• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ja myslim ze urco ..
ja mam akorat k thassosu hezkej vztah ze mame odtamtud Olika tak proto ho tak propaguju
a koupali jsme se v mori a nad nama se tycily krasny hory
30. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Tek, jo, to musím zaklepat, že denní spaní a Honzík fakt dobrý, dnes 3 spaní a celkem 4 hodiny. A v noci spí normálně, večer usne normálně, to i doma, když se někdy stalo, že spal kvečeru, tak pak šel stejně v sedm a nakonec se nějak v tý postýlce uotáčel a unavil.
Steffi, jj, máš pravdu, nesmím být furt tak strnule negativní, že je Honzík náročnej, tady to celkem jde. I když moje máma z něj nemohla, že takhle náročná jsem prej nebyla ani já a to je co říct :grinning:
Já v řecku nikdy nebyla, ale chtěla bych.
30. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tek tak to chapu :wink:
Jee tak to by bylo neco pro L., ale ten by hned chtel na ty kopce lezt :grinning:
Mi se treba libila Mallorka a tam by to i pro deti bylo, tak jeste zvazim tohle...
30. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Puzzi deti se nedaji srovnavat mezi sebou :wink:
30. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky!!

Dneska jsem měla rande s kámoškou a dopadlo skvěle :dizzy_face: Měla jsem obavy, zda bude Víťulec spolupracovat....
Poseděly jsme asi dvě hoďky, pokecaly jsme, já jsem si odpočinula od prcka-kámoška chovala Pak jsem se stavila ještě nakoupit nějaké oblečení pro sebe a na hyper pro suroviny na salát. Jo a konečně jsem koupila slunečník, takže budeme moct s malým posedávat na terase
Po příchodu jsem ještě dokopala MM, aby s malým vlezl do bazénu.
Usínání bylo pěkně na hovno, nepomohlo uhoupání, hlazení, nic.... Takže zase bondo, to ho ovšem ještě víc oživilo, takže nakonec šel spát kolem deváté...
Jo a volala mi ráno paní z pojišťovny, nakonec se jim nějakým zázrakem podařilo nám zajistit příspěvek na Prevenar ve výši 3000,- Kč :dizzy_face:

Jo, holky, připadám si jak nejhorší matka pod sluncem, když jsem si říkala, že bychom mohli jet letos i s malým na dovolenou... Říkali jsme si s MM, že bychom jeli autem do Chorvatska nebo do Itálie vlakem. No spousta lidí se na mě tváří, že mně asi jeblo... Tchýně se vyjádřila tak, že ONA by s tak malým děckem nikam nejela...
30. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tek: zas tak závidět nemusíš, V. sice má hodně dovolený, ale ne všechnu chce strávit trajdáním po výletech. Je z vesnice, takže nemá rád jen tak plácání časem, musí být něco odvedeno jako třeba naštípaný dříví a tak. Máme za Příbramí barák po babičce a dědovi, tak skoro pořád jezdí makat tam. Minulej tejden jsem tam s ním chvíli byla, ale je to skoro staveniště, není tam ani koupelna.
To cestování si musím složitě vydobýt. :grinning:
Něco naplánovat klidně můžem, ale radši až v září, v srpnu v Praze moc nebudu.

Už nám úplně odzbrojili balkon v rámci rekonstrukce paneláku a skoro celý odpoledně chodili chlápci po lešení před oknama, čuměli na mě jak kojím..Za včerejšek jsem se zvládla naučit chodit doma oblečená a za dnešek už jsem se naučila i zatáhnout závěs, jak jednoduché :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Lao, můžu tě ujistit, že tady v Chorvatsku je spousta malých dětí včetně cca tříměsíčních, hodně ročních apod., nepřijde mi na tom nic hrozného. Podle mě to záleží na rodičích, když oni jsou ochotní absolvovat cestu, balit všechny miminčí serepetičky, večer třeba hůř uspávat... A řeči "co kdyby tam onemocněl"... Jo, je to možný, že tu Honzík onemocní, ale všude jsou kdyžtak doktoři, ne? A když pečlivě mažu 50kou, na slunci čepice, v moři nenamáčet uši, v horku občas zchladit v bazénku, tak podle mě nic extra oproti čr nehrozí.
Super s prevenarem!
30. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
M. chtel taky ale nakonec se udyndal morem a kratkejma prochazkama ve vedru :slight_smile:)))
puzzi to je fakt parada ..tvoje mama aspon vidi co musis celej den delat aby jsi ho zabavila :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Puzzi, taky to tak vidím. No ale stačilo mi, když tchýně moudře pronesla: Vítečku, mamimka se zbláznila!!! :angry: :angry: :angry: Ale že mě na to vlastně naladil MM, už nikdo nevidí....
30. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Lao na tchyni kasli, je to vase dovca a ne jeji. Ze ona by nejela, to nikoho nezajima. Do tohodle si neminim nechat kecat!
30. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Hrozně záleží kam se s dítětem jede, třeba bych asi nejela s miminem pod stan do spacáku, to si neumim představit spaní (i když hodně dětí umí spát v posteli s rodičema, tak to by vlastně šlo). Určitě ne asi s cestovkou busem :sweat_smile: Ale třeba někam do apartmánu vlastním autem, vzít cest. postýlku a všechno ostatní, co je potřeba... Nebo třeba hotel, jestli někde nabízí za příplatek dětskou postýlku, komfort...
tchýnina věta by mě nakrkla :sweat_smile:
Terky, máš doma kutila, jo? A neuvažujete o baráčku?
30. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tek, ale právěže já nejsem sama. P. pere a žehlí, občas i uvaří a víceméně se každý skoro "staráme" o jedno mimčo. Na pivko šel na chvilku,když už děti spinkají. On je fakt ohromná podpora a "pomoc".
Puzzi a proč bych jako měla skákat na míči,když si umím pořídit dětičky,které usnou pomalu u prsa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Za tohle mě pán bůh potrestá, obávám se každodenního vývoje. :sweat_smile:
Lao:tak za tu větu,bych tchýni trefila paličkou na maso. :angry: Už jenom z principu,že by ti to mohla říct normálně.
Holky,já nevím já bych třeba Řecko s malým dítětem nevolila,páč si myslím,že s mrnětem je lepší nějaký hotelový komplex,ale ten je v Řecku škoda,nějaká plná penze....
No, a já tu budu asi s názorem osamocena,ale já bych prostě s malým dítětem k moři nejela. Plánujeme to až jim budou tak 2 roky, že si s partou pronajmeme v Itošce nebo Chorvatsku nějaký barák se zahradou a pojedeme všichni. Jinak u Puzzi je to něco jiného,ty jsou v Chorvatsku jako na chatě. Mi nejde ani tak o onemocnění,jak Puzzi píše doktoři jsou všude,i když zrovna v Řecku.... :confounded: ,ale podle mě si to člověk s tím mrňousem pořádně neužije. Já bych prostě raději dala na týden pohlídat a užila si to sama a s maým mimčem jela někam tady u nás.
30. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
lao tak to je parada ze jsi si uzila den
me zitra dorazi manduca jupi jouuu a zase jedem k tchyni si predstavte ze kreteni tady delaj proti povodnovy zatarasy a tim mlaticem tady mladej to deviti hod!!!
tery jasny no tohle je na prd a skoda ze baracek nefunguje vid?
lao a do bazenu uz do normalka neresite teplotu vody? pac tchyne ma taky bazan a ma ho cistenej elektrolyzou tak si myslim ze do toho by olik mohl ale resim teplotu
a lao ohledne dovci bych jim naprdela je to vase dovca...
hele a v normlanim se namacet usi muzou????
30. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vas rychle pozdravit. Jsme ted na Morave a zitra se presouvame ke kamaradum do Pardubic - timto srdecne zdravím gučinku.

A koukám, že Ladun už je tu pověšená :sweat_smile: . Teda musím napsat, že rioko udelala vyborny rozhodnuti s tim stehovanim - barak jako krava a ona ani nemuze Vojtika davat na zahradu kvuli vcelam a kdyz ji ujede autobus, tak musi s myšákem čekat hodinu na dalsi spoj, pitomý. Vojtík miláček, hned se ke mně natahoval a chtěl se chovat, myslím, že jsem ho zaujala víc než Lada! A potom usnul v náručí, to by Lada nezvládla. Rio vypadá tak vyrovnaně, to bych někdy taky chtěla tak působit.

Dovolená s miminem u moře - hodně známých to praktikuje, prý je to super s dětma, který vydržej v kočárku, pohodička. Nás přemlouvají, at se někam v září vypravíme, ale mám na tohle stejnej názor jako tetes. Dítěti to je jedno, jestli je doma nebo na Lipně nebo v Itálii... A zdá se mi, že je to moc práce (balení, cesta) a člověk si to stejně neužije (teda já bych si to neužila). Leda by to bylo jako u puzziů, to mi prijde paráda, bejt tam celý léto, dítě chytí nějakej režim, má tam svoje lidi, stejný místo.

Jo, a Ladouš má zubáka!

tek: dneska slítnul z kola M. a F. to do něj napálil, páč se otáčel po cykloznačkách v protisměru. Letos je to ježdění nějaký smůlovatý.
30. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ranko,
teda jdu zase zpátky do postele. Vypadá to, že mládě konečně usnulo. Spal od cca půl osmé do čtyř s asi čtyřmi nahozeními dudlíku.
Moře plánujeme s dětma (snad budou dvě) tak možná až jim bude tak šest sedm let, dříve ne.
Campi, gratuluju Ladunce k zubákovi. :wink:
Tetes, super jak máš hodné dětičky, však si je zasloužíš. :slight_smile:
31. črc 2009 v 05:23  • Odpověz
Dobrý ráno,
Za chvíli vyrážim k dr. tak se vás snažim ještě v rychlosti dočíst.Večer jsme se vrátily od Sázavy a teda bylo tam tak krásně :slight_smile: :slight_smile:
Mílo,gratuluju k dobrým výsledkům,teď už jenom aby ten prolaktin nezlobil a v září se vrhnete na IVF :slight_smile:
Ad kytky: u nás zásadně zalejvá A. protože v mojí péči by všechny pochcípaly,jediný co jsem kdy vypěstovala a nechcíplo bylo konopí což neni ale žádnej úspěch vzhledem k tomu jak je to nenáročná rostlinka :sweat_smile:
Tetes,Míša je takovej hladovec až te škrábe jo????tě brzo sní :grinning: aspoň že Kačka je trpělivá :wink:
Pajdi,to je dobře že už je babi líp a dostane se z toho.Však ty s holčičkama jste pro ní určitě silná motivace.Fotky jsou krásný :dizzy_face:
Lao,taky nechápu proč tchýně prohlašuje že ses zbláznila :unamused: nemám ráda názory že s malym miminem končí život a ženská má bejt uvázaná doma.Záleží na rodičích jakou maj představu o dovolený :wink: My máme třeba v plánu příští léto jednu dovču s prckem kterou pojmeme spíš rekreačně a pak jí dáme k babičce a pojedem na vodu kde si to dosyta užijem aniž by jsme se museli nějak omezovat a bát o dítě :slight_smile:
Kay,s tim oparem je to blbý že se to nezlepšilo :unamused:
Campi,gratulace Ladunce k zubu :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
bréééé ráááááánko ženy

ZPRAVA DNE

NAŠE GUČE JE ZDRAVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

volala jsem si ted na výsledky z těch tripple testů a jsme naprosto OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
rio: dětičkám to moc sluší, Vojti je fakt dlouhán :slight_smile:
tak jsem pročetla názory na dovolenou u moře, podle mě je to fajn i s prckem kvůli podnebí a sluníčku, pG měl v dětství problémy s kůži a vyloženě mu doporučovali jezdit hodně k moři.....nám taky známí říkali, at jedeme až bude mimi rok a půl, že je to o něčem jiném...jenže oni to berou ze svojí zkušenosti, kdyby byly na dovolené s ročním prckem a vzali sebou rodiče a sourozence, aby jim měl kdo malého hlídat :grinning: , tak to je jasný, že je ta dovolená pak o něčem jiném :grinning:
31. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
campi: gratuluju k zubu a pozdravuj v Pardubicích :wink:
31. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky,

ani nějak nestíhám dočíst. Včera jsme byli v nemocnici u babi a dozvěděli jsme se, že má tak těžkej zánět střev a té sliznice tam, že to ta paní doktorka ještě nikdy neviděla a že prý máme čekat to nejhorší.... :frowning2: :cry:
Takže včera u babi jsme se sešli já s H., teta a tatínek od H. a to bylo vše ok, pže teta, která mluvila s doktorkou mluvila "jen"o zánětu no a když jsme s tetou odešli, tak se rozbrečela a vše nám řekla, takže se pak u nás doma sešli i s tatínkem a plakali všichni :cry: :cry: .

Jinak večer Dostinex v poho, vůbec žádný příznaky nic, prostě úplně zlaté prášky po těch všech co sem měla na ten prolaktin.
31. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Mili: to je mi strašně líto :frowning2:
31. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Rio, Vojtíšek je teda dlouhán a je fajn, že jste si to takhle s Campi užily :slight_smile: .
Kay pošupajdi k obvodní to není jen tak ten opar.
Gucci, gratuluji k výýýsledkůůůůůůůům :dizzy_face: :dizzy_face: .
A co Jani na kolikátou šla na ten UTZ???
31. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
ajooooooooo Jani má zase ten velký UTZ...tak to šla asi zase na ráno
31. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobre rano, Jani jde az odpoledne, jen zase spinkala rano :slight_smile: UTZ mam na 13:15
31. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Campi uzivej Moravy a Padubek a velka gratulace Ladunce k prvnimu zoubku :wink:
Gucci gratulace k zdravemu Gucceti :wink:
Milu teda s babickou je mi to lito, snad to bude jen zanet a vyleci se. Drzim palecky...
No vidis, jsem ti rikala, ze Dostinex je v poho, jen ho ber s jidlem a bude ti fajn. Pokud se neosypes jako ja :grinning:

Jinak ja rozlisuju 2 typy dovolenych: aktivni a valeci. a myslim si, ze s pulrocnim ditkem valeci v pohode zvladnu. A jelikoz nase ditko s velkou pravdepodobnosti bude ekzematik, tak mu more jen a jen prospeje...ale uvidime, pokud to bude malej vzteklounek, tak budem sedet doma :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
ááá tak Janička si přispinkala :grinning: tak to jooo

jinak naši jedou dnes na dva týdny na dovolenou....jsem říkala, každý normální rodič jezdí do Řecka nebo Chorvatska...naši ne....ti musí jet na Ukrajinu, Bulharsko, Moldávie...sami autem...mě z nich picne fakt
31. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Gucci no ja usinam az tak kolem druhe hodiny, takze rano to dospim :wink:
Gucci nahodou dobri rodice, to je super, ze takhle cestuji...
31. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
no minule byli v Makedonii, Albánii, ve vinných sklípcích a vrátili se v pohodě, tak snad se to bude opakovat
tjo, tak já chodím spát v 9 nejpozději
31. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
jinak se mi stal včera dobrý trapas...

nastupuju do metra, bylo dost plno, a seděl tam kluk cca 35 let s krásným pejsánkem a hned jak mě viděl, tak vyskočil a pouštěl mě sednout vedle něj, abych mohla jako v poho projít....tak já si sedla a pak mě to tak dojalo, že se mi začlo chtít hrozně brečet, normálně slzy v očích, bradička se mi třepala :grinning: a přitom jsem si říkala "kua nebud blbka, dyt tě furt někdo pouští sednout" a druhý hlas mi říkal "no jo, ale ne s pejsánkem" :grinning: ... no drželo mě to celou cestu až na Skalku, tam mě čekal pG s autem, já sedla do auta, začla jsem bulet, ten nechápal a křičel na mě, co se proboha stalo, jestli něco s mimi a já, že nic, že mě pustil v metru sednout kluk se psem :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
gucci, super že je malý zdravý. A jinak s tím brekem - ty jsi malý pako viď? :grinning:
Mílo, :cry: Moc mě to mrzí s babi.
31. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.