• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Hurááá je to Kubíček Kubíčkovatej nejkubíčkovatější :grinning: :grinning: :grinning: a je zdravej jako řípa :grinning: :grinning: :grinning: .
31. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Pajdi,je mi to vážně líto,že je to pro tebe teď tak náročné období,tak se drž. A neboj holky to zvládnou.
Mysky, ty voe to tvoje bříško,to je neuvěřitelný. Musí ti to hrozně slušet a hlavně po porodu na tobě ani nebude vidět,že jsi byla těhu. :dizzy_face:
Vysavač je nevzbudil a ani mixér (bábovka hotová,ale ještě teplá,tak nevím jak chutná), my u nic od narození nešeptáme,ne že bychom u nic řvali,vysavač je extrém,docela by se šiklo,aby se vzbudili,tak jsem to prubla.Ale je fakt,že chci, abychom mohli doma normálně fungovat,když spinkají a nejen doma,aby se s nima dalo kamkoliv jet a oni by spali....
Tak teď už jsou harantíci opět nacpaný, tak jdu s nima chvíli spát, jsem nějaká unavená,pořád ještě nic nevydržím. Dopoledne už byli s taťkou venku, tak teď půjdeme až k večeru. P. jde na beach volejbal. Kámoška mi psala, jestli mu může napsat,že jí chybí parťák, tak aby ho nevytáhla od dětí a abych se prý nezlobila :grinning: a až když jsem to "odsouhlasila",tak poslala zprávu jemu. Prdlouška, ale na druhou stranu je to od ní pěkný. Tak půjdeme večer s dětma dělat roztleskávače.
31. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
To je super. Jani moc gratuluji :dizzy_face: .
Mysky teda já taky nechápu s tím Tvým bříškem. Aby Tě vůbec vzali k porodu, si budou myslet, že si z nich děláš srandu :sweat_smile: . Fakt závidím. Já už se doslova valím. Nejdřív břicho, pak zase břicho a pak v dálce já :grinning: .V nemocnici mi setřičky říkají, vy už jste tady zase s tím břichem? Vy tady u nás chcete porodit a nechce se vám pak narychlo jezdit, co? :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Teri- Ty už s nimi můžeš chodit takhle ven a mezi lidi? To je super :dizzy_face: . To bych taky moc chtěla. Doufám, že holky vylezou ven až budou dopečený a budeme moct jít do týdne všichni domů. To by byla nádhera.
31. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Steffi gratuluju k úspěšnému utz že Kubík spolupracoval :dizzy_face:
tetes,však si potřebuješ pořádně odpočinout po tom zápřahu co máš s dvojkama :wink: od kamarádky to je hezký že psala nejdřív tobě,budete večer s dětma silná podpora :slight_smile:
pajdi,však ty taky holky donosíš až do finále :slight_smile: jenže ty jsi vyžlátko a navíc čekáš dvojčata takže to břicho musí bejt už objemný :wink:
31. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
jééééééééé gratulace Jani ke Kubíčkovi Kubikulovi :dizzy_face:
31. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Mysky, bříško máš krásný, ale co mě šokuje - ty nosíš ještě normální džíny netěhu?
Gucci, já v těhu jela autem, vždy jsem si pustila oblíbený CD (např. Pink Floyd) a jak jsem si uvědomila, že to Honzík slyší, tak jsem taky bulela :sweat_smile:
Tetes, zvířátka jsou prostě dokonalý! :slight_smile: Honzík je bohužel celkem snadno vzbuditelnej od malička, jak kdy. A nevím, zda se to dá naučit, si zas nemyslim, že bychom od malička chodili po špičkách. I když možná jo, páč jsem furt skákala na míči a nechtěl spát a když už spal, tak jsme měli takovej strach, že se vzbudí, že jsme byli radši ticho :sweat_smile: Mám pocit, že teď v 8 měsících toho naspí přes den mnohem víc než šestinedělí atd., zvláštní.
Pajdi, to chápu ty nervy, Honzík měl spavý dny hodně často a člověk je z toho na prášky. To radši ať pořádně kopou, i když třeba nepříjemně, viď? Achjo, třeba bude mít babi dnes zase lepší den...
Milu, tak hlavně jestli tě nebude u MS bolet břicho jako dřív, nemělo by :slight_smile:
Steffi gratuluju ke chlapákovi zdravýmu!
Tetes, užij si večer fandění!
31. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
puzzi: fáákt? tak to jsi mi udělala radost :dizzy_face:

jinak já se loučím
o víku určo nebudu
mějte se moc hezky
a v pondělí fááááááááááááááááááááá
31. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky,

já dneska nějak nestíhám, ráno jsme jeli ke kožařce, no lidi vopruz, dělali prudy že mě mají jako pustit dřív, když mám miminko v autě (děda hlídal). nakonec je to prý buď opar nebo nějaká infekce co je v létě častá, ale vzhledem ke stadiu to dokltorka nemohla poznat bo to má oboje stejný příznaky, takže jsme dostala mastičku na infekci a prášky herpesinu na opar a za 5 dnů to má být v cajku.. tak doufám, že to zabere co nejdřív a ještě že jsem tam fakt šla..

pajdi, milu, to je mi moc líto s těma babičkama.. zatím si to nedovedu ani nechci představit, jak bych to zvládla já. Buďte silné, Pajdi doufám, že babičce pomůžou holčičky k tomu aby se dala do kupy.

gucci, taky gratuluju ke zdravému miminku.

campi gratulace k prvnímu zubu Ladunky.. :slight_smile:

riuš, na tchána se vyprdni, M. je holt měkota blekota, tak sis ho vzala, tak už to nějak ten jeden den přežiješ a pak se to určitě všechno zlepší i u Tebe a M. Někdy holt musí ženská ty chlapy dokopat tam kam je potřeba.. u nás jeto občas taky tak. A jak o mě mluví u tchýně se raději nepídím :grinning: ale doufám, že si M. nebudou chtít zvát na výpomoc na baráku a Tebe nechávat sedět doma s malým.. nq to si dej bacha od začátku.

puzzi, teda ses pěkně vyspala.. :slight_smile: to je fakt super že P. si takhle bere služby.

co se týče vysávání u postele si vždycky vzpomenu na Puzzi jak nasraně vysává P. u postele, aby se mohli hádat :grinning:. ale Stelouch třeba spí jak kdy.. někdy ji vzbudí šeptnutí a když má odpolední spánek, tak u ní můžu vysávat, mačkat PET flašky, třískat s talířema a nic.. ale to je většinou když ji potřebuji vzbudit :grinning:

mysky, tomu říkáš břich? :grinning:to je fakt neuvěřitelné..

jinak jsme se domluvila s kamarádkou že jak bude mít M. po festu, tak se staví s nosítkem a šátkem k nám a zkusíme nějaké úvazy a to nosítko beco, jestli s eněco z toho bude stelikovi líbit.. tak se těším a jsme zvědavá.. hlavně na ten šátek.

nic, jdu se pokusit na chvíli zalehnout..
31. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
puzzi já mám krom jedněch těhu kalhot všechny kalhoty,sukně,kraťasy původní ale to jenom proto že je to všechno bokový....No jo,on byl Honzik docela nespavec,to si pamatuju žes pořád skákala na balónu aby usnul
Gucci užij si víkend :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Tý jo holky už máme 10000 příspěvek :grinning:
31. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
mílo no jo,další diskuze????? :grinning:
Kay,tak snad ti to do těch 5dnů zabere,už to máš fakt dlouho :unamused:
31. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Mysky já nevím jestli to už ukončují při 10000, na snažilkách jsem koukala, že mají klíďo píďo i 13000, tak nevím :sweat_smile: .
Kay, tak hlavně, aby to pomohlo a opar byl konečně pryč a na ty lidi v čekárně se vykašli, jsou blbý, když tohle nedokážou pochopit.
My za chvíli jedeme za babi a pak pokud teda bude nálada, tak sjedeme na véču, pže já jsem fakt nepoužitelná a to bych měla ještě večer žehlit než mi bude zítra už úplně ouvej. Zatím bolí jen břicho a tříslo v pohodě, tak vyčkávám jak se to bude projevovat dál a doufám, že to bude dobrý :slight_smile: .
A kde je Jani??? Se zase někde fláká a nás tady nechá čekat, holka jedna :grinning: .
31. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Mílo teď jsem si vzpoměla že už vlastně ne,admini obesílali diskuze že už se nemusej zakládat nový po dosažení 10 000příspěvků takže pokračujeeeeem :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Holky, vždyť nedávno psali, že už nemusíme zakládat nový při 10 tis.! Jo, Mysky už to píše :slight_smile:
Milu, tak přeju dobrý zprávy u babi, kéž by!
Mysky, i když bokový, tak stejně je to neuvěřitelný, žejo, holky :confused: :slight_smile:
Kay, tak hlavně aby to zabralo!
31. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
holky no doufám.. :sweat_smile:

miluš, tak se drž, ať v nemocnici proběhne všechno aspoň pro babičku pěkně..

mysky, já teda měla to břicho tak dole, že jsem neoblékla ani bokovky.. navíc se mi rozjely ještě boky :grinning:
31. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojky, jsme zpátky od babi. Dneska byla zase lepší, tak mám hned o 100% lepší náladu. Kéž by už taková zůstala a jen se to lepšilo. Dokonce se mi podařilo do ní dostat i trochu rozmixovaného masa s bramborem a zeleninou. Všechno jsme jí to namixovali a snědla asi 15 malých lžiček. Tetě moc jíst nechtěla, ale když jsem to pak zkusila já, tak celkem pěkně jedla. Asi mi chtěla udělat radost. Doma jsem jí uvařila ještě její oblíbený čaj na nervy a spánek a dala jsem ji to do láhve od jupíka a dokonce si to sama chytila a zkusila se napít. Moc jí to sice nešlo, nemá asi sílu na potáhnutí, ale aspoň pár malých loků zkusila. Jsem zvědavá, jaká bude zase zítra.
Mili- co Ty a babička, doufám, že budeš mít taky lepší zprávy než včera.
Jinak holky moc moc děkuju za vaši podporu. Moc mi to teď pomáhá. Vím, že mě vždycky podpoříte. Děkuju
31. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Puzzi: já jsem rodilej pražák a hodně společenskej člověk, takže barák bych asi nezvládla, hlavně bychom museli bydlet někde za Prahou a já bych byla odříznutá od světa a skoro pořád sama doma. Je to blbý, že V. v baráku vyrostl a určitě by ho chtěl, ale já jsem mu to říkala už na začátku, když jsme spolu začali chodit, že do baráku nepůjdu. Nestíhám uklízet pomalu ani byt a radši někde cestuju, nevím jestli to je povahou nebo tím, že jsem Blíženec a nevydržím na jednom místě a mám spoustu aktivit.

K dovče: S M. si to klidně umím představit, ona je vyloženě kočárkový a spací dítě, s ní jde všechno. Ale necháme to na přesrok, bojím se spíš toho sluníčka a letadla. Ale mít moře místo chaty, to je nádhera.
:slight_smile: Jdu balit, zítra razíme na Šumavu.
31. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky,
tak dnesni UTZ byl rychlej, pani doktorka zkoukla pater a vse OK. Koukla na pohlavi a potvrdila klucinu. Pak ji zaujal velky zaludek, jak byl Kubik asi nalokany. Ptala se nas, jestli to mel i minule, tak jsem rikala, ze pani dr. nic nerikala. Tak rikala, ze to nic neni, ale ze mam prijit za 2-3 tydny na kontrolu. Takze dalsi extra UTZ, jupiii :slight_smile:
Fotecku se snazila udelat, ale fakt to neslo, Kubik lezel zadickama k nam, takze oblicejik mel porad rozmazany. A uz je tezky ho dostat celeho na fotku. Pokud bude priste lezet lip, tak to zkusim toho 19.8.
No a pak me L. vylozil na Budejarne a ja sla do C&A koupit Kubikovi prvni oblecky, vyfotim a hodim do alba. Pak jsem zjistila, ze delaji manikuru za polovic, tak mam nove nehtiky (taky vyfotim :wink:

Pajdi to je prima, ze je babicka zase lepsi. Doufejme, ze se uz bude jen zlepsovat. Moc bych si to prala.
Doufam, ze i Milu babicka je na tom lip...

Kay tak at rychle masticky a leky zaberou..
Mysky ty mas fakt pidi brisko, jsem zvedava jak bude A. velika...
31. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
steffi Kubík měl plnej žaludek jo???To bude další nenasyta :grinning: Overálky jsou hezký :slight_smile:
pajdi, to je dobře že je na tom babička líp,snad už se to bude jenom zlepšovat
31. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mysky jojo mel plnej zaludek, az se pani doktorce zdalo, ze prilis. Ja jsem L. rikala, ze se nedivim, ze to bude nenazranec po nem :grinning:
31. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
možné použití "vodících kšírů" aneb vodítka na dítě - mařce asi ruply nervy.. :sweat_smile: http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=18114-ja_chci_vlaaaacek_.htm
31. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Tak uspáváme opět s mírným brekem, ale je hotovej, tak snad brzo odpadne. Vždycky večer jedeme autem do města a tam chvíli chodíme, bohužel celou cestu z kempu do města a zpět Honzík moc nezvládá, dá to moc práce zabavovat, tak jezdíme autem.
Pajdi, to jsem moc ráda, že je babi lepší, určitě jí ty a holčičky moc motivujete k uzdravení!
Steffi, takže Kubík už takhle malej chlastá, až si roztahuje žaludek, jo? :slight_smile: Moc hezký úlovky, to body s dlouhým teď má Honzík taky, akorát teda ne 62, ale 86 :sweat_smile: Jů, máš super nehty!
31. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Puzzi no asi se naucil lokat vodu, tak to zkousi :grinning: Dr. zmerila ten zaludek a mel 2x2x1 cm, mi prisel malinky :slight_smile:
Puzzi to body se mi moc libilo a i cena dobra :wink:
31. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
hoj baby tak jsme zase u tchy ..
kvuli tem debilnim strojum..
olik dneska zase byl plavat a slo mu to krasne ale ve vlaku se mi brtualne posral a taky tesne pred plavanim :slight_smile:))
janii velka gratulace ke zdravemu kubikovi a krasny oblecky to bude ale fesak
mysky prej bricho dovol at se zasmeju
tetes jasne ze nejsi uplne sama ja taky ne ale zvladas to teda lip nez ja jednojce..takze jsi fakt sikula
kay super ze si vybeala opar snad te to brzo pusti a Beco nositko fakt super..a satek taky budes muset pockat az da stelous ty nohy poradne od sebe..
my jdeme zejtra trenovat manducu na sraz 2cv
holky ty babicky to je mi fakt lito
pajdi je takze zlepseni .....drzim palce aby to opravdu bylo lepsi a lepsi
puzzi ten nas rarach taky nechtel moc usnoout asi byl pretazenej z cesty zabral az ve 20.15
31. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Steffi, jj je takový fešácký to body. Akorát mi trochu vadí, že CA body jsou dost úzký a divně vykrojený, že jsou celkem brzo malý. Ale zas lepší než kdyby se vytahaly do megašíře jako některý Cherokee.
31. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Steff, super,že má Kubík páteř v pořádku. :dizzy_face:
Puzzi,je to možné,že to má to miminko v sobě a budí se snadno,stejně takže třeba víc pláče než jiné a nikdo s tím nic nenadělá. Kačka je taky méně spavá než Míša a prostě to tak je. Každé dítko je originál.
Kay, tuhle drasťárnu jsem před chvilkou zkoukla na seznamu a otevřela se mi kudla v kapse.Jsem teď nějaká přehnaně citlivá na zacházení s dětičkama, mám co dělat udržet se neokřikovat na ulici matky,aby na své dítka nezvedaly hlas a byly na ně hodný...
:sweat_smile: Jsem prostě máklá šestinedělka. :zipper_mouth:
Steff:pěkné úlovky :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Tek, co vy furt u tchýně? A co ona na Olíka, dobrý? Fekální storky dnes byly, jo?
Jj, souhlas, Tetes zvládá dvojky líp než já jedno, jestli ono to nebude tím, že na to třeba moc myslim? :sweat_smile: :grinning:
Honzík usnul před 5 min. v kočáru, v postýlce to prostě nešlo, čaj vypil hodně, pak ještě navíc trochu mlíka a furt brečel, asi mu bylo horko. Venku v kočáru se otočil na bok a za 10 skund spal. Ta za chvíli přenos do postýlky a bylo by to.
31. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Tetes, co ty a oblíkání dvojek, ladíš ty dva nějak k sobě nebo to neřešíš?
31. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.