• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Mysky, to aby sis na víkend naplánovala 100 km na kole, jinak neporodíš :slight_smile: Ne, ale to je fajn, že si takhle hezky počkáš na termín, to máme tady na diskuzi stejně štěstí na donošený děti, vlastně kay 36tt, ale to už bylo taky v pohodě.
Tak já jsem vstala v 10, P. šel zrovna Honzíka uvozit a Honzík spí ještě teď, joj, to je dneska dovolená :grinning: Sakra práce, auta v naší ulici bych zakázala, když H. spí, spánek je v ohrožení!
Steffi, tak ať Kubík ukáže odpo páteř a nedělá cavyky :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Mysky presne tak jsem to brala, ze ho po tydnu zase uvidim a utece mi tak cas do dalsi poradny :wink:
Puzzi no doufam, ze se ted chlapecek bude chovat slusne :wink: Uvidime, kdyztak pristi tyden znovu :grinning:

Vcera me dostal L., najednou rika, ze asi pujde se mnou na ten UTZ a ja, ze ej to ve 13:15 a ze rikal, ze to nebude stihat. A on kaslu na praci, chci Kubika videt :grinning: Fakt me to dojalo :wink:
31. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Steffi, L. je super :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
jani: on s tebou L minule nebyl?
31. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Gucci byl, ale chce ho videt znova :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jani, L. je fakt super, že jde s tebou znovu. :wink:
31. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
aháá, no tak super :wink:
31. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
No jeste se neraduju, jeste neni doma. Pokud se neco po..v praci, tak to nestihne :frowning2:
31. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
No nic pomalu vyrazim, zatim papa
31. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jani pááá a drž se, těším se na obrázek :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
jsem zvědavá na FEMUR :grinning:
31. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Koukám teď je nějaké špatné období s těma babičkama. :frowning2:
gucci:blahopřeji ke zdravému Gučeti.
Gucci:buď v klidu, můj otec se tento týden vrátil z dovči na kolech, Ukrajina,Polsko...
Ty voe, bych tě na místě p.G. zabila, chudák ten musel mít strach,než jsi se vyžvejkla...Tě fakt nechci vidět v šestinedělí...
Rio:nechci přehánět,ale myslím si, že jsi tím, že jsi donutila M. k přestěhování zachránila vaše manželství. A snad opravdu dospěje!!
Zvířátka spí,právě jsem jim luxovala u hlavy okolo cestovní postýlky a ani to s nima nehlo. :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
hele já nevím co mě to chytlo, fakt....dneska ráno cestou do práce jsem si pouštěla hudbu z mobilu do sluchátek a zase mě bralo na brečení, když jsem si uvědomila, že to Guče slyší :grinning:

tetes: s tím vysáváním si mě pobavila :grinning: , ale je to super, at si zvykaj, v kleci je dost často hukot :grinning:
31. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky, omlouvám se, ale nějak nemám moc náladu dočítat :frowning2: . Babi na tom byla zase včera hodně špatně. Úplně se děsím, jak bude dneska zase vypadat :cry: .
Mili- koukám, že Ty máš s babi taky starosti :cry: , snad se to zlepší. Budu na Tebe hodně myslet.
Jani- držím pěstičky na UZ.
Mysky- Ty fakt porodíš někde na túře, Ty jsi nezmar.
Guci- nic si z toho nedělej, já teď brečím skoro pořád. Hormony prostě v pr....
Jinak jsem vám zapomněla napsat: minulý týden v pátek nás holky pěkně vyděsily. Za celý den ani jeden kopanec. S H. jsme do nich pořád dloubali a nic. Večer už jsem měla takovou depresi, že jsem s brekem volala dr., co mám dělat. Tak říkala, ať ještě rychle zajedeme do nemocnice. Že to nic být nemusí, ale pro klid duše raději zkontrolovat srdíčka. Tak jsme strávili poprvé hodinu na monitoru, kde se sestřička snažila najít obě srdíčka, ale pořád bylo slyšet jen jedno. Pak přišla dr. a udělala ještě UZ a zjistila, že druhá má hrudníček schovaný za prdelkou první a proto nebyly slyšet ozvy. Nicméně bylo naštěstí všechno v pořádku, jen si holky udělaly leháro den. Ale nám připravily pěkné stresy. No jsou to lumpačky už takhle od mala.
31. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
teda Pajdi, ty si "užíváš" teda :unamused: , no hlavně, že je všechno OK
31. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
No Guci- popravdě začínám mít hrozný strach o holky, aby tyhle všechny stresy zvládly. :confounded:
31. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
pajdi holky jsou teda pěkný čísla,takhle se flákat celej den a děsit tě :unamused: snad bude babi dneska vypadat líp :pensive: je mi líto jaký máš teď trápení :frowning2:
gucci teda s tebou ty hormony teď nějak mávaj :grinning:
tetes ty jo to je ten vysavač nevzbudil???to je paráda,když jsou děti zvyklí spát za běžnýho provozu :slight_smile: pevně doufám že to budu mít taky tak :sweat_smile:
Puzzi 100km na kole nedám páč se neohnu na řídítka :grinning:
mel když pojedu z nějaký tůry rovnou rodit tak nevadí,větší strach jsem měla teď na tý chatce co jsme byli,protože jediná možnost jak se dostat k autu bylo přebrodit sázavu a to nevim jak bych dala třeba ve 3.00v noci :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mysky, ty jsi prostě číslo. :dizzy_face: Jo a Luky klidně taky chrápe při vaření, vytírání. . . Prostě při všem co kolem něho dělám.
Pajdi holka máš to ty trápení, ale neboj holky to zvládnou. :wink:
31. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3092310&vReferer= přidala jsem aktuální pupek

Mel já právě znám i pár dětí který když spěj tak musí bejt absolutní ticho tak z toho mám strach,ale ono asi hodně záleží i na tom jak dítě naučíš že jo??
31. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
mysky já už se koukala, nechápu, ale krásný :grinning:
31. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Mysky, myslím, že jo. Když budeš od začátku šeptat tak ho pak vše vzbudí, od začátku jsem tchýni proto říkala ať mluví normálně. Ke všemu dětský pokoj je do ulice, kde je zastávka busu a i dost slušnej provoz. Jdu kouknout na pupíka.
31. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
gucci co nechápeš?? :fearful:
31. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Mysky, taky nechápu. Ty nosíš malou v batohu?
31. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
mel dyť už ho mám velký
31. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Čauvec holky,

týýýjo, Mysky, to jsi před porodem a máš tak malej pupís??!!!! :grinning:

Pajdi, přeju hodně sil tobě i babičce!!!
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
mysky: no nechápu, že seš před porodem a máš tak pidimidi bříško :wink:
31. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
hm, Janča zatím nic
31. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jsem si musela po obědě lehnouta vzít si prášek. Mě tak bolí hlava a břicho, že jsme myslela, že mi to všechno naráz praskne. je vidět, že MS se hlásí a zítra je tady jako na koni, přesně jako vždy, operace neoperace :slight_smile: .
Dveře už jsou hotový a vypadá to krásně. Tak teď musím trošku poklidit a pak si dám dnešní první kafčo a plácnu sebou na gauč. Dneska se musí snažit starat o domácnost H. jsem fakt nemožná.
Pajdi je mi to líto s babi, myslím na tebe a držím palce ať se z toho dostane. A holky tě teda vyděsily pořádně, jsou to rošťandy už takhle od mala :wink: .
Jééé Mysky ty máš bříško majinkatý...to je krásný :dizzy_face: .
Tetes za chvíli bude i vedle dvojek vrtat do zdi a prckové budou spát jak zařezaný..tý jo to se tak někdo má, když má takové zlaté děti.. :dizzy_face: , no ale ty si je zasloužíš, tak jen ať vydrží tak hodné co nejdýl :slight_smile: .
Gucci, čéče ty si brečíš i u zpráv ne??? Moje kolegyně slyší znělku na "Branky, body, sekundy" a už řve :grinning: .
31. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
mili: u zpráv ne, nevím co mě to ted bere poslední dny, už jsem myslela, že to mám za sebou takové ty stavy
31. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jani píše :
Tak i páteř OK a potvrzen chlapeček.
31. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.