• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tek do toho obchodu s trickama...
Rio gratulace k dlouhanovi Vojtiskovi, krasne roste :wink:
30. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Juu Ladunka a Vojtisek jsou super, jak se na sebe usmivaj :wink:
30. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Jj, krásná fotka Ladunky a Vojtíka!
Holky, užijte si těhu trika, doufám, že třeba do roka budu taky zas nosit :slight_smile:
30. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
:slight_smile:))) ivus
japato ze jsi tady P. hlida????
jsme ted byli na prochajde a samozrejme a zpatecni ceste olik vytuh rostak jeden ....to bude zase vecer panecku
30. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Fotka Ladunky s Vojtíškem je super. :dizzy_face:
U nás Luky v postýlce protestoval až řval, ale docela rychle pochopil, že to má marný. :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Puzzi myslim, ze si tricek jeste uzijes :wink:
My jsme ted byli na 1,5 hodiny na prochajde, super to bylo, ale jsem pekne unavna :wink: A jeste bych mela upect babovku, at mame co snidat...
30. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Jani, tak udělej nějakou rychlou - zamýchat a hodit do formy. Takové já dělám nejradši. :wink:
30. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Mel ono to neni problem, babovka je rychla. L. uz strouha cokosku a orechy a ja to jdu hodit do robota :wink:
30. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Aha, to zní lákávě, pošli recept do IP. :wink:
30. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
ja chcu taky recepis na babovku ..bych si od mamy mohla pujcit formu a taky nevo upect
30. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
mate to v IP a babovka je v troiube :wink:
30. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo jo kujuuuu kujuuuu
30. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Tek nemas zac :wink:
30. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Já taky kujuuuuuu kujuuuuuu :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak at vam chutna
30. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
joo to bude akor kurna kdy ja se do toho dam?
ty jo dneska to vypada na hezky usnuti ...jsem ho asi dneska na satkach utahala
bych nereka jak me takhle to povidani s tema maminama a tehulema tak uvolni :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Steff: Zakhyntos je krásnej ostrov,ale fakt není uzpůsobený pro dovču s dětma,ale naprosto ne. V dost těch střediscích nejsou ani chodníky, nebo tak úzké,že se tam ani s kočárem nevejdeš a to mám na myslí normální kočár a ne náš tank.
Rio:obě dětičky jsou moc pěkný.Jak vlastně pokračuje balení?A co tchán je ticho?
Hele,to je náhodička já teď taky chtěla jít péct bábovku,ale zjistila jsem,že nemám pr. do pečiva,takže kulový. Chtěla jsem P. překvapit,páč šel na pivko,tak že by bylo pečeno a kulový. Dělám klasickou dvoubarevnou olejovku,ale ta s ořechy a čokoškou by mi taky zajímala. Hoďte recept. Dík.
30. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tet fakt jo? A ja prave nekde cetla, ze Zakhyntos je nejlepsi ostrov na dovolenou s malymi detmi...tak tomu nejak nerozumim...
30. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tetes mas ji tam, skoda ze takhle nejde poslat prasek do peciva, bych ti ho hned poslala :wink:
30. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
tetes a nemas jedlou sodu? to se da nahradit
30. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
a to fakt zvladas skvele sama ..jsi fakt dobra
30. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, dneska na mě dolehl nějakej splín, bolí mě furt ta pusa a mám to horší a horší, už jsme volala na kožní, ae asi mají dovolenou.. Mám strach aby to nechytla Stela, anebo jsem chytla já od ní tu moučnivku.. každopádně už jsme dost na nervy z toho jak fut dávám bacha aby se mě nedotkla a musím si umývat ruce a tak.. a hlavně jí nemůžu dát pusu, to je peklo..

co s etýká zakhyntosu, byli jsme tam před ais 2 lety a je to opravdu krásný ostrov,ale taky mi nepřišel úplně ideální pro děti.. střediska nemají pláže a pokud ani tak kamenné.. my byli na nejdělí pískové, ale měřola na šířku asi 3 metry a večer po ní jezdili busy.. :sweat_smile:

bábovku bych si dala, mňam..

jdu ulovit něco do lednice..
30. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Tek, Honzík od šesti do sedmi spal, dává si tady i takhle podvečerní dáchance a usíná teď v devět (když už není v karavanu horko), snad už bude brzo tuhoš.
Tetes, to jsou mi večery s novorozeňaty, místo abys skákala na míši jak divá, tak si klidně pečeš :grinning:
Holky, podle mě dovča s malejma dětma nezáleží, jestli jsou hodný, ale aby byly hlavně zdravý a snášely dobře horka, změnu, cestování autem a tak. Páč i děti náročnější na zábavu jsou pro dovču ok, na jiným místě jiná zábava :slight_smile:
Kay, to je mi líto s pusou, co třeba zajít aspoň k obvoďačce?
30. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Steff,Zakhyntos byl moje nejlepší dovolená, fakt jsme procestovali celý ostrov, tam jsou třeba Laganas je plné mladých anglánů a pokud chceš žít v noci tak tam,pokud chceš v noci spát tak tohle středisko rozhodně ne. Kalamaki je takové rodinnější, Argasi je úžasné, ale fakt to není pro děti jsou tam naprosto krásná místa a to nemyslím jen Schiwrack (bože,vůbec nevím jak se to píše.)Skamarádili jsme se tam s barmanem a cestovali po ostrově a ten nám ukázal různá místa,které nebyli tak profláklé. Mám tam odsud opravdu spousty fotek. Upřímně raději bych počkala dva roky věku dítěte,pak ho dala hlídat babičkám a udělala si tam parádní dovolenou ve dvou.
30. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jani, tu čokošku a ořechy tam strouháš?
30. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Teri dik za radu, ted jsem koukala, co doporucuji lidi. A hlavne je to Kreta a Rhodos, tak kouknu na nejaka mista tam..
Cokosku i orechy namelu na mlynku. Pokud mas rada vetsi kousky cokocky, tak se da i nasekat nozem...ale ja to mam radeji rozemlety, je to takove homogenejsi...
30. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Kay teda copaks to chytla? Ja bych asi taky zasla k obvodacce, at se na tebe koukne...
Puzzi koukam, ze Honzula je v Chorvatsku spokojenejsi nez v Cechach :wink:
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Steffi, proč myslíš spnokojenější? :sweat_smile: Ale jo, trochu, rozhodně velkej pokrok hraní vsedě, jestli je to tady prostředím, nebo spíš věkem a sedem. Jinak to spaní v kočáru kvečeru by asi zvládl i doma, ale to ho nedáváme, aby šel spát v sedm.
že se s tím pečením se-ete :grinning: My byli teď večer v Konzumu a koupili si mramorovou bábovku k snídani a nic jsem mlít nemusela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
steff idealni na deti je i ten thassos ..klidek pisecny obri plaze ..ale asi nejhezci ta skala potamia a golden beach
jee puzzi tak to je super ze usne i pres vecerni dacha
kay to me mrzi me uplne ubijelo ze jsem oliverovi nemohla dat pusus.a to bylo jeste v 6N takze o to horsi ...
ale zkus zavolat obvodacce nebo na pohotovst..tohle musi bejt peklo
30. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Puzzi nevim, mam pocit, ze pekne usina, hraje si..spokojenej :wink:
Tek no ted to resit nemusim, v zime zajdu do cestovky a oni mi urco poradi :wink:
Puzzi to vis doma pecena babovka je nejlepsi :grinning:
30. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.