• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci pG si s tebou taky uzije co? :wink:
31. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Gucciiiii ty jsi ééééérooooooo :grinning: .chudák pan G. se musel vyděsit když tě tak viděl :grinning: .
31. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
gucci Ty jsi prdlouš, ale chápu, já brečela v těhu i při reklamách, některé mě moooooooooc dojímaly :grinning:
Mili to mě mrzí, snad se to s babi ještě zlepší a kdyby ne, myslím na Tebe ať máš sílu to unést, je to smutné, ale bohužel se tomu zabránit někdy nedokáže :frowning2:
Tak tchán mě totálně ignoruje, neodpoví na pozdrav, projde kolem mě jako vzduch. Ale včera si zvali m. nahoru a přáli mu k narozkám - má je dnes, tchán ani nechtěl sejít dolů aby mě nemusel vidět. To že mě tchán ignoruje je mi fakt jedno, ale mrzí mě, že to stěhování padá jen na mou hlavu a že mě v tom m. nechal. Já jsem mu to i řekla, ale on že mám pravdu a to je všechno, jim nic neřekl. V tomhle je fakt slaboch. No snad dospěje když budeme bydlet sami a bude mít víc za někoho zodpovědnost. I kolem stěhování jsem všechno musela zařídit, objednat stěhováky, zabalit - s Vojtou to bylo docela náročné, ale m. byl schopný si zabalit jen svoji skříň :sweat_smile:
holky, poslední noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak a za dvě hodky jedu hlídat Alexe a v 17 přebíráme byt :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
no nebyl to žádný hysterák, takže prvně si toho ani nevšiml a pak se koukám, že bulím :grinning: ... no samotnou mě to překvapilo, jsem myslela, že mě to už přešlo takové náladičky
31. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
gucci a počkej teprve co pak budeš dělat v šestinedělí!!! :grinning:
31. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
rio: tak poslední noc :slight_smile: , doufám, že pak budeš spokojená :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Rio to je parada, posledni noc!!! Na tchana kasli, on to bud schroupa a nebo ne, ale je to jen a jen jeho vec...
31. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Rio, s tím stěhováním - co by jsi chtěla o chlapa. Já když něco chci tak se o to musím taky postarat sama. :angry:
31. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Rio, tak paráda to stěhování a už jen jedna noc a jupííí do svého :slight_smile: . Na tchána se vykašli, buď pochopí až odejdete nebo má smůlu..on jí bude mít větší, neuvidí svého vnuka, ty tchána vidět nemusíš.
31. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
právě to si říkám, že když se tak bude chovat, já ho zvát k nám nebudu a Vojtu k nim taky m. vozit nebude, když nepozvou všechny, takže se svojí blbostí připraví o vnuka
31. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
ženy stal se zázrak, právě dávám inzerát na novou asistentku
31. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky už máme skoro všude nový dveře a futra a vypadá to krásně. I ty kliky jsme pěkně vybrali :dizzy_face: .
31. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
No Gucci, to je paráda..to to šéfovi došlo brzo :grinning: .
31. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
No Gucci tak at stihnete najit nejakou schopnou :wink:
Milu gratulace ke dverim a futrum :slight_smile: Hned se bude bydlet lip, vid? :wink:
31. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Sis bych se mela jit osprchovat a umyt si vlasy, ale nejak se mi nechce :wink:
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
jj fakt brzy, nástup až od září, no jsem na to zvědavá
jéé Mili a jakou barvu máte dveří a jaké kliky?
31. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
No Gucci, je to myslím buk nebo dub :grinning: , prostě to tmavší z těch dvou a kliky jsou stříbrné a část je lesklá stříbrná a část matně stříbrná. No a tvar nevím jak popsat, prostě ne hranaté klasické, ale trošku jsou oválné, aby hezky seděli do ruky.No zkusím najít ty dveře a hodit sem odkaz, to bude asi nejlepší :grinning: .
31. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
a víš značku klik?
31. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Mílo, no super, že by dodělaný byt? :wink: Než zase začnete s dalším bordelem? :grinning:
Gucci, no super hurá, za chvíli můžeš na mateřskou. :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
31. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Gucci kliku ti napíšu až budu mít v ruce papíry. Já jsem zavřená v ložnici a papíry mám v obýváku :sweat_smile: .
31. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Honzík spal skoro do osmi - bomba, P. měl službu a já spala do 10ti, vyhnalo mě horko, jinak bych snad byla schopná zůstat v posteli celej den :grinning:
Tek, já bych do bazénu takhle v horku s Olíkem šla, pro osvěžení dobrý. Na plavání s mimčama se taky chodí do nějakýho asi chlorovanýho, ne? Podle mě je to v pohodě.
Campi, gratuluju k zubu! Zničehonic v pohodě?
Tetes a Campi - souhlas docela s názorem na dovču, je fakt, že třeba jet sem na 10 dní a neznat to tu, tak taky třeba rozmýšlím jinak, jestli za to stojí cesta, aklimatizace... Fakt hrozně záleží na dítěti, měla-li bych kočárkový tip - tzn. v kočáru vydrží spát a koukat furt a furt, tak bych spíš jela. A já jsem docela nadšenec, takže bych se o svoje užití nebála a riskla bych to :sweat_smile:
Mysky, tomu říkám výbornej plán na vodu za rok a babička si užije vnučku :slight_smile:
Gucci, hurá, super výsledky :slight_smile:
Milu, je mi to moc líto s babi :frowning2:
Gucci, vaši jsou fakt dost dobrý a story z metra :grinning:
Rio, tchán ti může fakt už být u pr., ale škoda, že M. nestojí víc při tobě a na dárky se jim nevy-ere, když ani neumí pozdravit jeho manželku. Ale zas jsou to jeho rodiče no :frowning2:
Milu, gratuluju k futrům, dveřím!
Gucci, inzerát :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
31. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak Gucci já se dívala na ty kliky a ani jedna není myslím ta co máme my. Ten typ MIA je hodně podobná, ale není tam ten přechod z lesku na matný. No já pak juknu do papírů.
31. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
jj v poho :wink:
31. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
tak hlásim že od minulý ko. žádná změna takže se ještě rodit nechystám :slight_smile:
Milu s babi je mi to moc líto :pensive:
gucci gratuluju k dobrým výsledkům :slight_smile:
steffi jé ty máš dneska velkej UTZ,užij si ho :wink:
puzzi teda takhle dlouho spát,škoda že v tom horku to nešlo dýl :slight_smile:
Rio,užij si poslední noc a pak už budeš mít klid.Na tchána kašli,vždyť na tom neni nic nenormálního když se mladý stěhujou aby byli sami :unamused:
31. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Mysky teda ty nas napinas :wink: A delaji ti odhad vahy male?
Mysky ja jdu na 2 kolo velkeho UTZ, minule se nepodarilo zkontrolovat cvrckovi pater, nechtel spolupracovat :wink: Doufam, ze dneska si da rict...
31. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
jé tak mysky ještě nerodí, no to se divím :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
steffi odhad váhy mi nedělá :unamused: takže ti Kubík vlastně dopřává bonus navíc :wink: snad si dá říct a podaří se páteř zkontrolovat,já byla se srdíčkem 3x :sweat_smile:
gucci jaké to překvapení :grinning: ale já se ještě nechystám,příští výkend už máme domluvenej v krkonoších tak ještě držim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Mysky, ty mi připomínáš částečně Tek. Ta si zase koledovala, že z brigády pojede rovnou do porodky. Ty tam pojedeš rovnou z nějaké tůry. :grinning:
31. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.