spát, aby další jídlo vyšlo na šestou. :wink:
30. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
30. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Mel rikas, zes Lukyho prochazkou poradne unavila a ted vychrupuje, to je parada :wink:
30. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak nejdriv terky ty jezdis sama nebo s V.??? mi prijde ze ma nejak moc dovolene ne??? :slight_smile:))
gucci lodger fusak mam taky je to fleese a odpuzuje i vodu a vevnitr je jeste kozisek je super ja bych si ho bejt vama koupila..ja ten muj mam v albu
a jdu cist dal
30. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Holky, včerejší griláž byla sice dobrá, ale naložila jsem jen 3 masa a zkonstatovali jsme, že příště musím 2x tolik, abychom se mohli přežrat, jinak to není ono :sweat_smile:
Pajdi, to je dobrý, že u babi aspoň nějaký zlepšení, je super, že jí ukazuješ utz a oblečky, třeba jí to dodá motivaci. Kolik jí je vlastně let?
Fotky 3D krásný, jsem na ně zvědavá v reálu, jak si budou podobné :slight_smile:
Mel, držím palce na dlouhý Lukyho spaní, drž mi na oplátku na Honzíkovo, děkuji pěkně předem :grinning:
30. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.