• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Rio, teda tím, že ostatní to zvládají i s mimčem, by mě naštval maximálně! :angry: Tak mu řekni, že tady skoro všem manželé "pomáhají" - vždyť to není pomoc ženě, ale starost o vlastní dítě!!!!
Puzzi, no to si děláš prdel!! :fearful:
22. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Teksas to me taky, ale vzdycky to byl muj sen mit deti tak maximalne rok a pul od sebe :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
tjo Jani, tys měla mít fakt ty dvojky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Gucci no jo no, nevadi, treba priste :grinning: Ty voe slyset me L., tak jednu schytnu :wink:
22. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Gucci nebuj, Jana se těch dvojek dočká :grinning: .
Milu ty abys nezklamala :grinning:
je fakt, že já se asi taky druhému brzy bránit nebudu....abych pak stihla to třetí ještě :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Gucci no tak vidis :slight_smile:
Ja si hlavne rikam, ze pokud nam to zase pujde jako ted, tak mam co delat :wink:
22. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
jani v kolik jdeš na UTZ?
22. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
puzzi: to je teda husty, bych se zblaznila bejt znovu tehotna.

rio: hlavne si nenechej vsugerovat, ze ty to nezvladas, mas to od zacatku extremne narocny, teprve ted zacne obdobi, kdy budes mit kapacitu na nejaky uklizeni, vareni atd. F. to taky jednou zkusil, jak jel na hory, tak komentoval, ze prijede moje mama - pry, ostatni to taky zvladaji. Ale to jsem se teda ozvala i ja - jini tatinkove ale nezmizi od dvoumesicniho plactivyho ditete lyzovat!

steffi: ty jsi takova andělská ženská, dvojcatka by se u tebe mely mooc dobre, tak holt k štefince bude muset brzy prijit sourozenec.
22. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Gucci na 16 h.
Campi no byla bych moc rada, kdyby se to tak povedlo. Uvidime, nechame to v jinych rukach :wink:
22. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
Téda,to nejsou úplně nejlepší zprávy s od Pajdy, achjo :frowning2: Ale snad už to pak bude jenom dobré, páč pobývat v nemocnici bych jí fakt nepřála.
Tak už tu mám zpátky dvojčatovku, už se u ní snad schyluje k porodu, je 38.tt a děti váží 3,3 kg a 3.1kg, chudák sotva chodí......tak se těším až se pak podívám na ty dvě miminka :slight_smile:
Jo, a moje první spoloubydlící Litevka jde v pondělí už na císaře, jak já jí závidím. a prý jí všichni hrozně odrazují od toho, aby šel manžel k porodu, že prý je to s tou placentou blbý a že kdyby hodně krvácela,že mu nikdo dítě do ruky nedá apod., což mi docela štve,že mají takovéhle keci, tak to prostě buď nemají nabízet anebo mají držet hubu, tu holku co tam manžela měla od toho taky odrazovali a pak si to ona hrozně chválila. A to,že může dojít ke komplikacím je samozřejmé, ale proč to předpokládat... :angry:
Steffi:můžu tě ubezpečit,že klidnou noc nezažiješ ani na jednolůžáku,páč je všechno z chodby hrozně slyšet a jak jsem vedle kuchyňky,kde chystají snídaně, tak myslím, že jsem vzhůru jako první na oddělení :sweat_smile:
Evi:překvapilo by mi, kdyby se ti vítání občánků líbilo :grinning:
Rio:neboj, určitě se to doma zase uklidní, ono je to taky asi hrozně náročné ten přechod na mateřství a přeci jen pořád hormony pracují a všechno si bereme úkorně. Uvidíš,že se zase vyčistí vzduch a bude lépe.
campíi:to máš asi pravdu s tou nemocnicí,taky jsou dvě maminy už dva měsíce,páč nemají hrdlo, a jedna už je otevřená na 3 cm 14 dní a prostě se nic neděje a ta druhá je otevřená už tři týdny na 4 cm a taky nic teď už jsou obě ve 32.tt a v začátku té jedné tady každý říkal, že to nedonosí a nakonec to vypadá dobře, ale jenom kvůli tomu,že jsou v nemocnici. A díky jsem ráda, že to píšeš až teď i když mi předčasný asi nehrozí,ale těžko říct, co by si člověk moc bral......
Milu:mě se teda líbí ten první,já mám teď vysunovací a chtěla bych ho zase, mě ty véčka nebaví otvírat...
Rio:no,manžel bude asi trochu sobeckej, ale neměla by jsi třeba s tím vstáváním povolit a opravdu by jste se někdy měli vystřídat,ty když budeš odpočinutá,tak budeš taky příjemnější.....Zkuste si o tom promluvit fakt spíš v klidu a ne v hádce, to se nidky nic nevyřeší.
Holky, musím říct, že vám asi i trochu závidím teď myslím hlavně Rio a Campi, my když se s P. pohádáme,jakože to umíme statečně,já jsem navíc vztekloun,takže hazím věcma.....,tak P. prostě zvládne,když mu v hádce řeknu,že je kretén (vyjímečně),ale ve chvíli,kdy bych vyhrožovala rozvodem nebo rozchodem či něčím takhle závažným a samozřejmě bych to neudělala a pak to třeba ještě někdy zoopakovala takovouhle výhružku,tak se mi rpsotě vysměje a už bude vědět,že to jenom tak plácám a nehne to s ním.Prostě podle něj se takovéhle věci neříkají,když se nemyslí vážně a v tomhle je hrozně zásadovej. Přitom někdy,když bych chtěla vyvolat od něj nějakou reakci,tak bych se možná k tomu taky uchýlila, jenže u nás by to byla konečná, takže prostě u nás lepší ho poslat do řiti než vyhrožovat rozvodem....Takže se i v hádce musím "ovládat".
:confounded:
22. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky tak další případ, kdy se z dvojčat udělaly trojčata...u nás jedna holčina na IVF
22. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
tetes: u nas by byl rozvod, kdybych poslala F. do řiti, to se musim ovladat zase ja :grinning: .
22. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
gucci: jak se jmenuje? jedna mi psala do IP

Mne teda desne prekvapili evamičkovi, ze na to vítání šli. By bylo lepsi jit misto toho někam na zahrádku na oběd :sunglasses:.

Pátky začaly u nás teprve fungovat, minulej odjel F. na tu pařbu, dneska si to uziva - Lada si bud hraje nebo spi - a pristi jsme se domluvili, ze pujdeme na Prague Food Festival a dalsi patek jedu na Moravu, tak bude mit volno a ja budu balit.
22. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
já teda slovo rozvod ještě nepoužila při hádce, ale jednou jsme se tak porafali, že pG se mě sám zeptal, jestli se chci rozvést...ale to bylo asi něco takového jako v Přátelích, když se Monika a Chandler poprvé pohádali a Chandler si myslel, že se automaticky rozcházejí :grinning:
jinak pG nejvíc na hádkách sere, že já mám na všechno okamžitou reakci, to on neumí
22. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak u nás by rozvod nebyl vůbec, protože MM mi řekne, že ať se klidně rozvedu, ale on se rozvádět nebude :grinning: U nás to většinou zazní ve srandě...
22. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
campi: hypo
22. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Gucci to s Hypo je blby, snad to dobre dopadne.
To u nas zazni slovo rozvod taky jen ve srande :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
gucci: tak to je ona. Takze jde na redukci?
22. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
campi: no dlouho nebyla na konovi, tak jsem jí psala sms a že už ví týden, že musí na redukci, navíc dneska začla špinit :frowning2:
22. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Zpráva od Pajdy :

Už jsem na 2lůžáku se stejně starou holkou jako jsem já, je prima.Teď jsem spala jako dřevo :slight_smile: , už je mi líp, dávají mi 3x2 tbl.magnéska a asi zabírá, křeče mám už jen občas.

Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :grinning: .

Tet, já mám ten vysouvací právě teď a chtěla bych změnu :sweat_smile: .

Gucci s tou holčinou je mi to líto..třeba to špinění jedno to mimčo odloučí a bude to dobrý jestli to teda jde.. :unamused:
22. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
tjo, takže už nespi Pajda jo...tak já jí jdu napsat sms
22. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
mili: já vůbec nevím, jestli to jde nejde :unamused: , no snad to bude ok
22. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jen k Pajde doplnim, ze moc negativni :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Mam radost, ze se to zlepsuje. A Pajda se uklidni a pusti ji brzy domu...
22. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
za chvíli mi budou přát v práci...se děsím co dostanu :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jee Gucci to je pekny :wink:
22. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tjoo tam to vypada, ze zacne lejt, jen co vytahnu paty z domu :angry: No nic, jdu se oblikat, za pul hodky mi jede bus...
22. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak tady už leje v centru jak prase, kroupy, je tma
22. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.